Dezvoltare (promovare) imobiliară
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 01:33
Despre BUCHAREST INDUSTRIAL PARK S.R.L.
BUCHAREST INDUSTRIAL PARK S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Domneşti Com. Domneşti, judetul ILFOV, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Dezvoltare (promovare) imobiliară" (cod CAEN 6812), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, BUCHAREST INDUSTRIAL PARK S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2015), se afla pe locul 786 din 26602 firme din judetul ILFOV.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 69.401 RON
- Cheltuieli totale
- 1.129.181 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 551.152 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 543.276 RON
- Casa & conturi bănci
- 7.876 RON
- Capital propriu
- -18.862.989 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti, Str. Comertului nr. 13A, 77090
- Detalii
- CAMERA 2. IN CADRUL COMPLEXULUI WEST PARK. CLADIREA FASHION HOUSE
- Cod postal
- 77090
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 29.11.2018
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2009 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -1.059.780 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 69.401 RON | 287.021 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.129.181 RON | 1.481.377 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 1.059.780 RON | 1.194.356 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 1.059.780 RON | 1.194.356 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 551.152 RON | 546.247 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 551.152 RON | 546.247 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 543.276 RON | 536.137 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 7.876 RON | 10.110 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 19.414.141 RON | 18.372.856 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -18.862.989 RON | -17.826.609 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,03 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -3.422,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 69.401 | 1.129.181 | 0 | 0 | 1.059.780 | 1.059.780 |
| 2023 | 0 | 287.021 | 1.481.377 | 0 | 0 | 1.194.356 | 1.194.356 |
| 2022 | 0 +100,0% față de anul precedent | 418.023 | 1.465.617 | 0 | 0 | 1.047.594 | 1.047.594 |
| 2021 | -68.030 | -28.119 | 1.281.444 | 0 | 0 | 1.309.563 | 1.309.563 |
| 2020 | 0 -100,0% față de anul precedent | 49.159 | 1.622.488 | 0 | 0 | 1.573.329 | 1.573.329 |
| 2019 | 5.197.614 -61,8% față de anul precedent | 93.565.908 | 117.449.254 | 0 | 0 | 23.883.346 | 23.883.346 |
| 2018 | 13.617.298 +8,9% față de anul precedent | 18.378.597 | 20.728.169 | 0 | 0 | 2.349.572 | 2.349.572 |
| 2017 | 12.509.706 +4,8% față de anul precedent | 39.427.731 | 55.825.756 | 0 | 0 | 16.398.025 | 16.398.025 |
| 2016 | 11.939.815 -1,4% față de anul precedent | 15.611.978 | 33.275.986 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 17.664.008 | 17.664.008 |
| 2015 | 12.109.570 +6,1% față de anul precedent | 16.234.255 | -13.014.544 | 29.248.799 -18,7% față de anul precedent | 29.248.799 -18,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 11.408.760 -10,0% față de anul precedent | 60.156.261 | 24.188.456 | 35.967.805 | 35.967.805 | 0 | 0 |
| 2013 | 12.676.214 +2,9% față de anul precedent | 24.010.103 | 32.996.400 | 0 | 0 | 8.986.297 | 8.986.297 |
| 2012 | 12.322.776 -13,4% față de anul precedent | 23.660.100 | 42.334.173 | 0 | 0 | 18.674.073 | 18.674.073 |
| 2011 | 14.222.099 -19,2% față de anul precedent | 26.567.672 | 34.974.574 | 0 | 0 | 8.406.902 | 8.406.902 |
| 2010 | 17.598.214 -6,6% față de anul precedent | 31.962.450 | 102.942.148 | 0 | 0 | 70.979.698 | 70.996.198 |
| 2009 | 18.842.577 | 22.902.274 | 37.501.402 | 0 | 0 | 14.599.128 | 14.604.861 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 551.152 | 551.152 | 0 | 543.276 | 7.876 |
| 2023 | 0 | 546.247 | 546.247 | 0 | 536.137 | 10.110 |
| 2022 | 0 | 547.631 | 547.631 | 0 | 516.744 | 30.887 |
| 2021 | 0 | 555.991 | 555.991 | 0 | 506.043 | 49.948 |
| 2020 | 0 | 541.589 | 541.589 | 0 | 525.642 | 15.947 |
| 2019 | 0 | 602.903 | 602.903 | 0 | 516.694 | 86.209 |
| 2018 | 106.810.452 | 3.305.185 | 110.115.637 | 0 | 3.144.133 | 161.052 |
| 2017 | 111.998.945 | 4.540.384 | 116.539.329 | 0 | 3.435.645 | 1.104.739 |
| 2016 | 134.283.932 | 4.750.782 | 139.034.714 | 0 | 1.971.232 | 2.779.550 |
| 2015 | 151.928.503 | 2.543.899 | 154.472.402 | 0 | 2.021.463 | 522.436 |
| 2014 | 89.910.743 | 1.826.733 | 91.737.476 | 12.063 | 1.037.731 | 776.939 |
| 2013 | 94.330.450 | 4.176.484 | 98.506.934 | 36.324 | 3.135.506 | 1.004.654 |
| 2012 | 98.979.519 | 5.147.530 | 104.127.049 | 21.713 | 3.550.921 | 1.574.896 |
| 2011 | 78.575.352 | 4.253.027 | 82.828.379 | 2.669 | 4.144.865 | 105.493 |
| 2010 | 83.765.441 | 8.907.022 | 92.672.463 | 2.091 | 8.784.149 | 120.782 |
| 2009 | 155.806.992 | 10.658.236 | 166.465.228 | 23.506 | 10.460.934 | 173.796 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 19.414.141 +5,7% față de anul precedent | -18.862.989 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 18.372.856 +6,9% față de anul precedent | -17.826.609 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 17.179.884 +6,4% față de anul precedent | -16.632.253 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 16.140.650 +8,9% față de anul precedent | -15.584.659 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 14.818.021 +11,4% față de anul precedent | -14.276.432 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 13.306.006 -86,6% față de anul precedent | -12.703.103 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 99.485.584 +0,5% față de anul precedent | 11.132.955 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 99.028.057 -5,7% față de anul precedent | 18.176.287 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 104.965.432 +2,8% față de anul precedent | 34.934.172 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 102.130.101 +5,0% față de anul precedent | 52.585.706 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 97.313.916 -50,4% față de anul precedent | -5.133.669 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 196.272.989 +1,6% față de anul precedent | -96.154.433 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 193.223.545 +4,0% față de anul precedent | -87.463.117 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 185.733.984 -0,3% față de anul precedent | -101.490.341 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 186.230.016 -1,2% față de anul precedent | -92.258.976 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 188.432.508 | -20.459.592 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.059.780 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 19.414.141 RON +5.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.194.356 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 18.372.856 RON +6.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON +100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.047.594 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 17.179.884 RON +6.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: -68.030 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: -68.030 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- -68.030 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.309.563 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 16.140.650 RON +8.93% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.573.329 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 14.818.021 RON +11.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 5.197.614 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 5.197.614 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 5.197.614 RON -61.83% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 23.883.346 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 13.306.006 RON -86.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 13.617.298 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 13.617.298 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 13.617.298 RON +8.85% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.349.572 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 99.485.584 RON +0.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 12.509.706 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 12.509.706 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 12.509.706 RON +4.77% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 16.398.025 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 99.028.057 RON -5.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 11.939.815 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 11.939.815 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 11.939.815 RON -1.4% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 17.664.008 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 104.965.432 RON +2.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 12.109.570 RON. Profit: 29.248.799 RON
Cifra de afaceri: 12.109.570 RON. Profit: 29.248.799 RON
- Cifra de afaceri
- 12.109.570 RON +6.14% față de anul precedent
- Profit net
- 29.248.799 RON -18.68% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 102.130.101 RON +4.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2015reper anualClasamentePremii si distinctii 2015Locul 1 in oras la Profit net
Locul 1 in oras la Profit net
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 11.408.760 RON. Profit: 35.967.805 RON
Cifra de afaceri: 11.408.760 RON. Profit: 35.967.805 RON
- Cifra de afaceri
- 11.408.760 RON -10% față de anul precedent
- Profit net
- 35.967.805 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 97.313.916 RON -50.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014reper anualClasamentePremii si distinctii 2014Locul 1 in oras la Profit net
Locul 1 in oras la Profit net
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 12.676.214 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 12.676.214 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 12.676.214 RON +2.87% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.986.297 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 196.272.989 RON +1.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 12.322.776 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 12.322.776 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 12.322.776 RON -13.35% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 18.674.073 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 193.223.545 RON +4.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 14.222.099 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 14.222.099 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 14.222.099 RON -19.18% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.406.902 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 185.733.984 RON -0.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 17.598.214 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 17.598.214 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 17.598.214 RON -6.6% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 70.996.198 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 186.230.016 RON -1.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 18.842.577 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 18.842.577 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 18.842.577 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 14.604.861 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 188.432.508 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092001 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBUCHAREST INDUSTRIAL PARK S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6812 in Sat Domneşti Com. Domneşti (ILFOV)
BUCHAREST INDUSTRIAL PARK S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6812 in Sat Domneşti Com. Domneşti (ILFOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015Cifra de afaceri | 786din 26.602 · ILFOV | 13din 461 · Sat Domneşti Com. Domneşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
| 2015Profit net | 10din 26.619 · ILFOV | 1din 461 · Sat Domneşti Com. Domneşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
| 2015Angajati | 15.548din 26.619 · ILFOV | 251din 461 · Sat Domneşti Com. Domneşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
| 2014Cifra de afaceri | 736din 24.700 · ILFOV | 15din 440 · Sat Domneşti Com. Domneşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
| 2014Profit net | 8din 24.719 · ILFOV | 1din 440 · Sat Domneşti Com. Domneşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
| 2014Angajati | 13.936din 24.719 · ILFOV | 231din 440 · Sat Domneşti Com. Domneşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6812, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul BUCHAREST INDUSTRIAL PARK S.R.L.?
CUI-ul BUCHAREST INDUSTRIAL PARK S.R.L. este 14219826.
Unde este sediul BUCHAREST INDUSTRIAL PARK S.R.L.?
BUCHAREST INDUSTRIAL PARK S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti, Str. Comertului nr. 13A, 77090, Sat Domneşti Com. Domneşti, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata BUCHAREST INDUSTRIAL PARK S.R.L.?
BUCHAREST INDUSTRIAL PARK S.R.L. a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a BUCHAREST INDUSTRIAL PARK S.R.L. in 2024?
In 2024, BUCHAREST INDUSTRIAL PARK S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are BUCHAREST INDUSTRIAL PARK S.R.L.?
BUCHAREST INDUSTRIAL PARK S.R.L. are codul CAEN principal 6812 (Dezvoltare (promovare) imobiliară).
Ce profit a inregistrat BUCHAREST INDUSTRIAL PARK S.R.L. in 2024?
BUCHAREST INDUSTRIAL PARK S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 1.059.780 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.