Activ

BELGAROM SRL

CUI: 14247869
CIF: 14247869
Reg. Com.: J2001000765263
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 octombrie 2001 · 24 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 18:30

Despre BELGAROM SRL

BELGAROM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Com. Gorneşti, judetul MUREŞ, infiintata in 2001 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BELGAROM SRL a raportat o cifra de afaceri de 712.184 RON, in scadere fata de anul precedent (-7.1%). Profitul net inregistrat a fost de 11.092 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 252.125 RON in 2008 la 712.184 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
712.184 RON
Venituri totale
712.184 RON
Cheltuieli totale
699.029 RON
Profit brut
13.155 RON
Profit net
11.092 RON
Marja profit net
1,56%
Active imobilizate
8.667 RON
Active circulante
126.790 RON
Stocuri
24.023 RON
Creanțe
33.620 RON
Casa & conturi bănci
69.147 RON
Capital propriu
11.527 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Com. Gorneşti, GORNEŞTI nr. 78B
Telefon0745509169

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Com. Gorneşti, GORNEŞTI nr. 78B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Com. Gorneşti, Gorneşti nr. 78B
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.10.2001
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
712.184 RON
Rezultat net
11.092 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 712.184 RON 766.967 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 712.184 RON 790.167 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 699.029 RON 772.468 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 13.155 RON 17.699 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 11.092 RON 9.956 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 8.667 RON 8.667 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 126.790 RON 152.069 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 135.457 RON 160.736 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 24.023 RON 84.382 RON
CreanțeSume de încasat 33.620 RON 7.293 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 69.147 RON 60.394 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 123.930 RON 160.301 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 11.527 RON 435 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active135.457RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

91,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale135.457 RON
Datorii totale123.930 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,2 %Profit net / active totale
ROE
96,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
8,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 712.184 -7,1% față de anul precedent 712.184 699.029 13.155 -25,7% față de anul precedent 11.092 +11,4% față de anul precedent 0 0
2023 766.967 +18,5% față de anul precedent 790.167 772.468 17.699 -75,0% față de anul precedent 9.956 -84,5% față de anul precedent 0 0
2022 647.392 +20,4% față de anul precedent 669.941 599.072 70.869 +524,0% față de anul precedent 64.395 +1.005,9% față de anul precedent 0 0
2021 537.601 -11,4% față de anul precedent 589.901 578.543 11.358 -64,0% față de anul precedent 5.823 -78,8% față de anul precedent 0 0
2020 606.806 +9,1% față de anul precedent 611.825 580.312 31.513 +338,7% față de anul precedent 27.494 +1.737,8% față de anul precedent 0 0
2019 556.137 +7,1% față de anul precedent 574.225 567.042 7.183 +9,5% față de anul precedent 1.496 +5,5% față de anul precedent 0 0
2018 519.077 +17,0% față de anul precedent 519.077 512.517 6.560 +31,2% față de anul precedent 1.418 +112,3% față de anul precedent 0 0
2017 443.531 -21,8% față de anul precedent 464.901 459.901 5.000 -54,1% față de anul precedent 668 -89,9% față de anul precedent 0 0
2016 567.310 +99,2% față de anul precedent 567.448 556.562 10.886 6.604 0 0
2015 284.812 +16,2% față de anul precedent 284.909 327.554 0 0 Neraportat 51.328
2014 245.026 +14,3% față de anul precedent 245.054 282.135 0 0 37.081 44.544
2013 214.417 -26,8% față de anul precedent 214.419 244.302 0 0 29.883 29.883
2012 292.908 -15,7% față de anul precedent 293.008 301.347 0 0 8.339 8.339
2011 347.582 +30,2% față de anul precedent 347.592 354.450 0 0 6.858 6.858
2010 267.006 -6,5% față de anul precedent 267.021 277.251 0 0 10.230 15.105
2009 285.549 +13,3% față de anul precedent 285.628 286.694 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.066 5.399
2008 252.125 254.879 248.723 6.156 4.759 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 8.667 126.790 135.457 24.023 33.620 69.147
2023 8.667 152.069 160.736 84.382 7.293 60.394
2022 8.667 119.245 127.912 62.078 3.338 53.829
2021 8.667 73.789 82.456 20.558 1.316 51.915
2020 8.667 56.714 65.381 11.767 -3 44.950
2019 8.667 45.642 54.309 17.475 1.375 26.792
2018 8.667 56.772 65.439 39.861 878 16.033
2017 8.667 51.918 60.585 41.641 772 9.505
2016 12.000 66.847 78.847 59.833 2.690 4.324
2015 20.000 123.794 143.794 118.193 2.493 3.108
2014 28.339 69.686 98.025 60.802 3.465 5.419
2013 21.677 59.673 81.350 39.031 1.491 19.151
2012 27.139 53.056 80.195 35.560 1.492 16.004
2011 32.668 54.229 86.897 35.508 492 18.229
2010 19.170 62.578 81.748 38.053 918 23.607
2009 21.979 65.244 87.223 41.943 2.562 20.739
2008 23.629 68.587 92.216 43.968 408 24.211

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 123.930 -22,7% față de anul precedent 11.527 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 160.301 +16,6% față de anul precedent 435 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 137.433 -12,1% față de anul precedent -9.521 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2021 156.372 +7,8% față de anul precedent -73.916 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2020 145.120 -10,2% față de anul precedent -79.739 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2019 161.541 -7,3% față de anul precedent -107.232 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 174.167 +2,0% față de anul precedent -108.728 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 170.730 -10,0% față de anul precedent -110.145 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2016 189.660 -27,4% față de anul precedent -110.813 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2015 261.211 +59,2% față de anul precedent -117.417 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2014 164.114 +43,1% față de anul precedent -66.089 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2013 114.687 +37,1% față de anul precedent -33.337 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2012 83.650 +2,0% față de anul precedent -3.455 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2011 82.011 -2,9% față de anul precedent 4.886 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2010 84.438 +12,9% față de anul precedent -2.690 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2009 74.808 +0,6% față de anul precedent 12.415 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2008 74.402 17.814 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

44din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ZOZOLTAN ORBANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5433/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 712.184 RON. Profit: 11.092 RON

Cifra de afaceri: 712.184 RON. Profit: 11.092 RON

Cifra de afaceri
712.184 RON -7.14% față de anul precedent
Profit net
11.092 RON +11.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
123.930 RON -22.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 766.967 RON. Profit: 9.956 RON

Cifra de afaceri: 766.967 RON. Profit: 9.956 RON

Cifra de afaceri
766.967 RON +18.47% față de anul precedent
Profit net
9.956 RON -84.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
160.301 RON +16.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 647.392 RON. Profit: 64.395 RON

Cifra de afaceri: 647.392 RON. Profit: 64.395 RON

Cifra de afaceri
647.392 RON +20.42% față de anul precedent
Profit net
64.395 RON +1005.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
137.433 RON -12.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 537.601 RON. Profit: 5.823 RON

Cifra de afaceri: 537.601 RON. Profit: 5.823 RON

Cifra de afaceri
537.601 RON -11.4% față de anul precedent
Profit net
5.823 RON -78.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
156.372 RON +7.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 606.806 RON. Profit: 27.494 RON

Cifra de afaceri: 606.806 RON. Profit: 27.494 RON

Cifra de afaceri
606.806 RON +9.11% față de anul precedent
Profit net
27.494 RON +1737.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
145.120 RON -10.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 556.137 RON. Profit: 1.496 RON

Cifra de afaceri: 556.137 RON. Profit: 1.496 RON

Cifra de afaceri
556.137 RON +7.14% față de anul precedent
Profit net
1.496 RON +5.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
161.541 RON -7.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 519.077 RON. Profit: 1.418 RON

Cifra de afaceri: 519.077 RON. Profit: 1.418 RON

Cifra de afaceri
519.077 RON +17.03% față de anul precedent
Profit net
1.418 RON +112.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
174.167 RON +2.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 443.531 RON. Profit: 668 RON

Cifra de afaceri: 443.531 RON. Profit: 668 RON

Cifra de afaceri
443.531 RON -21.82% față de anul precedent
Profit net
668 RON -89.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
170.730 RON -9.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 567.310 RON. Profit: 6.604 RON

Cifra de afaceri: 567.310 RON. Profit: 6.604 RON

Cifra de afaceri
567.310 RON +99.19% față de anul precedent
Profit net
6.604 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
189.660 RON -27.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 284.812 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 284.812 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
284.812 RON +16.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
51.328 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
261.211 RON +59.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 245.026 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 245.026 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
245.026 RON +14.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.544 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
164.114 RON +43.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 214.417 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 214.417 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
214.417 RON -26.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.883 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
114.687 RON +37.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 292.908 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 292.908 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
292.908 RON -15.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.339 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
83.650 RON +2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 347.582 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 347.582 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
347.582 RON +30.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.858 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
82.011 RON -2.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 267.006 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 267.006 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
267.006 RON -6.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.105 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
84.438 RON +12.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 285.549 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 285.549 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
285.549 RON +13.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.399 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
74.808 RON +0.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 252.125 RON. Profit: 4.759 RON

Cifra de afaceri: 252.125 RON. Profit: 4.759 RON

Cifra de afaceri
252.125 RON
Profit net
4.759 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
74.402 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

12.022026Mentiune · Buletin 5433/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare durată mandat persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 03.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
BELGAROM SRL
CUI
14247869
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
12.02.2026
Registrul Comerțului
J26/765/2001
EUID
ROONRC.J26/765/2001
Sediu
Jud. Mureş, Comuna Gorneşti, Nr. 78B
Județ
Mureş
Număr încheiere
114068
Data încheierii
11.02.2026
Număr dosar
516915
Data dosarului
04.02.2026
Tribunal
Mures
Registrator
Mihaela Ileana Radu

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 03.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 516915 din 04.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 5433/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Mureş

ANREM VANATORI S.R.L.
CUI: 38480631CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Sat Vânători Com. Vânători2017-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
719.032 RON
Profit
117.898 RON
Angajati
0
RADU EUGEN MARKET S.R.L.
CUI: 46252537CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Orş. Sărmaşu2022-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
711.066 RON
Profit
99.949 RON
Angajati
1
BOMASO MAR S.R.L.
CUI: 39898439CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Sat Iclandu Mare Com. Iclănzel2018-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
722.923 RON
Profit
71.220 RON
Angajati
2
RAUL SRL
CUI: 21620382CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Sat Sânpaul Com. Sânpaul2007-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
709.397 RON
Profit
33.380 RON
Angajati
3
CARONI COM S.R.L.
CUI: 7828850CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin1995-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
752.025 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
JANOSIMARKET S.R.L.
CUI: 40931245CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Sat Glodeni Com. Glodeni2019-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
680.274 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Mureş

MOLFER S.R.L.
CUI: 14238542CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2001-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
243.669 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TERAPONT SRL
CUI: 14326490CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Sat Corunca Com. Corunca2001-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.871.457 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
AURICA S.R.L.
CUI: 14011794CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2001-06-28
fara e-Factura
TRANS MINAS SRL
CUI: 14470924CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Com. Batoş2002-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.061.034 RON
Profit
274.425 RON
Angajati
2

Alte firme din Mureş

TIGER CUTTING TOOLS SRL
CUI: 14247850CAEN: 4662
Activ
MUREŞ, Sat Miercurea Nirajului Orş. Miercurea Nirajului2001-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.033.791 RON
Profit
51.941 RON
Angajati
2
M&D EXPERT CONSULTING SRL
CUI: 14247877CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Orş. Ungheni2001-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.610 RON
Profit
156.520 RON
Angajati
1
EUROPALCONSTRUCT SRL
CUI: 14221281CAEN: 4673
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2001-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.219 RON
Profit
18.086 RON
Angajati
1
SIKMED S.R.L.
CUI: 14270330CAEN: 8621
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2001-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
876.023 RON
Profit
528.838 RON
Angajati
6
ALDI DENT SRL
CUI: 13876097CAEN: 8623
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2001-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.495 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NECO SRL
CUI: 14540540CAEN: 1091
Activ
MUREŞ, Sat Cipău Orş. Iernut2002-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.746.914 RON
Profit
174.628 RON
Angajati
5
AGROMEC TIRNAVENI SA
CUI: 8172524CAEN: 0161
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni1996-02-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.735 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
S&D CONSULTING SRL
CUI: 16289470CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2004-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
590.428 RON
Profit
220.248 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BELGAROM SRL?

CUI-ul BELGAROM SRL este 14247869.

Unde este sediul BELGAROM SRL?

BELGAROM SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Com. Gorneşti, GORNEŞTI nr. 78B, Com. Gorneşti, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata BELGAROM SRL?

BELGAROM SRL a fost infiintata in anul 2001 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BELGAROM SRL in 2024?

In 2024, BELGAROM SRL a raportat o cifra de afaceri de 712.184 RON.

Cati angajati are BELGAROM SRL?

BELGAROM SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are BELGAROM SRL?

BELGAROM SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat BELGAROM SRL in 2024?

BELGAROM SRL a inregistrat un profit net de 11.092 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.