Activ Plătitor TVA

IND WEB S.R.L.

CUI: 14183285
CIF: RO14183285
Reg. Com.: J40/7896/2001
CAEN: 6203
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 septembrie 2001 · 25 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:48

Despre IND WEB S.R.L.

IND WEB S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6203). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IND WEB S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.134.143 RON, in scadere fata de anul precedent (-28.1%). Profitul net inregistrat a fost de 142.792 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 999.146 RON in 2008 la 2.134.143 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.134.143 RON
Venituri totale
2.268.840 RON
Cheltuieli totale
2.116.103 RON
Profit brut
152.737 RON
Profit net
142.792 RON
Marja profit net
6,69%
Active imobilizate
265.517 RON
Active circulante
817.154 RON
Stocuri
188.860 RON
Creanțe
342.877 RON
Casa & conturi bănci
285.417 RON
Capital propriu
212.621 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Sos. Pantelimon nr. 254, 21647
Telefon2554388

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Sos. Pantelimon nr. 254, 21647
Cod poștal: 21647
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Sos. Pantelimon nr. 254, 21647
Cod postal
21647
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.09.2001
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.134.143 RON
Rezultat net
142.792 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.134.143 RON 2.968.030 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.268.840 RON 2.965.096 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.116.103 RON 2.404.250 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 152.737 RON 560.846 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 142.792 RON 539.993 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 265.517 RON 271.314 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 817.154 RON 1.288.036 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.082.671 RON 1.559.350 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 188.860 RON 331.765 RON
CreanțeSume de încasat 342.877 RON 722.842 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 285.417 RON 233.429 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 870.050 RON 660.194 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 212.621 RON 899.156 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.082.671RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

80,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.082.671 RON
Datorii totale870.050 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
13,2 %Profit net / active totale
ROE
67,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,94 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
19,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.134.143 -28,1% față de anul precedent 2.268.840 2.116.103 152.737 -72,8% față de anul precedent 142.792 -73,6% față de anul precedent 0 0
2023 2.968.030 +5,6% față de anul precedent 2.965.096 2.404.250 560.846 -32,1% față de anul precedent 539.993 -32,3% față de anul precedent 0 0
2022 2.811.772 +123,3% față de anul precedent 2.815.486 1.989.603 825.883 +113,2% față de anul precedent 798.086 +112,2% față de anul precedent 0 0
2021 1.259.161 -13,3% față de anul precedent 1.265.934 878.597 387.337 +31,7% față de anul precedent 376.193 +34,1% față de anul precedent 0 0
2020 1.452.705 +39,8% față de anul precedent 1.467.287 1.173.091 294.196 +132,9% față de anul precedent 280.616 +142,0% față de anul precedent 0 0
2019 1.039.475 +53,7% față de anul precedent 1.042.795 916.453 126.342 +1.553,7% față de anul precedent 115.941 +10.392,4% față de anul precedent 0 0
2018 676.247 +15,6% față de anul precedent 679.190 671.550 7.640 1.105 0 0
2017 585.255 +34,6% față de anul precedent 585.482 639.298 0 0 53.816 59.669
2016 434.806 -7,1% față de anul precedent 442.792 463.732 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 20.940 20.940
2015 467.904 -24,4% față de anul precedent 502.777 501.476 1.301 -88,9% față de anul precedent 133 -98,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 619.033 +24,3% față de anul precedent 625.111 613.447 11.664 8.871 0 0
2013 498.090 -2,2% față de anul precedent 504.579 563.810 0 0 59.231 62.927
2012 509.132 +6,0% față de anul precedent 509.673 555.379 0 0 45.706 46.908
2011 480.371 -15,4% față de anul precedent 566.111 590.974 0 0 24.863 24.862
2010 568.068 -2,2% față de anul precedent 577.715 606.601 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.886 35.597
2009 580.787 -41,9% față de anul precedent 587.322 566.829 20.493 -91,9% față de anul precedent 16.527 -92,2% față de anul precedent 0 0
2008 999.146 1.002.495 750.715 251.780 210.729 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 265.517 817.154 1.082.671 188.860 342.877 285.417
2023 271.314 1.288.036 1.559.350 331.765 722.842 233.429
2022 250.439 1.336.749 1.587.188 320.875 889.498 126.376
2021 257.868 610.972 868.840 242.780 261.837 106.355
2020 251.313 501.587 752.900 233.241 169.342 99.004
2019 255.179 485.186 740.365 223.015 253.499 8.672
2018 260.681 419.386 680.067 307.818 102.216 9.352
2017 266.415 424.391 690.806 309.844 113.632 915
2016 259.740 417.630 677.370 286.491 124.447 6.692
2015 265.541 433.690 699.231 315.537 115.932 2.221
2014 275.307 421.023 696.330 324.471 94.241 2.311
2013 273.575 366.780 640.355 266.310 96.921 3.549
2012 284.800 347.962 632.762 220.648 118.919 8.395
2011 316.725 277.299 594.024 189.130 77.719 10.450
2010 448.282 263.274 711.556 151.658 101.822 9.794
2009 466.359 271.675 738.034 135.162 132.960 3.553
2008 574.962 308.493 883.455 -145 290.359 18.279

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 870.050 +31,8% față de anul precedent 212.621 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2023 660.194 -22,5% față de anul precedent 899.156 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2022 851.617 +934,8% față de anul precedent 735.571 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2021 82.300 -73,8% față de anul precedent 786.540 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2020 313.553 -46,2% față de anul precedent 439.347 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 583.270 -8,7% față de anul precedent 157.095 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 638.913 -1,8% față de anul precedent 41.154 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2017 650.757 +12,5% față de anul precedent 40.049 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2016 578.508 -0,2% față de anul precedent 98.862 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2015 579.429 +0,5% față de anul precedent 119.802 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 576.661 +7,1% față de anul precedent 119.669 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 538.617 +15,4% față de anul precedent 101.738 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2012 466.682 +24,2% față de anul precedent 166.080 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2011 375.856 -19,8% față de anul precedent 218.168 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2010 468.526 +2,0% față de anul precedent 243.030 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2009 459.407 -25,9% față de anul precedent 278.627 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2008 620.068 262.100 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

52din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.134.143 RON. Profit: 142.792 RON

Cifra de afaceri: 2.134.143 RON. Profit: 142.792 RON

Cifra de afaceri
2.134.143 RON -28.1% față de anul precedent
Profit net
142.792 RON -73.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
870.050 RON +31.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.968.030 RON. Profit: 539.993 RON

Cifra de afaceri: 2.968.030 RON. Profit: 539.993 RON

Cifra de afaceri
2.968.030 RON +5.56% față de anul precedent
Profit net
539.993 RON -32.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
660.194 RON -22.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.811.772 RON. Profit: 798.086 RON

Cifra de afaceri: 2.811.772 RON. Profit: 798.086 RON

Cifra de afaceri
2.811.772 RON +123.31% față de anul precedent
Profit net
798.086 RON +112.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
851.617 RON +934.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.259.161 RON. Profit: 376.193 RON

Cifra de afaceri: 1.259.161 RON. Profit: 376.193 RON

Cifra de afaceri
1.259.161 RON -13.32% față de anul precedent
Profit net
376.193 RON +34.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
82.300 RON -73.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.452.705 RON. Profit: 280.616 RON

Cifra de afaceri: 1.452.705 RON. Profit: 280.616 RON

Cifra de afaceri
1.452.705 RON +39.75% față de anul precedent
Profit net
280.616 RON +142.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
313.553 RON -46.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.039.475 RON. Profit: 115.941 RON

Cifra de afaceri: 1.039.475 RON. Profit: 115.941 RON

Cifra de afaceri
1.039.475 RON +53.71% față de anul precedent
Profit net
115.941 RON +10392.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
583.270 RON -8.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 676.247 RON. Profit: 1.105 RON

Cifra de afaceri: 676.247 RON. Profit: 1.105 RON

Cifra de afaceri
676.247 RON +15.55% față de anul precedent
Profit net
1.105 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
638.913 RON -1.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 585.255 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 585.255 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
585.255 RON +34.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
59.669 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
650.757 RON +12.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 434.806 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 434.806 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
434.806 RON -7.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.940 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
578.508 RON -0.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 467.904 RON. Profit: 133 RON

Cifra de afaceri: 467.904 RON. Profit: 133 RON

Cifra de afaceri
467.904 RON -24.41% față de anul precedent
Profit net
133 RON -98.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
579.429 RON +0.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 619.033 RON. Profit: 8.871 RON

Cifra de afaceri: 619.033 RON. Profit: 8.871 RON

Cifra de afaceri
619.033 RON +24.28% față de anul precedent
Profit net
8.871 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
576.661 RON +7.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 498.090 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 498.090 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
498.090 RON -2.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
62.927 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
538.617 RON +15.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 509.132 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 509.132 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
509.132 RON +5.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.908 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
466.682 RON +24.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 480.371 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 480.371 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
480.371 RON -15.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.862 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
375.856 RON -19.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 568.068 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 568.068 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
568.068 RON -2.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
35.597 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
468.526 RON +1.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 580.787 RON. Profit: 16.527 RON

Cifra de afaceri: 580.787 RON. Profit: 16.527 RON

Cifra de afaceri
580.787 RON -41.87% față de anul precedent
Profit net
16.527 RON -92.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
459.407 RON -25.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 999.146 RON. Profit: 210.729 RON

Cifra de afaceri: 999.146 RON. Profit: 210.729 RON

Cifra de afaceri
999.146 RON
Profit net
210.729 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
620.068 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2001 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIND WEB S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6203 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

IND WEB S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6203 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6203, Municipiul Bucureşti

MFS EUROPEAN PARTNERS S.R.L.
CUI: 48865260CAEN: 6203
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.388.594 RON
Profit
2.225.900 RON
Angajati
1
NEXCOM TECH VISION S.R.L.
CUI: 44699580CAEN: 6203
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.894.644 RON
Profit
510.393 RON
Angajati
2
NETOPIA RETAIL SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 44486833CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.466.925 RON
Profit
30.090 RON
Angajati
3
FRESH EVENTS SRL
CUI: 16942381CAEN: 6203
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.575.958 RON
Profit
971.382 RON
Angajati
1
OMNIPORT SRL
CUI: 15672433CAEN: 6203
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
731.052 RON
Profit
152.253 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6203, Municipiul Bucureşti

ANCORA EXIM W+H SRL
CUI: 5204133CAEN: 6203
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.500 RON
Profit
8.960 RON
Angajati
0
BUCHAREST VENTURE GROUP SRL
CUI: 14344217CAEN: 6203
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2001-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.500 RON
Profit
39.627 RON
Angajati
1
PC MEDIA CONSULT SRL
CUI: 15086736CAEN: 6203
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.836 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

FIRST DESIGN SRL
CUI: 14183250CAEN: 7440
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2001-09-19
fara e-Factura
MAXI DENT SRL
CUI: 14183382CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2001-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.310 RON
Profit
21.027 RON
Angajati
1
CONSTRIND CHIM IMPEX SRL
CUI: 14185839CAEN: 4612
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2001-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
375.771 RON
Profit
38.676 RON
Angajati
0
CENTRUL DE DANS BALLET ART SRL
CUI: 14142382CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2001-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.744 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DANEX AUTO IMPEX SRL
CUI: 14228824CAEN: 4672
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2001-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.811.276 RON
Profit
689.204 RON
Angajati
1
VASY 2001 S.R.L.
CUI: 13651035CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2001-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.643 RON
Profit
10.539 RON
Angajati
0
BONDICARU SRL
CUI: 14570893CAEN: 4641
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2002-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
RUAL FARM SRL
CUI: 17028553CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.156.728 RON
Profit
98.766 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IND WEB S.R.L.?

CUI-ul IND WEB S.R.L. este 14183285.

Unde este sediul IND WEB S.R.L.?

IND WEB S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Sos. Pantelimon nr. 254, 21647, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata IND WEB S.R.L.?

IND WEB S.R.L. a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IND WEB S.R.L. in 2024?

In 2024, IND WEB S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.134.143 RON.

Cati angajati are IND WEB S.R.L.?

IND WEB S.R.L. a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are IND WEB S.R.L.?

IND WEB S.R.L. are codul CAEN principal 6203.

Ce profit a inregistrat IND WEB S.R.L. in 2024?

IND WEB S.R.L. a inregistrat un profit net de 142.792 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.