Activ

ACTUAL N.G. VAM SRL

CUI: 13893950
CIF: 13893950
Reg. Com.: J2001001175135
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 mai 2001 · 25 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:09

Despre ACTUAL N.G. VAM SRL

ACTUAL N.G. VAM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ACTUAL N.G. VAM SRL a raportat o cifra de afaceri de 8.300 RON, in scadere fata de anul precedent (-46.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 90.429 RON in 2008 la 8.300 RON in 2024. Datoriile raportate (9.098 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
8.300 RON
Venituri totale
8.300 RON
Cheltuieli totale
11.520 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
3.283 RON
Active circulante
8.879 RON
Stocuri
3 RON
Creanțe
2.324 RON
Casa & conturi bănci
6.552 RON
Capital propriu
3.064 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. DRAGOS VODA nr. 11
Telefon0241655546
Fax0241693634

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. DRAGOS VODA nr. 11
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. DRAGOS VODA nr. 11
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.05.2001
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 17 ianuarie 2014

Stare inactivitate

Data inactivare
19 octombrie 2016
Data reactivare
27 octombrie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
8.300 RON
Rezultat net
-3.220 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 8.300 RON 15.600 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 8.300 RON 15.600 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 11.520 RON 22.303 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 3.220 RON 6.703 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 3.220 RON 6.703 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.283 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 8.879 RON 8.920 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 12.162 RON 8.920 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3 RON 3 RON
CreanțeSume de încasat 2.324 RON 3.177 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.552 RON 5.740 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 9.098 RON 2.637 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.064 RON 6.283 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active12.162RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

74,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale12.162 RON
Datorii totale9.098 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,98 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
25,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 8.300 -46,8% față de anul precedent 8.300 11.520 0 0 3.220 3.220
2023 15.600 -62,9% față de anul precedent 15.600 22.303 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.703 6.703
2022 42.000 +1,0% față de anul precedent 42.000 13.363 28.637 -21,5% față de anul precedent 27.402 -22,2% față de anul precedent 0 0
2021 41.600 +28,8% față de anul precedent 41.600 5.139 36.461 +166,7% față de anul precedent 35.213 +175,9% față de anul precedent 0 0
2020 32.300 -14,9% față de anul precedent 32.300 18.631 13.669 -7,1% față de anul precedent 12.763 -6,0% față de anul precedent 0 0
2019 37.937 +15,4% față de anul precedent 37.937 23.221 14.716 -44,9% față de anul precedent 13.578 -47,2% față de anul precedent 0 0
2018 32.864 +86,5% față de anul precedent 32.864 6.166 26.698 +245,4% față de anul precedent 25.712 +257,1% față de anul precedent 0 0
2017 17.623 +16,1% față de anul precedent 17.623 9.894 7.729 +81,8% față de anul precedent 7.200 +93,1% față de anul precedent 0 0
2016 15.184 -12,7% față de anul precedent 15.184 10.933 4.251 +32,4% față de anul precedent 3.729 +38,7% față de anul precedent 0 0
2015 17.389 -38,0% față de anul precedent 17.389 14.179 3.210 2.688 0 0
2014 28.046 -10,4% față de anul precedent 28.046 34.130 0 0 6.084 6.927
2013 31.287 -44,0% față de anul precedent 31.287 54.466 0 0 23.179 23.179
2012 55.883 -86,7% față de anul precedent 55.883 144.482 0 0 88.599 88.599
2011 421.220 +6,8% față de anul precedent 422.600 423.075 0 0 475 475
2010 394.321 +42,7% față de anul precedent 394.640 400.584 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.944 10.819
2009 276.404 +205,7% față de anul precedent 280.016 263.756 16.260 -39,6% față de anul precedent 12.061 -54,3% față de anul precedent 0 0
2008 90.429 101.446 74.535 26.911 26.406 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.283 8.879 12.162 3 2.324 6.552
2023 0 8.920 8.920 3 3.177 5.740
2022 0 37.218 37.218 0 2.629 34.589
2021 0 10.457 10.457 0 2.947 7.510
2020 0 10.636 10.636 0 2.802 7.834
2019 0 3.482 3.482 0 2.798 684
2018 0 16.985 16.985 0 2.299 14.686
2017 0 6.814 6.814 0 2.365 4.449
2016 0 3.458 3.458 0 2.365 1.093
2015 0 4.055 4.055 0 2.565 1.490
2014 0 5.640 5.640 961 3.499 1.180
2013 389 39.347 39.736 16.001 23.078 268
2012 3.148 40.598 43.746 20.906 18.310 1.382
2011 8.176 60.869 69.045 42.125 12.041 6.703
2010 10.633 50.925 61.558 40.565 6.680 3.680
2009 4.252 72.915 77.167 55.193 15.087 2.635
2008 7.911 42.334 50.245 19.419 16.914 6.001

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 9.098 +245,0% față de anul precedent 3.064 Neraportat 0
2023 2.637 -89,1% față de anul precedent 6.283 Neraportat 0
2022 24.232 -2,6% față de anul precedent 12.986 Neraportat 0
2021 24.873 -58,7% față de anul precedent -14.416 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 60.265 -8,5% față de anul precedent -49.629 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 65.874 -29,1% față de anul precedent -62.392 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 92.955 -14,3% față de anul precedent -75.970 Neraportat 1
2017 108.496 -3,4% față de anul precedent -101.682 Neraportat 0
2016 112.339 -3,7% față de anul precedent -108.881 Neraportat 0
2015 116.645 -3,5% față de anul precedent -112.590 Neraportat 0
2014 120.919 -18,4% față de anul precedent -115.279 Neraportat 0
2013 148.088 +14,9% față de anul precedent -108.352 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 128.919 +96,5% față de anul precedent -85.173 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2011 65.619 +13,8% față de anul precedent 3.426 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 57.657 -7,7% față de anul precedent 3.901 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2009 62.447 +31,2% față de anul precedent 14.720 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 47.586 2.659 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

81din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
SGSIMONA GHEORGHIUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6648/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 8.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.300 RON -46.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.220 RON
Angajati
0
Datorii
9.098 RON +245.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 15.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.600 RON -62.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.703 RON
Angajati
0
Datorii
2.637 RON -89.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 42.000 RON. Profit: 27.402 RON

Cifra de afaceri: 42.000 RON. Profit: 27.402 RON

Cifra de afaceri
42.000 RON +0.96% față de anul precedent
Profit net
27.402 RON -22.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24.232 RON -2.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 41.600 RON. Profit: 35.213 RON

Cifra de afaceri: 41.600 RON. Profit: 35.213 RON

Cifra de afaceri
41.600 RON +28.79% față de anul precedent
Profit net
35.213 RON +175.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
24.873 RON -58.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 32.300 RON. Profit: 12.763 RON

Cifra de afaceri: 32.300 RON. Profit: 12.763 RON

Cifra de afaceri
32.300 RON -14.86% față de anul precedent
Profit net
12.763 RON -6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
60.265 RON -8.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 37.937 RON. Profit: 13.578 RON

Cifra de afaceri: 37.937 RON. Profit: 13.578 RON

Cifra de afaceri
37.937 RON +15.44% față de anul precedent
Profit net
13.578 RON -47.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
65.874 RON -29.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 32.864 RON. Profit: 25.712 RON

Cifra de afaceri: 32.864 RON. Profit: 25.712 RON

Cifra de afaceri
32.864 RON +86.48% față de anul precedent
Profit net
25.712 RON +257.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
92.955 RON -14.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 17.623 RON. Profit: 7.200 RON

Cifra de afaceri: 17.623 RON. Profit: 7.200 RON

Cifra de afaceri
17.623 RON +16.06% față de anul precedent
Profit net
7.200 RON +93.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
108.496 RON -3.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 15.184 RON. Profit: 3.729 RON

Cifra de afaceri: 15.184 RON. Profit: 3.729 RON

Cifra de afaceri
15.184 RON -12.68% față de anul precedent
Profit net
3.729 RON +38.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
112.339 RON -3.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 17.389 RON. Profit: 2.688 RON

Cifra de afaceri: 17.389 RON. Profit: 2.688 RON

Cifra de afaceri
17.389 RON -38% față de anul precedent
Profit net
2.688 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
116.645 RON -3.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 28.046 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.046 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.046 RON -10.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.927 RON
Angajati
0
Datorii
120.919 RON -18.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 31.287 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.287 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.287 RON -44.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.179 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
148.088 RON +14.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 55.883 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 55.883 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
55.883 RON -86.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
88.599 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
128.919 RON +96.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 421.220 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 421.220 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
421.220 RON +6.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
475 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
65.619 RON +13.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 394.321 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 394.321 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
394.321 RON +42.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.819 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
57.657 RON -7.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

19.022026Mentiune · Buletin 6648/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
ACTUAL N.G. VAM SRL
CUI
13893950
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
19.02.2026
Registrul Comerțului
J13/1175/2001
EUID
ROONRC.J13/1175/2001
Sediu
Jud. Constanţa, Municipiul Constanţa, Str. DRAGOS VODA, Nr. 11
Județ
Constanţa
Număr încheiere
138864
Data încheierii
18.02.2026
Număr dosar
681911
Data dosarului
13.02.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Nicoleta Marin

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 681911 din 13.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 6648/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Constanţa

DELYA FERYA S.R.L.
CUI: 50564332CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Fântâna Mare Com. Independenţa2024-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.371 RON
Profit
266 RON
Angajati
0
RETACOM SRL
CUI: 2984913CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia1993-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.159 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LORVING IMPORT-EXPORT SRL
CUI: 2413798CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia1992-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.540 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SAMOS EXCLUSIV SRL
CUI: 37539714CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2017-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.780 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NEXUS CAPITAL S.R.L.
CUI: 49880382CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.280 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ICOM SERV S.R.L.
CUI: 7424402CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie1995-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.000 RON
Profit
86.149 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Constanţa

CIORTAN AURA S.R.L.
CUI: 13890466CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.668 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NAURET COMPANY SRL
CUI: 13984110CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Loc. Neptun Mun. Mangalia2001-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.992 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALMAMATER SRL
CUI: 13791454CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Murfatlar2001-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
511.561 RON
Profit
5.314 RON
Angajati
1
ON LINE MEDIA SRL
CUI: 14141441CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
957.944 RON
Profit
83.669 RON
Angajati
2

Alte firme din Constanţa

AGRO-FITO-PLANT SRL
CUI: 13893934CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Cobadin Com. Cobadin2001-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.208.685 RON
Profit
22.886 RON
Angajati
6
BRAVO TOP SRL
CUI: 13898753CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LION FREE EXCHANGE SRL
CUI: 13872389CAEN: 6612
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie2001-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
860.511 RON
Profit
122.663 RON
Angajati
14
ARLO CUB SRL
CUI: 13917812CAEN: 4778
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.195 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PALETE DESIGN SRL
CUI: 13656873CAEN: 9531
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.210 RON
Profit
17.464 RON
Angajati
1
CANOPUS STAR SRL
CUI: 14204639CAEN: 5224
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.632.812 RON
Profit
8.161.594 RON
Angajati
10
ALEX & MONA SRL
CUI: 9385156CAEN: 8130
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia1997-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
374.144 RON
Profit
134.447 RON
Angajati
1
ECOMEDIUMZONE S.R.L.
CUI: 15701342CAEN: 4690
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2003-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
464.189 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CAMY FRUCTOLEG SRL
CUI: 35126630CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2015-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.440 RON
Profit
23.252 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ACTUAL N.G. VAM SRL?

CUI-ul ACTUAL N.G. VAM SRL este 13893950.

Unde este sediul ACTUAL N.G. VAM SRL?

ACTUAL N.G. VAM SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. DRAGOS VODA nr. 11, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata ACTUAL N.G. VAM SRL?

ACTUAL N.G. VAM SRL a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ACTUAL N.G. VAM SRL in 2024?

In 2024, ACTUAL N.G. VAM SRL a raportat o cifra de afaceri de 8.300 RON.

Ce activitate are ACTUAL N.G. VAM SRL?

ACTUAL N.G. VAM SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat ACTUAL N.G. VAM SRL in 2024?

ACTUAL N.G. VAM SRL a inregistrat o pierdere neta de 3.220 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.