Activ Plătitor TVA

"EDYS" SRL

CUI: 13981750
CIF: RO13981750
Reg. Com.: J14/91/2001
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 iunie 2001 · 25 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 00:39

Despre "EDYS" SRL

"EDYS" SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Baraolt, judetul COVASNA, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, "EDYS" SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.572.343 RON, in crestere fata de anul precedent (+14.5%). Profitul net inregistrat a fost de 85.042 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 12. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 569.934 RON in 2008 la 3.572.343 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.572.343 RON
Venituri totale
3.572.343 RON
Cheltuieli totale
3.470.536 RON
Profit brut
101.807 RON
Profit net
85.042 RON
Marja profit net
2,38%
Active imobilizate
599.756 RON
Active circulante
468.316 RON
Stocuri
376.437 RON
Creanțe
74.357 RON
Casa & conturi bănci
17.522 RON
Capital propriu
235.742 RON

Contact

AdresaRomania, COVASNA, Orş. Baraolt, Str. Baróti Szabó Dávid nr. 27, 525100

Adresă sediu social

Romania, COVASNA, Orş. Baraolt, Str. Baróti Szabó Dávid nr. 27, 525100
Cod poștal: 525100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, COVASNA, Orş. Baraolt, Str. Baróti Szabó Dávid nr. 27, 525100
Cod postal
525100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.06.2001
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Baraolt
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.572.343 RON
Rezultat net
85.042 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.572.343 RON 3.121.148 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.572.343 RON 3.163.442 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.470.536 RON 3.159.283 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 101.807 RON 4.159 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 85.042 RON 3.116 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 599.756 RON 221.079 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 468.316 RON 528.172 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.068.072 RON 749.251 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 376.437 RON 454.481 RON
CreanțeSume de încasat 74.357 RON 36.369 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.522 RON 37.322 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 832.330 RON 598.551 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 235.742 RON 150.700 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 12 persoane 12 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.068.072RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

77,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.068.072 RON
Datorii totale832.330 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,0 %Profit net / active totale
ROE
36,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,56 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
22,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.572.343 +14,5% față de anul precedent 3.572.343 3.470.536 101.807 +2.347,9% față de anul precedent 85.042 +2.629,2% față de anul precedent 0 0
2023 3.121.148 +19,5% față de anul precedent 3.163.442 3.159.283 4.159 +169,2% față de anul precedent 3.116 +191,2% față de anul precedent 0 0
2022 2.611.187 +7,8% față de anul precedent 2.624.575 2.623.030 1.545 -98,3% față de anul precedent 1.070 -98,6% față de anul precedent 0 0
2021 2.422.286 +1,2% față de anul precedent 2.469.086 2.375.813 93.273 +40,7% față de anul precedent 78.625 +33,1% față de anul precedent 0 0
2020 2.394.150 +18,5% față de anul precedent 2.459.000 2.392.712 66.288 +199,1% față de anul precedent 59.055 +185,6% față de anul precedent 0 0
2019 2.021.194 +10,1% față de anul precedent 2.080.996 2.058.831 22.165 +104,7% față de anul precedent 20.681 +198,1% față de anul precedent 0 0
2018 1.835.187 -3,6% față de anul precedent 1.857.263 1.846.436 10.827 -83,6% față de anul precedent 6.937 -89,5% față de anul precedent 0 0
2017 1.903.551 +11,8% față de anul precedent 1.930.557 1.864.684 65.873 -2,2% față de anul precedent 65.873 -2,2% față de anul precedent 0 0
2016 1.702.217 +37,7% față de anul precedent 1.702.217 1.634.882 67.335 +98,8% față de anul precedent 67.335 +98,8% față de anul precedent 0 0
2015 1.236.095 +26,6% față de anul precedent 1.241.924 1.208.046 33.878 33.878 Neraportat 0
2014 976.208 +123,9% față de anul precedent 977.436 1.005.413 0 0 27.977 27.977
2013 436.008 -9,3% față de anul precedent 437.994 498.386 0 0 60.392 60.392
2012 480.556 -20,8% față de anul precedent 486.611 548.884 0 0 62.273 62.273
2011 606.670 +27,4% față de anul precedent 610.207 615.357 0 0 5.150 5.150
2010 476.345 -18,0% față de anul precedent 476.346 527.677 0 0 51.331 57.781
2009 580.611 +1,9% față de anul precedent 580.612 580.807 0 0 195 5.928
2008 569.934 576.435 594.722 0 0 18.287 18.287

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 599.756 468.316 1.068.072 376.437 74.357 17.522
2023 221.079 528.172 749.251 454.481 36.369 37.322
2022 276.962 524.657 801.619 468.140 36.747 19.770
2021 144.547 286.206 430.753 231.154 23.515 31.537
2020 173.346 238.967 412.313 188.801 30.993 19.173
2019 42.380 251.926 294.306 156.665 29.120 66.141
2018 45.994 202.454 248.448 64.780 94.468 43.206
2017 53.587 178.109 231.696 101.120 31.825 45.164
2016 61.580 298.050 359.630 266.367 16.945 14.738
2015 62.540 439.896 502.436 398.220 40.346 1.330
2014 50.752 375.036 425.788 349.275 24.856 905
2013 50.069 337.691 387.760 302.478 23.490 11.723
2012 48.481 260.095 308.576 246.081 7.992 6.022
2011 62.038 250.685 312.723 224.293 4.114 22.278
2010 74.204 221.476 295.680 205.969 14.002 1.505
2009 78.582 170.227 248.809 160.859 3.520 5.848
2008 91.367 194.726 286.093 166.520 11.599 16.607

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 832.330 +39,1% față de anul precedent 235.742 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2023 598.551 -8,5% față de anul precedent 150.700 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2022 654.035 +130,1% față de anul precedent 147.584 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2021 284.239 -17,5% față de anul precedent 146.514 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2020 344.424 +20,7% față de anul precedent 67.889 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2019 285.472 +9,7% față de anul precedent 8.834 Neraportat 12 +20,0% față de anul precedent
2018 260.295 +3,9% față de anul precedent -11.847 Neraportat 10 +25,0% față de anul precedent
2017 250.480 -47,8% față de anul precedent -18.784 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2016 480.087 -30,5% față de anul precedent -120.457 Neraportat 8 -20,0% față de anul precedent
2015 690.229 +6,6% față de anul precedent -187.793 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2014 647.458 +11,4% față de anul precedent -221.670 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2013 581.453 +31,6% față de anul precedent -193.693 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2012 441.877 +15,2% față de anul precedent -133.301 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2011 383.750 +6,1% față de anul precedent -71.027 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2010 361.557 +40,7% față de anul precedent -65.877 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2009 256.905 -10,9% față de anul precedent -8.096 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2008 288.261 -2.168 Neraportat 8

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

36din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.572.343 RON. Profit: 85.042 RON

Cifra de afaceri: 3.572.343 RON. Profit: 85.042 RON

Cifra de afaceri
3.572.343 RON +14.46% față de anul precedent
Profit net
85.042 RON +2629.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
832.330 RON +39.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.121.148 RON. Profit: 3.116 RON

Cifra de afaceri: 3.121.148 RON. Profit: 3.116 RON

Cifra de afaceri
3.121.148 RON +19.53% față de anul precedent
Profit net
3.116 RON +191.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
598.551 RON -8.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.611.187 RON. Profit: 1.070 RON

Cifra de afaceri: 2.611.187 RON. Profit: 1.070 RON

Cifra de afaceri
2.611.187 RON +7.8% față de anul precedent
Profit net
1.070 RON -98.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
654.035 RON +130.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.422.286 RON. Profit: 78.625 RON

Cifra de afaceri: 2.422.286 RON. Profit: 78.625 RON

Cifra de afaceri
2.422.286 RON +1.18% față de anul precedent
Profit net
78.625 RON +33.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
284.239 RON -17.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.394.150 RON. Profit: 59.055 RON

Cifra de afaceri: 2.394.150 RON. Profit: 59.055 RON

Cifra de afaceri
2.394.150 RON +18.45% față de anul precedent
Profit net
59.055 RON +185.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
344.424 RON +20.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.021.194 RON. Profit: 20.681 RON

Cifra de afaceri: 2.021.194 RON. Profit: 20.681 RON

Cifra de afaceri
2.021.194 RON +10.14% față de anul precedent
Profit net
20.681 RON +198.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +20% față de anul precedent
Datorii
285.472 RON +9.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.835.187 RON. Profit: 6.937 RON

Cifra de afaceri: 1.835.187 RON. Profit: 6.937 RON

Cifra de afaceri
1.835.187 RON -3.59% față de anul precedent
Profit net
6.937 RON -89.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +25% față de anul precedent
Datorii
260.295 RON +3.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.903.551 RON. Profit: 65.873 RON

Cifra de afaceri: 1.903.551 RON. Profit: 65.873 RON

Cifra de afaceri
1.903.551 RON +11.83% față de anul precedent
Profit net
65.873 RON -2.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
250.480 RON -47.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.702.217 RON. Profit: 67.335 RON

Cifra de afaceri: 1.702.217 RON. Profit: 67.335 RON

Cifra de afaceri
1.702.217 RON +37.71% față de anul precedent
Profit net
67.335 RON +98.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -20% față de anul precedent
Datorii
480.087 RON -30.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.236.095 RON. Profit: 33.878 RON

Cifra de afaceri: 1.236.095 RON. Profit: 33.878 RON

Cifra de afaceri
1.236.095 RON +26.62% față de anul precedent
Profit net
33.878 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
690.229 RON +6.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 976.208 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 976.208 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
976.208 RON +123.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.977 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
647.458 RON +11.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 436.008 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 436.008 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
436.008 RON -9.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
60.392 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
581.453 RON +31.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 480.556 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 480.556 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
480.556 RON -20.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
62.273 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
441.877 RON +15.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 606.670 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 606.670 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
606.670 RON +27.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.150 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
383.750 RON +6.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 476.345 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 476.345 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
476.345 RON -17.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
57.781 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
361.557 RON +40.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 580.611 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 580.611 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
580.611 RON +1.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.928 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
256.905 RON -10.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 569.934 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 569.934 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
569.934 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.287 RON
Angajati
8
Datorii
288.261 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2001 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintata"EDYS" SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Orş. Baraolt (COVASNA)

"EDYS" SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Orş. Baraolt (COVASNA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Covasna

IMPERIUM SRL
CUI: 11444653CAEN: 4711
Activ
COVASNA, Mun. Târgu Secuiesc1999-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.840.398 RON
Profit
34.658 RON
Angajati
5
DESFACERE MIMY-ZUP SRL
CUI: 3976102CAEN: 4711
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe1993-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.562.142 RON
Profit
16.486 RON
Angajati
9
LOR AND ANT MARKET S.R.L.
CUI: 33513215CAEN: 4711
Activ
COVASNA, Sat Sântionlunca Com. Ozun2014-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.869.814 RON
Profit
259.729 RON
Angajati
4
TUDOR COV S.R.L.
CUI: 36212187CAEN: 4711
Activ
COVASNA, Orş. Covasna2016-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.479.113 RON
Profit
155.490 RON
Angajati
8
AMERICA PRODUCTIE SI COMERT SRL
CUI: 2565478CAEN: 4711
Activ
COVASNA, Sat Araci Com. Vâlcele1992-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.331.989 RON
Profit
244.082 RON
Angajati
5
PRODUCTIE "SZILA" SRL
CUI: 3859161CAEN: 4711
Activ
COVASNA, Sat Ghelinţa Com. Ghelinţa1993-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.198.559 RON
Profit
53.163 RON
Angajati
13

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Covasna

"ATTIG" SRL
CUI: 13221771CAEN: 4711
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2000-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.016.777 RON
Profit
104.423 RON
Angajati
9
"HEGYES" SRL
CUI: 14571171CAEN: 4711
Activ
COVASNA, Sat Mereni Com. Mereni2002-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IRENE SRL
CUI: 11517615CAEN: 4711
Activ
COVASNA, Sat Sânzieni Com. Sânzieni1999-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.416.176 RON
Profit
638.513 RON
Angajati
8
"ALISCA VENDING" SRL
CUI: 14603176CAEN: 4711
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2002-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.633.113 RON
Profit
336.170 RON
Angajati
22

Alte firme din Covasna

"SENSO" SRL
CUI: 13981742CAEN: 6202
Activ
COVASNA, Mun. Târgu Secuiesc2001-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.056.857 RON
Profit
16.159 RON
Angajati
3
"COMPACT" SRL
CUI: 14004410CAEN: 4683
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2001-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.370.850 RON
Profit
4.985.846 RON
Angajati
145
"SAMI" SRL
CUI: 13831109CAEN: 2370
Activ
COVASNA, Sat Chilieni Mun. Sfântu Gheorghe2001-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.630.868 RON
Profit
31.664 RON
Angajati
10
AS CONT SRL
CUI: 14250287CAEN: 6920
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2001-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.925 RON
Profit
26.373 RON
Angajati
2
HALEX-99 SRL
CUI: 11547799CAEN: 6310
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe1999-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.000 RON
Profit
20.375 RON
Angajati
1
F.K.ESTATE SRL
CUI: 15093130CAEN: 5510
Activ
COVASNA, Sat Pădureni Com. Moacşa2002-12-16
fara e-Factura
CONSERVICE UNICUM SRL
CUI: 545105CAEN: 6820
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.784 RON
Profit
38.421 RON
Angajati
1
KARLO-ROBERTO TRADE-COM SRL
CUI: 25602150CAEN: 4672
Activ
COVASNA, Orş. Covasna2009-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.646.011 RON
Profit
285.482 RON
Angajati
15

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul "EDYS" SRL?

CUI-ul "EDYS" SRL este 13981750.

Unde este sediul "EDYS" SRL?

"EDYS" SRL are sediul in Romania, COVASNA, Orş. Baraolt, Str. Baróti Szabó Dávid nr. 27, 525100, Orş. Baraolt, judetul COVASNA.

Cand a fost infiintata "EDYS" SRL?

"EDYS" SRL a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a "EDYS" SRL in 2024?

In 2024, "EDYS" SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.572.343 RON.

Cati angajati are "EDYS" SRL?

"EDYS" SRL a raportat un numar mediu de 12 salariati in 2024.

Ce activitate are "EDYS" SRL?

"EDYS" SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat "EDYS" SRL in 2024?

"EDYS" SRL a inregistrat un profit net de 85.042 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.