Activ Plătitor TVA

KAIROS TECHNOLOGY SRL

CUI: 14117710
CIF: RO14117710
Reg. Com.: J40/7081/2001
CAEN: 6201
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 august 2001 · 25 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 21:18

Despre KAIROS TECHNOLOGY SRL

KAIROS TECHNOLOGY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6201). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, KAIROS TECHNOLOGY SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
218 RON
Cheltuieli totale
2.460 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
6.390 RON
Active circulante
32.179 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
31.237 RON
Casa & conturi bănci
942 RON
Capital propriu
10.035 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Ion Cîmpineanu nr. 27

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Ion Cîmpineanu nr. 27
Cod poștal: 10034
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Ion Câmpineanu nr. 27, 10034
Cod postal
10034
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.08.2001
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-2.242 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 114.133 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 218 RON 116.338 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.460 RON 41.402 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 74.936 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 74.041 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.242 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.242 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 6.390 RON 6.390 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 32.179 RON 153.935 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 38.569 RON 160.325 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 31.237 RON 144.680 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 942 RON 9.255 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 28.534 RON 74.007 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 10.035 RON 86.318 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active38.569RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

74,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale38.569 RON
Datorii totale28.534 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,13 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
26,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 218 2.460 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.242 2.242
2023 114.133 +64,5% față de anul precedent 116.338 41.402 74.936 +56,0% față de anul precedent 74.041 +55,9% față de anul precedent 0 0
2022 69.390 -40,2% față de anul precedent 73.232 25.209 48.023 -17,5% față de anul precedent 47.481 -17,1% față de anul precedent 0 0
2021 116.079 +50,9% față de anul precedent 118.075 59.904 58.171 +66,5% față de anul precedent 57.256 +67,7% față de anul precedent 0 0
2020 76.948 +36,9% față de anul precedent 81.505 46.573 34.932 34.135 0 0
2019 56.195 -56,8% față de anul precedent 66.078 95.730 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 29.652 30.292
2018 130.119 134.709 94.045 40.664 39.361 0 0
2017 0 -100,0% față de anul precedent 12.160 59.916 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 47.756 47.815
2016 197.119 -17,8% față de anul precedent 212.922 192.796 20.126 -79,2% față de anul precedent 17.032 -80,9% față de anul precedent 0 0
2015 239.689 -11,2% față de anul precedent 260.203 163.408 96.795 -34,9% față de anul precedent 89.151 -28,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 269.847 -49,7% față de anul precedent 288.799 140.093 148.706 -62,9% față de anul precedent 124.101 -63,2% față de anul precedent 0 0
2013 536.040 +97,6% față de anul precedent 574.701 173.925 400.776 +88,2% față de anul precedent 337.160 +65,5% față de anul precedent 0 0
2012 271.220 +8,8% față de anul precedent 306.616 93.663 212.953 +9,3% față de anul precedent 203.759 +9,3% față de anul precedent 0 0
2011 249.185 -37,9% față de anul precedent 284.176 89.290 194.886 -10,5% față de anul precedent 186.361 +1,3% față de anul precedent 0 0
2010 401.334 +2,9% față de anul precedent 444.476 226.765 217.711 -37,5% față de anul precedent 183.981 -45,2% față de anul precedent 0 0
2009 390.019 +15,3% față de anul precedent 421.228 72.999 348.229 +9,2% față de anul precedent 335.591 +8,3% față de anul precedent 0 0
2008 338.269 361.113 42.133 318.980 309.878 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 6.390 32.179 38.569 0 31.237 942
2023 6.390 153.935 160.325 0 144.680 9.255
2022 6.390 175.308 181.698 0 169.308 6.000
2021 6.390 213.935 220.325 0 146.556 67.379
2020 6.390 315.440 321.830 0 110.371 205.069
2019 0 249.252 249.252 0 224.644 24.608
2018 0 399.308 399.308 0 162.482 236.826
2017 0 333.999 333.999 0 32.399 301.600
2016 668 492.551 493.219 0 31.339 461.212
2015 1.558 497.822 499.380 0 32.259 465.563
2014 2.448 433.301 435.749 0 81.838 351.463
2013 0 658.074 658.074 0 426.236 231.838
2012 0 482.472 482.472 0 329.608 152.864
2011 0 417.399 417.399 0 337.361 80.038
2010 0 554.417 554.417 0 491.815 62.602
2009 0 497.806 497.806 0 259.514 238.292
2008 0 339.096 339.096 0 246.669 92.427

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 28.534 -61,4% față de anul precedent 10.035 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 74.007 -39,3% față de anul precedent 86.318 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 121.940 -21,5% față de anul precedent 59.758 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 155.402 -50,5% față de anul precedent 64.923 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 314.163 +13,9% față de anul precedent 7.667 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 275.721 -30,3% față de anul precedent -26.469 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2018 395.485 +7,0% față de anul precedent 3.823 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 369.537 -20,3% față de anul precedent -35.538 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 463.910 +16,6% față de anul precedent 29.309 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2015 397.952 +32,9% față de anul precedent 101.428 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2014 299.371 -3,0% față de anul precedent 136.378 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2013 308.637 +15,8% față de anul precedent 349.437 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 266.436 +21,8% față de anul precedent 216.036 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 218.761 -38,9% față de anul precedent 198.638 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 358.159 +138,9% față de anul precedent 196.258 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 149.938 +690,5% față de anul precedent 347.868 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 18.967 320.129 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

61din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.242 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
28.534 RON -61.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 114.133 RON. Profit: 74.041 RON

Cifra de afaceri: 114.133 RON. Profit: 74.041 RON

Cifra de afaceri
114.133 RON +64.48% față de anul precedent
Profit net
74.041 RON +55.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
74.007 RON -39.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 69.390 RON. Profit: 47.481 RON

Cifra de afaceri: 69.390 RON. Profit: 47.481 RON

Cifra de afaceri
69.390 RON -40.22% față de anul precedent
Profit net
47.481 RON -17.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
121.940 RON -21.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 116.079 RON. Profit: 57.256 RON

Cifra de afaceri: 116.079 RON. Profit: 57.256 RON

Cifra de afaceri
116.079 RON +50.85% față de anul precedent
Profit net
57.256 RON +67.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
155.402 RON -50.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 76.948 RON. Profit: 34.135 RON

Cifra de afaceri: 76.948 RON. Profit: 34.135 RON

Cifra de afaceri
76.948 RON +36.93% față de anul precedent
Profit net
34.135 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
314.163 RON +13.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 56.195 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 56.195 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
56.195 RON -56.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
30.292 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
275.721 RON -30.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 130.119 RON. Profit: 39.361 RON

Cifra de afaceri: 130.119 RON. Profit: 39.361 RON

Cifra de afaceri
130.119 RON
Profit net
39.361 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
395.485 RON +7.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
47.815 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
369.537 RON -20.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 197.119 RON. Profit: 17.032 RON

Cifra de afaceri: 197.119 RON. Profit: 17.032 RON

Cifra de afaceri
197.119 RON -17.76% față de anul precedent
Profit net
17.032 RON -80.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
463.910 RON +16.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 239.689 RON. Profit: 89.151 RON

Cifra de afaceri: 239.689 RON. Profit: 89.151 RON

Cifra de afaceri
239.689 RON -11.18% față de anul precedent
Profit net
89.151 RON -28.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
397.952 RON +32.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 269.847 RON. Profit: 124.101 RON

Cifra de afaceri: 269.847 RON. Profit: 124.101 RON

Cifra de afaceri
269.847 RON -49.66% față de anul precedent
Profit net
124.101 RON -63.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
299.371 RON -3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 536.040 RON. Profit: 337.160 RON

Cifra de afaceri: 536.040 RON. Profit: 337.160 RON

Cifra de afaceri
536.040 RON +97.64% față de anul precedent
Profit net
337.160 RON +65.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
308.637 RON +15.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 271.220 RON. Profit: 203.759 RON

Cifra de afaceri: 271.220 RON. Profit: 203.759 RON

Cifra de afaceri
271.220 RON +8.84% față de anul precedent
Profit net
203.759 RON +9.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
266.436 RON +21.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 249.185 RON. Profit: 186.361 RON

Cifra de afaceri: 249.185 RON. Profit: 186.361 RON

Cifra de afaceri
249.185 RON -37.91% față de anul precedent
Profit net
186.361 RON +1.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
218.761 RON -38.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 401.334 RON. Profit: 183.981 RON

Cifra de afaceri: 401.334 RON. Profit: 183.981 RON

Cifra de afaceri
401.334 RON +2.9% față de anul precedent
Profit net
183.981 RON -45.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
358.159 RON +138.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 390.019 RON. Profit: 335.591 RON

Cifra de afaceri: 390.019 RON. Profit: 335.591 RON

Cifra de afaceri
390.019 RON +15.3% față de anul precedent
Profit net
335.591 RON +8.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
149.938 RON +690.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 338.269 RON. Profit: 309.878 RON

Cifra de afaceri: 338.269 RON. Profit: 309.878 RON

Cifra de afaceri
338.269 RON
Profit net
309.878 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
18.967 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2001 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKAIROS TECHNOLOGY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

KAIROS TECHNOLOGY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6201, Municipiul Bucureşti

GESTWIN SOFT S.R.L.
CUI: 14109416CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2001-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.233 RON
Profit
17.668 RON
Angajati
0
IS CONSULTING SRL
CUI: 14185634CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2001-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
758.615 RON
Profit
589.189 RON
Angajati
1
PETER SOFT SRL
CUI: 13911674CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2001-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.468 RON
Profit
9.217 RON
Angajati
1
INVENTIV MEDIA SRL
CUI: 14316918CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2001-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

AXAROM INTERNATIONAL SRL
CUI: 14115523CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2001-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.773 RON
Profit
4.218 RON
Angajati
1
INDAS TECH SRL
CUI: 14117850CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2001-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.294.926 RON
Profit
567.355 RON
Angajati
6
CBC PROD CONSTRUCT SRL
CUI: 14120368CAEN: 8510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2001-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
578.748 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
INDEPENDENT CONSULTANTS SRL
CUI: 14169345CAEN: 2620
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2001-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.967 RON
Profit
74.440 RON
Angajati
1
APOLLO 13 SRL
CUI: 13575396CAEN: 1072
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2000-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.097.634 RON
Profit
178.215 RON
Angajati
23
BEST TRAVEL INTERNATIONAL SRL
CUI: 14522942CAEN: 7912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2002-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.275.931 RON
Profit
1.810.646 RON
Angajati
13

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul KAIROS TECHNOLOGY SRL?

CUI-ul KAIROS TECHNOLOGY SRL este 14117710.

Unde este sediul KAIROS TECHNOLOGY SRL?

KAIROS TECHNOLOGY SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Ion Cîmpineanu nr. 27, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata KAIROS TECHNOLOGY SRL?

KAIROS TECHNOLOGY SRL a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a KAIROS TECHNOLOGY SRL in 2024?

In 2024, KAIROS TECHNOLOGY SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are KAIROS TECHNOLOGY SRL?

KAIROS TECHNOLOGY SRL are codul CAEN principal 6201.

Ce profit a inregistrat KAIROS TECHNOLOGY SRL in 2024?

KAIROS TECHNOLOGY SRL a inregistrat o pierdere neta de 2.242 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.