Activ Plătitor TVAe‑Factură

VECHIA NAPOLI SRL

CUI: 14328297
CIF: RO14328297
Reg. Com.: J2001010004406
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 decembrie 2001 · 24 ani
Distribuie:

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 21:05

Despre VECHIA NAPOLI SRL

VECHIA NAPOLI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2001 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VECHIA NAPOLI SRL a raportat o cifra de afaceri de 685.521 RON, in crestere fata de anul precedent (+14.8%). Profitul net inregistrat a fost de 129.156 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 563.369 RON in 2008 la 685.521 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din aprilie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
685.521 RON
Venituri totale
912.787 RON
Cheltuieli totale
756.248 RON
Profit brut
156.539 RON
Profit net
129.156 RON
Marja profit net
18,84%
Active imobilizate
49.321 RON
Active circulante
48.558 RON
Stocuri
4.935 RON
Creanțe
15.974 RON
Casa & conturi bănci
27.649 RON
Capital propriu
-177.851 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Pajurei nr. 11, 13152
Detalii adresaPARTER
Telefon0722503999

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Pajurei nr. 11, 13152
Cod poștal: 13152
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Pajurei nr. 11, 13152
Detalii
PARTER
Cod postal
13152
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.12.2001
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 martie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
685.521 RON
Rezultat net
129.156 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 685.521 RON 597.407 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 912.787 RON 597.698 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 756.248 RON 560.687 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 156.539 RON 37.011 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 129.156 RON 31.035 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 49.321 RON 6.667 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 48.558 RON 48.789 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 97.879 RON 55.456 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.935 RON 9.523 RON
CreanțeSume de încasat 15.974 RON 28.158 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 27.649 RON 11.108 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 275.730 RON 362.463 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -177.851 RON -307.007 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active97.879RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

281,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale97.879 RON
Datorii totale275.730 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
132,0 %Profit net / active totale
ROE
-72,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,18 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-181,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 685.521 +14,8% față de anul precedent 912.787 756.248 156.539 +323,0% față de anul precedent 129.156 +316,2% față de anul precedent 0 0
2023 597.407 +12,6% față de anul precedent 597.698 560.687 37.011 31.035 0 0
2022 530.482 +17,1% față de anul precedent 595.368 601.337 0 0 5.969 11.923
2021 452.845 -4,1% față de anul precedent 460.979 638.261 0 0 177.282 181.892
2020 472.418 -43,4% față de anul precedent 474.129 599.577 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 125.448 129.235
2019 834.728 -6,4% față de anul precedent 839.023 761.465 77.558 -23,6% față de anul precedent 69.173 -25,3% față de anul precedent 0 0
2018 891.622 -2,9% față de anul precedent 899.051 797.562 101.489 -44,0% față de anul precedent 92.559 -45,2% față de anul precedent 0 0
2017 918.583 -5,6% față de anul precedent 919.651 738.585 181.066 -32,9% față de anul precedent 168.851 -37,5% față de anul precedent 0 0
2016 973.433 +26,7% față de anul precedent 977.181 707.191 269.990 +67,3% față de anul precedent 269.990 +67,3% față de anul precedent 0 0
2015 768.152 +31,7% față de anul precedent 776.129 614.747 161.382 161.382 0 0
2014 583.449 -2,8% față de anul precedent 584.583 632.099 0 0 47.516 47.516
2013 600.203 -8,1% față de anul precedent 600.569 733.424 0 0 132.855 132.855
2012 652.852 -0,9% față de anul precedent 653.254 723.360 0 0 70.106 70.106
2011 658.614 +49,0% față de anul precedent 659.575 721.257 0 0 61.682 61.682
2010 441.966 -21,6% față de anul precedent 442.338 579.204 0 0 136.866 143.316
2008 563.369 565.223 697.319 0 0 132.096 132.096

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 49.321 48.558 97.879 4.935 15.974 27.649
2023 6.667 48.789 55.456 9.523 28.158 11.108
2022 10.915 45.148 56.063 1.866 25.610 17.672
2021 19.313 49.533 68.846 12.816 28.631 8.086
2020 46.022 39.315 85.337 9.851 26.056 3.408
2019 81.123 67.025 148.148 9.313 39.017 18.695
2018 108.794 59.914 168.708 9.945 32.432 17.537
2017 105.993 49.645 155.638 11.914 29.081 8.650
2016 126.955 53.277 180.232 12.612 27.828 12.837
2015 152.890 53.200 206.090 5.913 29.124 18.163
2014 42.646 55.586 98.232 11.953 26.771 16.862
2013 51.161 102.060 153.221 62.535 28.098 11.427
2012 70.862 214.112 284.974 164.587 37.344 12.181
2011 114.933 251.259 366.192 209.227 28.345 13.687
2010 169.491 255.056 424.547 216.440 26.427 12.189
2008 483.528 150.215 633.743 144.052 2.144 4.019

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 275.730 -23,9% față de anul precedent -177.851 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2023 362.463 -8,0% față de anul precedent -307.007 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2022 394.105 -0,2% față de anul precedent -338.042 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2021 394.965 +74,2% față de anul precedent -326.119 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2020 226.673 +41,5% față de anul precedent -141.336 Neraportat 7 -22,2% față de anul precedent
2019 160.249 -35,9% față de anul precedent -12.101 Neraportat 9 -18,2% față de anul precedent
2018 249.983 -24,1% față de anul precedent -81.275 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2017 329.472 -37,0% față de anul precedent -173.834 Neraportat 10 +25,0% față de anul precedent
2016 522.917 -36,1% față de anul precedent -342.685 Neraportat 8 -33,3% față de anul precedent
2015 818.765 -6,1% față de anul precedent -612.675 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2014 871.982 -0,9% față de anul precedent -773.750 Neraportat 11 -21,4% față de anul precedent
2013 879.454 +0,1% față de anul precedent -726.233 Neraportat 14 +16,7% față de anul precedent
2012 878.353 -1,3% față de anul precedent -593.379 Neraportat 12 -29,4% față de anul precedent
2011 889.465 +0,5% față de anul precedent -523.273 Neraportat 17 +13,3% față de anul precedent
2010 885.351 +36,9% față de anul precedent -460.804 Neraportat 15 -25,0% față de anul precedent
2008 646.529 -12.786 Neraportat 20

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 685.521 RON. Profit: 129.156 RON

Cifra de afaceri: 685.521 RON. Profit: 129.156 RON

Cifra de afaceri
685.521 RON +14.75% față de anul precedent
Profit net
129.156 RON +316.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
275.730 RON -23.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 597.407 RON. Profit: 31.035 RON

Cifra de afaceri: 597.407 RON. Profit: 31.035 RON

Cifra de afaceri
597.407 RON +12.62% față de anul precedent
Profit net
31.035 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
362.463 RON -8.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 530.482 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 530.482 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
530.482 RON +17.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.923 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
394.105 RON -0.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 452.845 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 452.845 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
452.845 RON -4.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
181.892 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
394.965 RON +74.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 472.418 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 472.418 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
472.418 RON -43.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
129.235 RON
Angajati
7 -22.22% față de anul precedent
Datorii
226.673 RON +41.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 834.728 RON. Profit: 69.173 RON

Cifra de afaceri: 834.728 RON. Profit: 69.173 RON

Cifra de afaceri
834.728 RON -6.38% față de anul precedent
Profit net
69.173 RON -25.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -18.18% față de anul precedent
Datorii
160.249 RON -35.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 891.622 RON. Profit: 92.559 RON

Cifra de afaceri: 891.622 RON. Profit: 92.559 RON

Cifra de afaceri
891.622 RON -2.94% față de anul precedent
Profit net
92.559 RON -45.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
249.983 RON -24.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 918.583 RON. Profit: 168.851 RON

Cifra de afaceri: 918.583 RON. Profit: 168.851 RON

Cifra de afaceri
918.583 RON -5.63% față de anul precedent
Profit net
168.851 RON -37.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +25% față de anul precedent
Datorii
329.472 RON -36.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 973.433 RON. Profit: 269.990 RON

Cifra de afaceri: 973.433 RON. Profit: 269.990 RON

Cifra de afaceri
973.433 RON +26.72% față de anul precedent
Profit net
269.990 RON +67.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -33.33% față de anul precedent
Datorii
522.917 RON -36.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 768.152 RON. Profit: 161.382 RON

Cifra de afaceri: 768.152 RON. Profit: 161.382 RON

Cifra de afaceri
768.152 RON +31.66% față de anul precedent
Profit net
161.382 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
818.765 RON -6.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 583.449 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 583.449 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
583.449 RON -2.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
47.516 RON
Angajati
11 -21.43% față de anul precedent
Datorii
871.982 RON -0.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 600.203 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 600.203 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
600.203 RON -8.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
132.855 RON
Angajati
14 +16.67% față de anul precedent
Datorii
879.454 RON +0.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 652.852 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 652.852 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
652.852 RON -0.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
70.106 RON
Angajati
12 -29.41% față de anul precedent
Datorii
878.353 RON -1.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 658.614 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 658.614 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
658.614 RON +49.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
61.682 RON
Angajati
17 +13.33% față de anul precedent
Datorii
889.465 RON +0.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 441.966 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 441.966 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
441.966 RON -21.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
143.316 RON
Angajati
15 -25% față de anul precedent
Datorii
885.351 RON +36.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 563.369 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 563.369 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
563.369 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
132.096 RON
Angajati
20
Datorii
646.529 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2001 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVECHIA NAPOLI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

VECHIA NAPOLI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Municipiul Bucureşti

FLORICICA VSF SRL
CUI: 29923578CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
687.141 RON
Profit
114.169 RON
Angajati
1
AUTENTIK-MISH 19 S.R.L.
CUI: 45405586CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
682.162 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BURGERI & OASE S.R.L.
CUI: 48680416CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
689.300 RON
Profit
165.317 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
678.605 RON
Profit
497.941 RON
Angajati
1
OYSTER NP S.R.L.
CUI: 46443642CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
705.434 RON
Profit
0 RON
Angajati
67
PRESTO SANDWICH S.R.L.
CUI: 49130291CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
665.792 RON
Profit
6.178 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Municipiul Bucureşti

INROMINDIA TRADING SRL
CUI: 14223835CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2001-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.894.728 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
MOISE CHT IMPEX S.R.L.
CUI: 14420608CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2002-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.993.020 RON
Profit
966.731 RON
Angajati
12
LOR GENT COM SRL
CUI: 13883752CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2001-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
779.978 RON
Profit
100.281 RON
Angajati
3
JERRYS PIZZA NORD SRL
CUI: 14509340CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.389.964 RON
Profit
0 RON
Angajati
229

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SUN AUDIO ELECTRONICS SRL
CUI: 14323931CAEN: 4643
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2001-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.460.319 RON
Profit
683.751 RON
Angajati
4
CASA PRODUCTIONS SRL
CUI: 14328319CAEN: 5920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2001-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.566.167 RON
Profit
266.145 RON
Angajati
1
STIL MOBCOM SRL
CUI: 14319116CAEN: 4719
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2001-11-29
fara e-Factura
ECONOMAT SECTOR 5 SRL
CUI: 14330840CAEN: 4722
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2001-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.907.808 RON
Profit
0 RON
Angajati
42
DELTATHERM TRADING NORD SRL
CUI: 14284891CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2001-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.959 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
D.M. TECH ECO SRL
CUI: 14359773CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2001-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.062.660 RON
Profit
273.372 RON
Angajati
3
TNA SERVICE 2001 SRL
CUI: 13804490CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2001-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.536.411 RON
Profit
127.121 RON
Angajati
12
VULCASCOT TRADING SRL
CUI: 14692300CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.259.460 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BAKERO COM SRL
CUI: 5299850CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1994-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.793 RON
Profit
14.438 RON
Angajati
0
HEXABIT SRL
CUI: 17109216CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.018.599 RON
Profit
340.958 RON
Angajati
9

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VECHIA NAPOLI SRL?

CUI-ul VECHIA NAPOLI SRL este 14328297.

Unde este sediul VECHIA NAPOLI SRL?

VECHIA NAPOLI SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Pajurei nr. 11, 13152, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata VECHIA NAPOLI SRL?

VECHIA NAPOLI SRL a fost infiintata in anul 2001 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VECHIA NAPOLI SRL in 2024?

In 2024, VECHIA NAPOLI SRL a raportat o cifra de afaceri de 685.521 RON.

Cati angajati are VECHIA NAPOLI SRL?

VECHIA NAPOLI SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are VECHIA NAPOLI SRL?

VECHIA NAPOLI SRL are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat VECHIA NAPOLI SRL in 2024?

VECHIA NAPOLI SRL a inregistrat un profit net de 129.156 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.