Activ e‑Factură

NEC AUTO 91 SRL

CUI: 1443022
CIF: 1443022
Reg. Com.: J1991000304393
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:15

Despre NEC AUTO 91 SRL

NEC AUTO 91 SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Focşani, judetul VRANCEA, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NEC AUTO 91 SRL a raportat o cifra de afaceri de 32.832 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.4%). Profitul net inregistrat a fost de 14.613 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 97.085 RON in 2008 la 32.832 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
32.832 RON
Venituri totale
32.832 RON
Cheltuieli totale
15.299 RON
Profit brut
17.533 RON
Profit net
14.613 RON
Marja profit net
44,51%
Active imobilizate
38.729 RON
Active circulante
25.158 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
25.158 RON
Capital propriu
62.570 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Cuza Vodă nr. 18, 620034
Telefon0745899109

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Cuza Vodă nr. 18, 620034
Cod poștal: 620034
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Cuza Vodă nr. 18, 620034
Cod postal
620034
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.04.1991
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
32.832 RON
Rezultat net
14.613 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 32.832 RON 32.688 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 32.832 RON 32.755 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 15.299 RON 12.553 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 17.533 RON 20.202 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 14.613 RON 16.867 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 38.729 RON 43.237 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 25.158 RON 23.981 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 63.887 RON 67.218 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25.158 RON 23.981 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.317 RON 2.395 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 62.570 RON 64.823 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active63.887RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale63.887 RON
Datorii totale1.317 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
22,9 %Profit net / active totale
ROE
23,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
19,10 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
97,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 32.832 +0,4% față de anul precedent 32.832 15.299 17.533 -13,2% față de anul precedent 14.613 -13,4% față de anul precedent 0 0
2023 32.688 +0,5% față de anul precedent 32.755 12.553 20.202 -0,3% față de anul precedent 16.867 -12,6% față de anul precedent 0 0
2022 32.528 +0,2% față de anul precedent 32.548 12.284 20.264 -8,0% față de anul precedent 19.288 -8,4% față de anul precedent 0 0
2021 32.466 +56,2% față de anul precedent 32.553 10.518 22.035 +116,9% față de anul precedent 21.061 +120,9% față de anul precedent 0 0
2020 20.788 +4,4% față de anul precedent 20.811 10.654 10.157 +9,5% față de anul precedent 9.533 +9,8% față de anul precedent 0 0
2019 19.906 +2,0% față de anul precedent 19.906 10.628 9.278 -7,2% față de anul precedent 8.681 -7,8% față de anul precedent 0 0
2018 19.517 +16,3% față de anul precedent 19.517 9.520 9.997 +56,1% față de anul precedent 9.412 +60,3% față de anul precedent 0 0
2017 16.781 -11,0% față de anul precedent 17.781 11.377 6.404 -27,0% față de anul precedent 5.870 -27,9% față de anul precedent 0 0
2016 18.846 +1,2% față de anul precedent 21.346 12.568 8.778 +20,8% față de anul precedent 8.138 +21,4% față de anul precedent 0 0
2015 18.617 +0,1% față de anul precedent 18.617 11.353 7.264 +35,9% față de anul precedent 6.705 +40,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 18.604 -1,7% față de anul precedent 18.604 13.260 5.344 +54,5% față de anul precedent 4.786 +63,5% față de anul precedent 0 0
2013 18.920 -37,2% față de anul precedent 18.920 15.460 3.460 2.928 0 0
2012 30.114 -3,7% față de anul precedent 30.336 32.753 0 0 2.417 2.417
2011 31.281 -10,5% față de anul precedent 31.281 46.371 0 0 15.090 15.090
2010 34.966 -44,2% față de anul precedent 35.743 67.205 0 0 31.462 34.687
2009 62.704 -35,4% față de anul precedent 62.704 65.441 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.737 5.755
2008 97.085 97.171 88.247 8.924 7.496 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 38.729 25.158 63.887 0 0 25.158
2023 43.237 23.981 67.218 0 0 23.981
2022 47.746 34.689 82.435 0 0 34.689
2021 52.255 31.853 84.108 0 0 31.853
2020 56.763 19.578 76.341 0 0 19.578
2019 61.272 12.288 73.560 0 0 12.288
2018 65.780 8.694 74.474 0 0 8.694
2017 70.289 4.096 74.385 0 0 4.096
2016 74.797 4.815 79.612 0 0 4.815
2015 79.306 9.667 88.973 0 1.560 8.107
2014 93.340 3.845 97.185 0 0 3.845
2013 98.137 2.506 100.643 0 1.550 956
2012 102.934 2.621 105.555 0 2.000 621
2011 107.731 6.660 114.391 5.768 0 892
2010 112.528 15.698 128.226 14.589 385 724
2009 98.383 50.013 148.396 41.856 7.765 392
2008 101.627 72.734 174.361 67.059 5.446 229

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.317 -45,0% față de anul precedent 62.570 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 2.395 +310,8% față de anul precedent 64.823 Neraportat 1
2022 583 +18,5% față de anul precedent 81.852 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 492 -14,1% față de anul precedent 83.616 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 573 +18,6% față de anul precedent 75.768 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 483 -20,2% față de anul precedent 73.077 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 605 +33,3% față de anul precedent 73.869 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 454 -94,9% față de anul precedent 73.931 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 8.919 -66,2% față de anul precedent 70.693 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 26.418 -17,7% față de anul precedent 62.555 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 32.097 -20,4% față de anul precedent 65.088 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 40.341 -16,3% față de anul precedent 60.302 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 48.182 -11,8% față de anul precedent 57.373 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 54.601 +2,4% față de anul precedent 59.790 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 53.346 -7,6% față de anul precedent 74.880 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2009 57.707 -18,1% față de anul precedent 90.689 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 70.421 103.940 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
NBNECULAI BÂTCĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36599/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 32.832 RON. Profit: 14.613 RON

Cifra de afaceri: 32.832 RON. Profit: 14.613 RON

Cifra de afaceri
32.832 RON +0.44% față de anul precedent
Profit net
14.613 RON -13.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.317 RON -45.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 32.688 RON. Profit: 16.867 RON

Cifra de afaceri: 32.688 RON. Profit: 16.867 RON

Cifra de afaceri
32.688 RON +0.49% față de anul precedent
Profit net
16.867 RON -12.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.395 RON +310.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 32.528 RON. Profit: 19.288 RON

Cifra de afaceri: 32.528 RON. Profit: 19.288 RON

Cifra de afaceri
32.528 RON +0.19% față de anul precedent
Profit net
19.288 RON -8.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
583 RON +18.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 32.466 RON. Profit: 21.061 RON

Cifra de afaceri: 32.466 RON. Profit: 21.061 RON

Cifra de afaceri
32.466 RON +56.18% față de anul precedent
Profit net
21.061 RON +120.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
492 RON -14.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 20.788 RON. Profit: 9.533 RON

Cifra de afaceri: 20.788 RON. Profit: 9.533 RON

Cifra de afaceri
20.788 RON +4.43% față de anul precedent
Profit net
9.533 RON +9.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
573 RON +18.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 19.906 RON. Profit: 8.681 RON

Cifra de afaceri: 19.906 RON. Profit: 8.681 RON

Cifra de afaceri
19.906 RON +1.99% față de anul precedent
Profit net
8.681 RON -7.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
483 RON -20.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 19.517 RON. Profit: 9.412 RON

Cifra de afaceri: 19.517 RON. Profit: 9.412 RON

Cifra de afaceri
19.517 RON +16.3% față de anul precedent
Profit net
9.412 RON +60.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
605 RON +33.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 16.781 RON. Profit: 5.870 RON

Cifra de afaceri: 16.781 RON. Profit: 5.870 RON

Cifra de afaceri
16.781 RON -10.96% față de anul precedent
Profit net
5.870 RON -27.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
454 RON -94.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 18.846 RON. Profit: 8.138 RON

Cifra de afaceri: 18.846 RON. Profit: 8.138 RON

Cifra de afaceri
18.846 RON +1.23% față de anul precedent
Profit net
8.138 RON +21.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.919 RON -66.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 18.617 RON. Profit: 6.705 RON

Cifra de afaceri: 18.617 RON. Profit: 6.705 RON

Cifra de afaceri
18.617 RON +0.07% față de anul precedent
Profit net
6.705 RON +40.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.418 RON -17.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 18.604 RON. Profit: 4.786 RON

Cifra de afaceri: 18.604 RON. Profit: 4.786 RON

Cifra de afaceri
18.604 RON -1.67% față de anul precedent
Profit net
4.786 RON +63.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
32.097 RON -20.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 18.920 RON. Profit: 2.928 RON

Cifra de afaceri: 18.920 RON. Profit: 2.928 RON

Cifra de afaceri
18.920 RON -37.17% față de anul precedent
Profit net
2.928 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
40.341 RON -16.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 30.114 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.114 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.114 RON -3.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.417 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
48.182 RON -11.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 31.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.281 RON -10.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.090 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
54.601 RON +2.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 34.966 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 34.966 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
34.966 RON -44.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.687 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
53.346 RON -7.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 62.704 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 62.704 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
62.704 RON -35.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.755 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
57.707 RON -18.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 97.085 RON. Profit: 7.496 RON

Cifra de afaceri: 97.085 RON. Profit: 7.496 RON

Cifra de afaceri
97.085 RON
Profit net
7.496 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
70.421 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1992 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNEC AUTO 91 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Focşani (VRANCEA)

NEC AUTO 91 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Focşani (VRANCEA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.102026Mentiune · Buletin 36599/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 04.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
NEC AUTO 91 SRL
CUI
1443022
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.10.2026
Registrul Comerțului
J39/304/1991
EUID
ROONRC.J39/304/1991
Sediu
Municipiul Focşani, Jud. Vrancea, Str. CUZA VODA, Nr. 18
Județ
Vrancea
Număr încheiere
783017
Data încheierii
05.10.2026
Număr dosar
3541726
Data dosarului
04.09.2026
Tribunal
Vrancea
Registrator
Codruta-Anca Andrei

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 04.09.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3541726 din 04.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36599/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Vrancea

MIDCO SRL
CUI: 1438786CAEN: 6820
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.000 RON
Profit
13.307 RON
Angajati
0
CROMATIC SRL
CUI: 1445333CAEN: 6820
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.000 RON
Profit
24.478 RON
Angajati
0
VIOMAR STUDIO SRL
CUI: 6703840CAEN: 6820
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1995-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.847 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TIMIS 2002 SRL
CUI: 15376799CAEN: 6820
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2003-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.462 RON
Profit
12.468 RON
Angajati
1
NICODEL CAPITAL S.R.L.
CUI: 42565930CAEN: 6820
Activ
VRANCEA, Sat Răstoaca Com. Răstoaca2020-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.269 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Vrancea

MODEX SRL
CUI: 1441609CAEN: 6820
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.968 RON
Profit
12.436 RON
Angajati
1
COMPIL IMEX SRL
CUI: 1443944CAEN: 6820
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.355 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
METEX SA
CUI: 1441374CAEN: 6820
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.429.509 RON
Profit
0 RON
Angajati
48

Alte firme din Vrancea

LUX SRL
CUI: 1443014CAEN: 4719
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RESTAURANT ROMANTA SRL
CUI: 1443090CAEN: 4778
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.437 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
STELA COM SRL
CUI: 1444524CAEN: 4638
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.184.397 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
UZROM COM S.R.L.
CUI: 2380364CAEN: 4754
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1992-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.006 RON
Profit
3.043 RON
Angajati
0
FENDER ART S.R.L.
CUI: 48523500CAEN: 4673
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2023-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.498 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NEC AUTO 91 SRL?

CUI-ul NEC AUTO 91 SRL este 1443022.

Unde este sediul NEC AUTO 91 SRL?

NEC AUTO 91 SRL are sediul in Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Cuza Vodă nr. 18, 620034, Mun. Focşani, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata NEC AUTO 91 SRL?

NEC AUTO 91 SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NEC AUTO 91 SRL in 2024?

In 2024, NEC AUTO 91 SRL a raportat o cifra de afaceri de 32.832 RON.

Cati angajati are NEC AUTO 91 SRL?

NEC AUTO 91 SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are NEC AUTO 91 SRL?

NEC AUTO 91 SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat NEC AUTO 91 SRL in 2024?

NEC AUTO 91 SRL a inregistrat un profit net de 14.613 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.