Radiat Furnizor SEAP

RUMA COOL TECHNIQUE SRL

CUI: 13758628
CIF: 13758628
Reg. Com.: J20/196/2001
CAEN: 2825
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 martie 2001 · 25 ani
Distribuie:

Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exceptând echipamentele de uz casnic

Surse și actualizare

Despre RUMA COOL TECHNIQUE SRL

RUMA COOL TECHNIQUE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Hunedoara, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exceptând echipamentele de uz casnic" (cod CAEN 2825), in sectorul industria prelucratoare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat.

In 2023, RUMA COOL TECHNIQUE SRL a raportat o cifra de afaceri de 358.824 RON, in crestere fata de anul precedent (+25.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a scazut de la 401.985 RON in 2008 la 358.824 RON in 2023.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
358.824 RON
Venituri totale
358.824 RON
Cheltuieli totale
370.026 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
45.220 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
11.688 RON
Casa & conturi bănci
33.532 RON
Capital propriu
-1.632 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Hunedoara, Str. Elisabeta Mărgineanu nr. 4, 331141

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Hunedoara, Str. Elisabeta Mărgineanu nr. 4, 331141
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
26 noiembrie 2024

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
358.824 RON
Rezultat net
-14.791 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 358.824 RON 286.355 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 358.824 RON 286.355 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 370.026 RON 230.989 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 55.366 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 51.935 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 11.202 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 14.791 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 39.173 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 45.220 RON 75.732 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 45.220 RON 114.905 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 11.688 RON 3.755 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 33.532 RON 71.977 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 46.852 RON 101.746 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.632 RON 13.159 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active45.220RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

103,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale45.220 RON
Datorii totale46.852 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,97 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-3,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 358.824 +25,3% față de anul precedent 358.824 370.026 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.202 14.791
2022 286.355 +16,4% față de anul precedent 286.355 230.989 55.366 51.935 0 0
2021 246.060 +1.550,6% față de anul precedent 247.239 280.313 0 0 33.074 36.898
2020 14.907 -55,2% față de anul precedent 14.907 127.725 0 0 112.818 113.220
2019 33.272 -81,6% față de anul precedent 33.272 178.419 0 0 145.147 145.480
2018 181.182 -87,3% față de anul precedent 181.232 449.457 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 268.225 270.038
2017 1.421.005 +35,9% față de anul precedent 1.421.062 1.018.410 402.652 +44,1% față de anul precedent 388.442 +60,4% față de anul precedent 0 0
2016 1.045.302 +785,8% față de anul precedent 1.045.302 765.853 279.449 242.252 0 0
2015 118.004 -45,3% față de anul precedent 118.005 146.681 0 0 Neraportat 32.216
2014 215.872 -1,8% față de anul precedent 215.873 221.496 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.623 12.099
2013 219.711 +84,3% față de anul precedent 219.717 209.975 9.742 4.443 0 0
2012 119.215 -58,6% față de anul precedent 119.446 151.177 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 31.731 31.731
2011 288.019 -13,0% față de anul precedent 290.874 271.835 19.039 +136,7% față de anul precedent 15.159 +851,0% față de anul precedent 0 0
2010 331.134 -30,1% față de anul precedent 328.515 320.471 8.044 1.594 0 0
2009 473.441 +17,8% față de anul precedent 515.131 521.007 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.876 9.126
2008 401.985 400.893 399.292 1.601 917 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 45.220 45.220 0 11.688 33.532
2022 39.173 75.732 114.905 0 3.755 71.977
2021 41.136 4.894 46.030 0 335 4.559
2020 66.224 3.414 69.638 0 2.598 816
2019 136.003 1.936 137.939 0 1.100 836
2018 211.901 48.808 260.709 0 16.160 32.648
2017 287.516 257.650 545.166 0 22.979 234.671
2016 173.597 245.988 419.585 0 59.175 186.813
2015 26.171 63.195 89.366 16.802 35.700 10.693
2014 27.394 109.041 136.435 52.613 25.260 31.168
2013 29.675 100.934 130.609 59.815 32.074 9.045
2012 29.689 221.655 251.344 158.801 58.658 4.196
2011 28.115 271.364 299.479 174.355 93.634 3.375
2010 40.127 324.716 364.843 186.283 128.808 9.625
2009 52.146 355.840 407.986 234.040 111.955 9.845
2008 125.232 369.494 494.726 255.306 108.734 5.454

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 46.852 -54,0% față de anul precedent -1.632 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 101.746 +20,0% față de anul precedent 13.159 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 84.805 +18,6% față de anul precedent -38.775 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 71.515 +168,9% față de anul precedent -1.877 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 26.596 +584,4% față de anul precedent 111.343 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2018 3.886 -78,8% față de anul precedent 256.823 Neraportat 2
2017 18.305 -80,6% față de anul precedent 526.861 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 94.166 +1.419,1% față de anul precedent 325.419 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 6.199 -70,6% față de anul precedent 83.167 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 21.053 +573,1% față de anul precedent 115.382 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 3.128 -97,6% față de anul precedent 127.481 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2012 128.306 -11,3% față de anul precedent 123.038 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2011 144.709 -30,4% față de anul precedent 154.770 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 208.027 -25,0% față de anul precedent 156.816 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2009 277.470 -14,5% față de anul precedent 130.516 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2008 324.647 178.582 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 358.824 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 358.824 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
358.824 RON +25.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
14.791 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
46.852 RON -53.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 286.355 RON. Profit: 51.935 RON

Cifra de afaceri: 286.355 RON. Profit: 51.935 RON

Cifra de afaceri
286.355 RON +16.38% față de anul precedent
Profit net
51.935 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
101.746 RON +19.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 40207/2022Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 246.060 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 246.060 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
246.060 RON +1550.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.898 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
84.805 RON +18.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 14.907 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.907 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.907 RON -55.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
113.220 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
71.515 RON +168.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 33.272 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 33.272 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
33.272 RON -81.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
145.480 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
26.596 RON +584.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 181.182 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 181.182 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
181.182 RON -87.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
270.038 RON
Angajati
2
Datorii
3.886 RON -78.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.421.005 RON. Profit: 388.442 RON

Cifra de afaceri: 1.421.005 RON. Profit: 388.442 RON

Cifra de afaceri
1.421.005 RON +35.94% față de anul precedent
Profit net
388.442 RON +60.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
18.305 RON -80.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.045.302 RON. Profit: 242.252 RON

Cifra de afaceri: 1.045.302 RON. Profit: 242.252 RON

Cifra de afaceri
1.045.302 RON +785.82% față de anul precedent
Profit net
242.252 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
94.166 RON +1419.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 118.004 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 118.004 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
118.004 RON -45.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.216 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.199 RON -70.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 215.872 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 215.872 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
215.872 RON -1.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.099 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.053 RON +573.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 219.711 RON. Profit: 4.443 RON

Cifra de afaceri: 219.711 RON. Profit: 4.443 RON

Cifra de afaceri
219.711 RON +84.3% față de anul precedent
Profit net
4.443 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
3.128 RON -97.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 119.215 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 119.215 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
119.215 RON -58.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
31.731 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
128.306 RON -11.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 288.019 RON. Profit: 15.159 RON

Cifra de afaceri: 288.019 RON. Profit: 15.159 RON

Cifra de afaceri
288.019 RON -13.02% față de anul precedent
Profit net
15.159 RON +851% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
144.709 RON -30.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 331.134 RON. Profit: 1.594 RON

Cifra de afaceri: 331.134 RON. Profit: 1.594 RON

Cifra de afaceri
331.134 RON -30.06% față de anul precedent
Profit net
1.594 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
208.027 RON -25.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 473.441 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 473.441 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
473.441 RON +17.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.126 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
277.470 RON -14.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 401.985 RON. Profit: 917 RON

Cifra de afaceri: 401.985 RON. Profit: 917 RON

Cifra de afaceri
401.985 RON
Profit net
917 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
324.647 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2001 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRUMA COOL TECHNIQUE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2825 in Mun. Hunedoara (HUNEDOARA)

RUMA COOL TECHNIQUE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2825 in Mun. Hunedoara (HUNEDOARA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

22.112022Mentiune · Buletin 40207/2022Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
societatea RUMA COOL TECHNIQUE SRL
CUI
13758628
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.11.2022
Registrul Comerțului
J20/196/2001
EUID
ROONRC.J20/196/2001
Număr încheiere
11438
Număr dosar
50910
Data dosarului
27.10.2022
Tribunal
Hunedoara
Registrator
Angelica-Maria Pascu
Vezi Buletinul ONRC nr. 40207/2022 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Proceduri de achiziție

Total proceduri raportat
0
Achiziții directe
8

Înregistrare SEAP

Stare
Inregistrat
Tip participant
Ofertant
Calitate
Castigator, Participant
Înregistrat la
21 mai 2019
Reprezentant legal
DOORGEEST RUDY

Catalog electronic

Produse publicate
17
Valide
14
Neexpirate
17
Achiziții directe atribuite
0
Participări, pe tip de procedură și calitate. Totalurile sunt cele raportate în SEAP; achizițiile directe sunt afișate separat.
CalitateAchiziții directeCereri de ofertăLicitații deschiseLicitații restrânseLicitații electroniceProceduri simplificateTotal
Castigator 7000000
Participant 1000000

Identificare și contact SEAP

ID SEAP
100081264
CUI
13758628
Denumire în SEAP
RUMA COOL TECHNIQUE S.R.L
Persoană de contact
Doorgeest Rudy
Adresă
Strada: Mărgineanu Elisabeta, Nr. 4, Sector: -, Judet: Hunedoara, Localitate: Hunedoara, Cod postal: 331141
Localitate
Hunedoara
Județ
Hunedoara
Cod poștal
331141
Telefon
+40 726305106
Date preluate la
24 august 2026

Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 24 august 2026

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 2825, Hunedoara

CLIMACOOL SRL
CUI: 19101227CAEN: 2825
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2006-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.805.758 RON
Profit
431.985 RON
Angajati
13

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RUMA COOL TECHNIQUE SRL?

CUI-ul RUMA COOL TECHNIQUE SRL este 13758628.

Unde este sediul RUMA COOL TECHNIQUE SRL?

RUMA COOL TECHNIQUE SRL are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Hunedoara, Str. Elisabeta Mărgineanu nr. 4, 331141, Mun. Hunedoara, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata RUMA COOL TECHNIQUE SRL?

RUMA COOL TECHNIQUE SRL a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RUMA COOL TECHNIQUE SRL in 2023?

In 2023, RUMA COOL TECHNIQUE SRL a raportat o cifra de afaceri de 358.824 RON.

Cati angajati are RUMA COOL TECHNIQUE SRL?

RUMA COOL TECHNIQUE SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.

Ce activitate are RUMA COOL TECHNIQUE SRL?

RUMA COOL TECHNIQUE SRL are codul CAEN principal 2825 (Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exceptând echipamentele de uz casnic).

Ce profit a inregistrat RUMA COOL TECHNIQUE SRL in 2023?

RUMA COOL TECHNIQUE SRL a inregistrat o pierdere neta de 14.791 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
7 iulie 2025
Următoarea actualizare disponibilă
7 august 2025

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.