Activ Plătitor TVA

MARTINEZ BORGO SOLE SRL

CUI: 14368860
CIF: RO14368860
Reg. Com.: J2001000912267
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 decembrie 2001 · 24 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:23

Despre MARTINEZ BORGO SOLE SRL

MARTINEZ BORGO SOLE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Com. Sânger, judetul MUREŞ, infiintata in 2001 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MARTINEZ BORGO SOLE SRL a raportat o cifra de afaceri de 216.234 RON, in crestere fata de anul precedent (+39.3%). Profitul net inregistrat a fost de 10.712 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 113.694 RON in 2008 la 216.234 RON in 2024. Datoriile raportate (1.275.048 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
216.234 RON
Venituri totale
275.856 RON
Cheltuieli totale
263.104 RON
Profit brut
12.752 RON
Profit net
10.712 RON
Marja profit net
4,95%
Active imobilizate
1.229.355 RON
Active circulante
344.605 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
265.943 RON
Casa & conturi bănci
78.662 RON
Capital propriu
298.912 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Com. Sânger, SAT ZĂPODEA nr. 20

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Com. Sânger, SAT ZĂPODEA nr. 20
Cod poștal: 547547
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Zăpodea Com. Sânger, G. Zăpodea nr. 20, 547547
Cod postal
547547
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.12.2001
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Luduş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
216.234 RON
Rezultat net
10.712 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 216.234 RON 155.250 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 275.856 RON 227.517 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 263.104 RON 292.484 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 12.752 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 10.712 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 64.967 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 64.967 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.229.355 RON 1.223.596 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 344.605 RON 242.270 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.573.960 RON 1.465.866 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 265.943 RON 195.051 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 78.662 RON 47.219 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.275.048 RON 1.177.666 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 298.912 RON 288.200 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.573.960RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

81,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.573.960 RON
Datorii totale1.275.048 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,7 %Profit net / active totale
ROE
3,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,27 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
19,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 216.234 +39,3% față de anul precedent 275.856 263.104 12.752 10.712 0 0
2023 155.250 -54,4% față de anul precedent 227.517 292.484 0 0 64.967 64.967
2022 340.108 -21,6% față de anul precedent 386.042 486.208 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 100.166 110.369
2021 433.615 +115,5% față de anul precedent 478.956 391.802 87.154 +27,4% față de anul precedent 74.146 +18,9% față de anul precedent 0 0
2020 201.213 -39,1% față de anul precedent 320.678 252.287 68.391 -36,9% față de anul precedent 62.355 -37,3% față de anul precedent 0 0
2019 330.320 +68,2% față de anul precedent 387.960 279.554 108.406 +272,9% față de anul precedent 99.486 +329,2% față de anul precedent 0 0
2018 196.337 +97,6% față de anul precedent 308.134 279.066 29.068 -34,2% față de anul precedent 23.178 -44,5% față de anul precedent 0 0
2017 99.354 +126,8% față de anul precedent 100.655 56.504 44.151 +25,6% față de anul precedent 41.734 +27,9% față de anul precedent 0 0
2013 43.817 -53,1% față de anul precedent 87.109 51.955 35.154 +39,6% față de anul precedent 32.629 +55,0% față de anul precedent 0 0
2012 93.453 -39,0% față de anul precedent 168.548 143.365 25.183 -67,6% față de anul precedent 21.058 -69,8% față de anul precedent 0 0
2011 153.314 +44,7% față de anul precedent 206.857 129.135 77.722 69.653 0 0
2010 105.984 +22,6% față de anul precedent 211.306 214.672 0 0 3.366 6.591
2009 86.483 -23,9% față de anul precedent 128.181 141.957 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 13.776 16.643
2008 113.694 114.930 102.519 12.411 12.411 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.229.355 344.605 1.573.960 0 265.943 78.662
2023 1.223.596 242.270 1.465.866 0 195.051 47.219
2022 1.223.596 409.165 1.632.761 0 343.139 66.026
2021 1.264.354 446.312 1.710.666 0 116.156 330.156
2020 1.305.322 494.693 1.800.015 26.090 163.681 304.922
2019 1.228.593 370.509 1.599.102 0 199.708 170.801
2018 1.138.947 230.638 1.369.585 0 74.793 155.845
2017 171.284 168.728 340.012 0 59.788 108.940
2013 276.184 83.258 359.442 0 75.694 7.564
2012 276.184 94.917 371.101 0 79.251 15.666
2011 252.487 80.327 332.814 0 78.517 1.810
2010 243.614 169.573 413.187 19.266 112.606 37.701
2009 335.642 67.548 403.190 43.274 16.705 7.569
2008 333.106 84.164 417.270 28.031 31.841 24.292

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.275.048 +8,3% față de anul precedent 298.912 Neraportat 0
2023 1.177.666 -11,4% față de anul precedent 288.200 Neraportat 0
2022 1.329.142 +2,5% față de anul precedent 303.619 Neraportat 0
2021 1.296.678 -11,2% față de anul precedent 413.988 Neraportat 0
2020 1.460.173 +10,5% față de anul precedent 339.842 Neraportat 0
2019 1.321.508 +10,9% față de anul precedent 277.594 Neraportat 0
2018 1.191.477 +543,8% față de anul precedent 178.108 Neraportat 0
2017 185.082 -38,4% față de anul precedent 154.930 Neraportat 0
2013 300.191 -12,9% față de anul precedent 59.251 Neraportat 0
2012 344.478 +5,3% față de anul precedent 26.623 Neraportat 0
2011 327.249 -31,4% față de anul precedent 5.565 Neraportat 0
2010 477.275 +3,6% față de anul precedent -64.088 Neraportat 0
2009 460.687 +0,6% față de anul precedent -57.497 Neraportat 0
2008 458.124 -40.854 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

42din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 216.234 RON. Profit: 10.712 RON

Cifra de afaceri: 216.234 RON. Profit: 10.712 RON

Cifra de afaceri
216.234 RON +39.28% față de anul precedent
Profit net
10.712 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.275.048 RON +8.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 155.250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 155.250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
155.250 RON -54.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
64.967 RON
Angajati
0
Datorii
1.177.666 RON -11.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 340.108 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 340.108 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
340.108 RON -21.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
110.369 RON
Angajati
0
Datorii
1.329.142 RON +2.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 433.615 RON. Profit: 74.146 RON

Cifra de afaceri: 433.615 RON. Profit: 74.146 RON

Cifra de afaceri
433.615 RON +115.5% față de anul precedent
Profit net
74.146 RON +18.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.296.678 RON -11.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 201.213 RON. Profit: 62.355 RON

Cifra de afaceri: 201.213 RON. Profit: 62.355 RON

Cifra de afaceri
201.213 RON -39.09% față de anul precedent
Profit net
62.355 RON -37.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.460.173 RON +10.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 330.320 RON. Profit: 99.486 RON

Cifra de afaceri: 330.320 RON. Profit: 99.486 RON

Cifra de afaceri
330.320 RON +68.24% față de anul precedent
Profit net
99.486 RON +329.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.321.508 RON +10.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 196.337 RON. Profit: 23.178 RON

Cifra de afaceri: 196.337 RON. Profit: 23.178 RON

Cifra de afaceri
196.337 RON +97.61% față de anul precedent
Profit net
23.178 RON -44.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.191.477 RON +543.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 99.354 RON. Profit: 41.734 RON

Cifra de afaceri: 99.354 RON. Profit: 41.734 RON

Cifra de afaceri
99.354 RON +126.75% față de anul precedent
Profit net
41.734 RON +27.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
185.082 RON -38.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2014 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 43.817 RON. Profit: 32.629 RON

Cifra de afaceri: 43.817 RON. Profit: 32.629 RON

Cifra de afaceri
43.817 RON -53.11% față de anul precedent
Profit net
32.629 RON +54.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
300.191 RON -12.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 93.453 RON. Profit: 21.058 RON

Cifra de afaceri: 93.453 RON. Profit: 21.058 RON

Cifra de afaceri
93.453 RON -39.04% față de anul precedent
Profit net
21.058 RON -69.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
344.478 RON +5.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 153.314 RON. Profit: 69.653 RON

Cifra de afaceri: 153.314 RON. Profit: 69.653 RON

Cifra de afaceri
153.314 RON +44.66% față de anul precedent
Profit net
69.653 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
327.249 RON -31.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 105.984 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 105.984 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
105.984 RON +22.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.591 RON
Angajati
0
Datorii
477.275 RON +3.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 86.483 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 86.483 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
86.483 RON -23.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.643 RON
Angajati
0
Datorii
460.687 RON +0.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 113.694 RON. Profit: 12.411 RON

Cifra de afaceri: 113.694 RON. Profit: 12.411 RON

Cifra de afaceri
113.694 RON
Profit net
12.411 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
458.124 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2001 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMARTINEZ BORGO SOLE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Com. Sânger (MUREŞ)

MARTINEZ BORGO SOLE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Com. Sânger (MUREŞ)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Mureş

IOMAR TURIST S.R.L.
CUI: 1243601CAEN: 6820
Activ
MUREŞ, Orş. Sovata1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.867 RON
Profit
11.328 RON
Angajati
1
DRASCOM IMPEX SRL
CUI: 9125750CAEN: 6820
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1997-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.970 RON
Profit
33.821 RON
Angajati
1
HP DENT SRL
CUI: 28904950CAEN: 6820
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2011-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.523 RON
Profit
56.589 RON
Angajati
1
IMMANUEL S.R.L.
CUI: 47807962CAEN: 6820
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2023-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.663 RON
Profit
88.115 RON
Angajati
2
TRIUMPH SRL
CUI: 2530992CAEN: 6820
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni1992-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
232.608 RON
Profit
38.378 RON
Angajati
1
FOURNITURE GRANDE CUISINE SRL
CUI: 14922183CAEN: 6820
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2002-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.836 RON
Profit
53.953 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Mureş

LA PETRICA S.R.L.
CUI: 14329810CAEN: 6820
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2001-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.650 RON
Profit
77.702 RON
Angajati
0
GEROMINO SRL
CUI: 14407269CAEN: 6820
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2002-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.861 RON
Profit
40.866 RON
Angajati
1
LUCKY LAND SRL
CUI: 14067833CAEN: 6820
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2001-07-25
fara e-Factura
LM TRADE SRL
CUI: 14477566CAEN: 6820
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2002-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Mureş

VALDA DENT SRL
CUI: 14366142CAEN: 8623
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2001-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
528.968 RON
Profit
280.479 RON
Angajati
2
AUTOPROCOM SRL
CUI: 14373867CAEN: 4672
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2002-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.695.532 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ARCH PIN SRL
CUI: 14340487CAEN: 7111
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2001-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
940.234 RON
Profit
623.946 RON
Angajati
1
ARX S.R.L.
CUI: 14630456CAEN: 7111
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2002-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.702 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SERVETROM SRL
CUI: 8391710CAEN: 7500
Activ
MUREŞ, Sat Găneşti Com. Găneşti1996-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000.482 RON
Profit
200.222 RON
Angajati
4
VERVILCOM SRL
CUI: 16361990CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Sat Aluniş Com. Aluniş2004-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
421.321 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARTINEZ BORGO SOLE SRL?

CUI-ul MARTINEZ BORGO SOLE SRL este 14368860.

Unde este sediul MARTINEZ BORGO SOLE SRL?

MARTINEZ BORGO SOLE SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Com. Sânger, SAT ZĂPODEA nr. 20, Com. Sânger, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata MARTINEZ BORGO SOLE SRL?

MARTINEZ BORGO SOLE SRL a fost infiintata in anul 2001 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARTINEZ BORGO SOLE SRL in 2024?

In 2024, MARTINEZ BORGO SOLE SRL a raportat o cifra de afaceri de 216.234 RON.

Ce activitate are MARTINEZ BORGO SOLE SRL?

MARTINEZ BORGO SOLE SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat MARTINEZ BORGO SOLE SRL in 2024?

MARTINEZ BORGO SOLE SRL a inregistrat un profit net de 10.712 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.