Activ Plătitor TVA

TERRA SAT SRL

CUI: 14195247
CIF: RO14195247
Reg. Com.: J28/294/2001
CAEN: 6110
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 septembrie 2001 · 25 ani
Distribuie:

Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 04:33

Despre TERRA SAT SRL

TERRA SAT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Slatina, judetul OLT, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit" (cod CAEN 6110), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TERRA SAT SRL a raportat o cifra de afaceri de 73.712 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-71.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 165.257 RON in 2008 la 73.712 RON in 2024. Datoriile raportate (1.031.227 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
73.712 RON
Venituri totale
173.262 RON
Cheltuieli totale
175.503 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
38.865 RON
Active circulante
806.716 RON
Stocuri
440.537 RON
Creanțe
356.479 RON
Casa & conturi bănci
9.700 RON
Capital propriu
-185.646 RON

Contact

AdresaRomania, OLT, Mun. Slatina, Aleea Muncii, 230016
Telefon0249266457

Adresă sediu social

Romania, OLT, Mun. Slatina, Aleea Muncii, 230016
Cod poștal: 230016
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, OLT, Mun. Slatina, Aleea Muncii, 230016
Cod postal
230016
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.09.2001
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
73.712 RON
Rezultat net
-2.241 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 73.712 RON 261.477 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 173.262 RON 261.484 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 175.503 RON 348.819 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.241 RON 87.335 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.241 RON 89.950 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 38.865 RON 46.866 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 806.716 RON 822.931 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 845.581 RON 869.797 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 440.537 RON 464.653 RON
CreanțeSume de încasat 356.479 RON 347.243 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.700 RON 11.035 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.031.227 RON 1.040.699 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -185.646 RON -170.902 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active845.581RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

122,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale845.581 RON
Datorii totale1.031.227 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,78 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-22,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 73.712 -71,8% față de anul precedent 173.262 175.503 0 0 2.241 2.241
2023 261.477 +17,2% față de anul precedent 261.484 348.819 0 0 87.335 89.950
2022 223.053 -63,3% față de anul precedent 263.493 344.841 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 81.348 83.983
2021 608.447 +30,3% față de anul precedent 811.666 762.631 49.035 41.087 0 0
2020 467.035 +92,9% față de anul precedent 471.246 498.945 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 27.699 40.175
2019 242.158 -47,0% față de anul precedent 337.583 280.185 57.398 -33,0% față de anul precedent 47.271 -39,8% față de anul precedent 0 0
2018 456.886 -4,3% față de anul precedent 462.202 376.484 85.718 +25,8% față de anul precedent 78.483 +23,9% față de anul precedent 0 0
2017 477.436 +53,1% față de anul precedent 479.780 411.649 68.131 63.354 0 0
2016 311.892 -74,5% față de anul precedent 311.895 607.960 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 296.065 296.065
2015 1.221.304 +393,4% față de anul precedent 1.222.236 717.898 504.338 504.338 Neraportat 0
2014 247.550 +396,7% față de anul precedent 249.649 391.331 0 0 141.682 149.171
2013 49.838 -94,6% față de anul precedent 52.657 254.295 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 201.638 201.638
2012 916.689 +292,6% față de anul precedent 1.404.819 1.203.111 201.708 +274,8% față de anul precedent 169.232 +258,3% față de anul precedent 0 0
2011 233.487 +1,3% față de anul precedent 235.771 181.956 53.815 47.236 0 0
2010 230.590 -20,2% față de anul precedent 231.782 265.475 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 33.693 38.568
2009 288.919 +74,8% față de anul precedent 291.592 243.903 47.689 +403,4% față de anul precedent 38.941 +642,7% față de anul precedent 0 0
2008 165.257 169.186 159.713 9.473 5.243 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 38.865 806.716 845.581 440.537 356.479 9.700
2023 46.866 822.931 869.797 464.653 347.243 11.035
2022 61.903 515.213 577.116 205.161 307.706 2.346
2021 44.149 703.268 747.417 232.398 436.273 34.597
2020 33.694 629.959 663.653 244.841 306.111 79.007
2019 41.559 515.895 557.454 48.167 232.298 235.430
2018 126.282 347.664 473.946 54.853 212.810 80.001
2017 154.131 215.406 369.537 111.294 64.165 39.947
2016 108.508 142.834 251.342 13.946 127.380 1.508
2015 171.638 660.718 832.356 9.479 194.591 456.648
2014 278.989 100.429 379.418 15.290 84.835 304
2013 680.915 78.776 759.691 0 76.015 2.761
2012 486.387 488.273 974.660 0 483.994 4.279
2011 510.932 13.754 524.686 0 4.382 9.372
2010 154.262 290.041 444.303 0 278.758 11.283
2009 162.401 360.267 522.668 0 314.398 45.869
2008 178.723 323.524 502.247 0 314.707 8.817

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.031.227 -0,9% față de anul precedent -185.646 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 1.040.699 +58,1% față de anul precedent -170.902 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 658.068 +91,1% față de anul precedent -80.952 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 344.386 +14,2% față de anul precedent 403.031 Neraportat 1
2020 301.709 +94,2% față de anul precedent 361.944 Neraportat 0
2019 155.335 +24,1% față de anul precedent 402.119 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 125.202 +26,1% față de anul precedent 348.744 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 99.276 +123,4% față de anul precedent 270.261 Neraportat 2
2016 44.435 +0,7% față de anul precedent 206.907 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 44.126 -53,8% față de anul precedent 788.230 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2014 95.525 -70,5% față de anul precedent 283.893 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2013 323.407 -4,0% față de anul precedent 436.284 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 336.739 +501,3% față de anul precedent 637.921 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 55.998 +143,2% față de anul precedent 468.688 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 23.025 -63,4% față de anul precedent 421.278 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2009 62.821 -22,8% față de anul precedent 459.847 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2008 81.342 420.905 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 73.712 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 73.712 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
73.712 RON -71.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.241 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.031.227 RON -0.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 261.477 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 261.477 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
261.477 RON +17.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
89.950 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.040.699 RON +58.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 223.053 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 223.053 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
223.053 RON -63.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
83.983 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
658.068 RON +91.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 608.447 RON. Profit: 41.087 RON

Cifra de afaceri: 608.447 RON. Profit: 41.087 RON

Cifra de afaceri
608.447 RON +30.28% față de anul precedent
Profit net
41.087 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
344.386 RON +14.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 467.035 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 467.035 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
467.035 RON +92.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
40.175 RON
Angajati
0
Datorii
301.709 RON +94.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 242.158 RON. Profit: 47.271 RON

Cifra de afaceri: 242.158 RON. Profit: 47.271 RON

Cifra de afaceri
242.158 RON -47% față de anul precedent
Profit net
47.271 RON -39.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
155.335 RON +24.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 456.886 RON. Profit: 78.483 RON

Cifra de afaceri: 456.886 RON. Profit: 78.483 RON

Cifra de afaceri
456.886 RON -4.3% față de anul precedent
Profit net
78.483 RON +23.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
125.202 RON +26.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 477.436 RON. Profit: 63.354 RON

Cifra de afaceri: 477.436 RON. Profit: 63.354 RON

Cifra de afaceri
477.436 RON +53.08% față de anul precedent
Profit net
63.354 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
99.276 RON +123.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 311.892 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 311.892 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
311.892 RON -74.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
296.065 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
44.435 RON +0.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.221.304 RON. Profit: 504.338 RON

Cifra de afaceri: 1.221.304 RON. Profit: 504.338 RON

Cifra de afaceri
1.221.304 RON +393.36% față de anul precedent
Profit net
504.338 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
44.126 RON -53.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 247.550 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 247.550 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
247.550 RON +396.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
149.171 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
95.525 RON -70.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 49.838 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 49.838 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
49.838 RON -94.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
201.638 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
323.407 RON -3.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 916.689 RON. Profit: 169.232 RON

Cifra de afaceri: 916.689 RON. Profit: 169.232 RON

Cifra de afaceri
916.689 RON +292.61% față de anul precedent
Profit net
169.232 RON +258.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
336.739 RON +501.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 233.487 RON. Profit: 47.236 RON

Cifra de afaceri: 233.487 RON. Profit: 47.236 RON

Cifra de afaceri
233.487 RON +1.26% față de anul precedent
Profit net
47.236 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
55.998 RON +143.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 230.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 230.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
230.590 RON -20.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
38.568 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
23.025 RON -63.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 288.919 RON. Profit: 38.941 RON

Cifra de afaceri: 288.919 RON. Profit: 38.941 RON

Cifra de afaceri
288.919 RON +74.83% față de anul precedent
Profit net
38.941 RON +642.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
62.821 RON -22.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 165.257 RON. Profit: 5.243 RON

Cifra de afaceri: 165.257 RON. Profit: 5.243 RON

Cifra de afaceri
165.257 RON
Profit net
5.243 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
81.342 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2001 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTERRA SAT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6110 in Mun. Slatina (OLT)

TERRA SAT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6110 in Mun. Slatina (OLT)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6110, Olt

COSINUSAT SRL
CUI: 24988746CAEN: 6110
Activ
OLT, Mun. Slatina2009-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.840 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DSN SMART S.R.L.
CUI: 50288369CAEN: 6110
Activ
OLT, Sat Crâmpoia Com. Crâmpoia2024-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.659 RON
Profit
189.769 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6110, Olt

RDS-NET SRL
CUI: 14168706CAEN: 6110
Activ
OLT, Mun. Slatina2001-09-12
fara e-Factura
FOCUS T.D.R. SRL
CUI: 14221346CAEN: 6110
Activ
OLT, Mun. Slatina2001-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.547 RON
Profit
318.559 RON
Angajati
4
DIATRON SRL
CUI: 10806526CAEN: 6110
Activ
OLT, Mun. Slatina1998-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Olt

AGROSERVICE PRIAN S.R.L.
CUI: 14182344CAEN: 0161
Activ
OLT, Com. Osica de Sus2001-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
551.618 RON
Profit
22.370 RON
Angajati
1
PYAC SRL
CUI: 14195255CAEN: 0111
Activ
OLT, Mun. Slatina2001-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.455.847 RON
Profit
0 RON
Angajati
15
EURO PRIMCONSTRUCT SRL
CUI: 14243239CAEN: 7112
Activ
OLT, Mun. Slatina2001-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.990 RON
Profit
3.359 RON
Angajati
1
COBRALI 2000 SRL
CUI: 13110153CAEN: 5611
Activ
OLT, Mun. Caracal2000-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.669.343 RON
Profit
994.659 RON
Angajati
32
ECOLEX SRL
CUI: 14756242CAEN: 8559
Activ
OLT, Mun. Caracal2002-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.000 RON
Profit
14.615 RON
Angajati
0
MONDO-MIXT SRL
CUI: 1539080CAEN: 4752
Activ
OLT, Orş. Corabia1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
501.856 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROVIO COLECTION SRL
CUI: 18688337CAEN: 4618
Activ
OLT, Orş. Corabia2006-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.917.662 RON
Profit
44.382 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TERRA SAT SRL?

CUI-ul TERRA SAT SRL este 14195247.

Unde este sediul TERRA SAT SRL?

TERRA SAT SRL are sediul in Romania, OLT, Mun. Slatina, Aleea Muncii, 230016, Mun. Slatina, judetul OLT.

Cand a fost infiintata TERRA SAT SRL?

TERRA SAT SRL a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TERRA SAT SRL in 2024?

In 2024, TERRA SAT SRL a raportat o cifra de afaceri de 73.712 RON.

Cati angajati are TERRA SAT SRL?

TERRA SAT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TERRA SAT SRL?

TERRA SAT SRL are codul CAEN principal 6110 (Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit).

Ce profit a inregistrat TERRA SAT SRL in 2024?

TERRA SAT SRL a inregistrat o pierdere neta de 2.241 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.