Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit
Surse și actualizareActualizat: 10 octombrie 2026 la 18:05
Despre FIVE STAR SERVICES SRL
FIVE STAR SERVICES SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit" (cod CAEN 6110), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, FIVE STAR SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 977.275 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+151.6%). Profitul net inregistrat a fost de 321.316 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 478.979 RON in 2008 la 977.275 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 977.275 RON
- Venituri totale
- 1.163.395 RON
- Cheltuieli totale
- 812.051 RON
- Profit brut
- 351.344 RON
- Profit net
- 321.316 RON
- Marja profit net
- 32,88%
- Active imobilizate
- 217.747 RON
- Active circulante
- 163.219 RON
- Stocuri
- 16.135 RON
- Creanțe
- 12.081 RON
- Casa & conturi bănci
- 135.003 RON
- Capital propriu
- 312.463 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Frunte Lată nr. 1
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 17.05.2001
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 octombrie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 977.275 RON
- Rezultat net
- 321.316 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 977.275 RON | 388.397 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.163.395 RON | 462.447 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 812.051 RON | 559.589 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 351.344 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 321.316 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 97.142 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 101.767 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 217.747 RON | 15.243 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 163.219 RON | 114.976 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 380.966 RON | 130.219 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 16.135 RON | 46 RON |
| CreanțeSume de încasat | 12.081 RON | 6.906 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 135.003 RON | 108.024 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 70.936 RON | 144.435 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 312.463 RON | -8.853 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 4 persoane | 4 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 84,3 %Profit net / active totale
- ROE
- 102,8 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 2,30 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 82,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 977.275 +151,6% față de anul precedent | 1.163.395 | 812.051 | 351.344 | 321.316 | 0 | 0 |
| 2023 | 388.397 -12,0% față de anul precedent | 462.447 | 559.589 | 0 | 0 | 97.142 | 101.767 |
| 2022 | 441.510 -14,6% față de anul precedent | 441.711 | 466.949 | 0 | 0 | 25.238 | 29.567 |
| 2021 | 516.937 -8,4% față de anul precedent | 516.946 | 542.687 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 25.741 | 30.807 |
| 2020 | 564.158 -60,3% față de anul precedent | 564.158 | 492.063 | 72.095 -87,4% față de anul precedent | 67.010 -88,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 1.421.897 +69,4% față de anul precedent | 1.436.256 | 865.606 | 570.650 +126,7% față de anul precedent | 556.287 +128,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 839.609 -54,5% față de anul precedent | 839.609 | 587.844 | 251.765 -65,0% față de anul precedent | 243.387 -65,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 1.845.047 +335,8% față de anul precedent | 1.848.856 | 1.129.347 | 719.509 +1.872,4% față de anul precedent | 700.638 +2.395,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 423.342 -67,6% față de anul precedent | 436.421 | 399.942 | 36.479 -86,0% față de anul precedent | 28.072 -87,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 1.305.052 -60,8% față de anul precedent | 1.305.066 | 1.043.718 | 261.348 -78,3% față de anul precedent | 221.010 -78,3% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 3.330.088 +796,5% față de anul precedent | 3.330.218 | 2.126.924 | 1.203.294 | 1.020.188 | 0 | 0 |
| 2013 | 371.466 -10,9% față de anul precedent | 371.468 | 391.716 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 20.248 | 20.248 |
| 2012 | 417.094 +24,2% față de anul precedent | 417.560 | 371.687 | 45.873 -49,0% față de anul precedent | 33.660 -55,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 335.935 -32,2% față de anul precedent | 337.007 | 247.034 | 89.973 +104,2% față de anul precedent | 75.534 +133,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 495.178 +3,4% față de anul precedent | 495.245 | 451.181 | 44.064 -54,9% față de anul precedent | 32.380 -60,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 478.979 | 480.172 | 382.497 | 97.675 | 81.842 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 217.747 | 163.219 | 380.966 | 16.135 | 12.081 | 135.003 |
| 2023 | 15.243 | 114.976 | 130.219 | 46 | 6.906 | 108.024 |
| 2022 | 62.733 | 45.011 | 107.744 | 46 | 29.516 | 15.449 |
| 2021 | 137.158 | 140.300 | 277.458 | 46 | 12.775 | 127.479 |
| 2020 | 210.852 | 147.954 | 358.806 | 46 | 18.388 | 129.520 |
| 2019 | 267.687 | 394.798 | 662.485 | 445 | 151.575 | 242.778 |
| 2018 | 37.864 | 222.039 | 259.903 | 0 | 126.206 | 95.833 |
| 2017 | 8.645 | 710.402 | 719.047 | 46 | 270.346 | 440.010 |
| 2016 | 21.164 | 338.836 | 360.000 | 2 | 89.317 | 249.517 |
| 2015 | 25.044 | 1.160.881 | 1.185.925 | 10 | 36.589 | 1.124.282 |
| 2014 | 8.910 | 1.236.164 | 1.245.074 | 0 | 4.858 | 1.231.306 |
| 2013 | 4.827 | 79.220 | 84.047 | 1.037 | 12.767 | 65.416 |
| 2012 | 9.807 | 133.360 | 143.167 | 0 | 42.262 | 91.098 |
| 2011 | 27.678 | 182.977 | 210.655 | 0 | 47.181 | 135.796 |
| 2009 | 46.212 | 120.274 | 166.486 | 3.219 | 45.036 | 72.019 |
| 2008 | 9.717 | 136.934 | 146.651 | 1.108 | 67.252 | 68.574 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 70.936 -50,9% față de anul precedent | 312.463 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 144.435 +567,2% față de anul precedent | -8.853 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2022 | 21.649 -55,1% față de anul precedent | 92.914 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 48.179 +411,0% față de anul precedent | 236.164 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 9.429 -91,2% față de anul precedent | 353.669 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 106.621 +893,7% față de anul precedent | 556.527 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2018 | 10.730 -42,7% față de anul precedent | 249.844 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 18.735 -94,4% față de anul precedent | 700.878 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2016 | 331.321 +1.375,8% față de anul precedent | 29.163 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 22.450 -84,2% față de anul precedent | 1.164.206 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2014 | 142.490 +5.927,5% față de anul precedent | 1.102.998 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 2.364 -94,2% față de anul precedent | 82.811 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 40.691 +150,3% față de anul precedent | 103.059 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 16.256 -84,4% față de anul precedent | 194.399 | Neraportat | 2 -60,0% față de anul precedent |
| 2009 | 104.056 +35,8% față de anul precedent | 62.430 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 76.601 | 70.050 | Neraportat | 5 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| MVMIHAI VOICU | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2001 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12749/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 977.275 RON. Profit: 321.316 RON
Cifra de afaceri: 977.275 RON. Profit: 321.316 RON
- Cifra de afaceri
- 977.275 RON +151.62% față de anul precedent
- Profit net
- 321.316 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 70.936 RON -50.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 388.397 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 388.397 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 388.397 RON -12.03% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 101.767 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 144.435 RON +567.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 441.510 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 441.510 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 441.510 RON -14.59% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 29.567 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 21.649 RON -55.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 516.937 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 516.937 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 516.937 RON -8.37% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 30.807 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 48.179 RON +410.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 564.158 RON. Profit: 67.010 RON
Cifra de afaceri: 564.158 RON. Profit: 67.010 RON
- Cifra de afaceri
- 564.158 RON -60.32% față de anul precedent
- Profit net
- 67.010 RON -87.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 9.429 RON -91.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.421.897 RON. Profit: 556.287 RON
Cifra de afaceri: 1.421.897 RON. Profit: 556.287 RON
- Cifra de afaceri
- 1.421.897 RON +69.35% față de anul precedent
- Profit net
- 556.287 RON +128.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 106.621 RON +893.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 839.609 RON. Profit: 243.387 RON
Cifra de afaceri: 839.609 RON. Profit: 243.387 RON
- Cifra de afaceri
- 839.609 RON -54.49% față de anul precedent
- Profit net
- 243.387 RON -65.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 10.730 RON -42.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.845.047 RON. Profit: 700.638 RON
Cifra de afaceri: 1.845.047 RON. Profit: 700.638 RON
- Cifra de afaceri
- 1.845.047 RON +335.83% față de anul precedent
- Profit net
- 700.638 RON +2395.86% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 18.735 RON -94.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 423.342 RON. Profit: 28.072 RON
Cifra de afaceri: 423.342 RON. Profit: 28.072 RON
- Cifra de afaceri
- 423.342 RON -67.56% față de anul precedent
- Profit net
- 28.072 RON -87.3% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 331.321 RON +1375.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.305.052 RON. Profit: 221.010 RON
Cifra de afaceri: 1.305.052 RON. Profit: 221.010 RON
- Cifra de afaceri
- 1.305.052 RON -60.81% față de anul precedent
- Profit net
- 221.010 RON -78.34% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 22.450 RON -84.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 3.330.088 RON. Profit: 1.020.188 RON
Cifra de afaceri: 3.330.088 RON. Profit: 1.020.188 RON
- Cifra de afaceri
- 3.330.088 RON +796.47% față de anul precedent
- Profit net
- 1.020.188 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 142.490 RON +5927.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 371.466 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 371.466 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 371.466 RON -10.94% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 20.248 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.364 RON -94.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 417.094 RON. Profit: 33.660 RON
Cifra de afaceri: 417.094 RON. Profit: 33.660 RON
- Cifra de afaceri
- 417.094 RON +24.16% față de anul precedent
- Profit net
- 33.660 RON -55.44% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 40.691 RON +150.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 335.935 RON. Profit: 75.534 RON
Cifra de afaceri: 335.935 RON. Profit: 75.534 RON
- Cifra de afaceri
- 335.935 RON -32.16% față de anul precedent
- Profit net
- 75.534 RON +133.27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -60% față de anul precedent
- Datorii
- 16.256 RON -84.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 495.178 RON. Profit: 32.380 RON
Cifra de afaceri: 495.178 RON. Profit: 32.380 RON
- Cifra de afaceri
- 495.178 RON +3.38% față de anul precedent
- Profit net
- 32.380 RON -60.44% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 104.056 RON +35.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 478.979 RON. Profit: 81.842 RON
Cifra de afaceri: 478.979 RON. Profit: 81.842 RON
- Cifra de afaceri
- 478.979 RON
- Profit net
- 81.842 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5
- Datorii
- 76.601 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082001 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFIVE STAR SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6110 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
FIVE STAR SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6110 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
02.042026Mentiune · Buletin 12749/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 27.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- FIVE STAR SERVICES SRL
- CUI
- 13891054
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 02.04.2026
- Registrul Comerțului
- J40/4874/2001
- EUID
- ROONRC.J40/4874/2001
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 5, Strada FRUNTE LATĂ, Nr. 1, Bl. P6, Ap. 2
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 278362
- Data încheierii
- 02.04.2026
- Număr dosar
- 1332455
- Data dosarului
- 27.03.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Ninela Rusu
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 2 din 27.03.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1332455 din 27.03.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6110, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6110, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul FIVE STAR SERVICES SRL?
CUI-ul FIVE STAR SERVICES SRL este 13891054.
Unde este sediul FIVE STAR SERVICES SRL?
FIVE STAR SERVICES SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Frunte Lată nr. 1, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata FIVE STAR SERVICES SRL?
FIVE STAR SERVICES SRL a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a FIVE STAR SERVICES SRL in 2024?
In 2024, FIVE STAR SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 977.275 RON.
Cati angajati are FIVE STAR SERVICES SRL?
FIVE STAR SERVICES SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.
Ce activitate are FIVE STAR SERVICES SRL?
FIVE STAR SERVICES SRL are codul CAEN principal 6110 (Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit).
Ce profit a inregistrat FIVE STAR SERVICES SRL in 2024?
FIVE STAR SERVICES SRL a inregistrat un profit net de 321.316 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 10 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 10 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.