Activ

CUCU SRL

CUI: 14118163
CIF: 14118163
Reg. Com.: J2001000191514
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 august 2001 · 25 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 18:50

Despre CUCU SRL

CUCU SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Călăraşi, judetul CĂLĂRAŞI, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CUCU SRL a raportat o cifra de afaceri de 37.278 RON, in crestere fata de anul precedent (+33.1%). Profitul net inregistrat a fost de 2.031 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 32.343 RON in 2008 la 37.278 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
37.278 RON
Venituri totale
42.678 RON
Cheltuieli totale
40.260 RON
Profit brut
2.418 RON
Profit net
2.031 RON
Marja profit net
5,45%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
12.874 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
838 RON
Casa & conturi bănci
12.036 RON
Capital propriu
11.586 RON

Contact

AdresaRomania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Ion Luca Caragiale nr. 84, 910048
Telefon0242319151

Adresă sediu social

Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Ion Luca Caragiale nr. 84, 910048
Cod poștal: 910048
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Ion Luca Caragiale nr. 84, 910048
Cod postal
910048
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.08.2001
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
37.278 RON
Rezultat net
2.031 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 37.278 RON 28.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 42.678 RON 28.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 40.260 RON 27.157 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.418 RON 843 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.031 RON 711 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 12.874 RON 10.688 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 12.874 RON 10.688 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 838 RON 6.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.036 RON 4.688 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.288 RON 1.134 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 11.586 RON 9.554 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active12.874RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

10,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale12.874 RON
Datorii totale1.288 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
15,8 %Profit net / active totale
ROE
17,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
10,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
90,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 37.278 +33,1% față de anul precedent 42.678 40.260 2.418 +186,8% față de anul precedent 2.031 +185,7% față de anul precedent 0 0
2023 28.000 -52,6% față de anul precedent 28.000 27.157 843 -54,9% față de anul precedent 711 +1.241,5% față de anul precedent 0 0
2022 59.089 +22,3% față de anul precedent 68.589 66.719 1.870 53 0 0
2021 48.327 +30,4% față de anul precedent 48.327 65.640 0 0 17.313 18.763
2020 37.049 +10,3% față de anul precedent 37.049 45.562 0 0 8.513 9.591
2019 33.589 +33,4% față de anul precedent 33.589 40.630 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.041 8.049
2018 25.183 +0,3% față de anul precedent 28.183 20.850 7.333 +3,4% față de anul precedent 6.487 +2,4% față de anul precedent 0 0
2017 25.098 +0,4% față de anul precedent 25.098 18.008 7.090 -5,6% față de anul precedent 6.337 -6,3% față de anul precedent 0 0
2016 24.998 -26,0% față de anul precedent 24.998 17.487 7.511 -51,2% față de anul precedent 6.761 -52,6% față de anul precedent 0 0
2015 33.795 -10,8% față de anul precedent 37.895 22.504 15.391 +382,9% față de anul precedent 14.254 +595,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 37.875 -23,8% față de anul precedent 37.875 34.688 3.187 -41,9% față de anul precedent 2.050 -49,8% față de anul precedent 0 0
2013 49.678 -26,7% față de anul precedent 49.678 44.194 5.484 -3,4% față de anul precedent 4.080 -13,9% față de anul precedent 0 0
2012 67.807 +41,9% față de anul precedent 67.807 62.129 5.678 +317,2% față de anul precedent 4.740 +284,4% față de anul precedent 0 0
2011 47.795 -7,3% față de anul precedent 47.795 46.434 1.361 1.233 0 0
2010 51.548 +27,4% față de anul precedent 61.548 69.323 0 -100,0% față de anul precedent 0 7.775 9.425
2009 40.475 +25,1% față de anul precedent 40.475 39.543 932 0 0 890
2008 32.343 32.343 33.049 0 0 706 1.086

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 12.874 12.874 0 838 12.036
2023 0 10.688 10.688 0 6.000 4.688
2022 0 11.327 11.327 0 10.000 1.327
2021 278 10.738 11.016 0 6.000 4.738
2020 16.944 12.691 29.635 0 10.000 2.691
2019 33.611 4.382 37.993 0 0 4.382
2018 40.000 6.473 46.473 0 0 6.473
2017 0 40.004 40.004 0 20.000 20.004
2016 0 33.304 33.304 0 15.000 18.304
2015 0 26.265 26.265 0 15.000 11.265
2014 0 11.947 11.947 0 5.000 6.947
2013 2.284 7.711 9.995 0 0 7.711
2012 24.752 796 25.548 0 0 796
2011 36.564 1.189 37.753 0 0 1.189
2010 48.377 741 49.118 0 0 741
2009 16.168 590 16.758 0 0 590
2008 16.168 13.178 29.346 0 331 12.847

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.288 +13,6% față de anul precedent 11.586 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 1.134 -54,4% față de anul precedent 9.554 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 2.484 +11,6% față de anul precedent 8.843 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 2.226 +6,9% față de anul precedent 8.790 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 2.082 +145,2% față de anul precedent 27.553 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 849 -33,7% față de anul precedent 37.144 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 1.280 -1,4% față de anul precedent 45.193 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 1.298 +38,8% față de anul precedent 38.706 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 935 +42,1% față de anul precedent 32.369 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 658 +11,0% față de anul precedent 25.607 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 593 -14,2% față de anul precedent 11.354 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 691 -96,6% față de anul precedent 9.304 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2012 20.325 -45,5% față de anul precedent 5.223 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 37.269 -25,3% față de anul precedent 484 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 49.867 +517,0% față de anul precedent -749 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 8.082 -63,2% față de anul precedent 8.676 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2008 21.952 7.394 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 37.278 RON. Profit: 2.031 RON

Cifra de afaceri: 37.278 RON. Profit: 2.031 RON

Cifra de afaceri
37.278 RON +33.14% față de anul precedent
Profit net
2.031 RON +185.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.288 RON +13.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 28.000 RON. Profit: 711 RON

Cifra de afaceri: 28.000 RON. Profit: 711 RON

Cifra de afaceri
28.000 RON -52.61% față de anul precedent
Profit net
711 RON +1241.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.134 RON -54.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 59.089 RON. Profit: 53 RON

Cifra de afaceri: 59.089 RON. Profit: 53 RON

Cifra de afaceri
59.089 RON +22.27% față de anul precedent
Profit net
53 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.484 RON +11.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 48.327 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 48.327 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
48.327 RON +30.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.763 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.226 RON +6.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 37.049 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 37.049 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
37.049 RON +10.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.591 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.082 RON +145.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 33.589 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 33.589 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
33.589 RON +33.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.049 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
849 RON -33.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 25.183 RON. Profit: 6.487 RON

Cifra de afaceri: 25.183 RON. Profit: 6.487 RON

Cifra de afaceri
25.183 RON +0.34% față de anul precedent
Profit net
6.487 RON +2.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.280 RON -1.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 25.098 RON. Profit: 6.337 RON

Cifra de afaceri: 25.098 RON. Profit: 6.337 RON

Cifra de afaceri
25.098 RON +0.4% față de anul precedent
Profit net
6.337 RON -6.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.298 RON +38.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 24.998 RON. Profit: 6.761 RON

Cifra de afaceri: 24.998 RON. Profit: 6.761 RON

Cifra de afaceri
24.998 RON -26.03% față de anul precedent
Profit net
6.761 RON -52.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
935 RON +42.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 33.795 RON. Profit: 14.254 RON

Cifra de afaceri: 33.795 RON. Profit: 14.254 RON

Cifra de afaceri
33.795 RON -10.77% față de anul precedent
Profit net
14.254 RON +595.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
658 RON +10.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 37.875 RON. Profit: 2.050 RON

Cifra de afaceri: 37.875 RON. Profit: 2.050 RON

Cifra de afaceri
37.875 RON -23.76% față de anul precedent
Profit net
2.050 RON -49.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
593 RON -14.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 49.678 RON. Profit: 4.080 RON

Cifra de afaceri: 49.678 RON. Profit: 4.080 RON

Cifra de afaceri
49.678 RON -26.74% față de anul precedent
Profit net
4.080 RON -13.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
691 RON -96.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 67.807 RON. Profit: 4.740 RON

Cifra de afaceri: 67.807 RON. Profit: 4.740 RON

Cifra de afaceri
67.807 RON +41.87% față de anul precedent
Profit net
4.740 RON +284.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
20.325 RON -45.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 47.795 RON. Profit: 1.233 RON

Cifra de afaceri: 47.795 RON. Profit: 1.233 RON

Cifra de afaceri
47.795 RON -7.28% față de anul precedent
Profit net
1.233 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
37.269 RON -25.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 51.548 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 51.548 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
51.548 RON +27.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.425 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
49.867 RON +517.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 40.475 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 40.475 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
40.475 RON +25.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
890 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
8.082 RON -63.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 32.343 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 32.343 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
32.343 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.086 RON
Angajati
1
Datorii
21.952 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2001 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCUCU SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Călăraşi (CĂLĂRAŞI)

CUCU SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Călăraşi (CĂLĂRAŞI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Călăraşi

ALIN LOGISTIC & SPEDITION SRL
CUI: 30397310CAEN: 4941
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2012-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.302 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SPANIOLUL TRANS SRL
CUI: 34728441CAEN: 4941
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Drajna Nouă Com. Dragalina2015-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.969 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MUREX TRANS S.R.L.
CUI: 43596056CAEN: 4941
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Fundulea2021-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.825 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VYV FLOREA AGROTRANS S.R.L.
CUI: 42640854CAEN: 4941
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Budeşti2020-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.264 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TYC TRANS ROSEŢI S.R.L.
CUI: 49433392CAEN: 4941
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Roseţi Com. Roseţi2024-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.957 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ARON KMA TRANS S.R.L.
CUI: 48578310CAEN: 4941
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Ulmeni Com. Ulmeni2023-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Călăraşi

IDU TRANS SRL
CUI: 13979750CAEN: 4941
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2001-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.317 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FLORTRANS S.R.L.
CUI: 14552480CAEN: 4941
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Chirnogi Com. Chirnogi2002-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.450 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANCA TRANS SRL
CUI: 13966718CAEN: 4941
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Dor Mărunt Com. Dor Mărunt2001-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.265 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRINCIPAL PROIECT B.I.D.P. SRL
CUI: 14904268CAEN: 4941
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2002-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.371 RON
Profit
1.083.149 RON
Angajati
1

Alte firme din Călăraşi

AGROFLOR 2001 SRL
CUI: 14102370CAEN: 0111
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Siliştea Com. Valea Argovei2001-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
858.518 RON
Profit
20.916 RON
Angajati
1
AGRIROM S.R.L.
CUI: 14118198CAEN: 0111
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Grădiştea Com. Grădiştea2001-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.175.645 RON
Profit
1.921.042 RON
Angajati
33
AGRO WIP 2001 S.R.L.
CUI: 14161481CAEN: 0111
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2001-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
495.412 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
CERTCONT SRL
CUI: 12662788CAEN: 6920
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2000-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
720.442 RON
Profit
260.045 RON
Angajati
4
ANA 67 SRL
CUI: 14938295CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2002-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.163.935 RON
Profit
117.683 RON
Angajati
11
TICONDA SRL
CUI: 1911948CAEN: 2223
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Olteniţa1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.344.884 RON
Profit
1.533 RON
Angajati
8
CONSIM INVEST SRL
CUI: 23089032CAEN: 4100
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2008-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.946.251 RON
Profit
9.253.416 RON
Angajati
42

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CUCU SRL?

CUI-ul CUCU SRL este 14118163.

Unde este sediul CUCU SRL?

CUCU SRL are sediul in Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Ion Luca Caragiale nr. 84, 910048, Mun. Călăraşi, judetul CĂLĂRAŞI.

Cand a fost infiintata CUCU SRL?

CUCU SRL a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CUCU SRL in 2024?

In 2024, CUCU SRL a raportat o cifra de afaceri de 37.278 RON.

Cati angajati are CUCU SRL?

CUCU SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CUCU SRL?

CUCU SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat CUCU SRL in 2024?

CUCU SRL a inregistrat un profit net de 2.031 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.