Activ

GREEN LEMON SRL

CUI: 14272625
CIF: 14272625
Reg. Com.: J2001001117085
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 noiembrie 2001 · 24 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 19:55

Despre GREEN LEMON SRL

GREEN LEMON SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2001 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, GREEN LEMON SRL a raportat o cifra de afaceri de 159.135 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+79.4%). Profitul net inregistrat a fost de 81.942 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a crescut de la 142.383 RON in 2008 la 159.135 RON in 2025.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
159.135 RON
Venituri totale
159.135 RON
Cheltuieli totale
75.634 RON
Profit brut
83.501 RON
Profit net
81.942 RON
Marja profit net
51,49%
Active imobilizate
197 RON
Active circulante
33.549 RON
Stocuri
13.527 RON
Creanțe
4.708 RON
Casa & conturi bănci
15.314 RON
Capital propriu
13.968 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Coastei nr. 2A, 500113
Telefon068473600

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Coastei nr. 2A, 500113
Cod poștal: 500113
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Coastei nr. 2A, 500113
Cod postal
500113
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.11.2001
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
8 aprilie 2013 - 17 ianuarie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
159.135 RON
Rezultat net
81.942 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 159.135 RON 88.683 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 159.135 RON 88.683 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 75.634 RON 61.715 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 83.501 RON 26.968 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 81.942 RON 26.080 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 197 RON 423 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 33.549 RON 30.955 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 33.746 RON 31.378 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 13.527 RON 4.343 RON
CreanțeSume de încasat 4.708 RON 346 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 15.314 RON 26.266 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 19.855 RON 56.602 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 13.968 RON -25.224 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active33.746RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

58,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale33.746 RON
Datorii totale19.855 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
242,8 %Profit net / active totale
ROE
586,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,69 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
41,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 159.135 +79,4% față de anul precedent 159.135 75.634 83.501 +209,6% față de anul precedent 81.942 +214,2% față de anul precedent 0 0
2024 88.683 -14,7% față de anul precedent 88.683 61.715 26.968 -0,0% față de anul precedent 26.080 +0,6% față de anul precedent 0 0
2023 103.998 +14,6% față de anul precedent 103.998 77.020 26.978 -41,1% față de anul precedent 25.938 -41,0% față de anul precedent 0 0
2022 90.786 +302,2% față de anul precedent 90.786 44.964 45.822 +805,4% față de anul precedent 43.929 +768,0% față de anul precedent 0 0
2021 22.570 -60,6% față de anul precedent 22.581 17.520 5.061 -83,7% față de anul precedent 5.061 -83,1% față de anul precedent 0 0
2020 57.239 -8,8% față de anul precedent 60.585 29.599 30.986 29.956 0 0
2019 62.738 -12,1% față de anul precedent 62.738 102.219 0 0 39.481 40.101
2018 71.363 -5,2% față de anul precedent 71.767 96.829 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 25.062 25.780
2017 75.277 +9,1% față de anul precedent 81.053 80.089 964 -55,9% față de anul precedent 153 -81,1% față de anul precedent 0 0
2016 69.009 -4,0% față de anul precedent 69.014 66.826 2.188 -19,4% față de anul precedent 808 +45,1% față de anul precedent 0 0
2015 71.868 -0,8% față de anul precedent 71.868 69.155 2.713 -12,7% față de anul precedent 557 -36,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 72.479 +100,8% față de anul precedent 74.217 71.109 3.108 882 0 0
2013 36.095 -56,7% față de anul precedent 36.095 62.402 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 26.307 27.381
2012 83.395 +294,0% față de anul precedent 83.397 56.702 26.695 24.193 0 0
2011 21.166 -72,3% față de anul precedent 21.166 72.261 0 0 51.095 51.730
2010 76.354 +6,4% față de anul precedent 76.681 85.712 0 0 9.031 12.256
2009 71.783 -49,6% față de anul precedent 71.789 110.282 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 38.493 42.404
2008 142.383 142.661 123.066 19.595 16.028 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 197 33.549 33.746 13.527 4.708 15.314
2024 423 30.955 31.378 4.343 346 26.266
2023 671 39.911 40.582 5.305 6.100 28.506
2022 48 12.575 12.623 0 10.730 1.845
2021 47 1.921 1.968 0 160 1.761
2020 0 2.985 2.985 250 0 2.735
2019 0 2.194 2.194 0 0 2.194
2018 0 29.205 29.205 23.803 301 5.101
2017 0 25.874 25.874 18.829 4.504 2.541
2016 0 28.192 28.192 21.074 660 6.458
2015 0 15.880 15.880 11.314 2.726 1.840
2014 0 33.405 33.405 11.010 17.677 4.718
2013 0 7.498 7.498 5.783 200 1.515
2012 0 105 105 0 0 105
2011 2.000 4.833 6.833 3.503 889 441
2010 11.015 7.286 18.301 3.629 2.623 1.034
2009 34.071 2.539 36.610 0 2.000 539
2008 60.060 18.000 78.060 0 2.412 15.588

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 19.855 -64,9% față de anul precedent 13.968 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2024 56.602 -38,4% față de anul precedent -25.224 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 91.887 +2,3% față de anul precedent -51.305 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 89.865 -27,0% față de anul precedent -77.242 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 123.139 -4,7% față de anul precedent -121.171 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 129.217 -18,4% față de anul precedent -126.232 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 158.382 +9,0% față de anul precedent -156.188 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2018 145.292 +25,1% față de anul precedent -116.087 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2017 116.181 -2,2% față de anul precedent -90.307 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 118.765 +7,6% față de anul precedent -90.460 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 110.430 -14,4% față de anul precedent -91.268 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 129.032 +24,2% față de anul precedent -91.825 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2013 103.884 +58,8% față de anul precedent -92.707 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 65.431 -32,1% față de anul precedent -65.326 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2011 96.353 +71,8% față de anul precedent -89.520 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 56.091 -9,7% față de anul precedent -37.790 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2009 62.143 +1,6% față de anul precedent -25.533 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2008 61.190 16.870 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

17din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
NONICOLETA OANA TIGANUSadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32554/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 159.135 RON. Profit: 81.942 RON

Cifra de afaceri: 159.135 RON. Profit: 81.942 RON

Cifra de afaceri
159.135 RON +79.44% față de anul precedent
Profit net
81.942 RON +214.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
19.855 RON -64.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 88.683 RON. Profit: 26.080 RON

Cifra de afaceri: 88.683 RON. Profit: 26.080 RON

Cifra de afaceri
88.683 RON -14.73% față de anul precedent
Profit net
26.080 RON +0.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
56.602 RON -38.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 103.998 RON. Profit: 25.938 RON

Cifra de afaceri: 103.998 RON. Profit: 25.938 RON

Cifra de afaceri
103.998 RON +14.55% față de anul precedent
Profit net
25.938 RON -40.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
91.887 RON +2.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 90.786 RON. Profit: 43.929 RON

Cifra de afaceri: 90.786 RON. Profit: 43.929 RON

Cifra de afaceri
90.786 RON +302.24% față de anul precedent
Profit net
43.929 RON +767.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
89.865 RON -27.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 22.570 RON. Profit: 5.061 RON

Cifra de afaceri: 22.570 RON. Profit: 5.061 RON

Cifra de afaceri
22.570 RON -60.57% față de anul precedent
Profit net
5.061 RON -83.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
123.139 RON -4.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 57.239 RON. Profit: 29.956 RON

Cifra de afaceri: 57.239 RON. Profit: 29.956 RON

Cifra de afaceri
57.239 RON -8.77% față de anul precedent
Profit net
29.956 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
129.217 RON -18.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 62.738 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 62.738 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
62.738 RON -12.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40.101 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
158.382 RON +9.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 71.363 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 71.363 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
71.363 RON -5.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
25.780 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
145.292 RON +25.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 75.277 RON. Profit: 153 RON

Cifra de afaceri: 75.277 RON. Profit: 153 RON

Cifra de afaceri
75.277 RON +9.08% față de anul precedent
Profit net
153 RON -81.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
116.181 RON -2.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 69.009 RON. Profit: 808 RON

Cifra de afaceri: 69.009 RON. Profit: 808 RON

Cifra de afaceri
69.009 RON -3.98% față de anul precedent
Profit net
808 RON +45.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
118.765 RON +7.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 71.868 RON. Profit: 557 RON

Cifra de afaceri: 71.868 RON. Profit: 557 RON

Cifra de afaceri
71.868 RON -0.84% față de anul precedent
Profit net
557 RON -36.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
110.430 RON -14.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 72.479 RON. Profit: 882 RON

Cifra de afaceri: 72.479 RON. Profit: 882 RON

Cifra de afaceri
72.479 RON +100.8% față de anul precedent
Profit net
882 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
129.032 RON +24.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 36.095 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.095 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.095 RON -56.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
27.381 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
103.884 RON +58.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 83.395 RON. Profit: 24.193 RON

Cifra de afaceri: 83.395 RON. Profit: 24.193 RON

Cifra de afaceri
83.395 RON +294% față de anul precedent
Profit net
24.193 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
65.431 RON -32.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 21.166 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.166 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.166 RON -72.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
51.730 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
96.353 RON +71.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 76.354 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 76.354 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
76.354 RON +6.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.256 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
56.091 RON -9.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 71.783 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 71.783 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
71.783 RON -49.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
42.404 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
62.143 RON +1.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.092026Mentiune · Buletin 32554/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
GREEN LEMON SRL
CUI
14272625
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.09.2026
Registrul Comerțului
J08/1117/2001
EUID
ROONRC.J08/1117/2001
Sediu
Municipiul Braşov, Jud. Braşov, Str. Coastei, Nr. 2A
Județ
Braşov
Număr încheiere
685928
Data încheierii
01.09.2026
Număr dosar
3235577
Data dosarului
17.08.2026
Tribunal
Brasov
Registrator
Ştefan Mihnea LAZĂR

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3235577 din 17.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 32554/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Braşov

DR KRONSTADT MEDIA S.R.L.
CUI: 44101376CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2021-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.573 RON
Profit
17.203 RON
Angajati
1
URBAN CONCEPT STUDIO S.R.L.
CUI: 41320118CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2019-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.669 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KREAT EAGLE S.R.L.
CUI: 46339227CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Sat Hărman Com. Hărman2022-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.416 RON
Profit
50.978 RON
Angajati
0
PPC CREATIVE S.R.L.
CUI: 40196942CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2018-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.975 RON
Profit
33.503 RON
Angajati
0
BUENA VIDA S.R.L.
CUI: 48484070CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Mun. Făgăraş2023-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.998 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GOYEAH S.R.L.
CUI: 43309337CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2020-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.896 RON
Profit
9.527 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Braşov

AMCO ADVERTISING SRL
CUI: 14004487CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2001-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.735 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MAKING OFF PROMOTION SRL
CUI: 14351400CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2001-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.885.122 RON
Profit
206.002 RON
Angajati
5
DOCTOR FM SRL
CUI: 13801680CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2001-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.555 RON
Profit
4.780 RON
Angajati
0
INVICTUS AGENCY S.R.L.
CUI: 14357225CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2001-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.387 RON
Profit
2.844 RON
Angajati
1

Alte firme din Braşov

EURO PAPER SRL
CUI: 14272510CAEN: 1812
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2001-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.546.791 RON
Profit
212.842 RON
Angajati
10
LOTUS SRL
CUI: 14272650CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Com. Cristian2001-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.161.635 RON
Profit
0 RON
Angajati
15
PIZZA MUZICA ITALIANA SRL
CUI: 14284085CAEN: 5590
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2001-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ARC MOB SRL
CUI: 13945820CAEN: 3100
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2001-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.775 RON
Profit
2.694 RON
Angajati
4
VEROM SRL
CUI: 14445904CAEN: 4721
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2002-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.146 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VAZOMI SRL
CUI: 9747493CAEN: 2593
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1997-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
376.429 RON
Profit
27.986 RON
Angajati
2
CLARAMI SOLUTIONS SRL
CUI: 35421509CAEN: 4321
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2016-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.520 RON
Profit
494 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GREEN LEMON SRL?

CUI-ul GREEN LEMON SRL este 14272625.

Unde este sediul GREEN LEMON SRL?

GREEN LEMON SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Coastei nr. 2A, 500113, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata GREEN LEMON SRL?

GREEN LEMON SRL a fost infiintata in anul 2001 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GREEN LEMON SRL in 2025?

In 2025, GREEN LEMON SRL a raportat o cifra de afaceri de 159.135 RON.

Cati angajati are GREEN LEMON SRL?

GREEN LEMON SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2025.

Ce activitate are GREEN LEMON SRL?

GREEN LEMON SRL are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat GREEN LEMON SRL in 2025?

GREEN LEMON SRL a inregistrat un profit net de 81.942 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.