Activ Plătitor TVA

HYPOKRATES GRUP S.R.L.

CUI: 13772720
CIF: RO13772720
Reg. Com.: J2019005570238
CAEN: 7430
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 martie 2001 · 25 ani
Distribuie:

Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)

Surse și actualizare

Actualizat: 17 octombrie 2026 la 19:57

Despre HYPOKRATES GRUP S.R.L.

HYPOKRATES GRUP S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Voluntari, judetul ILFOV, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)" (cod CAEN 7430), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, HYPOKRATES GRUP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 92.091 RON, in scadere fata de anul precedent (-46.3%). Profitul net inregistrat a fost de 30.771 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 315.500 RON in 2008 la 92.091 RON in 2025.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
92.091 RON
Venituri totale
92.091 RON
Cheltuieli totale
52.617 RON
Profit brut
39.474 RON
Profit net
30.771 RON
Marja profit net
33,41%
Active imobilizate
15.338 RON
Active circulante
33.132 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
32.999 RON
Casa & conturi bănci
133 RON
Capital propriu
31.251 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Voluntari, Int. Panselelor nr. 20C, 77190
Detalii adresaCAMERA NR. 1
Telefon0722337727

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Int. Panselelor nr. 20C, 77190
Cod poștal: 77190
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Int. Panselelor nr. 20C, 77190
Detalii
CAMERA NR. 1
Cod postal
77190
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 13.12.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
18 februarie 2020

Stare inactivitate

Data inactivare
2 februarie 2017
Data reactivare
12 februarie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
92.091 RON
Rezultat net
30.771 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 92.091 RON 171.333 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 92.091 RON 172.398 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 52.617 RON 58.219 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 39.474 RON 114.179 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 30.771 RON 93.963 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 15.338 RON 14.749 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 33.132 RON 88.571 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 48.470 RON 103.320 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 32.999 RON 88.482 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 133 RON 89 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 17.388 RON 8.985 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 31.251 RON 94.443 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active48.470RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

35,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale48.470 RON
Datorii totale17.388 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
63,5 %Profit net / active totale
ROE
98,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,91 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
64,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 92.091 -46,3% față de anul precedent 92.091 52.617 39.474 -65,4% față de anul precedent 30.771 -67,3% față de anul precedent 0 0
2024 171.333 -83,9% față de anul precedent 172.398 58.219 114.179 -88,2% față de anul precedent 93.963 -88,4% față de anul precedent 0 0
2023 1.067.104 +20,2% față de anul precedent 1.074.072 109.118 964.954 +13,9% față de anul precedent 811.425 -1,3% față de anul precedent 0 0
2022 887.765 +142,1% față de anul precedent 890.472 43.079 847.393 +169,5% față de anul precedent 822.059 +170,1% față de anul precedent 0 0
2021 366.739 +788,0% față de anul precedent 366.739 52.284 314.455 +828,8% față de anul precedent 304.333 +832,9% față de anul precedent 0 0
2020 41.299 +163,3% față de anul precedent 41.335 7.478 33.857 +73,8% față de anul precedent 32.624 +71,6% față de anul precedent 0 0
2019 15.685 15.685 -3.792 19.477 19.007 0 0
2018 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.815 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.815 1.815
2017 4.767 +16,3% față de anul precedent 4.767 2.109 2.658 +34,0% față de anul precedent 2.515 +35,1% față de anul precedent 0 0
2016 4.100 +40,9% față de anul precedent 4.100 2.116 1.984 1.861 0 0
2015 2.911 -2,0% față de anul precedent 2.911 26.031 0 0 Neraportat 23.207
2014 2.970 -60,9% față de anul precedent 2.970 7.034 0 0 4.064 4.153
2013 7.593 -47,4% față de anul precedent 7.652 22.605 0 0 14.953 15.181
2012 14.422 -88,5% față de anul precedent 14.423 74.551 0 0 60.128 60.128
2011 125.302 +470,6% față de anul precedent 126.599 158.359 0 0 31.760 31.760
2010 21.959 -83,8% față de anul precedent 23.256 170.561 0 0 147.305 150.530
2009 135.676 -57,0% față de anul precedent 151.518 214.856 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 63.338 67.884
2008 315.500 315.999 157.989 158.010 150.110 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 15.338 33.132 48.470 0 32.999 133
2024 14.749 88.571 103.320 0 88.482 89
2023 19.847 814.021 833.868 0 746.496 67.525
2022 0 898.598 898.598 0 653.976 244.622
2021 0 343.819 343.819 0 136.123 207.696
2020 0 12.322 12.322 0 12.313 9
2019 5.000 23.552 28.552 0 23.475 77
2018 20.533 4.278 24.811 0 4.273 5
2017 21.496 4.324 25.820 0 4.272 52
2016 22.524 4.420 26.944 0 4.326 94
2015 23.569 4.461 28.030 0 4.371 90
2014 24.799 28.804 53.603 0 28.709 95
2013 26.211 32.147 58.358 0 32.126 21
2012 27.441 33.177 60.618 0 32.022 1.155
2011 12.883 23.834 36.717 0 15.454 8.380
2010 75.711 29.924 105.635 0 28.111 1.813
2009 207.039 67.872 274.911 0 34.382 33.490
2008 150.943 257.785 408.728 0 46.432 211.353

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 17.388 +93,5% față de anul precedent 31.251 Neraportat 0
2024 8.985 -67,4% față de anul precedent 94.443 Neraportat 0
2023 27.543 -64,4% față de anul precedent 811.905 Neraportat 0
2022 77.434 +28,9% față de anul precedent 822.539 Neraportat 0
2021 60.086 +83,5% față de anul precedent 283.908 Neraportat 0
2020 32.746 -60,0% față de anul precedent -20.424 Neraportat 0
2019 81.800 -15,7% față de anul precedent -53.248 Neraportat 0
2018 97.066 +0,8% față de anul precedent -72.255 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 96.260 -3,6% față de anul precedent -70.440 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 99.899 -2,9% față de anul precedent -72.955 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 102.846 -2,3% față de anul precedent -74.816 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 105.212 -0,6% față de anul precedent -51.609 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 105.814 +7,9% față de anul precedent -47.456 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2012 98.081 +1.006,5% față de anul precedent -32.275 Neraportat 4
2011 8.864 -85,6% față de anul precedent 27.853 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 61.535 -28,2% față de anul precedent 59.613 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 85.638 -43,4% față de anul precedent 210.143 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 151.353 278.027 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

28din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare3 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AAALEXANDRU- ANTONIU RADUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34352/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, prelungire mandat administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, prelungire mandat administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 92.091 RON. Profit: 30.771 RON

Cifra de afaceri: 92.091 RON. Profit: 30.771 RON

Cifra de afaceri
92.091 RON -46.25% față de anul precedent
Profit net
30.771 RON -67.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.388 RON +93.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 171.333 RON. Profit: 93.963 RON

Cifra de afaceri: 171.333 RON. Profit: 93.963 RON

Cifra de afaceri
171.333 RON -83.94% față de anul precedent
Profit net
93.963 RON -88.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.985 RON -67.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.067.104 RON. Profit: 811.425 RON

Cifra de afaceri: 1.067.104 RON. Profit: 811.425 RON

Cifra de afaceri
1.067.104 RON +20.2% față de anul precedent
Profit net
811.425 RON -1.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
27.543 RON -64.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 887.765 RON. Profit: 822.059 RON

Cifra de afaceri: 887.765 RON. Profit: 822.059 RON

Cifra de afaceri
887.765 RON +142.07% față de anul precedent
Profit net
822.059 RON +170.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
77.434 RON +28.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 366.739 RON. Profit: 304.333 RON

Cifra de afaceri: 366.739 RON. Profit: 304.333 RON

Cifra de afaceri
366.739 RON +788.01% față de anul precedent
Profit net
304.333 RON +832.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
60.086 RON +83.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 41.299 RON. Profit: 32.624 RON

Cifra de afaceri: 41.299 RON. Profit: 32.624 RON

Cifra de afaceri
41.299 RON +163.3% față de anul precedent
Profit net
32.624 RON +71.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
32.746 RON -59.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 15.685 RON. Profit: 19.007 RON

Cifra de afaceri: 15.685 RON. Profit: 19.007 RON

Cifra de afaceri
15.685 RON
Profit net
19.007 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
81.800 RON -15.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.815 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
97.066 RON +0.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 4.767 RON. Profit: 2.515 RON

Cifra de afaceri: 4.767 RON. Profit: 2.515 RON

Cifra de afaceri
4.767 RON +16.27% față de anul precedent
Profit net
2.515 RON +35.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
96.260 RON -3.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.100 RON. Profit: 1.861 RON

Cifra de afaceri: 4.100 RON. Profit: 1.861 RON

Cifra de afaceri
4.100 RON +40.85% față de anul precedent
Profit net
1.861 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
99.899 RON -2.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.911 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.911 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.911 RON -1.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.207 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
102.846 RON -2.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.970 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.970 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.970 RON -60.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.153 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
105.212 RON -0.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 7.593 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.593 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.593 RON -47.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.181 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
105.814 RON +7.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 14.422 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.422 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.422 RON -88.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
60.128 RON
Angajati
4
Datorii
98.081 RON +1006.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 125.302 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 125.302 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
125.302 RON +470.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
31.760 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
8.864 RON -85.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 21.959 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.959 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.959 RON -83.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
150.530 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
61.535 RON -28.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.092026Mentiune · Buletin 34352/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, prelungire mandat administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; prelungire mandat administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 19.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
HYPOKRATES GRUP S.R.L.
CUI
13772720
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.09.2026
Registrul Comerțului
J23/5570/2019
EUID
ROONRC.J23/5570/2019
Sediu
Oraş Voluntari, Jud. Ilfov, Intrarea PANSELELOR, Nr. 20C, CAMERA NR. 1, Etaj 1
Județ
Ilfov
Număr încheiere
727088
Data încheierii
16.09.2026
Număr dosar
3381215
Data dosarului
26.08.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Mariana Adriana Ungurusan

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, prelungire mandat administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3381215 din 26.08.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 19.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 34352/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7430, Ilfov

M2TRANSLATE S.R.L.
CUI: 39876430CAEN: 7430
Activ
ILFOV, Orş. Măgurele2018-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.181 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARALEX GROUP S.R.L.
CUI: 49951289CAEN: 7430
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2024-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.939 RON
Profit
143.424 RON
Angajati
1
LWY LOTUS S.R.L.
CUI: 43835706CAEN: 7430
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2021-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.273 RON
Profit
61.393 RON
Angajati
1
RPD SERVICII S.R.L.
CUI: 50851585CAEN: 7430
Activ
ILFOV, Sat Gruiu Com. Gruiu2024-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.976 RON
Profit
93.816 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7430, Ilfov

ROYAL COMMERCE S.R.L.
CUI: 346501CAEN: 7430
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.567 RON
Profit
36.832 RON
Angajati
0
GOLDEN STUDIO S.R.L.
CUI: 15463445CAEN: 7430
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2003-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.971 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VOIN TRADUCERI TEHNICE S.R.L.
CUI: 15612768CAEN: 7430
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2003-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.136.077 RON
Profit
194.725 RON
Angajati
6

Alte firme din Ilfov

LCL GRUP SRL
CUI: 13773008CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Sat Otopeni Orş. Otopeni2001-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.106.176 RON
Profit
428.126 RON
Angajati
3
PROROCARM SRL
CUI: 13737340CAEN: 1011
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2001-02-28
fara e-Factura
LOUISE TRADING S.R.L.
CUI: 13804716CAEN: 1628
Activ
ILFOV, Com. Dobroeşti2001-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.716 RON
Profit
42.494 RON
Angajati
0
INTERCONSTRUCT RCC SRL
CUI: 13417752CAEN: 4332
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2000-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.973 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROMANIANLIDER SRL
CUI: 14094846CAEN: 6031
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2001-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.852 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HYPOKRATES GRUP S.R.L.?

CUI-ul HYPOKRATES GRUP S.R.L. este 13772720.

Unde este sediul HYPOKRATES GRUP S.R.L.?

HYPOKRATES GRUP S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Int. Panselelor nr. 20C, 77190, Orş. Voluntari, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata HYPOKRATES GRUP S.R.L.?

HYPOKRATES GRUP S.R.L. a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HYPOKRATES GRUP S.R.L. in 2025?

In 2025, HYPOKRATES GRUP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 92.091 RON.

Ce activitate are HYPOKRATES GRUP S.R.L.?

HYPOKRATES GRUP S.R.L. are codul CAEN principal 7430 (Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)).

Ce profit a inregistrat HYPOKRATES GRUP S.R.L. in 2025?

HYPOKRATES GRUP S.R.L. a inregistrat un profit net de 30.771 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
17 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
17 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.