Cifra de afaceri
Alte activități sportive n.c.a
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 02:38
Despre DAFAN IMPEX SRL
DAFAN IMPEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2001 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități sportive n.c.a" (cod CAEN 9319), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, DAFAN IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 135.256 RON, in crestere fata de anul precedent (+16.6%). Profitul net inregistrat a fost de 117.747 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a scazut de la 187.487 RON in 2008 la 135.256 RON in 2025. Datoriile raportate (1.429.384 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 3 din 8 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 17 la nivel national in domeniul sau (54 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 135.256 RON
- Venituri totale
- 492.303 RON
- Cheltuieli totale
- 368.582 RON
- Profit brut
- 123.721 RON
- Profit net
- 117.747 RON
- Marja profit net
- 87,05%
- Active imobilizate
- 655.161 RON
- Active circulante
- 133.723 RON
- Stocuri
- 41.096 RON
- Creanțe
- 60.789 RON
- Casa & conturi bănci
- 31.838 RON
- Capital propriu
- -640.500 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 9319
- Loc 17 din 54
- Profit net · CAEN 9319
- Loc 6 din 54
- Angajati · CAEN 9319
- Loc 3 din 54
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Bld. Saturn nr. 37A
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 17.10.2001
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 16 aprilie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 135.256 RON
- Rezultat net
- 117.747 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 135.256 RON | 116.050 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 492.303 RON | 202.184 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 368.582 RON | 442.512 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 123.721 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 117.747 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 240.328 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 240.328 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 655.161 RON | 619.321 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 133.723 RON | 175.053 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 788.884 RON | 794.374 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 41.096 RON | 46.096 RON |
| CreanțeSume de încasat | 60.789 RON | 97.180 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 31.838 RON | 31.777 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.429.384 RON | 1.552.621 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -640.500 RON | -758.247 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 4 persoane | 5 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 14,9 %Profit net / active totale
- ROE
- -18,4 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,09 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -81,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 135.256 +16,6% față de anul precedent | 492.303 | 368.582 | 123.721 | 117.747 | 0 | 0 |
| 2024 | 116.050 -38,4% față de anul precedent | 202.184 | 442.512 | 0 | 0 | 240.328 | 240.328 |
| 2023 | 188.353 -42,8% față de anul precedent | 426.411 | 670.611 | 0 | 0 | 244.200 | 245.763 |
| 2022 | 329.376 +15,1% față de anul precedent | 329.896 | 429.953 | 0 | 0 | 100.057 | 102.727 |
| 2021 | 286.140 -3,8% față de anul precedent | 286.140 | 549.810 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 263.670 | 265.082 |
| 2020 | 297.430 +5,3% față de anul precedent | 297.430 | 215.542 | 81.888 | 79.465 | 0 | 0 |
| 2019 | 282.450 -3,7% față de anul precedent | 397.345 | 531.254 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 133.909 | 136.204 |
| 2018 | 293.330 +43,6% față de anul precedent | 293.330 | 267.978 | 25.352 | 22.418 | 0 | 0 |
| 2017 | 204.237 -1,0% față de anul precedent | 204.737 | 207.289 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 2.552 | 4.600 |
| 2016 | 206.355 -5,0% față de anul precedent | 206.357 | 125.938 | 80.419 | 76.400 | 0 | 0 |
| 2015 | 217.170 +33,6% față de anul precedent | 217.171 | 248.815 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | Neraportat | 38.159 |
| 2014 | 162.613 +0,1% față de anul precedent | 162.613 | 135.852 | 26.761 -52,2% față de anul precedent | 21.884 -57,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 162.401 -9,6% față de anul precedent | 162.401 | 106.387 | 56.014 | 51.142 | 0 | 0 |
| 2012 | 179.656 +36,8% față de anul precedent | 179.661 | 181.231 | 0 | 0 | 1.570 | 6.960 |
| 2011 | 131.333 -15,8% față de anul precedent | 134.533 | 188.209 | 0 | 0 | 53.676 | 57.712 |
| 2010 | 156.026 -27,1% față de anul precedent | 157.287 | 211.831 | 0 | 0 | 54.544 | 59.419 |
| 2009 | 213.981 +14,1% față de anul precedent | 215.242 | 215.979 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 737 | 7.683 |
| 2008 | 187.487 | 187.487 | 169.925 | 17.562 | 12.875 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 655.161 | 133.723 | 788.884 | 41.096 | 60.789 | 31.838 |
| 2024 | 619.321 | 175.053 | 794.374 | 46.096 | 97.180 | 31.777 |
| 2023 | 539.844 | 157.568 | 697.412 | 62.372 | 61.894 | 33.302 |
| 2022 | 244.683 | 65.330 | 310.013 | 35.739 | 18.545 | 11.046 |
| 2021 | 245.317 | 49.754 | 295.071 | 35.739 | 4.036 | 9.979 |
| 2020 | 245.950 | 175.903 | 421.853 | 182.674 | 822 | -7.593 |
| 2019 | 246.584 | 45.256 | 291.840 | 42.733 | 500 | 2.023 |
| 2018 | 132.323 | 126.878 | 259.201 | 119.510 | 500 | 6.868 |
| 2017 | 132.957 | 62.493 | 195.450 | 57.403 | 500 | 4.590 |
| 2016 | 133.590 | 73.616 | 207.206 | 50.643 | 13.394 | 9.579 |
| 2015 | 142.224 | 100.039 | 242.263 | 72.596 | 4.700 | 22.743 |
| 2014 | 134.353 | 68.501 | 202.854 | 6.500 | 16.224 | 45.777 |
| 2013 | 140.254 | 1.336 | 141.590 | 0 | 800 | 536 |
| 2012 | 142.970 | 7.059 | 150.029 | 6.825 | 100 | 134 |
| 2011 | 129.969 | 2.607 | 132.576 | 0 | 1.551 | 1.056 |
| 2010 | 143.529 | 3.827 | 147.356 | 0 | 564 | 3.263 |
| 2009 | 140.329 | 42.590 | 182.919 | 0 | 36.754 | 5.836 |
| 2008 | 135.954 | 30.823 | 166.777 | 0 | 29.534 | 1.289 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.429.384 -7,9% față de anul precedent | -640.500 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2024 | 1.552.621 +27,8% față de anul precedent | -758.247 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2023 | 1.215.330 +108,8% față de anul precedent | -517.918 | Neraportat | 6 +100,0% față de anul precedent |
| 2022 | 582.169 +25,3% față de anul precedent | -272.156 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 464.500 +42,4% față de anul precedent | -169.429 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 326.200 +18,3% față de anul precedent | 95.653 | Neraportat | 3 -40,0% față de anul precedent |
| 2019 | 275.652 +55,8% față de anul precedent | 16.188 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 176.929 +30,5% față de anul precedent | 82.272 | Neraportat | 5 +66,7% față de anul precedent |
| 2017 | 135.596 -5,0% față de anul precedent | 59.854 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2016 | 142.752 -43,8% față de anul precedent | 64.454 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2015 | 254.209 +45,3% față de anul precedent | -11.946 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2014 | 174.949 +29,1% față de anul precedent | 27.905 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 135.569 -30,5% față de anul precedent | 6.021 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 195.150 +14,3% față de anul precedent | -45.121 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2011 | 170.737 +33,6% față de anul precedent | -38.161 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2010 | 127.805 +23,0% față de anul precedent | 19.551 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2009 | 103.949 +29,7% față de anul precedent | 78.970 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2008 | 80.123 | 86.654 | Neraportat | 4 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| ETELENA-MONICA TUDOR | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
23 repere. O singură cronologie.
Din 2001 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34610/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2025 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 135.256 RON. Profit: 117.747 RON
Cifra de afaceri: 135.256 RON. Profit: 117.747 RON
- Cifra de afaceri
- 135.256 RON +16.55% față de anul precedent
- Profit net
- 117.747 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 1.429.384 RON -7.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2025reper anualClasamentePremii si distinctii 2025Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 116.050 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 116.050 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 116.050 RON -38.39% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 240.328 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 1.552.621 RON +27.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 188.353 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 188.353 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 188.353 RON -42.82% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 245.763 RON
- Angajati
- 6 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 1.215.330 RON +108.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 329.376 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 329.376 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 329.376 RON +15.11% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 102.727 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 582.169 RON +25.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 286.140 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 286.140 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 286.140 RON -3.8% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 265.082 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 464.500 RON +42.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 297.430 RON. Profit: 79.465 RON
Cifra de afaceri: 297.430 RON. Profit: 79.465 RON
- Cifra de afaceri
- 297.430 RON +5.3% față de anul precedent
- Profit net
- 79.465 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -40% față de anul precedent
- Datorii
- 326.200 RON +18.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 282.450 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 282.450 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 282.450 RON -3.71% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 136.204 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 275.652 RON +55.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 293.330 RON. Profit: 22.418 RON
Cifra de afaceri: 293.330 RON. Profit: 22.418 RON
- Cifra de afaceri
- 293.330 RON +43.62% față de anul precedent
- Profit net
- 22.418 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 176.929 RON +30.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 204.237 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 204.237 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 204.237 RON -1.03% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 4.600 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 135.596 RON -5.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 206.355 RON. Profit: 76.400 RON
Cifra de afaceri: 206.355 RON. Profit: 76.400 RON
- Cifra de afaceri
- 206.355 RON -4.98% față de anul precedent
- Profit net
- 76.400 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 142.752 RON -43.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 217.170 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 217.170 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 217.170 RON +33.55% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 38.159 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 254.209 RON +45.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 162.613 RON. Profit: 21.884 RON
Cifra de afaceri: 162.613 RON. Profit: 21.884 RON
- Cifra de afaceri
- 162.613 RON +0.13% față de anul precedent
- Profit net
- 21.884 RON -57.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 174.949 RON +29.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 162.401 RON. Profit: 51.142 RON
Cifra de afaceri: 162.401 RON. Profit: 51.142 RON
- Cifra de afaceri
- 162.401 RON -9.6% față de anul precedent
- Profit net
- 51.142 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 135.569 RON -30.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 179.656 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 179.656 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 179.656 RON +36.79% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.960 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 195.150 RON +14.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 131.333 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 131.333 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 131.333 RON -15.83% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 57.712 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 170.737 RON +33.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 156.026 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 156.026 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 156.026 RON -27.08% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 59.419 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 127.805 RON +22.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2010Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
18.092026Mentiune · Buletin 34610/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 1 din data: 14.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- DAFAN IMPEX SRL
- CUI
- 14238054
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 18.09.2026
- Registrul Comerțului
- J08/1037/2001
- EUID
- ROONRC.J08/1037/2001
- Sediu
- Municipiul Braşov, Jud. Braşov, Bulevardul SATURN, Nr. 37A, Ap. 27
- Județ
- Braşov
- Număr încheiere
- 733497
- Data încheierii
- 17.09.2026
- Număr dosar
- 3288513
- Data dosarului
- 19.08.2026
- Tribunal
- Brasov
- Registrator
- Adriana Violeta Nistor
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3288513 din 19.08.2026
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 14.08.2026
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 14.08.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3784017 din 16.09.2026
- Contract de închiriere nr. 2378 din 28.08.2023
- Contract de închiriere nr. 2377 din 28.08.2023
- Contract de închiriere nr. 2381 din 28.08.2023
- Contract de închiriere nr. 2380 din 28.08.2023
- Contract de închiriere nr. 2379 din 28.08.2023
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2025
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Cifra de afaceri
Profit net
Profit net
Angajati
Angajati
Angajati
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025Cifra de afaceri | 1.397din 2.730 · BRAŞOV | 878din 1.721 · Mun. Braşov | 17din 54 · CAEN 9319 | 3din 8 · CAEN 9319 - BRAŞOV | 2din 6 · CAEN 9319 - Mun. Braşov |
| 2025Profit net | 581din 2.730 · BRAŞOV | 380din 1.721 · Mun. Braşov | 6din 54 · CAEN 9319 | 2din 8 · CAEN 9319 - BRAŞOV | 1din 6 · CAEN 9319 - Mun. Braşov |
| 2025Angajati | 483din 2.730 · BRAŞOV | 294din 1.721 · Mun. Braşov | 3din 54 · CAEN 9319 | 1din 8 · CAEN 9319 - BRAŞOV | 1din 6 · CAEN 9319 - Mun. Braşov |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9319, Braşov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9319, Braşov
Alte firme din Braşov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DAFAN IMPEX SRL?
CUI-ul DAFAN IMPEX SRL este 14238054.
Unde este sediul DAFAN IMPEX SRL?
DAFAN IMPEX SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Bld. Saturn nr. 37A, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.
Cand a fost infiintata DAFAN IMPEX SRL?
DAFAN IMPEX SRL a fost infiintata in anul 2001 (24 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DAFAN IMPEX SRL in 2025?
In 2025, DAFAN IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 135.256 RON.
Cati angajati are DAFAN IMPEX SRL?
DAFAN IMPEX SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2025.
Ce activitate are DAFAN IMPEX SRL?
DAFAN IMPEX SRL are codul CAEN principal 9319 (Alte activități sportive n.c.a).
Ce profit a inregistrat DAFAN IMPEX SRL in 2025?
DAFAN IMPEX SRL a inregistrat un profit net de 117.747 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.