Activ e‑Factură

BEST FINANCE SERVICES SPRL

CUI: 14356130
CIF: 14356130
CAEN: 7414
Formă: Societate profesionala de practicieni in insolventa
Înființată: 18 decembrie 2001 · 24 ani
Distribuie:

Alte activități de design specializat

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:10

Despre BEST FINANCE SERVICES SPRL

BEST FINANCE SERVICES SPRL este o societate profesionala de practicieni in insolventa cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2001 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de design specializat" (cod CAEN 7414), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Barbu Catargi nr. 6, 900657
Detalii adresaCAM 1

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Barbu Catargi nr. 6, 900657
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Barbu Catargi nr. 6
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERS. JUR. DE DREPT PRIVAT FARA SCOP PATRIMONIAL
Act constitutiv
RSP 0264/31.12.2006
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.12.2001
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)
TVA la incasare
1 aprilie 2016 - 20 noiembrie 2018

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2018 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2016 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2001 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBEST FINANCE SERVICES SPRL (Societate profesionala de practicieni in insolventa) - CAEN 7414 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

BEST FINANCE SERVICES SPRL (Societate profesionala de practicieni in insolventa) - CAEN 7414 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7414, Constanţa

MARENGO MODEL SRL
CUI: 21841499CAEN: 7414
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.540.006 RON
Profit
22.725 RON
Angajati
6
QUASAR STUDIO & DESIGN SRL
CUI: 29313707CAEN: 7414
Activ
CONSTANŢA, Loc. Mamaia Mun. Constanţa2011-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
494.129 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PESTICLA.RO S.R.L.
CUI: 48465558CAEN: 7414
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
364.144 RON
Profit
10.757 RON
Angajati
0
DREAMFORGE S.R.L.
CUI: 47479750CAEN: 7414
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.396 RON
Profit
59.671 RON
Angajati
1
LAZIA HOME DESIGN S.R.L.
CUI: 42656044CAEN: 7414
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.902 RON
Profit
7.206 RON
Angajati
0
FAIRYTALE WEDDING COM SRL
CUI: 27248262CAEN: 7414
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2010-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.352 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DESIGN & VARNISH PRINT S.R.L.
CUI: 40302571CAEN: 7414
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.990 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BEST FINANCE SERVICES SPRL?

CUI-ul BEST FINANCE SERVICES SPRL este 14356130.

Unde este sediul BEST FINANCE SERVICES SPRL?

BEST FINANCE SERVICES SPRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Barbu Catargi nr. 6, 900657, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata BEST FINANCE SERVICES SPRL?

BEST FINANCE SERVICES SPRL a fost infiintata in anul 2001 (24 ani de activitate).

Ce activitate are BEST FINANCE SERVICES SPRL?

BEST FINANCE SERVICES SPRL are codul CAEN principal 7414 (Alte activități de design specializat).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.