Cifra de afaceri
Comerţ cu amănuntul al altor produse alimentare
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 12:42
Despre ALIMAR SRL
ALIMAR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Manasia Com. Manasia, judetul IALOMIŢA, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor produse alimentare" (cod CAEN 4727), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ALIMAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.463.275 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-0.3%). Profitul net inregistrat a fost de 210.353 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 241.296 RON in 2008 la 2.463.275 RON in 2024.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2021), se afla pe locul 617 din 6597 firme din judetul IALOMIŢA, pe locul 1 din 1 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 6 la nivel national in domeniul sau (30 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 2.463.275 RON
- Venituri totale
- 2.606.148 RON
- Cheltuieli totale
- 2.355.286 RON
- Profit brut
- 250.862 RON
- Profit net
- 210.353 RON
- Marja profit net
- 8,54%
- Active imobilizate
- 94.921 RON
- Active circulante
- 698.744 RON
- Stocuri
- 406.874 RON
- Creanțe
- 208.291 RON
- Casa & conturi bănci
- 83.579 RON
- Capital propriu
- 275.480 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 4727
- Loc 6 din 30
- Profit net · CAEN 4727
- Loc 3 din 30
- Angajati · CAEN 4727
- Loc 7 din 30
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, IALOMIŢA, Sat Manasia Com. Manasia, Cal. Brăilei nr. 7, 927160
- Cod postal
- 927160
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 03.07.2001
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 2.463.275 RON
- Rezultat net
- 210.353 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 2.463.275 RON | 2.471.386 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 2.606.148 RON | 2.471.386 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 2.355.286 RON | 2.196.698 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 250.862 RON | 274.688 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 210.353 RON | 256.219 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 94.921 RON | 113.006 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 698.744 RON | 328.256 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 793.665 RON | 441.262 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 406.874 RON | 246.266 RON |
| CreanțeSume de încasat | 208.291 RON | 15.901 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 83.579 RON | 66.089 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 518.185 RON | 110.766 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 275.480 RON | 330.496 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 4 persoane | 3 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 26,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 76,4 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,35 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 34,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.463.275 -0,3% față de anul precedent | 2.606.148 | 2.355.286 | 250.862 -8,7% față de anul precedent | 210.353 -17,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 2.471.386 +3,7% față de anul precedent | 2.471.386 | 2.196.698 | 274.688 -20,6% față de anul precedent | 256.219 -20,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 2.382.674 +14,0% față de anul precedent | 2.570.675 | 2.224.631 | 346.044 +75,8% față de anul precedent | 321.440 +80,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 2.090.158 +4,3% față de anul precedent | 2.089.538 | 1.892.729 | 196.809 -24,9% față de anul precedent | 178.421 -25,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 2.004.423 -13,1% față de anul precedent | 2.004.423 | 1.742.467 | 261.956 -33,5% față de anul precedent | 239.467 -35,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 2.305.539 +19,6% față de anul precedent | 2.309.626 | 1.915.526 | 394.100 +138,8% față de anul precedent | 371.222 +154,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 1.926.994 +12,0% față de anul precedent | 1.930.027 | 1.764.969 | 165.058 -19,2% față de anul precedent | 145.764 -21,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 1.721.021 +34,5% față de anul precedent | 1.746.053 | 1.541.680 | 204.373 +231,3% față de anul precedent | 185.344 +257,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 1.279.349 -0,2% față de anul precedent | 1.282.569 | 1.220.888 | 61.681 +5,5% față de anul precedent | 51.812 -10,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 1.282.084 +52,9% față de anul precedent | 1.296.046 | 1.237.596 | 58.450 +311,4% față de anul precedent | 57.611 +305,5% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 838.456 +85,1% față de anul precedent | 844.878 | 830.669 | 14.209 | 14.209 | 0 | 0 |
| 2013 | 452.929 +26,7% față de anul precedent | 467.410 | 523.645 | 0 | 0 | 56.235 | 56.235 |
| 2012 | 357.505 -17,5% față de anul precedent | 357.969 | 371.681 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 13.712 | 13.712 |
| 2011 | 433.152 -8,6% față de anul precedent | 433.302 | 416.670 | 16.632 | 16.195 | 0 | 0 |
| 2010 | 473.953 +0,2% față de anul precedent | 481.757 | 491.131 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 9.374 | 15.824 |
| 2009 | 473.039 +96,0% față de anul precedent | 473.039 | 461.458 | 11.581 -62,3% față de anul precedent | 6.478 -74,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 241.296 | 285.758 | 255.008 | 30.750 | 25.270 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 94.921 | 698.744 | 793.665 | 406.874 | 208.291 | 83.579 |
| 2023 | 113.006 | 328.256 | 441.262 | 246.266 | 15.901 | 66.089 |
| 2022 | 132.423 | 655.715 | 788.138 | 318.308 | 211.221 | 126.186 |
| 2021 | 94.164 | 538.959 | 633.123 | 280.708 | 21.270 | 236.981 |
| 2020 | 120.068 | 270.971 | 391.039 | 217.641 | 14.697 | 38.633 |
| 2019 | 146.047 | 462.670 | 608.717 | 109.621 | 9.991 | 343.058 |
| 2018 | 162.616 | 212.904 | 375.520 | 134.662 | 26.247 | 51.995 |
| 2017 | 186.156 | 228.857 | 415.013 | 156.602 | 17.540 | 54.715 |
| 2016 | 118.375 | 161.109 | 279.484 | 126.522 | 10.774 | 23.813 |
| 2015 | 119.942 | 151.480 | 271.422 | 103.645 | 17.723 | 30.112 |
| 2014 | 181.271 | 168.924 | 350.195 | 154.105 | 12.925 | 1.894 |
| 2013 | 211.201 | 118.162 | 329.363 | 88.441 | 25.321 | 4.400 |
| 2012 | 199.449 | 156.775 | 356.224 | 121.721 | 30.266 | 4.788 |
| 2011 | 141.650 | 89.080 | 230.730 | 75.922 | 3.308 | 9.850 |
| 2010 | 147.872 | 210.002 | 357.874 | 166.211 | 31.581 | 12.210 |
| 2009 | 156.150 | 237.868 | 394.018 | 192.437 | 26.943 | 18.488 |
| 2008 | 62.600 | 139.283 | 201.883 | 110.074 | 18.702 | 10.507 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 518.185 +367,8% față de anul precedent | 275.480 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2023 | 110.766 -74,1% față de anul precedent | 330.496 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2022 | 426.904 +120,8% față de anul precedent | 361.234 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 193.329 +49,1% față de anul precedent | 439.794 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2020 | 129.666 -5,2% față de anul precedent | 261.373 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2019 | 136.811 +17,0% față de anul precedent | 471.906 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 116.941 -5,1% față de anul precedent | 258.579 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2017 | 123.257 -28,8% față de anul precedent | 291.756 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 173.072 -20,2% față de anul precedent | 106.412 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 216.822 -38,6% față de anul precedent | 54.600 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2014 | 353.206 +1,9% față de anul precedent | -3.011 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2013 | 346.583 +9,3% față de anul precedent | -17.220 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2012 | 317.209 +67,0% față de anul precedent | 39.015 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 189.903 -43,0% față de anul precedent | 40.827 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 333.242 -11,3% față de anul precedent | 24.632 | Neraportat | 4 +100,0% față de anul precedent |
| 2009 | 375.562 +123,7% față de anul precedent | 40.456 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2008 | 167.905 | 33.978 | Neraportat | 3 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.463.275 RON. Profit: 210.353 RON
Cifra de afaceri: 2.463.275 RON. Profit: 210.353 RON
- Cifra de afaceri
- 2.463.275 RON -0.33% față de anul precedent
- Profit net
- 210.353 RON -17.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 518.185 RON +367.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.471.386 RON. Profit: 256.219 RON
Cifra de afaceri: 2.471.386 RON. Profit: 256.219 RON
- Cifra de afaceri
- 2.471.386 RON +3.72% față de anul precedent
- Profit net
- 256.219 RON -20.29% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 110.766 RON -74.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.382.674 RON. Profit: 321.440 RON
Cifra de afaceri: 2.382.674 RON. Profit: 321.440 RON
- Cifra de afaceri
- 2.382.674 RON +13.99% față de anul precedent
- Profit net
- 321.440 RON +80.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 426.904 RON +120.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.090.158 RON. Profit: 178.421 RON
Cifra de afaceri: 2.090.158 RON. Profit: 178.421 RON
- Cifra de afaceri
- 2.090.158 RON +4.28% față de anul precedent
- Profit net
- 178.421 RON -25.49% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 193.329 RON +49.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021reper anualClasamentePremii si distinctii 2021Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.004.423 RON. Profit: 239.467 RON
Cifra de afaceri: 2.004.423 RON. Profit: 239.467 RON
- Cifra de afaceri
- 2.004.423 RON -13.06% față de anul precedent
- Profit net
- 239.467 RON -35.49% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 129.666 RON -5.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.305.539 RON. Profit: 371.222 RON
Cifra de afaceri: 2.305.539 RON. Profit: 371.222 RON
- Cifra de afaceri
- 2.305.539 RON +19.64% față de anul precedent
- Profit net
- 371.222 RON +154.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 136.811 RON +16.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.926.994 RON. Profit: 145.764 RON
Cifra de afaceri: 1.926.994 RON. Profit: 145.764 RON
- Cifra de afaceri
- 1.926.994 RON +11.97% față de anul precedent
- Profit net
- 145.764 RON -21.35% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 116.941 RON -5.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.721.021 RON. Profit: 185.344 RON
Cifra de afaceri: 1.721.021 RON. Profit: 185.344 RON
- Cifra de afaceri
- 1.721.021 RON +34.52% față de anul precedent
- Profit net
- 185.344 RON +257.72% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 123.257 RON -28.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.279.349 RON. Profit: 51.812 RON
Cifra de afaceri: 1.279.349 RON. Profit: 51.812 RON
- Cifra de afaceri
- 1.279.349 RON -0.21% față de anul precedent
- Profit net
- 51.812 RON -10.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 173.072 RON -20.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.282.084 RON. Profit: 57.611 RON
Cifra de afaceri: 1.282.084 RON. Profit: 57.611 RON
- Cifra de afaceri
- 1.282.084 RON +52.91% față de anul precedent
- Profit net
- 57.611 RON +305.45% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 216.822 RON -38.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 838.456 RON. Profit: 14.209 RON
Cifra de afaceri: 838.456 RON. Profit: 14.209 RON
- Cifra de afaceri
- 838.456 RON +85.12% față de anul precedent
- Profit net
- 14.209 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 353.206 RON +1.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 452.929 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 452.929 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 452.929 RON +26.69% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 56.235 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 346.583 RON +9.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 357.505 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 357.505 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 357.505 RON -17.46% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 13.712 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 317.209 RON +67.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 433.152 RON. Profit: 16.195 RON
Cifra de afaceri: 433.152 RON. Profit: 16.195 RON
- Cifra de afaceri
- 433.152 RON -8.61% față de anul precedent
- Profit net
- 16.195 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 189.903 RON -43.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 473.953 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 473.953 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 473.953 RON +0.19% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 15.824 RON
- Angajati
- 4 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 333.242 RON -11.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 473.039 RON. Profit: 6.478 RON
Cifra de afaceri: 473.039 RON. Profit: 6.478 RON
- Cifra de afaceri
- 473.039 RON +96.04% față de anul precedent
- Profit net
- 6.478 RON -74.36% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 375.562 RON +123.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 241.296 RON. Profit: 25.270 RON
Cifra de afaceri: 241.296 RON. Profit: 25.270 RON
- Cifra de afaceri
- 241.296 RON
- Profit net
- 25.270 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 167.905 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2021
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Cifra de afaceri
Profit net
Profit net
Profit net
Angajati
Angajati
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021Cifra de afaceri | 617din 6.597 · IALOMIŢA | 9din 119 · Sat Manasia Com. Manasia | 6din 30 · CAEN 4727 | 1din 1 · CAEN 4727 - IALOMIŢA | 1din 1 · CAEN 4727 - Sat Manasia Com. Manasia |
| 2021Profit net | 946din 6.597 · IALOMIŢA | 7din 119 · Sat Manasia Com. Manasia | 3din 30 · CAEN 4727 | 1din 1 · CAEN 4727 - IALOMIŢA | 1din 1 · CAEN 4727 - Sat Manasia Com. Manasia |
| 2021Angajati | 969din 6.597 · IALOMIŢA | 11din 119 · Sat Manasia Com. Manasia | 7din 30 · CAEN 4727 | 1din 1 · CAEN 4727 - IALOMIŢA | 1din 1 · CAEN 4727 - Sat Manasia Com. Manasia |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4727, Ialomiţa
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4727, Ialomiţa
Alte firme din Ialomiţa
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ALIMAR SRL?
CUI-ul ALIMAR SRL este 14029430.
Unde este sediul ALIMAR SRL?
ALIMAR SRL are sediul in Romania, IALOMIŢA, Sat Manasia Com. Manasia, Cal. Brăilei nr. 7, 927160, Sat Manasia Com. Manasia, judetul IALOMIŢA.
Cand a fost infiintata ALIMAR SRL?
ALIMAR SRL a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ALIMAR SRL in 2024?
In 2024, ALIMAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.463.275 RON.
Cati angajati are ALIMAR SRL?
ALIMAR SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.
Ce activitate are ALIMAR SRL?
ALIMAR SRL are codul CAEN principal 4727 (Comerţ cu amănuntul al altor produse alimentare).
Ce profit a inregistrat ALIMAR SRL in 2024?
ALIMAR SRL a inregistrat un profit net de 210.353 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.