Activ Plătitor TVAe‑Factură

MITO IMPEX SRL

CUI: 1427000
CIF: RO1427000
Reg. Com.: J1992000476394
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:22

Despre MITO IMPEX SRL

MITO IMPEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Rugineşti Com. Rugineşti, judetul VRANCEA, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MITO IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.038.776 RON, in crestere fata de anul precedent (+10.8%). Profitul net inregistrat a fost de 2.429 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 335.995 RON in 2008 la 1.038.776 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din decembrie 2023. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.038.776 RON
Venituri totale
1.047.359 RON
Cheltuieli totale
1.044.467 RON
Profit brut
2.892 RON
Profit net
2.429 RON
Marja profit net
0,23%
Active imobilizate
39.137 RON
Active circulante
335.713 RON
Stocuri
346.443 RON
Creanțe
16.945 RON
Casa & conturi bănci
-27.675 RON
Capital propriu
18.302 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Sat Rugineşti Com. Rugineşti, 627295
Telefon0731912597

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Sat Rugineşti Com. Rugineşti, 627295
Cod poștal: 627295
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Sat Rugineşti Com. Rugineşti, 627295
Cod postal
627295
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.11.1992
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Adjud
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2023)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 decembrie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.038.776 RON
Rezultat net
2.429 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.038.776 RON 937.411 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.047.359 RON 946.411 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.044.467 RON 935.993 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.892 RON 10.418 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.429 RON 954 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 39.137 RON 47.715 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 335.713 RON 388.568 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 374.850 RON 436.283 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 346.443 RON 390.348 RON
CreanțeSume de încasat 16.945 RON 7.949 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești -27.675 RON -9.729 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 356.548 RON 420.410 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 18.302 RON 15.873 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active374.850RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

95,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale374.850 RON
Datorii totale356.548 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,6 %Profit net / active totale
ROE
13,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,94 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
4,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.038.776 +10,8% față de anul precedent 1.047.359 1.044.467 2.892 -72,2% față de anul precedent 2.429 +154,6% față de anul precedent 0 0
2023 937.411 +40,1% față de anul precedent 946.411 935.993 10.418 -10,9% față de anul precedent 954 -74,7% față de anul precedent 0 0
2022 669.045 +47,1% față de anul precedent 792.045 780.356 11.689 +111,0% față de anul precedent 3.769 +316,5% față de anul precedent 0 0
2021 454.967 +15,0% față de anul precedent 534.967 529.428 5.539 -15,4% față de anul precedent 905 -52,6% față de anul precedent 0 0
2020 395.548 +20,6% față de anul precedent 463.538 456.991 6.547 +20,3% față de anul precedent 1.911 +26,9% față de anul precedent 0 0
2019 327.957 +7,6% față de anul precedent 393.457 388.016 5.441 +29,9% față de anul precedent 1.506 +634,6% față de anul precedent 0 0
2018 304.842 -5,5% față de anul precedent 398.342 394.154 4.188 +3,6% față de anul precedent 205 +39,5% față de anul precedent 0 0
2017 322.414 -13,2% față de anul precedent 389.414 385.373 4.041 -22,9% față de anul precedent 147 -88,5% față de anul precedent 0 0
2016 371.327 +36,1% față de anul precedent 396.327 391.085 5.242 -15,5% față de anul precedent 1.279 -75,5% față de anul precedent 0 0
2015 272.805 +52,1% față de anul precedent 309.805 303.600 6.205 -17,5% față de anul precedent 5.212 +406,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 179.349 +15,7% față de anul precedent 216.349 208.830 7.519 1.029 0 0
2013 154.961 -3,4% față de anul precedent 154.961 206.633 0 0 51.672 55.978
2012 160.458 +8,5% față de anul precedent 160.458 186.847 0 0 26.389 26.389
2011 147.901 +6,3% față de anul precedent 148.018 166.312 0 0 18.294 18.294
2010 139.104 -29,6% față de anul precedent 139.104 173.627 0 0 34.523 37.748
2009 197.452 -41,2% față de anul precedent 197.478 205.007 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.529 11.862
2008 335.995 335.996 333.886 2.110 1.772 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 39.137 335.713 374.850 346.443 16.945 -27.675
2023 47.715 388.568 436.283 390.348 7.949 -9.729
2022 58.640 335.969 394.609 319.171 13.449 1.899
2021 69.985 258.153 328.138 252.103 4.198 402
2020 46.718 200.257 246.975 197.011 1.788 8
2019 49.264 199.437 248.701 197.393 580 14
2018 48.752 170.156 218.908 163.272 5.410 24
2017 51.376 165.922 217.298 145.318 18.801 353
2016 54.169 129.174 183.343 122.943 4.774 7
2015 57.303 181.848 239.151 172.814 7.577 7
2014 67.286 164.564 231.850 158.151 4.956 7
2013 68.897 162.234 231.131 156.479 4.298 7
2012 68.670 155.934 224.604 154.134 313 37
2011 74.306 139.122 213.428 134.822 2.845 5
2010 75.247 123.244 198.491 120.058 1.746 -10
2009 75.027 112.441 187.468 110.996 0 1.445
2008 64.260 163.134 227.394 127.363 33.746 2.025

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 356.548 -15,2% față de anul precedent 18.302 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2023 420.410 +10,7% față de anul precedent 15.873 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2022 379.690 +19,8% față de anul precedent 14.919 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2021 316.988 +33,9% față de anul precedent 11.150 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2020 236.729 -1,5% față de anul precedent 10.246 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2019 240.367 -35,2% față de anul precedent 8.334 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2018 371.019 +0,4% față de anul precedent -152.111 Neraportat 7
2017 369.614 +10,1% față de anul precedent -152.316 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 335.806 -14,5% față de anul precedent -152.463 Neraportat 9 +50,0% față de anul precedent
2015 392.893 +0,5% față de anul precedent -153.742 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2014 390.804 -0,1% față de anul precedent -158.954 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2013 391.297 +12,4% față de anul precedent -160.166 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2012 348.101 +12,1% față de anul precedent -104.188 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2011 310.536 +20,3% față de anul precedent -77.799 Neraportat 4 -42,9% față de anul precedent
2010 258.090 +23,3% față de anul precedent -59.599 Neraportat 7 +600,0% față de anul precedent
2009 209.319 -11,8% față de anul precedent -21.851 Neraportat 1 -80,0% față de anul precedent
2008 237.382 -9.988 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

39din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MMMIHAI MATEIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36143/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.038.776 RON. Profit: 2.429 RON

Cifra de afaceri: 1.038.776 RON. Profit: 2.429 RON

Cifra de afaceri
1.038.776 RON +10.81% față de anul precedent
Profit net
2.429 RON +154.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
356.548 RON -15.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 937.411 RON. Profit: 954 RON

Cifra de afaceri: 937.411 RON. Profit: 954 RON

Cifra de afaceri
937.411 RON +40.11% față de anul precedent
Profit net
954 RON -74.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
420.410 RON +10.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 669.045 RON. Profit: 3.769 RON

Cifra de afaceri: 669.045 RON. Profit: 3.769 RON

Cifra de afaceri
669.045 RON +47.05% față de anul precedent
Profit net
3.769 RON +316.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
379.690 RON +19.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 454.967 RON. Profit: 905 RON

Cifra de afaceri: 454.967 RON. Profit: 905 RON

Cifra de afaceri
454.967 RON +15.02% față de anul precedent
Profit net
905 RON -52.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
316.988 RON +33.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 395.548 RON. Profit: 1.911 RON

Cifra de afaceri: 395.548 RON. Profit: 1.911 RON

Cifra de afaceri
395.548 RON +20.61% față de anul precedent
Profit net
1.911 RON +26.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
236.729 RON -1.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 327.957 RON. Profit: 1.506 RON

Cifra de afaceri: 327.957 RON. Profit: 1.506 RON

Cifra de afaceri
327.957 RON +7.58% față de anul precedent
Profit net
1.506 RON +634.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
240.367 RON -35.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 304.842 RON. Profit: 205 RON

Cifra de afaceri: 304.842 RON. Profit: 205 RON

Cifra de afaceri
304.842 RON -5.45% față de anul precedent
Profit net
205 RON +39.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7
Datorii
371.019 RON +0.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 322.414 RON. Profit: 147 RON

Cifra de afaceri: 322.414 RON. Profit: 147 RON

Cifra de afaceri
322.414 RON -13.17% față de anul precedent
Profit net
147 RON -88.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
369.614 RON +10.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 371.327 RON. Profit: 1.279 RON

Cifra de afaceri: 371.327 RON. Profit: 1.279 RON

Cifra de afaceri
371.327 RON +36.11% față de anul precedent
Profit net
1.279 RON -75.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +50% față de anul precedent
Datorii
335.806 RON -14.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 272.805 RON. Profit: 5.212 RON

Cifra de afaceri: 272.805 RON. Profit: 5.212 RON

Cifra de afaceri
272.805 RON +52.11% față de anul precedent
Profit net
5.212 RON +406.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
392.893 RON +0.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 179.349 RON. Profit: 1.029 RON

Cifra de afaceri: 179.349 RON. Profit: 1.029 RON

Cifra de afaceri
179.349 RON +15.74% față de anul precedent
Profit net
1.029 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
390.804 RON -0.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 154.961 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 154.961 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
154.961 RON -3.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
55.978 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
391.297 RON +12.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 160.458 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 160.458 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
160.458 RON +8.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
26.389 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
348.101 RON +12.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 147.901 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 147.901 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
147.901 RON +6.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.294 RON
Angajati
4 -42.86% față de anul precedent
Datorii
310.536 RON +20.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 139.104 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 139.104 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
139.104 RON -29.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
37.748 RON
Angajati
7 +600% față de anul precedent
Datorii
258.090 RON +23.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 197.452 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 197.452 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
197.452 RON -41.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.862 RON
Angajati
1 -80% față de anul precedent
Datorii
209.319 RON -11.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

01.102026Mentiune · Buletin 36143/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MITO IMPEX SRL
CUI
1427000
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
01.10.2026
Registrul Comerțului
J39/476/1992
EUID
ROONRC.J39/476/1992
Sediu
Sat Rugineşti, Comuna Rugineşti, Jud. Vrancea
Județ
Vrancea
Număr încheiere
770877
Data încheierii
30.09.2026
Număr dosar
3400986
Data dosarului
27.08.2026
Tribunal
Vrancea
Registrator
Simona Daria Marinca

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 25.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 27.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36143/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Vrancea

DIALUMIZ S.R.L.
CUI: 46779708CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni2022-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.066.431 RON
Profit
111.607 RON
Angajati
19
FAVORIT IMPEX SRL
CUI: 3615019CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Gugeşti Com. Gugeşti1993-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.007.803 RON
Profit
315.340 RON
Angajati
5
SANDRICOM SRL
CUI: 15206883CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Jilişte Com. Slobozia Ciorăşti2003-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.070.469 RON
Profit
39.015 RON
Angajati
5
MELI DANIEL S.R.L.
CUI: 50114303CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Milcovul Com. Milcovul2024-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
979.021 RON
Profit
21.954 RON
Angajati
1
GEODAMOL SRL
CUI: 13729193CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Sihlea Com. Sihlea2001-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.151.731 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MIRCAMALEX S.R.L.
CUI: 45486335CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Băleşti Com. Băleşti2022-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
860.158 RON
Profit
81.268 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Vrancea

MECANO TEXTILA SRL
CUI: 1426366CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Pufeşti Com. Pufeşti1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.638 RON
Profit
8.726 RON
Angajati
0
RESTAURANT CINA T & M SRL
CUI: 1430782CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Tătăranu Com. Tătăranu1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.019 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PLAST MITO S.R.L.
CUI: 1433207CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Urecheşti Com. Urecheşti1992-11-30
fara e-Factura

Alte firme din Vrancea

AGROMEC SIHLEA SA
CUI: 1427655CAEN: 0111
Activ
VRANCEA, Sat Sihlea Com. Sihlea1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.300.356 RON
Profit
0 RON
Angajati
14
MIFANCOM S.R.L.
CUI: 1423980CAEN: 5630
Activ
VRANCEA, Sat Milcovul Com. Milcovul1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
555.476 RON
Profit
159.952 RON
Angajati
1
FELI COMAN SRL
CUI: 1434377CAEN: 4730
Activ
VRANCEA, Sat Vidra Com. Vidra1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.172.878 RON
Profit
64.456 RON
Angajati
6
MAGIC IMPEX SRL
CUI: 1445716CAEN: 4791
Activ
VRANCEA, Sat Petreşti Com. Vânători1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.419 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GAVASAN SRL
CUI: 10592562CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Româneşti Com. Nistoreşti1998-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
232.834 RON
Profit
7.069 RON
Angajati
1
KMADVERTAD S.R.L.
CUI: 48311893CAEN: 7311
Activ
VRANCEA, Sat Ceardac Com. Goleşti2023-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
988.943 RON
Profit
598.384 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MITO IMPEX SRL?

CUI-ul MITO IMPEX SRL este 1427000.

Unde este sediul MITO IMPEX SRL?

MITO IMPEX SRL are sediul in Romania, VRANCEA, Sat Rugineşti Com. Rugineşti, 627295, Sat Rugineşti Com. Rugineşti, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata MITO IMPEX SRL?

MITO IMPEX SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MITO IMPEX SRL in 2024?

In 2024, MITO IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.038.776 RON.

Cati angajati are MITO IMPEX SRL?

MITO IMPEX SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are MITO IMPEX SRL?

MITO IMPEX SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat MITO IMPEX SRL in 2024?

MITO IMPEX SRL a inregistrat un profit net de 2.429 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.