Activ Plătitor TVAFurnizor SEAP

CONIN-SERV S.R.L.

CUI: 14029783
CIF: RO14029783
Reg. Com.: J08/805/2001
CAEN: 4673
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 iulie 2001 · 25 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 08:39

Despre CONIN-SERV S.R.L.

CONIN-SERV S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete" (cod CAEN 4673), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, CONIN-SERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 5.120.540 RON, in scadere fata de anul precedent (-20.0%). Profitul net inregistrat a fost de 70.281 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a scazut de la 9.169.774 RON in 2008 la 5.120.540 RON in 2025.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
5.120.540 RON
Venituri totale
5.132.228 RON
Cheltuieli totale
5.048.554 RON
Profit brut
83.674 RON
Profit net
70.281 RON
Marja profit net
1,37%
Active imobilizate
1.429.991 RON
Active circulante
3.167.423 RON
Stocuri
1.701.621 RON
Creanțe
1.218.963 RON
Casa & conturi bănci
246.839 RON
Capital propriu
270.258 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Apollo nr. 5-B
Telefon0733499600
Fax0268 / 333069

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Apollo nr. 5-B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Zizinului nr. 109BIS
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.07.2001
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
5.120.540 RON
Rezultat net
70.281 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 5.120.540 RON 6.400.906 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 5.132.228 RON 6.343.709 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 5.048.554 RON 6.182.081 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 83.674 RON 161.628 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 70.281 RON 135.768 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.429.991 RON 1.425.210 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.167.423 RON 3.829.522 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.597.414 RON 5.254.732 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.701.621 RON 2.229.749 RON
CreanțeSume de încasat 1.218.963 RON 1.399.287 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 246.839 RON 200.486 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.031.562 RON 2.963.431 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 270.258 RON 904.860 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active4.597.414RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

65,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.597.414 RON
Datorii totale3.031.562 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
1,5 %Profit net / active totale
ROE
26,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
5,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 5.120.540 -20,0% față de anul precedent 5.132.228 5.048.554 83.674 -48,2% față de anul precedent 70.281 -48,2% față de anul precedent 0 0
2024 6.400.906 +3,4% față de anul precedent 6.343.709 6.182.081 161.628 -15,0% față de anul precedent 135.768 -15,0% față de anul precedent 0 0
2023 6.192.636 +17,5% față de anul precedent 6.080.579 5.890.495 190.084 +353,9% față de anul precedent 159.670 +353,9% față de anul precedent 0 0
2022 5.271.731 +29,4% față de anul precedent 5.256.199 5.214.320 41.879 +12,3% față de anul precedent 35.179 +11,7% față de anul precedent 0 0
2021 4.075.374 +1,5% față de anul precedent 4.073.830 4.036.526 37.304 +91,3% față de anul precedent 31.484 +85,6% față de anul precedent 0 0
2020 4.013.657 +53,0% față de anul precedent 4.013.658 3.994.161 19.497 +23,0% față de anul precedent 16.964 +27,4% față de anul precedent 0 0
2019 2.622.989 +34,1% față de anul precedent 2.635.512 2.619.665 15.847 +17,7% față de anul precedent 13.311 +17,7% față de anul precedent 0 0
2018 1.956.699 +12,4% față de anul precedent 1.960.801 1.947.333 13.468 -56,9% față de anul precedent 11.314 -56,7% față de anul precedent 0 0
2017 1.740.471 -33,6% față de anul precedent 1.764.962 1.733.703 31.259 -69,1% față de anul precedent 26.110 -69,3% față de anul precedent 0 0
2016 2.619.757 -28,6% față de anul precedent 2.646.355 2.545.053 101.302 +88,0% față de anul precedent 85.094 +88,0% față de anul precedent 0 0
2015 3.670.445 -10,5% față de anul precedent 3.870.479 3.816.598 53.881 +983,0% față de anul precedent 45.260 +983,0% față de anul precedent 0 0
2014 4.098.679 -25,7% față de anul precedent 4.158.970 4.153.995 4.975 -70,6% față de anul precedent 4.179 -70,6% față de anul precedent 0 0
2013 5.515.142 -2,4% față de anul precedent 5.575.233 5.558.307 16.926 +106,5% față de anul precedent 14.218 +106,5% față de anul precedent 0 0
2012 5.651.680 +0,4% față de anul precedent 5.662.243 5.654.048 8.195 -75,9% față de anul precedent 6.884 -75,9% față de anul precedent 0 0
2011 5.630.573 -7,2% față de anul precedent 5.635.307 5.601.329 33.978 +40,4% față de anul precedent 28.542 +112,9% față de anul precedent 0 0
2010 6.064.701 -13,6% față de anul precedent 6.117.609 6.093.402 24.207 -80,2% față de anul precedent 13.404 -86,9% față de anul precedent 0 0
2009 7.020.095 -23,4% față de anul precedent 7.038.139 6.915.937 122.202 -78,7% față de anul precedent 102.650 -79,3% față de anul precedent 0 0
2008 9.169.774 9.180.698 8.606.798 573.900 495.356 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 1.429.991 3.167.423 4.597.414 1.701.621 1.218.963 246.839
2024 1.425.210 3.829.522 5.254.732 2.229.749 1.399.287 200.486
2023 147.582 6.257.257 6.404.839 2.126.332 4.011.421 119.504
2022 155.892 2.963.214 3.119.106 2.192.894 704.960 65.360
2021 482.209 2.660.294 3.142.503 1.939.733 653.386 67.175
2020 521.313 2.676.956 3.198.269 1.245.537 1.274.918 156.501
2019 793.528 2.263.471 3.056.999 1.314.712 947.342 1.417
2018 866.175 2.102.203 2.968.378 1.365.866 721.897 14.440
2017 439.454 2.175.128 2.614.582 1.440.827 721.406 12.895
2016 517.377 2.185.653 2.703.030 1.392.728 760.921 32.004
2015 632.128 10.893.039 11.525.167 1.644.234 833.813 8.414.992
2014 369.210 7.103.653 7.472.863 2.201.554 1.033.291 3.868.808
2013 366.783 3.952.805 4.319.588 2.188.358 930.284 834.163
2012 432.505 3.634.570 4.067.075 1.779.641 1.046.041 808.888
2011 671.149 3.351.296 4.022.445 2.036.797 741.891 572.608
2010 563.120 3.378.643 3.941.763 2.371.313 485.595 521.735
2009 708.938 3.140.641 3.849.579 2.001.204 637.977 501.460
2008 872.176 3.069.427 3.941.603 2.050.193 986.852 32.382

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 3.031.562 +2,3% față de anul precedent 270.258 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2024 2.963.431 -30,3% față de anul precedent 904.860 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2023 4.252.012 +97,0% față de anul precedent 769.092 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2022 2.157.943 +14,4% față de anul precedent 609.422 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2021 1.886.709 -12,6% față de anul precedent 574.243 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2020 2.158.402 +6,1% față de anul precedent 542.759 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2019 2.034.096 +3,8% față de anul precedent 119.071 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2018 1.958.786 +21,2% față de anul precedent 105.760 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2017 1.616.304 +4,8% față de anul precedent 94.446 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2016 1.542.038 -83,2% față de anul precedent 257.160 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2015 9.180.589 +77,5% față de anul precedent 1.312.542 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2014 5.173.545 +165,7% față de anul precedent 1.344.442 Neraportat 9 -18,2% față de anul precedent
2013 1.947.285 +13,9% față de anul precedent 1.340.266 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2012 1.708.992 +10,6% față de anul precedent 1.326.046 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2011 1.545.889 +3,5% față de anul precedent 1.430.074 Neraportat 12 -7,7% față de anul precedent
2010 1.493.748 +5,6% față de anul precedent 1.401.533 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2009 1.414.968 -13,0% față de anul precedent 1.388.129 Neraportat 13 -13,3% față de anul precedent
2008 1.625.674 1.269.447 Neraportat 15

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

49din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 5.120.540 RON. Profit: 70.281 RON

Cifra de afaceri: 5.120.540 RON. Profit: 70.281 RON

Cifra de afaceri
5.120.540 RON -20% față de anul precedent
Profit net
70.281 RON -48.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
3.031.562 RON +2.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 6.400.906 RON. Profit: 135.768 RON

Cifra de afaceri: 6.400.906 RON. Profit: 135.768 RON

Cifra de afaceri
6.400.906 RON +3.36% față de anul precedent
Profit net
135.768 RON -14.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
2.963.431 RON -30.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 6.192.636 RON. Profit: 159.670 RON

Cifra de afaceri: 6.192.636 RON. Profit: 159.670 RON

Cifra de afaceri
6.192.636 RON +17.47% față de anul precedent
Profit net
159.670 RON +353.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
4.252.012 RON +97.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 5.271.731 RON. Profit: 35.179 RON

Cifra de afaceri: 5.271.731 RON. Profit: 35.179 RON

Cifra de afaceri
5.271.731 RON +29.36% față de anul precedent
Profit net
35.179 RON +11.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
2.157.943 RON +14.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.075.374 RON. Profit: 31.484 RON

Cifra de afaceri: 4.075.374 RON. Profit: 31.484 RON

Cifra de afaceri
4.075.374 RON +1.54% față de anul precedent
Profit net
31.484 RON +85.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
1.886.709 RON -12.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.013.657 RON. Profit: 16.964 RON

Cifra de afaceri: 4.013.657 RON. Profit: 16.964 RON

Cifra de afaceri
4.013.657 RON +53.02% față de anul precedent
Profit net
16.964 RON +27.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
2.158.402 RON +6.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.622.989 RON. Profit: 13.311 RON

Cifra de afaceri: 2.622.989 RON. Profit: 13.311 RON

Cifra de afaceri
2.622.989 RON +34.05% față de anul precedent
Profit net
13.311 RON +17.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
2.034.096 RON +3.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.956.699 RON. Profit: 11.314 RON

Cifra de afaceri: 1.956.699 RON. Profit: 11.314 RON

Cifra de afaceri
1.956.699 RON +12.42% față de anul precedent
Profit net
11.314 RON -56.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
1.958.786 RON +21.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.740.471 RON. Profit: 26.110 RON

Cifra de afaceri: 1.740.471 RON. Profit: 26.110 RON

Cifra de afaceri
1.740.471 RON -33.56% față de anul precedent
Profit net
26.110 RON -69.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
1.616.304 RON +4.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.619.757 RON. Profit: 85.094 RON

Cifra de afaceri: 2.619.757 RON. Profit: 85.094 RON

Cifra de afaceri
2.619.757 RON -28.63% față de anul precedent
Profit net
85.094 RON +88.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
1.542.038 RON -83.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.670.445 RON. Profit: 45.260 RON

Cifra de afaceri: 3.670.445 RON. Profit: 45.260 RON

Cifra de afaceri
3.670.445 RON -10.45% față de anul precedent
Profit net
45.260 RON +983.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
9.180.589 RON +77.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.098.679 RON. Profit: 4.179 RON

Cifra de afaceri: 4.098.679 RON. Profit: 4.179 RON

Cifra de afaceri
4.098.679 RON -25.68% față de anul precedent
Profit net
4.179 RON -70.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -18.18% față de anul precedent
Datorii
5.173.545 RON +165.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 5.515.142 RON. Profit: 14.218 RON

Cifra de afaceri: 5.515.142 RON. Profit: 14.218 RON

Cifra de afaceri
5.515.142 RON -2.42% față de anul precedent
Profit net
14.218 RON +106.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
1.947.285 RON +13.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 5.651.680 RON. Profit: 6.884 RON

Cifra de afaceri: 5.651.680 RON. Profit: 6.884 RON

Cifra de afaceri
5.651.680 RON +0.37% față de anul precedent
Profit net
6.884 RON -75.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
1.708.992 RON +10.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 5.630.573 RON. Profit: 28.542 RON

Cifra de afaceri: 5.630.573 RON. Profit: 28.542 RON

Cifra de afaceri
5.630.573 RON -7.16% față de anul precedent
Profit net
28.542 RON +112.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -7.69% față de anul precedent
Datorii
1.545.889 RON +3.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 6.064.701 RON. Profit: 13.404 RON

Cifra de afaceri: 6.064.701 RON. Profit: 13.404 RON

Cifra de afaceri
6.064.701 RON -13.61% față de anul precedent
Profit net
13.404 RON -86.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
1.493.748 RON +5.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 7.020.095 RON. Profit: 102.650 RON

Cifra de afaceri: 7.020.095 RON. Profit: 102.650 RON

Cifra de afaceri
7.020.095 RON -23.44% față de anul precedent
Profit net
102.650 RON -79.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -13.33% față de anul precedent
Datorii
1.414.968 RON -12.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 9.169.774 RON. Profit: 495.356 RON

Cifra de afaceri: 9.169.774 RON. Profit: 495.356 RON

Cifra de afaceri
9.169.774 RON
Profit net
495.356 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15
Datorii
1.625.674 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2001 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONIN-SERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4673 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

CONIN-SERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4673 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Proceduri de achiziție

Total proceduri raportat
0
Achiziții directe
239

Înregistrare SEAP

Stare
Inregistrat
Tip participant
Ofertant
Calitate
Castigator, Participant
Înregistrat la
26 septembrie 2017
Reprezentant legal
NYEGRO ERVIN

Catalog electronic

Produse publicate
146
Valide
18
Neexpirate
160
Achiziții directe atribuite
0
Participări, pe tip de procedură și calitate. Totalurile sunt cele raportate în SEAP; achizițiile directe sunt afișate separat.
CalitateAchiziții directeCereri de ofertăLicitații deschiseLicitații restrânseLicitații electroniceProceduri simplificateTotal
Castigator 235000000
Participant 4000000

Identificare și contact SEAP

ID SEAP
207745
CUI
14029783
Denumire în SEAP
CONIN-SERV
Persoană de contact
NYEGRO ERVIN
Adresă
Strada: Apollo, nr. 5B, Sector: -, Judet: Brasov, Localitate: Brasov, Cod postal: 500352
Localitate
Brasov
Județ
Brasov
Cod poștal
500352
Telefon
+40 722228914
Fax
+40 268333069
Date preluate la
11 octombrie 2026

Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 11 octombrie 2026

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4673, Braşov

PROVENTUSS SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 39247384CAEN: 4673
Activ
BRAŞOV, Sat Cristian Com. Cristian2018-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.435.369 RON
Profit
5.675 RON
Angajati
6
BIMICAT CONSTRUCT SRL
CUI: 36701388CAEN: 4673
Activ
BRAŞOV, Sat Hărman Com. Hărman2016-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.586.621 RON
Profit
89.808 RON
Angajati
4
IRON ZONE SRL
CUI: 30435341CAEN: 4673
Activ
BRAŞOV, Sat Hălchiu Com. Hălchiu2012-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.926.818 RON
Profit
332.290 RON
Angajati
4
112 EVENTS S.R.L.
CUI: 25031606CAEN: 4673
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2009-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.911.802 RON
Profit
193.936 RON
Angajati
10
VASOPAT SRL
CUI: 15624525CAEN: 4673
Activ
BRAŞOV, Sat Vulcan Com. Vulcan2003-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.300.471 RON
Profit
310.529 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4673, Braşov

SIDERPLAST ROMANIA SRL
CUI: 14006704CAEN: 4673
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2001-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RUCUB TRANS SRL
CUI: 14763843CAEN: 4673
Activ
BRAŞOV, Sat Hârseni Com. Hârseni2002-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.040 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BANIER S.R.L.
CUI: 15388629CAEN: 4673
Activ
BRAŞOV, Orş. Zărneşti2003-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.078 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Braşov

RC-CF TRANS SRL
CUI: 14026264CAEN: 5221
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2001-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.401.732 RON
Profit
0 RON
Angajati
245
VAN-SERVICE SRL
CUI: 14029856CAEN: 4636
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2001-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
929.769 RON
Profit
92.718 RON
Angajati
1
CARISSA SRL
CUI: 13993542CAEN: 4776
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2001-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.721 RON
Profit
8.953 RON
Angajati
3
FLOREXPRES SRL
CUI: 14065239CAEN: 4690
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2001-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
377.735 RON
Profit
9.741 RON
Angajati
1
SILVERZONE ONLINE SRL
CUI: 13773253CAEN: 4791
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2001-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.230 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PADUREA SRL
CUI: 14297158CAEN: 0210
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2001-11-16
fara e-Factura
EQVUS IMPEX SRL
CUI: 9421577CAEN: 0143
Activ
BRAŞOV, Orş. Râşnov1997-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STAMIK 2003 SRL
CUI: 15717454CAEN: 7830
Activ
BRAŞOV, Sat Bod Com. Bod2003-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
115 RON
Angajati
0
ROIS D.B. SRL
CUI: 35322726CAEN: 7499
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2015-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
652.333 RON
Profit
621.999 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONIN-SERV S.R.L.?

CUI-ul CONIN-SERV S.R.L. este 14029783.

Unde este sediul CONIN-SERV S.R.L.?

CONIN-SERV S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Apollo nr. 5-B, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata CONIN-SERV S.R.L.?

CONIN-SERV S.R.L. a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CONIN-SERV S.R.L. in 2025?

In 2025, CONIN-SERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 5.120.540 RON.

Cati angajati are CONIN-SERV S.R.L.?

CONIN-SERV S.R.L. a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2025.

Ce activitate are CONIN-SERV S.R.L.?

CONIN-SERV S.R.L. are codul CAEN principal 4673 (Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete).

Ce profit a inregistrat CONIN-SERV S.R.L. in 2025?

CONIN-SERV S.R.L. a inregistrat un profit net de 70.281 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.