Activ Plătitor TVA

AC ACRO CONS SRL

CUI: 13959630
CIF: RO13959630
Reg. Com.: J13/641/2001
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 iunie 2001 · 25 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:04

Despre AC ACRO CONS SRL

AC ACRO CONS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AC ACRO CONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 148.175 RON, in crestere fata de anul precedent (+16.2%). Profitul net inregistrat a fost de 99.267 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (2.031.683 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
148.175 RON
Venituri totale
459.266 RON
Cheltuieli totale
350.203 RON
Profit brut
109.063 RON
Profit net
99.267 RON
Marja profit net
66,99%
Active imobilizate
140.317 RON
Active circulante
819.190 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
64.402 RON
Casa & conturi bănci
754.788 RON
Capital propriu
-1.066.451 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Mamaia nr. 290, 900552

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Mamaia nr. 290, 900552
Cod poștal: 900552
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Mamaia nr. 290, 900552
Cod postal
900552
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.06.2001
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
148.175 RON
Rezultat net
99.267 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 148.175 RON 127.500 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 459.266 RON 166.827 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 350.203 RON 245.604 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 109.063 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 99.267 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 78.777 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 80.052 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 140.317 RON 295.814 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 819.190 RON 538.968 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 959.507 RON 834.782 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 64.402 RON 61.745 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 754.788 RON 477.223 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.031.683 RON 2.006.172 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.066.451 RON -1.165.718 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active959.507RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

211,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale959.507 RON
Datorii totale2.031.683 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
10,3 %Profit net / active totale
ROE
-9,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,40 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-111,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 148.175 +16,2% față de anul precedent 459.266 350.203 109.063 99.267 0 0
2023 127.500 -43,5% față de anul precedent 166.827 245.604 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 78.777 80.052
2022 225.790 +98,9% față de anul precedent 321.074 280.353 40.721 38.043 0 0
2021 113.550 +35,1% față de anul precedent 127.479 282.728 0 0 155.249 156.385
2020 84.050 -82,9% față de anul precedent 501.615 690.343 0 0 188.728 193.575
2019 492.084 -48,4% față de anul precedent 729.016 762.587 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 33.571 38.492
2018 953.857 +1.060,1% față de anul precedent 992.815 947.979 44.836 35.297 0 0
2017 82.223 -6,2% față de anul precedent 124.244 179.810 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 55.566 58.033
2016 87.676 +37,2% față de anul precedent 124.021 120.452 3.569 -88,8% față de anul precedent 939 -96,9% față de anul precedent 0 0
2015 63.890 +19,5% față de anul precedent 63.893 32.045 31.848 -41,6% față de anul precedent 29.931 -40,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 53.488 -17,7% față de anul precedent 135.414 80.913 54.501 +256,4% față de anul precedent 50.431 +278,0% față de anul precedent 0 0
2013 65.005 +8,3% față de anul precedent 65.004 49.712 15.292 +68,7% față de anul precedent 13.342 +47,2% față de anul precedent 0 0
2012 60.022 +54,6% față de anul precedent 60.034 50.970 9.064 9.064 0 0
2011 38.830 +34,6% față de anul precedent 38.834 47.347 0 0 8.513 8.513
2010 28.852 +7,4% față de anul precedent 33.702 108.782 0 0 75.080 76.730
2009 26.869 26.869 116.293 0 0 89.424 90.891
2008 0 7.049 71.741 0 0 64.692 64.692

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 140.317 819.190 959.507 0 64.402 754.788
2023 295.814 538.968 834.782 0 61.745 477.223
2022 320.032 302.711 622.743 0 161.525 141.186
2021 369.641 628.674 998.315 0 351.149 277.525
2020 469.187 996.406 1.465.593 370.480 471.183 154.743
2019 869.437 705.286 1.574.723 0 512.934 192.352
2018 883.359 1.368.426 2.251.785 0 638.429 729.997
2017 213.085 1.833.759 2.046.844 0 1.644.722 189.037
2016 216.507 1.557.291 1.773.798 0 1.498.379 58.912
2015 184.008 116.767 300.775 0 62.680 54.087
2014 186.255 83.894 270.149 0 47.428 36.466
2013 188.777 122.263 311.040 0 80.982 41.281
2012 213.385 88.622 302.007 0 64.983 23.639
2011 220.882 67.311 288.193 0 45.232 22.079
2010 216.489 46.851 263.340 0 45.174 1.677
2009 215.700 53.891 269.591 0 44.887 9.004
2008 217.362 74.435 291.797 0 74.308 127

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.031.683 +1,3% față de anul precedent -1.066.451 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 2.006.172 +16,9% față de anul precedent -1.165.718 Neraportat 1
2022 1.715.927 -19,2% față de anul precedent -1.085.666 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 2.123.824 -12,7% față de anul precedent -1.123.709 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 2.433.450 +3,6% față de anul precedent -967.324 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 2.348.473 -21,2% față de anul precedent -773.750 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 2.981.249 +6,0% față de anul precedent -729.464 Neraportat 1
2017 2.811.605 +13,4% față de anul precedent -764.761 Neraportat 0
2016 2.480.526 +154,8% față de anul precedent -706.728 Neraportat 0
2015 973.442 -3,4% față de anul precedent -707.667 Neraportat 0
2014 1.007.747 -8,3% față de anul precedent -737.598 Neraportat 0
2013 1.099.069 +1,3% față de anul precedent -788.029 Neraportat 0
2012 1.084.566 +0,4% față de anul precedent -782.559 Neraportat 0
2011 1.079.816 +2,0% față de anul precedent -791.623 Neraportat 0
2010 1.058.341 +5,8% față de anul precedent -795.001 Neraportat 0
2009 1.000.596 +7,4% față de anul precedent -731.005 Neraportat 0
2008 931.911 -640.114 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 148.175 RON. Profit: 99.267 RON

Cifra de afaceri: 148.175 RON. Profit: 99.267 RON

Cifra de afaceri
148.175 RON +16.22% față de anul precedent
Profit net
99.267 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.031.683 RON +1.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 127.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 127.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
127.500 RON -43.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
80.052 RON
Angajati
1
Datorii
2.006.172 RON +16.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 225.790 RON. Profit: 38.043 RON

Cifra de afaceri: 225.790 RON. Profit: 38.043 RON

Cifra de afaceri
225.790 RON +98.85% față de anul precedent
Profit net
38.043 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.715.927 RON -19.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 113.550 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 113.550 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
113.550 RON +35.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
156.385 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.123.824 RON -12.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 84.050 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 84.050 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
84.050 RON -82.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
193.575 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.433.450 RON +3.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 492.084 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 492.084 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
492.084 RON -48.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
38.492 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.348.473 RON -21.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 953.857 RON. Profit: 35.297 RON

Cifra de afaceri: 953.857 RON. Profit: 35.297 RON

Cifra de afaceri
953.857 RON +1060.09% față de anul precedent
Profit net
35.297 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.981.249 RON +6.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 82.223 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 82.223 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
82.223 RON -6.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
58.033 RON
Angajati
0
Datorii
2.811.605 RON +13.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 87.676 RON. Profit: 939 RON

Cifra de afaceri: 87.676 RON. Profit: 939 RON

Cifra de afaceri
87.676 RON +37.23% față de anul precedent
Profit net
939 RON -96.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.480.526 RON +154.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 63.890 RON. Profit: 29.931 RON

Cifra de afaceri: 63.890 RON. Profit: 29.931 RON

Cifra de afaceri
63.890 RON +19.45% față de anul precedent
Profit net
29.931 RON -40.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
973.442 RON -3.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 53.488 RON. Profit: 50.431 RON

Cifra de afaceri: 53.488 RON. Profit: 50.431 RON

Cifra de afaceri
53.488 RON -17.72% față de anul precedent
Profit net
50.431 RON +277.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.007.747 RON -8.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 65.005 RON. Profit: 13.342 RON

Cifra de afaceri: 65.005 RON. Profit: 13.342 RON

Cifra de afaceri
65.005 RON +8.3% față de anul precedent
Profit net
13.342 RON +47.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.099.069 RON +1.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 60.022 RON. Profit: 9.064 RON

Cifra de afaceri: 60.022 RON. Profit: 9.064 RON

Cifra de afaceri
60.022 RON +54.58% față de anul precedent
Profit net
9.064 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.084.566 RON +0.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 38.830 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.830 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.830 RON +34.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.513 RON
Angajati
0
Datorii
1.079.816 RON +2.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 28.852 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.852 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.852 RON +7.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
76.730 RON
Angajati
0
Datorii
1.058.341 RON +5.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 26.869 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.869 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.869 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
90.891 RON
Angajati
0
Datorii
1.000.596 RON +7.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
64.692 RON
Angajati
0
Datorii
931.911 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2001 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAC ACRO CONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

AC ACRO CONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Constanţa

A.S. CONSULTING COMPANY SRL
CUI: 17839407CAEN: 7022
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.944 RON
Profit
87.440 RON
Angajati
1
INTERQ CONSULTING 2000 S.R.L.
CUI: 13107743CAEN: 7022
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2000-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.047 RON
Profit
11.027 RON
Angajati
2
CORNER DESIGN SRL
CUI: 37668611CAEN: 7022
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2017-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.317 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MDM ANALITICS SERV S.R.L.
CUI: 42800955CAEN: 7022
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2020-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.834 RON
Profit
66.226 RON
Angajati
0
I.M.R. GROUP EST S.R.L.
CUI: 17543575CAEN: 7022
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.719 RON
Profit
125.863 RON
Angajati
0
CABALA BUSINESS S.R.L.
CUI: 19037760CAEN: 7022
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2006-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.822 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Constanţa

ATLANTIS CLUB SRL
CUI: 13934880CAEN: 7022
Activ
CONSTANŢA, Loc. Venus Mun. Mangalia2001-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
172.495 RON
Angajati
1
BRAINVITAL S.R.L.
CUI: 14112128CAEN: 7022
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.329 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BELAY SERV IMPEX S.R.L.
CUI: 13636620CAEN: 7022
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.305 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Constanţa

SIMELA TRANS SRL
CUI: 13950444CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2001-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.811.257 RON
Profit
28.520 RON
Angajati
5
BECOV-ALCOM SRL
CUI: 13920052CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.762 RON
Profit
30.109 RON
Angajati
2
MAŢU & PUSI SRL
CUI: 14004150CAEN: 5630
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.566 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BELBRACO SRL
CUI: 13716029CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.520 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VERASANTE SRL
CUI: 14281020CAEN: 8622
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
401.537 RON
Profit
178.627 RON
Angajati
3
ALEXANDRU - MADALINA COM SRL
CUI: 9465778CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Lipniţa Com. Lipniţa1997-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.193.834 RON
Profit
735.126 RON
Angajati
5
INDUSTRIAL WORK SUPPLY S.R.L.
CUI: 35157483CAEN: 2511
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2015-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.258 RON
Profit
43.326 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AC ACRO CONS SRL?

CUI-ul AC ACRO CONS SRL este 13959630.

Unde este sediul AC ACRO CONS SRL?

AC ACRO CONS SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Mamaia nr. 290, 900552, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata AC ACRO CONS SRL?

AC ACRO CONS SRL a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AC ACRO CONS SRL in 2024?

In 2024, AC ACRO CONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 148.175 RON.

Cati angajati are AC ACRO CONS SRL?

AC ACRO CONS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are AC ACRO CONS SRL?

AC ACRO CONS SRL are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat AC ACRO CONS SRL in 2024?

AC ACRO CONS SRL a inregistrat un profit net de 99.267 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.