Activ Plătitor TVAe‑Factură

MENADA SRL

CUI: 13934503
CIF: RO13934503
Reg. Com.: J29/508/2001
CAEN: 4329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 iunie 2001 · 25 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:52

Despre MENADA SRL

MENADA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ţânţăreni Com. Blejoi, judetul PRAHOVA, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4329). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MENADA SRL a raportat o cifra de afaceri de 13.281.903 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+862.3%). Profitul net inregistrat a fost de 3.960.399 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 18, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.788.554 RON in 2008 la 13.281.903 RON in 2024.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2024), se afla pe locul 583 din 30370 firme din judetul PRAHOVA, pe locul 1 din 54 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 11 la nivel national in domeniul sau (952 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
13.281.903 RON
Venituri totale
15.413.853 RON
Cheltuieli totale
10.594.454 RON
Profit brut
4.819.399 RON
Profit net
3.960.399 RON
Marja profit net
29,82%
Active imobilizate
1.756.797 RON
Active circulante
4.948.648 RON
Stocuri
2.581.507 RON
Creanțe
2.079.409 RON
Casa & conturi bănci
287.732 RON
Capital propriu
3.995.134 RON
Cifra de afaceri · CAEN 4329
Loc 11 din 952
Profit net · CAEN 4329
Loc 3 din 952
Angajati · CAEN 4329
Loc 22 din 952

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Sat Ţânţăreni Com. Blejoi, Str. Mihai Viteazul nr. 47, 107072
Telefon0244411211

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Sat Ţânţăreni Com. Blejoi, Str. Mihai Viteazul nr. 47, 107072
Cod poștal: 107072
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Sat Ţânţăreni Com. Blejoi, Str. Mihai Viteazul nr. 47, 107072
Cod postal
107072
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.06.2001
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 februarie 2014 - 1 septembrie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
13.281.903 RON
Rezultat net
3.960.399 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 13.281.903 RON 1.380.192 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 15.413.853 RON 1.394.027 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 10.594.454 RON 1.241.097 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 4.819.399 RON 152.930 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.960.399 RON 139.000 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.756.797 RON 892.768 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 4.948.648 RON 2.094.586 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 6.705.445 RON 2.987.354 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.581.507 RON 1.590.628 RON
CreanțeSume de încasat 2.079.409 RON 386.754 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 287.732 RON 117.204 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.710.311 RON 2.224.120 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.995.134 RON 763.234 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 18 persoane 9 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active6.705.445RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

40,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale6.705.445 RON
Datorii totale2.710.311 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
59,1 %Profit net / active totale
ROE
99,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,83 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
59,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 13.281.903 +862,3% față de anul precedent 15.413.853 10.594.454 4.819.399 +3.051,4% față de anul precedent 3.960.399 +2.749,2% față de anul precedent 0 0
2023 1.380.192 -29,9% față de anul precedent 1.394.027 1.241.097 152.930 -73,1% față de anul precedent 139.000 -74,7% față de anul precedent 0 0
2022 1.968.884 +241,9% față de anul precedent 1.970.122 1.401.441 568.681 550.338 0 0
2021 575.848 -71,3% față de anul precedent 625.856 656.198 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 30.342 36.601
2020 2.005.641 +272,7% față de anul precedent 2.014.044 1.322.865 691.179 +928,9% față de anul precedent 671.852 +1.002,3% față de anul precedent 0 0
2019 538.216 +252,8% față de anul precedent 669.966 602.786 67.180 60.952 0 0
2018 152.544 +49,9% față de anul precedent 212.314 262.307 0 0 49.993 54.416
2017 101.750 -2,7% față de anul precedent 113.995 146.605 0 0 32.610 34.758
2016 104.590 -77,9% față de anul precedent 106.015 152.540 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 46.525 46.525
2015 473.051 +2.470,9% față de anul precedent 474.251 462.476 11.775 -90,6% față de anul precedent 1.755 -98,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 18.400 -98,8% față de anul precedent 393.237 267.955 125.282 -52,9% față de anul precedent 94.240 -54,6% față de anul precedent 0 0
2013 1.553.287 -5,8% față de anul precedent 1.560.593 1.294.475 266.118 +494,8% față de anul precedent 207.772 +816,7% față de anul precedent 0 0
2012 1.648.329 +56,8% față de anul precedent 1.657.842 1.613.099 44.743 22.666 0 0
2011 1.051.015 -63,7% față de anul precedent 1.051.015 1.471.604 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 420.589 420.589
2010 2.897.860 +121,6% față de anul precedent 3.107.830 1.580.308 1.527.522 +90,1% față de anul precedent 1.274.614 +88,6% față de anul precedent 0 0
2009 1.307.962 -26,9% față de anul precedent 1.346.068 542.616 803.452 +78,1% față de anul precedent 675.671 +78,4% față de anul precedent 0 0
2008 1.788.554 1.796.360 1.345.339 451.021 378.670 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.756.797 4.948.648 6.705.445 2.581.507 2.079.409 287.732
2023 892.768 2.094.586 2.987.354 1.590.628 386.754 117.204
2022 534.596 499.235 1.033.831 112.891 148.995 237.349
2021 551.799 500.927 1.052.726 136.893 143.961 220.073
2020 650.199 325.074 975.273 89.003 156.085 79.986
2019 305.165 368.480 673.645 71.921 295.856 703
2018 390.907 327.099 718.006 77.854 215.245 34.000
2017 448.570 306.631 755.201 27.328 259.618 19.685
2016 539.890 333.397 873.287 26.888 304.593 1.916
2015 607.527 686.460 1.293.987 27.652 652.687 6.121
2014 660.637 264.163 924.800 27.665 234.787 1.711
2013 554.682 1.402.220 1.956.902 45.059 1.430.140 -72.979
2012 519.062 194.178 713.240 136.095 76.110 -18.027
2011 481.614 2.355.217 2.836.831 481.801 2.248.756 -375.340
2010 495.001 1.284.244 1.779.245 192.079 1.090.894 1.271
2009 351.698 989.560 1.341.258 231.513 758.537 -490
2008 394.984 358.698 753.682 7.608 350.128 962

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.710.311 +21,9% față de anul precedent 3.995.134 Neraportat 18 +100,0% față de anul precedent
2023 2.224.120 +1.156,7% față de anul precedent 763.234 Neraportat 9 -30,8% față de anul precedent
2022 176.987 -45,9% față de anul precedent 856.844 Neraportat 13 +44,4% față de anul precedent
2021 327.272 +61,0% față de anul precedent 725.454 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2020 203.218 +118,1% față de anul precedent 772.055 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2019 93.180 -53,1% față de anul precedent 580.465 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2018 198.494 +30,6% față de anul precedent 519.512 Neraportat 9 +200,0% față de anul precedent
2017 152.046 -10,7% față de anul precedent 603.155 Neraportat 3 -76,9% față de anul precedent
2016 170.286 -67,2% față de anul precedent 703.001 Neraportat 13 +30,0% față de anul precedent
2015 518.631 +265,3% față de anul precedent 775.356 Neraportat 10 +150,0% față de anul precedent
2014 141.959 -88,7% față de anul precedent 782.841 Neraportat 4 -66,7% față de anul precedent
2013 1.257.581 +467,3% față de anul precedent 699.321 Neraportat 12 -25,0% față de anul precedent
2012 221.691 -59,2% față de anul precedent 491.549 Neraportat 16 -23,8% față de anul precedent
2011 542.864 +114,9% față de anul precedent 410.883 Neraportat 21 +5,0% față de anul precedent
2010 252.611 -34,9% față de anul precedent 1.498.588 Neraportat 20 +5,3% față de anul precedent
2009 387.856 +5,3% față de anul precedent 925.356 Neraportat 19 +46,2% față de anul precedent
2008 368.328 332.973 Neraportat 13

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare5 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2024 4 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 13.281.903 RON. Profit: 3.960.399 RON

Cifra de afaceri: 13.281.903 RON. Profit: 3.960.399 RON

Cifra de afaceri
13.281.903 RON +862.32% față de anul precedent
Profit net
3.960.399 RON +2749.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 +100% față de anul precedent
Datorii
2.710.311 RON +21.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
reper anualClasamentePremii si distinctii 2024Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.380.192 RON. Profit: 139.000 RON

Cifra de afaceri: 1.380.192 RON. Profit: 139.000 RON

Cifra de afaceri
1.380.192 RON -29.9% față de anul precedent
Profit net
139.000 RON -74.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -30.77% față de anul precedent
Datorii
2.224.120 RON +1156.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.968.884 RON. Profit: 550.338 RON

Cifra de afaceri: 1.968.884 RON. Profit: 550.338 RON

Cifra de afaceri
1.968.884 RON +241.91% față de anul precedent
Profit net
550.338 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +44.44% față de anul precedent
Datorii
176.987 RON -45.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 575.848 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 575.848 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
575.848 RON -71.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
36.601 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
327.272 RON +61.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.005.641 RON. Profit: 671.852 RON

Cifra de afaceri: 2.005.641 RON. Profit: 671.852 RON

Cifra de afaceri
2.005.641 RON +272.65% față de anul precedent
Profit net
671.852 RON +1002.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
203.218 RON +118.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 538.216 RON. Profit: 60.952 RON

Cifra de afaceri: 538.216 RON. Profit: 60.952 RON

Cifra de afaceri
538.216 RON +252.83% față de anul precedent
Profit net
60.952 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
93.180 RON -53.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 152.544 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 152.544 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
152.544 RON +49.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.416 RON
Angajati
9 +200% față de anul precedent
Datorii
198.494 RON +30.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 101.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 101.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
101.750 RON -2.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.758 RON
Angajati
3 -76.92% față de anul precedent
Datorii
152.046 RON -10.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 104.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 104.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
104.590 RON -77.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
46.525 RON
Angajati
13 +30% față de anul precedent
Datorii
170.286 RON -67.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 473.051 RON. Profit: 1.755 RON

Cifra de afaceri: 473.051 RON. Profit: 1.755 RON

Cifra de afaceri
473.051 RON +2470.93% față de anul precedent
Profit net
1.755 RON -98.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +150% față de anul precedent
Datorii
518.631 RON +265.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 18.400 RON. Profit: 94.240 RON

Cifra de afaceri: 18.400 RON. Profit: 94.240 RON

Cifra de afaceri
18.400 RON -98.82% față de anul precedent
Profit net
94.240 RON -54.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -66.67% față de anul precedent
Datorii
141.959 RON -88.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.553.287 RON. Profit: 207.772 RON

Cifra de afaceri: 1.553.287 RON. Profit: 207.772 RON

Cifra de afaceri
1.553.287 RON -5.77% față de anul precedent
Profit net
207.772 RON +816.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -25% față de anul precedent
Datorii
1.257.581 RON +467.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.648.329 RON. Profit: 22.666 RON

Cifra de afaceri: 1.648.329 RON. Profit: 22.666 RON

Cifra de afaceri
1.648.329 RON +56.83% față de anul precedent
Profit net
22.666 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 -23.81% față de anul precedent
Datorii
221.691 RON -59.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.051.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.051.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.051.015 RON -63.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
420.589 RON
Angajati
21 +5% față de anul precedent
Datorii
542.864 RON +114.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.897.860 RON. Profit: 1.274.614 RON

Cifra de afaceri: 2.897.860 RON. Profit: 1.274.614 RON

Cifra de afaceri
2.897.860 RON +121.56% față de anul precedent
Profit net
1.274.614 RON +88.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +5.26% față de anul precedent
Datorii
252.611 RON -34.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.307.962 RON. Profit: 675.671 RON

Cifra de afaceri: 1.307.962 RON. Profit: 675.671 RON

Cifra de afaceri
1.307.962 RON -26.87% față de anul precedent
Profit net
675.671 RON +78.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 +46.15% față de anul precedent
Datorii
387.856 RON +5.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2024

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4329, Prahova

POLAR ELEVATORS SRL
CUI: 36897200CAEN: 4329
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni2017-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.762.287 RON
Profit
44.458 RON
Angajati
8
IGNO AVANTAJ S.R.L.
CUI: 40534903CAEN: 4329
Activ
PRAHOVA, Sat Puchenii Moşneni Com. Puchenii Mari2019-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.264.728 RON
Profit
852.559 RON
Angajati
4
STEROLIFT TEH SERV S.R.L.
CUI: 40482596CAEN: 4329
Activ
PRAHOVA, Orş. Breaza2019-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.968 RON
Profit
126.923 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4329, Prahova

ENY DUPLEX SRL
CUI: 3650296CAEN: 4329
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1993-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
573.264 RON
Profit
538 RON
Angajati
5
ELECTRODUPLEX SRL
CUI: 1351123CAEN: 4329
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.286 RON
Profit
27.667 RON
Angajati
2
IZOTASE CONSTRUCT SRL
CUI: 21089869CAEN: 4329
Activ
PRAHOVA, Sat Drăgăneşti Com. Drăgăneşti2007-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.621.565 RON
Profit
0 RON
Angajati
10

Alte firme din Prahova

GARDENFLOR SRL
CUI: 13934490CAEN: 4776
Activ
PRAHOVA, Sat Băltiţa Com. Măneşti2001-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.678.518 RON
Profit
949.801 RON
Angajati
6
PULSATILLA SRL
CUI: 13943889CAEN: 8622
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2001-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.207 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARVAN PROD SRL
CUI: 13909933CAEN: 4332
Activ
PRAHOVA, Sat Filipeştii de Pădure Com. Filipeştii de Pădure2001-05-25
fara e-Factura
CONTURIMOB SRL
CUI: 13980070CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni2001-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.610 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NORDEXIM COFFEE SERVICES SRL
CUI: 14305226CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2001-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.341.729 RON
Profit
0 RON
Angajati
122
PIM AGRICOLA SRL
CUI: 16215847CAEN: 0130
Activ
PRAHOVA, Com. Lipăneşti2004-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
645.224 RON
Profit
6.862 RON
Angajati
3
CLAUDIA MANAGEMENT SRL
CUI: 36854411CAEN: 4618
Activ
PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni2016-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
248.530 RON
Profit
38.975 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MENADA SRL?

CUI-ul MENADA SRL este 13934503.

Unde este sediul MENADA SRL?

MENADA SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Ţânţăreni Com. Blejoi, Str. Mihai Viteazul nr. 47, 107072, Sat Ţânţăreni Com. Blejoi, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata MENADA SRL?

MENADA SRL a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MENADA SRL in 2024?

In 2024, MENADA SRL a raportat o cifra de afaceri de 13.281.903 RON.

Cati angajati are MENADA SRL?

MENADA SRL a raportat un numar mediu de 18 salariati in 2024.

Ce activitate are MENADA SRL?

MENADA SRL are codul CAEN principal 4329.

Ce profit a inregistrat MENADA SRL in 2024?

MENADA SRL a inregistrat un profit net de 3.960.399 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.