Activ Plătitor TVA

POLIMERI EST IMPEX SRL

CUI: 14231889
CIF: RO14231889
Reg. Com.: J2001000888292
CAEN: 3821
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 octombrie 2001 · 25 ani
Distribuie:

Recuperarea materialelor reciclabile

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 13:34

Despre POLIMERI EST IMPEX SRL

POLIMERI EST IMPEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Câmpina, judetul PRAHOVA, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Recuperarea materialelor reciclabile" (cod CAEN 3821), in sectorul distributia apei; salubritate. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, POLIMERI EST IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 814.854 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-50.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 12, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 3.993.592 RON in 2008 la 814.854 RON in 2024. Datoriile raportate (1.758.549 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
814.854 RON
Venituri totale
1.670.321 RON
Cheltuieli totale
1.929.387 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
2.272.289 RON
Active circulante
1.273.535 RON
Stocuri
1.016.180 RON
Creanțe
244.682 RON
Casa & conturi bănci
12.673 RON
Capital propriu
1.826.432 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. GRIVITEI nr. 35, 105600
Telefon362417
Fax362417

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. GRIVITEI nr. 35, 105600
Cod poștal: 105600
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. GRIVITEI nr. 35, 105600
Cod postal
105600
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.10.2001
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
814.854 RON
Rezultat net
-259.066 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 814.854 RON 1.637.305 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.670.321 RON 1.647.130 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.929.387 RON 2.007.475 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 259.066 RON 360.345 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 259.066 RON 375.655 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.272.289 RON 2.605.799 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.273.535 RON 1.323.199 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.545.824 RON 3.928.998 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.016.180 RON 433.424 RON
CreanțeSume de încasat 244.682 RON 843.458 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.673 RON 46.317 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.758.549 RON 979.522 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.826.432 RON 2.997.964 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 12 persoane 13 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.545.824RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

49,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.545.824 RON
Datorii totale1.758.549 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,72 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
51,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 814.854 -50,2% față de anul precedent 1.670.321 1.929.387 0 0 259.066 259.066
2023 1.637.305 +2,6% față de anul precedent 1.647.130 2.007.475 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 360.345 375.655
2022 1.595.366 -47,9% față de anul precedent 1.967.895 1.889.678 78.217 -54,3% față de anul precedent 63.374 -56,1% față de anul precedent 0 0
2021 3.060.978 +16,4% față de anul precedent 3.053.052 2.881.855 171.197 +514,3% față de anul precedent 144.242 +5.660,5% față de anul precedent 0 0
2020 2.629.670 +2,3% față de anul precedent 2.701.561 2.673.692 27.869 -57,3% față de anul precedent 2.504 -93,7% față de anul precedent 0 0
2019 2.570.220 -28,3% față de anul precedent 3.310.117 3.244.796 65.321 -90,1% față de anul precedent 39.616 -93,7% față de anul precedent 0 0
2018 3.583.139 +45,1% față de anul precedent 5.140.933 4.481.118 659.815 +117,6% față de anul precedent 624.931 +116,8% față de anul precedent 0 0
2017 2.469.064 -12,7% față de anul precedent 3.243.977 2.940.799 303.178 +914,3% față de anul precedent 288.202 +2.496,4% față de anul precedent 0 0
2016 2.829.022 -9,9% față de anul precedent 3.759.416 3.729.526 29.890 -96,0% față de anul precedent 11.100 -98,1% față de anul precedent 0 0
2015 3.138.127 +20,1% față de anul precedent 3.755.818 3.004.639 751.179 +413,8% față de anul precedent 597.083 +517,2% față de anul precedent 0 0
2014 2.613.957 +7,8% față de anul precedent 2.426.722 2.280.533 146.189 +160,9% față de anul precedent 96.735 +514,7% față de anul precedent 0 0
2013 2.424.131 -19,0% față de anul precedent 2.644.231 2.588.189 56.042 +39,0% față de anul precedent 15.738 -12,3% față de anul precedent 0 0
2012 2.991.452 -20,9% față de anul precedent 3.082.418 3.042.089 40.329 -94,7% față de anul precedent 17.935 -97,2% față de anul precedent 0 0
2011 3.779.761 +54,3% față de anul precedent 3.746.731 2.982.107 764.624 +74,1% față de anul precedent 644.185 +48,9% față de anul precedent 0 0
2010 2.450.328 +8,6% față de anul precedent 2.638.594 2.199.464 439.130 432.680 0 0
2009 2.257.195 -43,5% față de anul precedent 2.172.513 2.836.200 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 663.687 669.420
2008 3.993.592 4.461.751 3.308.758 1.152.993 955.007 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.272.289 1.273.535 3.545.824 1.016.180 244.682 12.673
2023 2.605.799 1.323.199 3.928.998 433.424 843.458 46.317
2022 2.965.496 1.322.486 4.287.982 563.684 734.736 24.066
2021 3.272.131 1.373.882 4.646.013 388.498 943.918 41.466
2020 3.549.763 1.578.519 5.128.282 494.969 983.497 100.053
2019 3.794.776 1.715.108 5.509.884 636.862 1.056.929 21.317
2018 4.038.623 1.609.003 5.647.626 376.326 1.158.855 73.822
2017 4.411.585 1.626.416 6.038.001 360.356 1.035.934 230.126
2016 4.527.676 1.312.441 5.840.117 364.844 609.221 338.376
2015 2.522.628 3.039.975 5.562.603 475.073 731.187 1.833.715
2014 2.744.339 1.118.199 3.862.538 465.620 492.049 160.530
2013 2.845.752 1.211.495 4.057.247 740.269 418.585 52.641
2012 3.034.216 765.360 3.799.576 474.642 285.002 5.716
2011 3.427.882 1.301.253 4.729.135 295.042 782.419 223.792
2010 2.617.302 868.016 3.485.318 375.491 430.017 62.508
2009 2.929.006 474.604 3.403.610 195.082 260.520 19.002
2008 2.941.224 1.714.156 4.655.380 616.124 846.068 251.964

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.758.549 +79,5% față de anul precedent 1.826.432 Neraportat 12 -7,7% față de anul precedent
2023 979.522 +4,0% față de anul precedent 2.997.964 Neraportat 13 -18,8% față de anul precedent
2022 942.287 -29,4% față de anul precedent 3.413.877 Neraportat 16 -27,3% față de anul precedent
2021 1.334.071 -24,9% față de anul precedent 3.402.819 Neraportat 22 -15,4% față de anul precedent
2020 1.776.395 -11,2% față de anul precedent 3.374.955 Neraportat 26 +8,3% față de anul precedent
2019 1.999.751 +1,9% față de anul precedent 3.513.398 Neraportat 24 -7,7% față de anul precedent
2018 1.962.223 -25,2% față de anul precedent 3.688.823 Neraportat 26 -7,1% față de anul precedent
2017 2.624.492 -1,3% față de anul precedent 3.420.185 Neraportat 28 -15,2% față de anul precedent
2016 2.658.249 +22,3% față de anul precedent 3.192.509 Neraportat 33 +10,0% față de anul precedent
2015 2.172.955 +143,4% față de anul precedent 3.395.109 Neraportat 30 +15,4% față de anul precedent
2014 892.896 -25,9% față de anul precedent 2.974.453 Neraportat 26 +8,3% față de anul precedent
2013 1.204.993 +66,5% față de anul precedent 2.809.688 Neraportat 24 +9,1% față de anul precedent
2012 723.594 -41,8% față de anul precedent 3.093.751 Neraportat 22 -15,4% față de anul precedent
2011 1.242.288 +37,3% față de anul precedent 3.489.316 Neraportat 26 0,0% față de anul precedent
2010 904.963 -28,1% față de anul precedent 2.584.387 Neraportat 26 0,0% față de anul precedent
2009 1.258.730 -39,9% față de anul precedent 2.151.707 Neraportat 26 +13,0% față de anul precedent
2008 2.094.978 2.571.430 Neraportat 23

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 814.854 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 814.854 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
814.854 RON -50.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
259.066 RON
Angajati
12 -7.69% față de anul precedent
Datorii
1.758.549 RON +79.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.637.305 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.637.305 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.637.305 RON +2.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
375.655 RON
Angajati
13 -18.75% față de anul precedent
Datorii
979.522 RON +3.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.595.366 RON. Profit: 63.374 RON

Cifra de afaceri: 1.595.366 RON. Profit: 63.374 RON

Cifra de afaceri
1.595.366 RON -47.88% față de anul precedent
Profit net
63.374 RON -56.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 -27.27% față de anul precedent
Datorii
942.287 RON -29.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.060.978 RON. Profit: 144.242 RON

Cifra de afaceri: 3.060.978 RON. Profit: 144.242 RON

Cifra de afaceri
3.060.978 RON +16.4% față de anul precedent
Profit net
144.242 RON +5660.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 -15.38% față de anul precedent
Datorii
1.334.071 RON -24.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.629.670 RON. Profit: 2.504 RON

Cifra de afaceri: 2.629.670 RON. Profit: 2.504 RON

Cifra de afaceri
2.629.670 RON +2.31% față de anul precedent
Profit net
2.504 RON -93.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 +8.33% față de anul precedent
Datorii
1.776.395 RON -11.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.570.220 RON. Profit: 39.616 RON

Cifra de afaceri: 2.570.220 RON. Profit: 39.616 RON

Cifra de afaceri
2.570.220 RON -28.27% față de anul precedent
Profit net
39.616 RON -93.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 -7.69% față de anul precedent
Datorii
1.999.751 RON +1.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.583.139 RON. Profit: 624.931 RON

Cifra de afaceri: 3.583.139 RON. Profit: 624.931 RON

Cifra de afaceri
3.583.139 RON +45.12% față de anul precedent
Profit net
624.931 RON +116.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 -7.14% față de anul precedent
Datorii
1.962.223 RON -25.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.469.064 RON. Profit: 288.202 RON

Cifra de afaceri: 2.469.064 RON. Profit: 288.202 RON

Cifra de afaceri
2.469.064 RON -12.72% față de anul precedent
Profit net
288.202 RON +2496.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
28 -15.15% față de anul precedent
Datorii
2.624.492 RON -1.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.829.022 RON. Profit: 11.100 RON

Cifra de afaceri: 2.829.022 RON. Profit: 11.100 RON

Cifra de afaceri
2.829.022 RON -9.85% față de anul precedent
Profit net
11.100 RON -98.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
33 +10% față de anul precedent
Datorii
2.658.249 RON +22.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.138.127 RON. Profit: 597.083 RON

Cifra de afaceri: 3.138.127 RON. Profit: 597.083 RON

Cifra de afaceri
3.138.127 RON +20.05% față de anul precedent
Profit net
597.083 RON +517.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
30 +15.38% față de anul precedent
Datorii
2.172.955 RON +143.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.613.957 RON. Profit: 96.735 RON

Cifra de afaceri: 2.613.957 RON. Profit: 96.735 RON

Cifra de afaceri
2.613.957 RON +7.83% față de anul precedent
Profit net
96.735 RON +514.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 +8.33% față de anul precedent
Datorii
892.896 RON -25.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.424.131 RON. Profit: 15.738 RON

Cifra de afaceri: 2.424.131 RON. Profit: 15.738 RON

Cifra de afaceri
2.424.131 RON -18.96% față de anul precedent
Profit net
15.738 RON -12.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 +9.09% față de anul precedent
Datorii
1.204.993 RON +66.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.991.452 RON. Profit: 17.935 RON

Cifra de afaceri: 2.991.452 RON. Profit: 17.935 RON

Cifra de afaceri
2.991.452 RON -20.86% față de anul precedent
Profit net
17.935 RON -97.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 -15.38% față de anul precedent
Datorii
723.594 RON -41.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 3.779.761 RON. Profit: 644.185 RON

Cifra de afaceri: 3.779.761 RON. Profit: 644.185 RON

Cifra de afaceri
3.779.761 RON +54.26% față de anul precedent
Profit net
644.185 RON +48.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 0% față de anul precedent
Datorii
1.242.288 RON +37.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.450.328 RON. Profit: 432.680 RON

Cifra de afaceri: 2.450.328 RON. Profit: 432.680 RON

Cifra de afaceri
2.450.328 RON +8.56% față de anul precedent
Profit net
432.680 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 0% față de anul precedent
Datorii
904.963 RON -28.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 2.257.195 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.257.195 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.257.195 RON -43.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
669.420 RON
Angajati
26 +13.04% față de anul precedent
Datorii
1.258.730 RON -39.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 3.993.592 RON. Profit: 955.007 RON

Cifra de afaceri: 3.993.592 RON. Profit: 955.007 RON

Cifra de afaceri
3.993.592 RON
Profit net
955.007 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23
Datorii
2.094.978 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2001 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPOLIMERI EST IMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3821 in Mun. Câmpina (PRAHOVA)

POLIMERI EST IMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3821 in Mun. Câmpina (PRAHOVA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3821, Prahova

TRIESTE AUTOSERV SRL
CUI: 32283797CAEN: 3821
Activ
PRAHOVA, Sat Blejoi Com. Blejoi2013-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.014.937 RON
Profit
94.766 RON
Angajati
6
GENERAL WASTE LANDFILL SRL
CUI: 32325140CAEN: 3821
Activ
PRAHOVA, Sat Nedelea Com. Ariceştii Rahtivani2013-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
769.492 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DANYMETNEFRO SRL
CUI: 38255974CAEN: 3821
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2017-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.034.045 RON
Profit
255.703 RON
Angajati
1
CAMICOS SRL
CUI: 5621084CAEN: 3821
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1994-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
763.149 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MARKETJUNK MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 37590458CAEN: 3821
Activ
PRAHOVA, Sat Berceni Com. Berceni2017-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.768.097 RON
Profit
573.722 RON
Angajati
2
IANADE COLECTION S.R.L.
CUI: 47982424CAEN: 3821
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2023-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.745 RON
Profit
56.467 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3821, Prahova

RAICOND METAL SRL
CUI: 12347985CAEN: 3821
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1999-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.892 RON
Profit
29.099 RON
Angajati
0
REMPROD SRL
CUI: 14602600CAEN: 3821
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2002-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.112.449 RON
Profit
73.756 RON
Angajati
2
XADEL COM SRL
CUI: 11774163CAEN: 3821
Activ
PRAHOVA, Com. Valea Călugărească1999-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.388.433 RON
Profit
84.430 RON
Angajati
10
MISLORD IMPEX SRL
CUI: 15039025CAEN: 3821
Activ
PRAHOVA, Orş. Plopeni2002-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
639.507 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Prahova

CASTOMEDIA GROUP SRL
CUI: 14231803CAEN: 9001
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2001-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.917 RON
Profit
7.817 RON
Angajati
1
BRENDA CONSULT SRL
CUI: 14234249CAEN: 8130
Activ
PRAHOVA, Sat Bucov Com. Bucov2001-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.808 RON
Profit
966 RON
Angajati
0
AUTO-RO IMPORT-EXPORT SRL
CUI: 14205278CAEN: 4672
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia2001-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
956.069 RON
Profit
4.597 RON
Angajati
2
DALASOIL SRL
CUI: 14271808CAEN: 3822
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2001-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.190 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ISIS M3 SRL
CUI: 13854463CAEN: 6210
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2001-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.685 RON
Profit
16.189 RON
Angajati
1
OLLTRANS S.R.L.
CUI: 14456938CAEN: 4939
Activ
PRAHOVA, Com. Păuleşti2002-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.212.803 RON
Profit
0 RON
Angajati
18
UMALYK PROD SRL
CUI: 9126844CAEN: 4683
Activ
PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi1997-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.207.169 RON
Profit
57.731 RON
Angajati
3
GIPONSERV SRL
CUI: 16344981CAEN: 4399
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2004-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
465.933 RON
Profit
177.575 RON
Angajati
2
DENISEDY MARKET SRL
CUI: 36928179CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Sat Starchiojd Com. Starchiojd2017-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.122 RON
Profit
22.754 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul POLIMERI EST IMPEX SRL?

CUI-ul POLIMERI EST IMPEX SRL este 14231889.

Unde este sediul POLIMERI EST IMPEX SRL?

POLIMERI EST IMPEX SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. GRIVITEI nr. 35, 105600, Mun. Câmpina, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata POLIMERI EST IMPEX SRL?

POLIMERI EST IMPEX SRL a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a POLIMERI EST IMPEX SRL in 2024?

In 2024, POLIMERI EST IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 814.854 RON.

Cati angajati are POLIMERI EST IMPEX SRL?

POLIMERI EST IMPEX SRL a raportat un numar mediu de 12 salariati in 2024.

Ce activitate are POLIMERI EST IMPEX SRL?

POLIMERI EST IMPEX SRL are codul CAEN principal 3821 (Recuperarea materialelor reciclabile).

Ce profit a inregistrat POLIMERI EST IMPEX SRL in 2024?

POLIMERI EST IMPEX SRL a inregistrat o pierdere neta de 259.066 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.