Activ Plătitor TVA

YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL

CUI: 14444372
CIF: RO14444372
Reg. Com.: J2002000896405
CAEN: 4642
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 februarie 2002 · 24 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 19:52

Despre YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL

YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei" (cod CAEN 4642), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 212.066 RON, in crestere fata de anul precedent (+31.1%). Profitul net inregistrat a fost de 16.489 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 414.405 RON in 2008 la 212.066 RON in 2024. Datoriile raportate (351.822 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
212.066 RON
Venituri totale
213.345 RON
Cheltuieli totale
193.697 RON
Profit brut
19.648 RON
Profit net
16.489 RON
Marja profit net
7,78%
Active imobilizate
59.882 RON
Active circulante
866.032 RON
Stocuri
742.580 RON
Creanțe
97.305 RON
Casa & conturi bănci
26.147 RON
Capital propriu
574.092 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Aleea Avrig nr. 3
Telefon0788171377

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Aleea Avrig nr. 3
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Aleea Avrig nr. 3
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.10.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
212.066 RON
Rezultat net
16.489 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 212.066 RON 161.770 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 213.345 RON 161.770 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 193.697 RON 169.032 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 19.648 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 16.489 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 7.262 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 7.262 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 59.882 RON 64.835 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 866.032 RON 747.534 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 925.914 RON 812.369 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 742.580 RON 628.919 RON
CreanțeSume de încasat 97.305 RON 85.039 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 26.147 RON 33.576 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 351.822 RON 254.766 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 574.092 RON 557.603 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active925.914RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

38,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale925.914 RON
Datorii totale351.822 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,8 %Profit net / active totale
ROE
2,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,46 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
62,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 212.066 +31,1% față de anul precedent 213.345 193.697 19.648 16.489 0 0
2023 161.770 +83,4% față de anul precedent 161.770 169.032 0 0 7.262 7.262
2022 88.185 -2,7% față de anul precedent 88.334 178.213 0 0 89.879 92.529
2021 90.615 +76,5% față de anul precedent 90.615 117.746 0 0 27.131 29.850
2020 51.343 -63,4% față de anul precedent 51.343 86.760 0 0 35.417 36.957
2019 140.196 +3,7% față de anul precedent 140.196 152.398 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.202 16.407
2018 135.250 -28,5% față de anul precedent 135.250 118.916 16.334 -74,6% față de anul precedent 12.346 -77,9% față de anul precedent 0 0
2017 189.233 -39,4% față de anul precedent 189.233 124.848 64.385 -39,5% față de anul precedent 55.919 -42,4% față de anul precedent 0 0
2016 312.154 -7,7% față de anul precedent 312.154 205.773 106.381 +93,5% față de anul precedent 97.016 +103,2% față de anul precedent 0 0
2015 338.119 +128,9% față de anul precedent 343.458 288.488 54.970 +728,6% față de anul precedent 47.735 +2.067,8% față de anul precedent 0 0
2014 147.737 +11,0% față de anul precedent 147.739 141.105 6.634 2.202 0 0
2013 133.061 -12,7% față de anul precedent 133.067 208.766 0 0 75.699 78.771
2012 152.448 -34,1% față de anul precedent 152.451 177.821 0 0 25.370 25.370
2011 231.287 -44,3% față de anul precedent 240.440 268.807 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.367 29.119
2009 415.103 +0,2% față de anul precedent 416.351 390.682 25.669 -35,6% față de anul precedent 21.419 -36,0% față de anul precedent 0 0
2008 414.405 415.837 375.976 39.861 33.483 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 59.882 866.032 925.914 742.580 97.305 26.147
2023 64.835 747.534 812.369 628.919 85.039 33.576
2022 69.787 628.008 697.795 534.234 71.001 22.773
2021 74.740 655.006 729.746 336.607 29.524 288.875
2020 79.693 677.904 757.597 344.301 33.098 300.505
2019 84.646 653.505 738.151 265.157 20.321 368.027
2018 89.599 678.533 768.132 261.967 18.770 397.796
2017 94.552 663.532 758.084 177.166 22.022 464.344
2016 99.504 849.452 948.956 9.238 177.401 662.813
2015 104.457 771.087 875.544 101.025 171.065 498.997
2014 109.410 875.949 985.359 265.684 16.875 593.390
2013 114.363 902.412 1.016.775 310.316 17.174 574.922
2012 119.316 859.946 979.262 338.882 17.749 503.315
2011 110.694 838.364 949.058 362.727 14.466 461.171
2009 0 1.053.004 1.053.004 452.230 38.302 562.472
2008 0 1.008.775 1.008.775 380.480 43.150 585.145

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 351.822 +38,1% față de anul precedent 574.092 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 254.766 +91,7% față de anul precedent 557.603 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 132.930 +83,7% față de anul precedent 564.865 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 72.352 +2,8% față de anul precedent 657.394 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 70.353 +404,3% față de anul precedent 687.244 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 13.950 -49,3% față de anul precedent 724.201 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2018 27.524 +54,4% față de anul precedent 740.608 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 17.822 -83,1% față de anul precedent 740.262 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 105.479 +15,0% față de anul precedent 843.477 Neraportat 1
2015 91.728 -63,2% față de anul precedent 783.816 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 249.278 -11,9% față de anul precedent 736.081 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 282.896 +69,8% față de anul precedent 733.879 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 166.612 +167,4% față de anul precedent 812.650 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 62.318 -48,2% față de anul precedent 886.740 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 120.407 -9,9% față de anul precedent 932.597 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 133.597 911.178 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

9din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare4 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 212.066 RON. Profit: 16.489 RON

Cifra de afaceri: 212.066 RON. Profit: 16.489 RON

Cifra de afaceri
212.066 RON +31.09% față de anul precedent
Profit net
16.489 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
351.822 RON +38.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 161.770 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 161.770 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
161.770 RON +83.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.262 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
254.766 RON +91.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 88.185 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 88.185 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
88.185 RON -2.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
92.529 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
132.930 RON +83.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 90.615 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 90.615 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
90.615 RON +76.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.850 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
72.352 RON +2.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 51.343 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 51.343 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
51.343 RON -63.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.957 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
70.353 RON +404.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 140.196 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 140.196 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
140.196 RON +3.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.407 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
13.950 RON -49.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 135.250 RON. Profit: 12.346 RON

Cifra de afaceri: 135.250 RON. Profit: 12.346 RON

Cifra de afaceri
135.250 RON -28.53% față de anul precedent
Profit net
12.346 RON -77.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.524 RON +54.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 189.233 RON. Profit: 55.919 RON

Cifra de afaceri: 189.233 RON. Profit: 55.919 RON

Cifra de afaceri
189.233 RON -39.38% față de anul precedent
Profit net
55.919 RON -42.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.822 RON -83.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 312.154 RON. Profit: 97.016 RON

Cifra de afaceri: 312.154 RON. Profit: 97.016 RON

Cifra de afaceri
312.154 RON -7.68% față de anul precedent
Profit net
97.016 RON +103.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
105.479 RON +14.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 338.119 RON. Profit: 47.735 RON

Cifra de afaceri: 338.119 RON. Profit: 47.735 RON

Cifra de afaceri
338.119 RON +128.87% față de anul precedent
Profit net
47.735 RON +2067.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
91.728 RON -63.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 147.737 RON. Profit: 2.202 RON

Cifra de afaceri: 147.737 RON. Profit: 2.202 RON

Cifra de afaceri
147.737 RON +11.03% față de anul precedent
Profit net
2.202 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
249.278 RON -11.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 133.061 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 133.061 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
133.061 RON -12.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
78.771 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
282.896 RON +69.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 152.448 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 152.448 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
152.448 RON -34.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.370 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
166.612 RON +167.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 231.287 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 231.287 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
231.287 RON -44.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
29.119 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
62.318 RON -48.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 415.103 RON. Profit: 21.419 RON

Cifra de afaceri: 415.103 RON. Profit: 21.419 RON

Cifra de afaceri
415.103 RON +0.17% față de anul precedent
Profit net
21.419 RON -36.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
120.407 RON -9.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 414.405 RON. Profit: 33.483 RON

Cifra de afaceri: 414.405 RON. Profit: 33.483 RON

Cifra de afaceri
414.405 RON
Profit net
33.483 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
133.597 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataYONG XIA COMERCIAL GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4642, Municipiul Bucureşti

INTERCONTINENTAL IMPOREX SRL
CUI: 12848781CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2000-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.144 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
KARAANTONIO FASHION S.R.L.
CUI: 49026070CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.261 RON
Profit
21.831 RON
Angajati
0
PERLA DONNA S.R.L.
CUI: 28001936CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.325 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DAKKI COM SRL
CUI: 16409495CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.735 RON
Profit
89.045 RON
Angajati
1
ALESSANDRO ROBERTTINO COM SRL
CUI: 34457652CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.922 RON
Profit
865 RON
Angajati
1
LEVY COMEXPROD SRL
CUI: 12820888CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2000-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.022 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4642, Municipiul Bucureşti

HASO 2000 SRL
CUI: 14413430CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.888 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
ALEX & MARCY SRL
CUI: 14446268CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.930 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LEVI COM 2001 SRL
CUI: 14306027CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2001-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
529.536 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
XIN SITAI TRADE IMPEX SRL
CUI: 14659720CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.070 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

BINDUPATI COM SRL
CUI: 14444216CAEN: 4614
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-02-13
fara e-Factura
ZEPPELIN ASCENDER SRL
CUI: 14444429CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.532 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MARANTA PRODEXIM S.R.L.
CUI: 14441791CAEN: 4673
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-02-13
fara e-Factura
EVOLIUM PROIECTE S.R.L.
CUI: 14446217CAEN: 2512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2002-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.456.162 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
SERVICII PRAM S.R.L.
CUI: 14399700CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.117 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OMIFA IMPEX SRL
CUI: 14479532CAEN: 4335
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.684.626 RON
Profit
2.196.115 RON
Angajati
44
TONUS PLUS SRL
CUI: 13951288CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2001-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
774.922 RON
Profit
460.443 RON
Angajati
5
ULTRA GAZ SRL
CUI: 14792784CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2002-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
402.063 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
COM TI-VIC SRL
CUI: 5573211CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1994-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.782 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL?

CUI-ul YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL este 14444372.

Unde este sediul YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL?

YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Aleea Avrig nr. 3, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL?

YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL in 2024?

In 2024, YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 212.066 RON.

Cati angajati are YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL?

YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL?

YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL are codul CAEN principal 4642 (Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei).

Ce profit a inregistrat YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL in 2024?

YONG XIA COMERCIAL GROUP SRL a inregistrat un profit net de 16.489 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.