Activ Plătitor TVA

MARACON MET SRL

CUI: 13827795
CIF: RO13827795
Reg. Com.: J2001003806408
CAEN: 4683
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 aprilie 2001 · 25 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 17:12

Despre MARACON MET SRL

MARACON MET SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare" (cod CAEN 4683), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MARACON MET SRL a raportat o cifra de afaceri de 338.173 RON, in scadere fata de anul precedent (-23.8%). Profitul net inregistrat a fost de 9.701 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 1.151.736 RON in 2008 la 338.173 RON in 2024. Datoriile raportate (575.378 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
338.173 RON
Venituri totale
338.174 RON
Cheltuieli totale
323.871 RON
Profit brut
14.303 RON
Profit net
9.701 RON
Marja profit net
2,87%
Active imobilizate
465.912 RON
Active circulante
397.670 RON
Stocuri
304.983 RON
Creanțe
88.192 RON
Casa & conturi bănci
4.495 RON
Capital propriu
286.701 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. VLAICU VODA nr. 11
Telefon0724233852

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. VLAICU VODA nr. 11
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. VLAICU VODA nr. 11
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.04.2001
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
338.173 RON
Rezultat net
9.701 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 338.173 RON 443.616 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 338.174 RON 443.618 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 323.871 RON 431.184 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 14.303 RON 12.434 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 9.701 RON 7.998 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 465.912 RON 371.342 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 397.670 RON 332.793 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 863.582 RON 704.135 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 304.983 RON 234.726 RON
CreanțeSume de încasat 88.192 RON 84.088 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.495 RON 13.979 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 575.378 RON 439.782 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 286.701 RON 277.000 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active863.582RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

66,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale863.582 RON
Datorii totale575.378 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,1 %Profit net / active totale
ROE
3,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,69 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
33,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 338.173 -23,8% față de anul precedent 338.174 323.871 14.303 +15,0% față de anul precedent 9.701 +21,3% față de anul precedent 0 0
2023 443.616 -19,8% față de anul precedent 443.618 431.184 12.434 -20,3% față de anul precedent 7.998 -20,5% față de anul precedent 0 0
2022 553.176 -15,6% față de anul precedent 553.395 537.802 15.593 -70,4% față de anul precedent 10.059 -78,2% față de anul precedent 0 0
2021 655.649 -4,2% față de anul precedent 655.649 602.960 52.689 +210,8% față de anul precedent 46.133 +332,9% față de anul precedent 0 0
2020 684.644 -50,0% față de anul precedent 684.644 667.690 16.954 -88,9% față de anul precedent 10.658 -92,3% față de anul precedent 0 0
2019 1.369.760 +39,1% față de anul precedent 1.369.760 1.217.624 152.136 +1.021,1% față de anul precedent 138.438 +3.644,6% față de anul precedent 0 0
2018 984.492 +13,3% față de anul precedent 987.334 973.764 13.570 -5,0% față de anul precedent 3.697 -37,5% față de anul precedent 0 0
2017 868.658 -1,7% față de anul precedent 869.483 855.199 14.284 +79,9% față de anul precedent 5.910 -4,3% față de anul precedent 0 0
2016 883.491 -9,8% față de anul precedent 886.363 878.425 7.938 -67,7% față de anul precedent 6.176 -70,0% față de anul precedent 0 0
2015 978.888 +0,3% față de anul precedent 979.129 954.593 24.536 +186,8% față de anul precedent 20.610 +189,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 976.400 +42,0% față de anul precedent 976.419 967.863 8.556 +108,4% față de anul precedent 7.130 +124,6% față de anul precedent 0 0
2013 687.458 -46,8% față de anul precedent 687.532 683.427 4.105 -81,3% față de anul precedent 3.174 -81,8% față de anul precedent 0 0
2012 1.291.021 +10,4% față de anul precedent 1.291.030 1.269.141 21.889 -19,7% față de anul precedent 17.429 -26,8% față de anul precedent 0 0
2011 1.169.214 +37,9% față de anul precedent 1.169.221 1.141.964 27.257 +23,5% față de anul precedent 23.811 +52,4% față de anul precedent 0 0
2010 847.908 +26,0% față de anul precedent 847.913 825.838 22.075 15.625 0 0
2009 673.225 -41,6% față de anul precedent 677.657 720.518 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 42.861 48.594
2008 1.151.736 1.151.938 1.141.082 10.856 10.856 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 465.912 397.670 863.582 304.983 88.192 4.495
2023 371.342 332.793 704.135 234.726 84.088 13.979
2022 359.997 352.171 712.168 229.605 117.865 4.701
2021 359.997 184.392 544.389 180.193 123.210 -33.456
2020 360.499 120.801 481.300 133.010 120.068 -37.834
2019 366.269 167.944 534.213 92.551 182.685 -18.054
2018 434.795 79.744 514.539 79.437 122.488 -22.298
2017 452.508 120.646 573.154 137.124 136.690 0
2016 469.451 120.842 590.293 64.295 191.638 -135.091
2015 503.336 142.840 646.176 30.906 153.778 -41.844
2014 503.336 237.434 740.770 96.888 133.920 6.626
2013 503.336 394.185 897.521 225.009 149.535 19.641
2012 463.830 389.400 853.230 102.346 185.498 101.556
2011 343.912 348.918 692.830 162.686 181.733 4.499
2010 345.603 280.164 625.767 166.075 105.854 8.235
2009 347.298 248.117 595.415 127.405 108.992 11.720
2008 327.128 215.120 542.248 146.987 64.494 3.639

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 575.378 +30,8% față de anul precedent 286.701 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 439.782 -3,5% față de anul precedent 277.000 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 455.814 +60,2% față de anul precedent 269.001 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 284.593 +6,0% față de anul precedent 258.943 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 268.611 -19,1% față de anul precedent 212.689 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 332.182 -26,4% față de anul precedent 202.031 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2018 451.176 -12,1% față de anul precedent 63.593 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 513.258 -4,3% față de anul precedent 59.896 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 536.307 -10,8% față de anul precedent 53.986 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 601.063 -16,5% față de anul precedent 47.810 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 719.408 -18,9% față de anul precedent 27.200 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 887.156 +2,1% față de anul precedent 20.070 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 868.932 +20,9% față de anul precedent 16.896 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 718.846 +5,6% față de anul precedent -3.491 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2010 680.942 +0,6% față de anul precedent -27.302 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 677.045 +17,2% față de anul precedent -42.926 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 577.507 5.667 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

49din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MPMARIAN PIELEANUadministrator si conducatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33629/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 338.173 RON. Profit: 9.701 RON

Cifra de afaceri: 338.173 RON. Profit: 9.701 RON

Cifra de afaceri
338.173 RON -23.77% față de anul precedent
Profit net
9.701 RON +21.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
575.378 RON +30.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 443.616 RON. Profit: 7.998 RON

Cifra de afaceri: 443.616 RON. Profit: 7.998 RON

Cifra de afaceri
443.616 RON -19.81% față de anul precedent
Profit net
7.998 RON -20.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
439.782 RON -3.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 553.176 RON. Profit: 10.059 RON

Cifra de afaceri: 553.176 RON. Profit: 10.059 RON

Cifra de afaceri
553.176 RON -15.63% față de anul precedent
Profit net
10.059 RON -78.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
455.814 RON +60.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 655.649 RON. Profit: 46.133 RON

Cifra de afaceri: 655.649 RON. Profit: 46.133 RON

Cifra de afaceri
655.649 RON -4.24% față de anul precedent
Profit net
46.133 RON +332.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
284.593 RON +5.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 684.644 RON. Profit: 10.658 RON

Cifra de afaceri: 684.644 RON. Profit: 10.658 RON

Cifra de afaceri
684.644 RON -50.02% față de anul precedent
Profit net
10.658 RON -92.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
268.611 RON -19.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.369.760 RON. Profit: 138.438 RON

Cifra de afaceri: 1.369.760 RON. Profit: 138.438 RON

Cifra de afaceri
1.369.760 RON +39.13% față de anul precedent
Profit net
138.438 RON +3644.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
332.182 RON -26.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 984.492 RON. Profit: 3.697 RON

Cifra de afaceri: 984.492 RON. Profit: 3.697 RON

Cifra de afaceri
984.492 RON +13.33% față de anul precedent
Profit net
3.697 RON -37.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
451.176 RON -12.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 868.658 RON. Profit: 5.910 RON

Cifra de afaceri: 868.658 RON. Profit: 5.910 RON

Cifra de afaceri
868.658 RON -1.68% față de anul precedent
Profit net
5.910 RON -4.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
513.258 RON -4.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 883.491 RON. Profit: 6.176 RON

Cifra de afaceri: 883.491 RON. Profit: 6.176 RON

Cifra de afaceri
883.491 RON -9.75% față de anul precedent
Profit net
6.176 RON -70.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
536.307 RON -10.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 978.888 RON. Profit: 20.610 RON

Cifra de afaceri: 978.888 RON. Profit: 20.610 RON

Cifra de afaceri
978.888 RON +0.25% față de anul precedent
Profit net
20.610 RON +189.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
601.063 RON -16.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 976.400 RON. Profit: 7.130 RON

Cifra de afaceri: 976.400 RON. Profit: 7.130 RON

Cifra de afaceri
976.400 RON +42.03% față de anul precedent
Profit net
7.130 RON +124.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
719.408 RON -18.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 687.458 RON. Profit: 3.174 RON

Cifra de afaceri: 687.458 RON. Profit: 3.174 RON

Cifra de afaceri
687.458 RON -46.75% față de anul precedent
Profit net
3.174 RON -81.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
887.156 RON +2.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.291.021 RON. Profit: 17.429 RON

Cifra de afaceri: 1.291.021 RON. Profit: 17.429 RON

Cifra de afaceri
1.291.021 RON +10.42% față de anul precedent
Profit net
17.429 RON -26.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
868.932 RON +20.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.169.214 RON. Profit: 23.811 RON

Cifra de afaceri: 1.169.214 RON. Profit: 23.811 RON

Cifra de afaceri
1.169.214 RON +37.89% față de anul precedent
Profit net
23.811 RON +52.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
718.846 RON +5.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 847.908 RON. Profit: 15.625 RON

Cifra de afaceri: 847.908 RON. Profit: 15.625 RON

Cifra de afaceri
847.908 RON +25.95% față de anul precedent
Profit net
15.625 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
680.942 RON +0.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 673.225 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 673.225 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
673.225 RON -41.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
48.594 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
677.045 RON +17.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.151.736 RON. Profit: 10.856 RON

Cifra de afaceri: 1.151.736 RON. Profit: 10.856 RON

Cifra de afaceri
1.151.736 RON
Profit net
10.856 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
577.507 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2001 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMARACON MET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MARACON MET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

10.092026Mentiune · Buletin 33629/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
MARACON MET SRL
CUI
13827795
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
10.09.2026
Registrul Comerțului
J40/3806/2001
EUID
ROONRC.J40/3806/2001
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Str. VLAICU VODA, Nr. 11, Bl. V62, Scara 2, Etaj P, Ap. 21
Județ
București
Număr încheiere
711552
Data încheierii
10.09.2026
Număr dosar
3319220
Data dosarului
21.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Raluca-Ioana Pletea

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3319220 din 21.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 33629/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4683, Municipiul Bucureşti

MSC SERVICE SRL
CUI: 15203593CAEN: 4683
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
341.463 RON
Profit
142.587 RON
Angajati
0
MSQP GL AMX S.R.L.
CUI: 43030056CAEN: 4683
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
331.954 RON
Profit
77.092 RON
Angajati
1
AAC MYLAND S.R.L.
CUI: 44983816CAEN: 4683
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
341.594 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ARCOBALENO DESIGN SRL
CUI: 35431375CAEN: 4683
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
330.793 RON
Profit
32.563 RON
Angajati
0
DAMOB DESIGN BUILD SRL
CUI: 29348055CAEN: 4683
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2011-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
432.060 RON
Profit
213.627 RON
Angajati
1
TIMA MATCONS SRL
CUI: 16780085CAEN: 4683
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.319 RON
Profit
84.600 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4683, Municipiul Bucureşti

PROFILUX SA
CUI: 13699580CAEN: 4683
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2001-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.780.348 RON
Profit
5.111.122 RON
Angajati
36
CABLE COM SRL
CUI: 13846070CAEN: 4683
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2001-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.410 RON
Profit
54.141 RON
Angajati
1
EXPORT Y.M. 2000 SRL
CUI: 13613392CAEN: 4683
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2000-12-21
fara e-Factura
TIDA - RO SRL
CUI: 13846150CAEN: 4683
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2001-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.778.185 RON
Profit
210.187 RON
Angajati
14

Alte firme din Municipiul Bucureşti

DATECH CONSULTING S.R.L.
CUI: 13827892CAEN: 9510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2001-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.835 RON
Profit
22.406 RON
Angajati
2
PATRICE INTERNATIONAL SRL
CUI: 13819261CAEN: 4672
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2001-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.449.168 RON
Profit
124.873 RON
Angajati
3
DEEA BUSINESS CONCEPT SRL
CUI: 13829800CAEN: 4672
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2001-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
703.891 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
M & S CONSTRUCT 2001 SRL
CUI: 13782103CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2001-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.240.056 RON
Profit
795.653 RON
Angajati
15
AVO COSM SRL
CUI: 13246938CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2000-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.065 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BANGALE CONSULTING 2001 SRL
CUI: 14344268CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2001-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.168 RON
Profit
67.525 RON
Angajati
1
TEOTECH SRL
CUI: 4501802CAEN: 3313
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
355.276 RON
Profit
151.118 RON
Angajati
2
CHAINSAW EUROPE STUDIO SRL
CUI: 16874198CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.764.676 RON
Profit
161.217 RON
Angajati
21

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARACON MET SRL?

CUI-ul MARACON MET SRL este 13827795.

Unde este sediul MARACON MET SRL?

MARACON MET SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. VLAICU VODA nr. 11, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MARACON MET SRL?

MARACON MET SRL a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARACON MET SRL in 2024?

In 2024, MARACON MET SRL a raportat o cifra de afaceri de 338.173 RON.

Cati angajati are MARACON MET SRL?

MARACON MET SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MARACON MET SRL?

MARACON MET SRL are codul CAEN principal 4683 (Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare).

Ce profit a inregistrat MARACON MET SRL in 2024?

MARACON MET SRL a inregistrat un profit net de 9.701 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.