Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 06:42
Despre PAPEM SRL
PAPEM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Lupeni Com. Lupeni, judetul HARGHITA, infiintata in 2001 (24 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 1419). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, PAPEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 16.705 RON, in scadere fata de anul precedent (-37.6%). Profitul net inregistrat a fost de 8.236 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 168.357 RON in 2008 la 16.705 RON in 2024. Datoriile raportate (126.120 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 16.705 RON
- Venituri totale
- 18.811 RON
- Cheltuieli totale
- 8.681 RON
- Profit brut
- 10.130 RON
- Profit net
- 8.236 RON
- Marja profit net
- 49,30%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 42.242 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 33.250 RON
- Casa & conturi bănci
- 8.992 RON
- Capital propriu
- -83.878 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, HARGHITA, Com. Lupeni, 537165
- Cod postal
- 537165
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Reluare activitate din 19.06.2012
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 16.705 RON
- Rezultat net
- 8.236 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 16.705 RON | 26.790 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 18.811 RON | 26.790 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 8.681 RON | 14.204 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 10.130 RON | 12.586 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 8.236 RON | 10.369 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 42.242 RON | 40.054 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 42.242 RON | 40.054 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 200 RON |
| CreanțeSume de încasat | 33.250 RON | 33.184 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 8.992 RON | 6.670 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 126.120 RON | 132.169 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -83.878 RON | -92.115 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 19,5 %Profit net / active totale
- ROE
- -9,8 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,33 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -198,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 16.705 -37,6% față de anul precedent | 18.811 | 8.681 | 10.130 -19,5% față de anul precedent | 8.236 -20,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 26.790 -15,2% față de anul precedent | 26.790 | 14.204 | 12.586 -43,2% față de anul precedent | 10.369 -51,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 31.590 +4,7% față de anul precedent | 29.790 | 7.647 | 22.143 -9,6% față de anul precedent | 21.193 -10,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 30.163 -22,2% față de anul precedent | 32.163 | 7.661 | 24.502 -24,2% față de anul precedent | 23.674 -24,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 38.755 -23,5% față de anul precedent | 38.755 | 6.452 | 32.303 +105,0% față de anul precedent | 31.209 +110,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 50.677 -29,6% față de anul precedent | 50.677 | 34.922 | 15.755 | 14.847 | 0 | 0 |
| 2018 | 71.961 +53,7% față de anul precedent | 71.545 | 103.851 | 0 | 0 | 32.306 | 33.028 |
| 2017 | 46.829 -44,8% față de anul precedent | 48.745 | 79.970 | 0 | 0 | 31.225 | 31.693 |
| 2016 | 84.862 +1.985,6% față de anul precedent | 90.362 | 94.554 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 4.192 | 5.039 |
| 2015 | 4.069 -97,5% față de anul precedent | 2.871 | 2.475 | 396 -99,6% față de anul precedent | 274 -99,7% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 161.045 | 97.389 | 9.980 | 87.409 | 82.306 | 0 | 0 |
| 2013 | 0 | 0 | 943 | 0 | 0 | 943 | 943 |
| 2012 | 0 | 123 | 1.485 | 0 | 0 | 1.362 | 1.362 |
| 2011 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 40.327 -76,1% față de anul precedent | 117.868 | 114.201 | 3.667 | 2.950 | 0 | 0 |
| 2008 | 168.357 | 168.398 | 238.634 | 0 | 0 | 70.236 | 70.236 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 42.242 | 42.242 | 0 | 33.250 | 8.992 |
| 2023 | 0 | 40.054 | 40.054 | 200 | 33.184 | 6.670 |
| 2022 | 0 | 57.340 | 57.340 | 200 | 33.289 | 23.851 |
| 2021 | 0 | 42.595 | 42.595 | 2.000 | 33.834 | 6.761 |
| 2020 | 0 | 40.073 | 40.073 | 0 | 35.624 | 4.449 |
| 2019 | 0 | 38.451 | 38.451 | 714 | 35.059 | 2.678 |
| 2018 | 0 | 35.500 | 35.500 | 2.237 | 21.191 | 12.072 |
| 2017 | 0 | 34.586 | 34.586 | 10.646 | 22.262 | 1.678 |
| 2016 | 0 | 41.815 | 41.815 | 12.609 | 20.954 | 8.252 |
| 2015 | 0 | 39.455 | 39.455 | 24.966 | 10.699 | 3.790 |
| 2014 | 0 | 39.806 | 39.806 | 28.150 | 10.699 | 957 |
| 2013 | 0 | 120.664 | 120.664 | 109.965 | 10.699 | 0 |
| 2012 | 484 | 120.664 | 121.148 | 109.965 | 10.699 | 0 |
| 2011 | 1.161 | 130.556 | 131.717 | 109.965 | 20.524 | 67 |
| 2010 | 1.161 | 130.556 | 131.717 | 109.965 | 20.524 | 67 |
| 2009 | 1.161 | 131.083 | 132.244 | 109.965 | 21.051 | 67 |
| 2008 | 6.311 | 129.906 | 136.217 | 112.731 | 14.606 | 2.569 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 126.120 -4,6% față de anul precedent | -83.878 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 132.169 -17,3% față de anul precedent | -92.115 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 159.824 -3,9% față de anul precedent | -102.484 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 166.271 -11,3% față de anul precedent | -123.676 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 187.424 -13,6% față de anul precedent | -147.351 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 217.011 -5,2% față de anul precedent | -178.560 | Neraportat | 1 -66,7% față de anul precedent |
| 2018 | 228.909 +17,4% față de anul precedent | -193.409 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 194.967 +14,4% față de anul precedent | -160.381 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2016 | 170.503 +4,5% față de anul precedent | -128.688 | Neraportat | 4 |
| 2015 | 163.104 -0,4% față de anul precedent | -123.649 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 163.729 -49,9% față de anul precedent | -123.923 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 326.893 +0,1% față de anul precedent | -206.229 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 326.434 -2,7% față de anul precedent | -205.286 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 335.641 0,0% față de anul precedent | -203.924 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 335.641 -0,2% față de anul precedent | -203.924 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2009 | 336.168 -2,0% față de anul precedent | -203.924 | Neraportat | 4 -50,0% față de anul precedent |
| 2008 | 343.091 | -206.874 | Neraportat | 8 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 16.705 RON. Profit: 8.236 RON
Cifra de afaceri: 16.705 RON. Profit: 8.236 RON
- Cifra de afaceri
- 16.705 RON -37.64% față de anul precedent
- Profit net
- 8.236 RON -20.57% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 126.120 RON -4.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 26.790 RON. Profit: 10.369 RON
Cifra de afaceri: 26.790 RON. Profit: 10.369 RON
- Cifra de afaceri
- 26.790 RON -15.19% față de anul precedent
- Profit net
- 10.369 RON -51.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 132.169 RON -17.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 31.590 RON. Profit: 21.193 RON
Cifra de afaceri: 31.590 RON. Profit: 21.193 RON
- Cifra de afaceri
- 31.590 RON +4.73% față de anul precedent
- Profit net
- 21.193 RON -10.48% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 159.824 RON -3.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 30.163 RON. Profit: 23.674 RON
Cifra de afaceri: 30.163 RON. Profit: 23.674 RON
- Cifra de afaceri
- 30.163 RON -22.17% față de anul precedent
- Profit net
- 23.674 RON -24.14% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 166.271 RON -11.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 38.755 RON. Profit: 31.209 RON
Cifra de afaceri: 38.755 RON. Profit: 31.209 RON
- Cifra de afaceri
- 38.755 RON -23.53% față de anul precedent
- Profit net
- 31.209 RON +110.2% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 187.424 RON -13.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 50.677 RON. Profit: 14.847 RON
Cifra de afaceri: 50.677 RON. Profit: 14.847 RON
- Cifra de afaceri
- 50.677 RON -29.58% față de anul precedent
- Profit net
- 14.847 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 217.011 RON -5.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 71.961 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 71.961 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 71.961 RON +53.67% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 33.028 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 228.909 RON +17.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 46.829 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 46.829 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 46.829 RON -44.82% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 31.693 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 194.967 RON +14.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 84.862 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 84.862 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 84.862 RON +1985.57% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 5.039 RON
- Angajati
- 4
- Datorii
- 170.503 RON +4.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 4.069 RON. Profit: 274 RON
Cifra de afaceri: 4.069 RON. Profit: 274 RON
- Cifra de afaceri
- 4.069 RON -97.47% față de anul precedent
- Profit net
- 274 RON -99.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 163.104 RON -0.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 161.045 RON. Profit: 82.306 RON
Cifra de afaceri: 161.045 RON. Profit: 82.306 RON
- Cifra de afaceri
- 161.045 RON
- Profit net
- 82.306 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 163.729 RON -49.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 943 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 326.893 RON +0.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.362 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 326.434 RON -2.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 335.641 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 335.641 RON -0.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 40.327 RON. Profit: 2.950 RON
Cifra de afaceri: 40.327 RON. Profit: 2.950 RON
- Cifra de afaceri
- 40.327 RON -76.05% față de anul precedent
- Profit net
- 2.950 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 336.168 RON -2.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 168.357 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 168.357 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 168.357 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 70.236 RON
- Angajati
- 8
- Datorii
- 343.091 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082001 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPAPEM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1419 in Sat Lupeni Com. Lupeni (HARGHITA)
PAPEM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1419 in Sat Lupeni Com. Lupeni (HARGHITA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 1419, Harghita
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1419, Harghita
Alte firme din Harghita
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul PAPEM SRL?
CUI-ul PAPEM SRL este 14333951.
Unde este sediul PAPEM SRL?
PAPEM SRL are sediul in Romania, HARGHITA, Sat Lupeni Com. Lupeni, 537165, Sat Lupeni Com. Lupeni, judetul HARGHITA.
Cand a fost infiintata PAPEM SRL?
PAPEM SRL a fost infiintata in anul 2001 (24 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a PAPEM SRL in 2024?
In 2024, PAPEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 16.705 RON.
Ce activitate are PAPEM SRL?
PAPEM SRL are codul CAEN principal 1419.
Ce profit a inregistrat PAPEM SRL in 2024?
PAPEM SRL a inregistrat un profit net de 8.236 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.