Activ

HIDROBEST S.R.L.

CUI: 14177682
CIF: 14177682
Reg. Com.: J20/641/2001
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 septembrie 2001 · 25 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:57

Despre HIDROBEST S.R.L.

HIDROBEST S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Deva, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HIDROBEST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 165.780 RON, in crestere fata de anul precedent (+6.9%). Profitul net inregistrat a fost de 63.590 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 234.179 RON in 2008 la 165.780 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
165.780 RON
Venituri totale
166.808 RON
Cheltuieli totale
101.633 RON
Profit brut
65.175 RON
Profit net
63.590 RON
Marja profit net
38,36%
Active imobilizate
1.296 RON
Active circulante
110.094 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
18.300 RON
Casa & conturi bănci
91.794 RON
Capital propriu
97.378 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Crângului nr. 22, 330154
Telefon0254231877

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Crângului nr. 22, 330154
Cod poștal: 330154
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Crângului nr. 22, 330154
Cod postal
330154
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.09.2001
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
165.780 RON
Rezultat net
63.590 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 165.780 RON 155.020 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 166.808 RON 155.052 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 101.633 RON 85.861 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 65.175 RON 69.191 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 63.590 RON 67.873 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.296 RON 1.852 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 110.094 RON 125.640 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 111.390 RON 127.492 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 18.300 RON 10.700 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 91.794 RON 114.940 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 14.012 RON 7.835 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 97.378 RON 119.657 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active111.390RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

12,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale111.390 RON
Datorii totale14.012 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
57,1 %Profit net / active totale
ROE
65,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,86 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
87,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 165.780 +6,9% față de anul precedent 166.808 101.633 65.175 -5,8% față de anul precedent 63.590 -6,3% față de anul precedent 0 0
2023 155.020 +32,8% față de anul precedent 155.052 85.861 69.191 +12,9% față de anul precedent 67.873 +14,5% față de anul precedent 0 0
2022 116.745 -25,2% față de anul precedent 116.759 55.470 61.289 -21,5% față de anul precedent 59.255 -19,3% față de anul precedent 0 0
2021 156.095 +67,4% față de anul precedent 156.121 78.097 78.024 +49,7% față de anul precedent 73.435 +48,2% față de anul precedent 0 0
2020 93.250 -22,5% față de anul precedent 93.273 41.136 52.137 -24,5% față de anul precedent 49.556 -24,3% față de anul precedent 0 0
2019 120.240 -0,3% față de anul precedent 120.254 51.179 69.075 +12,2% față de anul precedent 65.467 +12,9% față de anul precedent 0 0
2018 120.575 -37,3% față de anul precedent 120.602 59.008 61.594 -47,7% față de anul precedent 57.975 -48,3% față de anul precedent 0 0
2017 192.377 +40,2% față de anul precedent 192.390 74.552 117.838 +25,8% față de anul precedent 112.066 +25,6% față de anul precedent 0 0
2016 137.265 -24,2% față de anul precedent 147.119 53.452 93.667 -23,1% față de anul precedent 89.253 -23,3% față de anul precedent 0 0
2015 181.142 +55,7% față de anul precedent 181.856 60.002 121.854 +45,6% față de anul precedent 116.398 +45,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 116.320 +120,4% față de anul precedent 128.430 44.741 83.689 80.198 0 0
2013 52.780 -58,7% față de anul precedent 52.837 61.737 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.900 10.486
2012 127.816 +23,2% față de anul precedent 129.879 90.210 39.669 35.774 0 0
2011 103.713 -62,1% față de anul precedent 103.895 145.183 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 41.288 44.404
2010 273.280 +63,6% față de anul precedent 273.424 149.484 123.940 +579,6% față de anul precedent 104.044 +704,4% față de anul precedent 0 0
2009 167.055 -28,7% față de anul precedent 167.140 148.902 18.238 -77,2% față de anul precedent 12.934 -82,5% față de anul precedent 0 0
2008 234.179 237.604 157.794 79.810 73.870 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.296 110.094 111.390 0 18.300 91.794
2023 1.852 125.640 127.492 0 10.700 114.940
2022 2.839 85.584 88.423 0 7.147 78.437
2021 4.690 82.022 86.712 0 3.000 79.022
2020 3.518 58.947 62.465 0 7.850 51.097
2019 8.036 103.798 111.834 0 5.450 98.348
2018 15.890 55.749 71.639 0 4.500 51.249
2017 14.658 126.537 141.195 0 8.877 117.660
2016 25.655 78.201 103.856 0 927 77.274
2015 12.690 148.453 161.143 0 4.095 144.358
2014 15.000 76.912 91.912 0 6.295 70.617
2013 25 25.417 25.442 0 1.576 23.841
2012 927 69.282 70.209 0 1.100 68.182
2011 13.469 59.190 72.659 0 11.700 47.490
2010 35.299 178.613 213.912 0 28.041 150.572
2009 49.739 114.118 163.857 0 69.013 45.105
2008 75.367 88.297 163.664 0 58.787 29.510

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 14.012 +78,8% față de anul precedent 97.378 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 7.835 -56,9% față de anul precedent 119.657 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 18.160 +491,2% față de anul precedent 70.263 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 3.072 +13,6% față de anul precedent 83.640 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 2.704 -21,6% față de anul precedent 59.761 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 3.450 -0,3% față de anul precedent 108.384 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 3.459 -46,0% față de anul precedent 68.180 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 6.408 +45,7% față de anul precedent 134.787 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 4.398 +17,4% față de anul precedent 99.458 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 3.747 +148,3% față de anul precedent 157.396 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 1.509 -74,3% față de anul precedent 90.403 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 5.862 +34,2% față de anul precedent 19.580 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2012 4.369 -89,7% față de anul precedent 65.840 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 42.593 +19,3% față de anul precedent 30.066 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2010 35.689 -54,1% față de anul precedent 178.514 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 77.667 -15,2% față de anul precedent 87.404 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2008 91.530 74.470 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 165.780 RON. Profit: 63.590 RON

Cifra de afaceri: 165.780 RON. Profit: 63.590 RON

Cifra de afaceri
165.780 RON +6.94% față de anul precedent
Profit net
63.590 RON -6.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.012 RON +78.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 155.020 RON. Profit: 67.873 RON

Cifra de afaceri: 155.020 RON. Profit: 67.873 RON

Cifra de afaceri
155.020 RON +32.79% față de anul precedent
Profit net
67.873 RON +14.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.835 RON -56.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 116.745 RON. Profit: 59.255 RON

Cifra de afaceri: 116.745 RON. Profit: 59.255 RON

Cifra de afaceri
116.745 RON -25.21% față de anul precedent
Profit net
59.255 RON -19.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.160 RON +491.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 156.095 RON. Profit: 73.435 RON

Cifra de afaceri: 156.095 RON. Profit: 73.435 RON

Cifra de afaceri
156.095 RON +67.39% față de anul precedent
Profit net
73.435 RON +48.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.072 RON +13.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 93.250 RON. Profit: 49.556 RON

Cifra de afaceri: 93.250 RON. Profit: 49.556 RON

Cifra de afaceri
93.250 RON -22.45% față de anul precedent
Profit net
49.556 RON -24.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.704 RON -21.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 120.240 RON. Profit: 65.467 RON

Cifra de afaceri: 120.240 RON. Profit: 65.467 RON

Cifra de afaceri
120.240 RON -0.28% față de anul precedent
Profit net
65.467 RON +12.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.450 RON -0.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 120.575 RON. Profit: 57.975 RON

Cifra de afaceri: 120.575 RON. Profit: 57.975 RON

Cifra de afaceri
120.575 RON -37.32% față de anul precedent
Profit net
57.975 RON -48.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.459 RON -46.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 192.377 RON. Profit: 112.066 RON

Cifra de afaceri: 192.377 RON. Profit: 112.066 RON

Cifra de afaceri
192.377 RON +40.15% față de anul precedent
Profit net
112.066 RON +25.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.408 RON +45.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 137.265 RON. Profit: 89.253 RON

Cifra de afaceri: 137.265 RON. Profit: 89.253 RON

Cifra de afaceri
137.265 RON -24.22% față de anul precedent
Profit net
89.253 RON -23.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.398 RON +17.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 181.142 RON. Profit: 116.398 RON

Cifra de afaceri: 181.142 RON. Profit: 116.398 RON

Cifra de afaceri
181.142 RON +55.73% față de anul precedent
Profit net
116.398 RON +45.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.747 RON +148.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 116.320 RON. Profit: 80.198 RON

Cifra de afaceri: 116.320 RON. Profit: 80.198 RON

Cifra de afaceri
116.320 RON +120.39% față de anul precedent
Profit net
80.198 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
1.509 RON -74.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 52.780 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 52.780 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
52.780 RON -58.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.486 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
5.862 RON +34.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 127.816 RON. Profit: 35.774 RON

Cifra de afaceri: 127.816 RON. Profit: 35.774 RON

Cifra de afaceri
127.816 RON +23.24% față de anul precedent
Profit net
35.774 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
4.369 RON -89.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 103.713 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 103.713 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
103.713 RON -62.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
44.404 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
42.593 RON +19.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 273.280 RON. Profit: 104.044 RON

Cifra de afaceri: 273.280 RON. Profit: 104.044 RON

Cifra de afaceri
273.280 RON +63.59% față de anul precedent
Profit net
104.044 RON +704.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
35.689 RON -54.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 167.055 RON. Profit: 12.934 RON

Cifra de afaceri: 167.055 RON. Profit: 12.934 RON

Cifra de afaceri
167.055 RON -28.66% față de anul precedent
Profit net
12.934 RON -82.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
77.667 RON -15.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 234.179 RON. Profit: 73.870 RON

Cifra de afaceri: 234.179 RON. Profit: 73.870 RON

Cifra de afaceri
234.179 RON
Profit net
73.870 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
91.530 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2001 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHIDROBEST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

HIDROBEST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Hunedoara

RCB SYSTEM PROIECT S.R.L.
CUI: 46139792CAEN: 7112
Activ
HUNEDOARA, Mun. Vulcan2022-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.620 RON
Profit
80.293 RON
Angajati
1
PIROTEHNIC NEW ART S.R.L.
CUI: 39764267CAEN: 7112
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2018-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.188 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BCC TOPOGRAPHY S.R.L.
CUI: 45480324CAEN: 7112
Activ
HUNEDOARA, Sat Vălişoara Com. Vălişoara2022-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.040 RON
Profit
40.169 RON
Angajati
2
TOPOBEST MAPPING S.R.L.
CUI: 48304748CAEN: 7112
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2023-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.822 RON
Profit
45.503 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Hunedoara

TOPO TOTAL PRESTSERV S.R.L.
CUI: 14081340CAEN: 7112
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2001-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.820 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GEOEXPERT SRL
CUI: 14352716CAEN: 7112
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2001-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
372.855 RON
Profit
152.570 RON
Angajati
2
MINCONS S.R.L.
CUI: 13960979CAEN: 7112
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2001-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VARVARA EXPLORATION S.R.L.
CUI: 14393511CAEN: 7112
Activ
HUNEDOARA, Sat Certeju de Sus Com. Certeju de Sus2002-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.460 RON
Profit
0 RON
Angajati
6

Alte firme din Hunedoara

NIKPROD S.R.L.
CUI: 14171230CAEN: 1071
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2001-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.390.977 RON
Profit
53.774 RON
Angajati
9
KUDOS SRL
CUI: 14177690CAEN: 4685
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2001-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.000 RON
Profit
297 RON
Angajati
0
IUMI TRANS SRL
CUI: 14148415CAEN: 4941
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2001-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.059.772 RON
Profit
7.655 RON
Angajati
2
HERDAN EXCHANGE SRL
CUI: 14223606CAEN: 6612
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2001-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.757.505 RON
Profit
0 RON
Angajati
19
CRISTINA STIL SRL
CUI: 13667651CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Sat Bejan Com. Şoimuş2001-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
671.763 RON
Profit
145.169 RON
Angajati
2
PROFESIONAL PRODCOM SRL
CUI: 14657508CAEN: 4120
Activ
HUNEDOARA, Sat Săcel Com. Sântămăria-Orlea2002-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
424.563 RON
Profit
7.271 RON
Angajati
5
SIMONETTE CREEA LUX SRL
CUI: 5453673CAEN: 1071
Activ
HUNEDOARA, Mun. Orăştie1994-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
674.491 RON
Profit
2.817 RON
Angajati
6
VOGANIS 2005 SRL
CUI: 17857012CAEN: 4722
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2005-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
712.676 RON
Profit
48.331 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HIDROBEST S.R.L.?

CUI-ul HIDROBEST S.R.L. este 14177682.

Unde este sediul HIDROBEST S.R.L.?

HIDROBEST S.R.L. are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Crângului nr. 22, 330154, Mun. Deva, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata HIDROBEST S.R.L.?

HIDROBEST S.R.L. a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HIDROBEST S.R.L. in 2024?

In 2024, HIDROBEST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 165.780 RON.

Cati angajati are HIDROBEST S.R.L.?

HIDROBEST S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are HIDROBEST S.R.L.?

HIDROBEST S.R.L. are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat HIDROBEST S.R.L. in 2024?

HIDROBEST S.R.L. a inregistrat un profit net de 63.590 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.