Activ Plătitor TVAe‑Factură

SILVAREX 2001 SRL

CUI: 14332212
CIF: RO14332212
Reg. Com.: J2001000989238
CAEN: 0220
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 decembrie 2001 · 24 ani
Distribuie:

Exploatarea forestieră

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:30

Despre SILVAREX 2001 SRL

SILVAREX 2001 SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Lipia Com. Gruiu, judetul ILFOV, infiintata in 2001 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Exploatarea forestieră" (cod CAEN 0220), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SILVAREX 2001 SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.009.616 RON, in scadere fata de anul precedent (-17.1%). Profitul net inregistrat a fost de 15.734 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 20, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 7.615.464 RON in 2008 la 7.009.616 RON in 2024.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2014), se afla pe locul 566 din 24700 firme din judetul ILFOV, pe locul 1 din 9 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 8 la nivel national in domeniul sau (2979 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
7.009.616 RON
Venituri totale
7.046.391 RON
Cheltuieli totale
7.030.657 RON
Profit brut
15.734 RON
Profit net
15.734 RON
Marja profit net
0,22%
Active imobilizate
2.359.531 RON
Active circulante
7.615.300 RON
Stocuri
708.908 RON
Creanțe
6.178.260 RON
Casa & conturi bănci
728.132 RON
Capital propriu
8.182.502 RON
Cifra de afaceri · CAEN 0220
Loc 8 din 2.979
Profit net · CAEN 0220
Loc 3 din 2.979
Angajati · CAEN 0220
Loc 35 din 2.979

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Lipia Com. Gruiu, Şos. Lipia-Nuci nr. 65
Telefon0742122607

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Lipia Com. Gruiu, Şos. Lipia-Nuci nr. 65
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Lipia Com. Gruiu, Şos. Lipia-Nuci nr. 65
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.12.2001
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 iunie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
7.009.616 RON
Rezultat net
15.734 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 7.009.616 RON 8.458.446 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 7.046.391 RON 8.554.230 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 7.030.657 RON 9.723.141 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 15.734 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 15.734 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 1.168.911 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 1.168.911 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.359.531 RON 2.469.575 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 7.615.300 RON 7.627.701 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 9.974.831 RON 10.097.276 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 708.908 RON 1.111.222 RON
CreanțeSume de încasat 6.178.260 RON 5.985.589 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 728.132 RON 530.890 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.810.569 RON 1.943.211 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 8.182.502 RON 8.167.778 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 20 persoane 22 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active9.974.831RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

18,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale9.974.831 RON
Datorii totale1.810.569 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,2 %Profit net / active totale
ROE
0,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,21 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
82,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 7.009.616 -17,1% față de anul precedent 7.046.391 7.030.657 15.734 15.734 0 0
2023 8.458.446 -22,4% față de anul precedent 8.554.230 9.723.141 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.168.911 1.168.911
2022 10.898.529 +53,6% față de anul precedent 11.070.040 9.958.193 1.111.847 +43,5% față de anul precedent 936.644 +44,2% față de anul precedent 0 0
2021 7.096.081 +25,1% față de anul precedent 7.203.521 6.428.703 774.818 +846,3% față de anul precedent 649.687 +1.020,9% față de anul precedent 0 0
2020 5.673.112 -51,1% față de anul precedent 5.806.687 5.724.811 81.876 -39,9% față de anul precedent 57.960 -39,8% față de anul precedent 0 0
2019 11.601.721 -21,7% față de anul precedent 12.115.822 11.979.635 136.187 -58,4% față de anul precedent 96.257 -51,8% față de anul precedent 0 0
2018 14.819.019 -5,2% față de anul precedent 15.255.059 14.927.678 327.381 +316,8% față de anul precedent 199.585 +5.915,2% față de anul precedent 0 0
2017 15.635.179 +8,2% față de anul precedent 15.967.056 15.888.503 78.553 -50,3% față de anul precedent 3.318 -89,6% față de anul precedent 0 0
2016 14.454.908 -7,5% față de anul precedent 14.602.553 14.444.444 158.109 -71,6% față de anul precedent 31.920 -90,6% față de anul precedent 0 0
2015 15.626.876 +1,2% față de anul precedent 15.804.586 15.247.492 557.094 -75,5% față de anul precedent 339.649 -81,4% față de anul precedent 0 0
2014 15.446.185 +81,0% față de anul precedent 15.598.179 13.320.797 2.277.382 +77,8% față de anul precedent 1.829.589 +70,8% față de anul precedent 0 0
2013 8.532.630 -10,9% față de anul precedent 8.649.069 7.368.437 1.280.632 -16,4% față de anul precedent 1.070.942 -16,1% față de anul precedent 0 0
2012 9.579.614 -4,6% față de anul precedent 9.652.679 8.121.478 1.531.201 +21,0% față de anul precedent 1.277.104 +29,5% față de anul precedent 0 0
2011 10.036.408 +22,2% față de anul precedent 10.137.654 8.871.748 1.265.906 -33,3% față de anul precedent 986.034 -38,0% față de anul precedent 0 0
2010 8.213.449 +41,7% față de anul precedent 8.228.919 6.331.339 1.897.580 +1.238,0% față de anul precedent 1.591.440 +1.236,9% față de anul precedent 0 0
2009 5.796.151 -23,9% față de anul precedent 5.801.847 5.660.026 141.821 -88,4% față de anul precedent 119.044 -88,4% față de anul precedent 0 0
2008 7.615.464 7.651.595 6.428.964 1.222.631 1.026.364 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.359.531 7.615.300 9.974.831 708.908 6.178.260 728.132
2023 2.469.575 7.627.701 10.097.276 1.111.222 5.985.589 530.890
2022 2.612.785 8.424.986 11.037.771 1.327.224 6.134.795 962.967
2021 2.434.578 7.136.100 9.570.678 320.988 5.590.328 1.224.784
2020 2.299.329 6.394.009 8.693.338 220.456 5.569.587 603.966
2019 2.268.233 6.924.886 9.193.119 1.074.272 5.710.632 139.982
2018 2.724.306 6.884.081 9.608.387 1.024.541 5.804.931 54.609
2017 3.021.826 6.884.747 9.906.573 744.577 6.025.300 114.870
2016 2.674.808 6.665.008 9.339.816 631.370 5.962.398 71.240
2015 2.460.476 6.515.003 8.975.479 450.249 5.615.140 449.614
2014 2.113.734 7.376.179 9.489.913 1.355.210 5.914.181 106.788
2013 1.237.402 6.600.769 7.838.171 884.258 5.568.798 147.713
2012 1.131.975 5.769.528 6.901.503 740.093 5.008.422 21.013
2011 1.199.239 4.647.311 5.846.550 469.090 4.167.675 10.546
2010 1.679.336 3.270.777 4.950.113 563.829 2.608.832 98.116
2009 944.622 2.452.772 3.397.394 551.592 1.814.953 86.227
2008 1.338.436 1.463.512 2.801.948 107.705 1.216.064 139.743

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.810.569 -6,8% față de anul precedent 8.182.502 Neraportat 20 -9,1% față de anul precedent
2023 1.943.211 +13,4% față de anul precedent 8.167.778 Neraportat 22 +4,8% față de anul precedent
2022 1.714.189 +46,2% față de anul precedent 9.337.963 Neraportat 21 -8,7% față de anul precedent
2021 1.172.214 +24,6% față de anul precedent 8.410.808 Neraportat 23 +27,8% față de anul precedent
2020 940.546 -27,1% față de anul precedent 7.761.121 Neraportat 18 -41,9% față de anul precedent
2019 1.289.638 -28,6% față de anul precedent 7.916.481 Neraportat 31 -20,5% față de anul precedent
2018 1.805.474 -15,3% față de anul precedent 7.818.113 Neraportat 39 -17,0% față de anul precedent
2017 2.131.536 +41,2% față de anul precedent 7.794.429 Neraportat 47 0,0% față de anul precedent
2016 1.509.828 +68,1% față de anul precedent 7.850.859 Neraportat 47 +6,8% față de anul precedent
2015 898.463 -22,9% față de anul precedent 8.090.519 Neraportat 44 +12,8% față de anul precedent
2014 1.165.296 +338,1% față de anul precedent 8.334.959 Neraportat 39 0,0% față de anul precedent
2013 265.991 -43,2% față de anul precedent 7.588.142 Neraportat 39 -13,3% față de anul precedent
2012 467.928 -29,6% față de anul precedent 6.445.293 Neraportat 45 +4,7% față de anul precedent
2011 664.377 -12,2% față de anul precedent 5.190.590 Neraportat 43 -4,4% față de anul precedent
2010 756.755 -5,0% față de anul precedent 4.204.555 Neraportat 45 -26,2% față de anul precedent
2009 796.529 +150,4% față de anul precedent 2.613.115 Neraportat 61 +52,5% față de anul precedent
2008 318.172 2.494.071 Neraportat 40

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

25 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
25 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 7.009.616 RON. Profit: 15.734 RON

Cifra de afaceri: 7.009.616 RON. Profit: 15.734 RON

Cifra de afaceri
7.009.616 RON -17.13% față de anul precedent
Profit net
15.734 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 -9.09% față de anul precedent
Datorii
1.810.569 RON -6.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 8.458.446 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.458.446 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.458.446 RON -22.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.168.911 RON
Angajati
22 +4.76% față de anul precedent
Datorii
1.943.211 RON +13.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 10.898.529 RON. Profit: 936.644 RON

Cifra de afaceri: 10.898.529 RON. Profit: 936.644 RON

Cifra de afaceri
10.898.529 RON +53.59% față de anul precedent
Profit net
936.644 RON +44.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 -8.7% față de anul precedent
Datorii
1.714.189 RON +46.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 7.096.081 RON. Profit: 649.687 RON

Cifra de afaceri: 7.096.081 RON. Profit: 649.687 RON

Cifra de afaceri
7.096.081 RON +25.08% față de anul precedent
Profit net
649.687 RON +1020.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 +27.78% față de anul precedent
Datorii
1.172.214 RON +24.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.673.112 RON. Profit: 57.960 RON

Cifra de afaceri: 5.673.112 RON. Profit: 57.960 RON

Cifra de afaceri
5.673.112 RON -51.1% față de anul precedent
Profit net
57.960 RON -39.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 -41.94% față de anul precedent
Datorii
940.546 RON -27.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 11.601.721 RON. Profit: 96.257 RON

Cifra de afaceri: 11.601.721 RON. Profit: 96.257 RON

Cifra de afaceri
11.601.721 RON -21.71% față de anul precedent
Profit net
96.257 RON -51.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
31 -20.51% față de anul precedent
Datorii
1.289.638 RON -28.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 14.819.019 RON. Profit: 199.585 RON

Cifra de afaceri: 14.819.019 RON. Profit: 199.585 RON

Cifra de afaceri
14.819.019 RON -5.22% față de anul precedent
Profit net
199.585 RON +5915.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
39 -17.02% față de anul precedent
Datorii
1.805.474 RON -15.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 15.635.179 RON. Profit: 3.318 RON

Cifra de afaceri: 15.635.179 RON. Profit: 3.318 RON

Cifra de afaceri
15.635.179 RON +8.17% față de anul precedent
Profit net
3.318 RON -89.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
47 0% față de anul precedent
Datorii
2.131.536 RON +41.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 14.454.908 RON. Profit: 31.920 RON

Cifra de afaceri: 14.454.908 RON. Profit: 31.920 RON

Cifra de afaceri
14.454.908 RON -7.5% față de anul precedent
Profit net
31.920 RON -90.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
47 +6.82% față de anul precedent
Datorii
1.509.828 RON +68.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 15.626.876 RON. Profit: 339.649 RON

Cifra de afaceri: 15.626.876 RON. Profit: 339.649 RON

Cifra de afaceri
15.626.876 RON +1.17% față de anul precedent
Profit net
339.649 RON -81.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
44 +12.82% față de anul precedent
Datorii
898.463 RON -22.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 15.446.185 RON. Profit: 1.829.589 RON

Cifra de afaceri: 15.446.185 RON. Profit: 1.829.589 RON

Cifra de afaceri
15.446.185 RON +81.02% față de anul precedent
Profit net
1.829.589 RON +70.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
39 0% față de anul precedent
Datorii
1.165.296 RON +338.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
reper anualClasamentePremii si distinctii 2014Locul 1 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 8.532.630 RON. Profit: 1.070.942 RON

Cifra de afaceri: 8.532.630 RON. Profit: 1.070.942 RON

Cifra de afaceri
8.532.630 RON -10.93% față de anul precedent
Profit net
1.070.942 RON -16.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
39 -13.33% față de anul precedent
Datorii
265.991 RON -43.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 9.579.614 RON. Profit: 1.277.104 RON

Cifra de afaceri: 9.579.614 RON. Profit: 1.277.104 RON

Cifra de afaceri
9.579.614 RON -4.55% față de anul precedent
Profit net
1.277.104 RON +29.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
45 +4.65% față de anul precedent
Datorii
467.928 RON -29.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
reper anualClasamentePremii si distinctii 2012Locul 1 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 10.036.408 RON. Profit: 986.034 RON

Cifra de afaceri: 10.036.408 RON. Profit: 986.034 RON

Cifra de afaceri
10.036.408 RON +22.19% față de anul precedent
Profit net
986.034 RON -38.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
43 -4.44% față de anul precedent
Datorii
664.377 RON -12.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 8.213.449 RON. Profit: 1.591.440 RON

Cifra de afaceri: 8.213.449 RON. Profit: 1.591.440 RON

Cifra de afaceri
8.213.449 RON +41.71% față de anul precedent
Profit net
1.591.440 RON +1236.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
45 -26.23% față de anul precedent
Datorii
756.755 RON -4.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 25 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2014

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Istoric complet al clasamentelor · poziție / număr de firme
An / indicatorJudețLocalitateCAENCAEN în județCAEN în localitate
2014Cifra de afaceri566din 24.700 · ILFOV 1din 52 · Sat Lipia Com. Gruiu 8din 2.979 · CAEN 0220 1din 9 · CAEN 0220 - ILFOV 1din 1 · CAEN 0220 - Sat Lipia Com. Gruiu
2014Profit net268din 24.719 · ILFOV 1din 52 · Sat Lipia Com. Gruiu 3din 2.979 · CAEN 0220 1din 9 · CAEN 0220 - ILFOV 1din 1 · CAEN 0220 - Sat Lipia Com. Gruiu
2014Angajati554din 24.719 · ILFOV 1din 52 · Sat Lipia Com. Gruiu 35din 2.979 · CAEN 0220 1din 9 · CAEN 0220 - ILFOV 1din 1 · CAEN 0220 - Sat Lipia Com. Gruiu
2012Cifra de afaceri841din 22.050 · ILFOV 1din 44 · Sat Lipia Com. Gruiu 16din 2.684 · CAEN 0220 1din 10 · CAEN 0220 - ILFOV 1din 1 · CAEN 0220 - Sat Lipia Com. Gruiu
2012Profit net275din 22.078 · ILFOV 1din 44 · Sat Lipia Com. Gruiu 4din 2.684 · CAEN 0220 1din 10 · CAEN 0220 - ILFOV 1din 1 · CAEN 0220 - Sat Lipia Com. Gruiu
2012Angajati479din 22.071 · ILFOV 1din 44 · Sat Lipia Com. Gruiu 38din 2.684 · CAEN 0220 1din 10 · CAEN 0220 - ILFOV 1din 1 · CAEN 0220 - Sat Lipia Com. Gruiu
2010Cifra de afaceri819din 18.426 · ILFOV 1din 47 · Sat Lipia Com. Gruiu 12din 2.104 · CAEN 0220 1din 7 · CAEN 0220 - ILFOV 1din 1 · CAEN 0220 - Sat Lipia Com. Gruiu
2010Profit net204din 18.433 · ILFOV 1din 47 · Sat Lipia Com. Gruiu 2din 2.104 · CAEN 0220 1din 7 · CAEN 0220 - ILFOV 1din 1 · CAEN 0220 - Sat Lipia Com. Gruiu
2010Angajati448din 18.433 · ILFOV 1din 47 · Sat Lipia Com. Gruiu 23din 2.104 · CAEN 0220 1din 7 · CAEN 0220 - ILFOV 1din 1 · CAEN 0220 - Sat Lipia Com. Gruiu
2008Cifra de afaceri882din 18.019 · ILFOV 1din 40 · Sat Lipia Com. Gruiu 10din 1.777 · CAEN 0220 1din 6 · CAEN 0220 - ILFOV 1din 1 · CAEN 0220 - Sat Lipia Com. Gruiu
2008Profit net346din 18.019 · ILFOV 1din 40 · Sat Lipia Com. Gruiu 4din 1.777 · CAEN 0220 1din 6 · CAEN 0220 - ILFOV 1din 1 · CAEN 0220 - Sat Lipia Com. Gruiu
2008Angajati568din 18.019 · ILFOV 2din 40 · Sat Lipia Com. Gruiu 30din 1.777 · CAEN 0220 1din 6 · CAEN 0220 - ILFOV 1din 1 · CAEN 0220 - Sat Lipia Com. Gruiu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0220, Ilfov

APOLLO FOREST SRL
CUI: 12422980CAEN: 0220
Activ
ILFOV, Com. Brăneşti1999-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.167.062 RON
Profit
43.758 RON
Angajati
3
WMA SOFT COMMERCE S.R.L.
CUI: 41047647CAEN: 0220
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2019-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.710.773 RON
Profit
0 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0220, Ilfov

Alte firme din Ilfov

REZIDENTA 25 NORD EST S.R.L.
CUI: 14332840CAEN: 6220
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2001-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.700 RON
Profit
7.494 RON
Angajati
0
PENYE TEXTIL COM SRL
CUI: 14303403CAEN: 4641
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2001-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.700.482 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
MEDISPORT SERV SRL
CUI: 14018555CAEN: 7210
Activ
ILFOV, Sat Copăceni Com. Copăceni2001-06-29
fara e-Factura
GUT VAD TRADING SRL
CUI: 8764186CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari1996-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.303 RON
Profit
24.591 RON
Angajati
1
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2004-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.340.931 RON
Profit
2.815.605 RON
Angajati
0
MULTIASIG CONSULTING S.R.L.
CUI: 32410513CAEN: 6622
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2013-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.554 RON
Profit
1.359 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SILVAREX 2001 SRL?

CUI-ul SILVAREX 2001 SRL este 14332212.

Unde este sediul SILVAREX 2001 SRL?

SILVAREX 2001 SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Lipia Com. Gruiu, Şos. Lipia-Nuci nr. 65, Sat Lipia Com. Gruiu, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata SILVAREX 2001 SRL?

SILVAREX 2001 SRL a fost infiintata in anul 2001 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SILVAREX 2001 SRL in 2024?

In 2024, SILVAREX 2001 SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.009.616 RON.

Cati angajati are SILVAREX 2001 SRL?

SILVAREX 2001 SRL a raportat un numar mediu de 20 salariati in 2024.

Ce activitate are SILVAREX 2001 SRL?

SILVAREX 2001 SRL are codul CAEN principal 0220 (Exploatarea forestieră).

Ce profit a inregistrat SILVAREX 2001 SRL in 2024?

SILVAREX 2001 SRL a inregistrat un profit net de 15.734 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.