Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
Surse și actualizareActualizat: 10 octombrie 2026 la 21:50
Despre SOV CONSTRUCT SRL
SOV CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri" (cod CAEN 4334), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, SOV CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.334.007 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-1.3%). Profitul net inregistrat a fost de 15.304 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 15, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 360.763 RON in 2008 la 3.334.007 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 3.334.007 RON
- Venituri totale
- 3.405.273 RON
- Cheltuieli totale
- 3.383.773 RON
- Profit brut
- 21.500 RON
- Profit net
- 15.304 RON
- Marja profit net
- 0,46%
- Active imobilizate
- 238.639 RON
- Active circulante
- 823.566 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 575.224 RON
- Casa & conturi bănci
- 248.342 RON
- Capital propriu
- 146.194 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Daniel Ciugureanu nr. 12, 12197
- Cod postal
- 12197
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 13.08.2014
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 martie 2015
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 3.334.007 RON
- Rezultat net
- 15.304 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 3.334.007 RON | 3.376.350 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 3.405.273 RON | 3.379.684 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 3.383.773 RON | 3.549.568 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 21.500 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 15.304 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 169.884 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 169.884 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 238.639 RON | 498.976 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 823.566 RON | 406.203 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.062.205 RON | 905.179 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 6.864 RON |
| CreanțeSume de încasat | 575.224 RON | 154.716 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 248.342 RON | 244.623 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 529.048 RON | 566.263 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 146.194 RON | 130.890 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 15 persoane | 17 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 1,4 %Profit net / active totale
- ROE
- 10,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,56 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 13,8 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.334.007 -1,3% față de anul precedent | 3.405.273 | 3.383.773 | 21.500 | 15.304 | 0 | 0 |
| 2023 | 3.376.350 +16,4% față de anul precedent | 3.379.684 | 3.549.568 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 169.884 | 169.884 |
| 2022 | 2.901.178 +59,0% față de anul precedent | 2.923.519 | 2.801.332 | 122.187 | 101.926 | 0 | 0 |
| 2021 | 1.824.416 -10,8% față de anul precedent | 1.830.434 | 1.849.284 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 18.850 | 18.850 |
| 2020 | 2.045.444 -50,3% față de anul precedent | 2.211.131 | 2.053.920 | 157.211 +236,3% față de anul precedent | 157.211 +236,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 4.111.968 +242,6% față de anul precedent | 4.123.789 | 4.077.036 | 46.753 -7,4% față de anul precedent | 46.753 -7,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 1.200.296 -63,2% față de anul precedent | 1.236.872 | 1.186.374 | 50.498 +2.219,6% față de anul precedent | 50.498 +18.465,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 3.257.974 0,0% față de anul precedent | 3.286.319 | 3.284.142 | 2.177 0,0% față de anul precedent | 272 0,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 3.257.974 +63,8% față de anul precedent | 3.286.319 | 3.284.142 | 2.177 -41,2% față de anul precedent | 272 -91,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 1.988.807 -50,5% față de anul precedent | 2.025.673 | 2.021.971 | 3.702 -96,9% față de anul precedent | 3.047 -97,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 4.014.235 +55,4% față de anul precedent | 4.139.220 | 4.020.865 | 118.355 -39,7% față de anul precedent | 113.130 -42,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 2.583.270 +152,9% față de anul precedent | 2.620.554 | 2.424.187 | 196.367 | 195.217 | 0 | 0 |
| 2012 | 1.021.667 -17,2% față de anul precedent | 1.024.734 | 1.213.914 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 189.180 | 189.180 |
| 2011 | 1.233.677 -17,9% față de anul precedent | 1.233.740 | 1.226.222 | 7.518 -97,4% față de anul precedent | 5.469 -98,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 1.503.357 +2.067,7% față de anul precedent | 1.503.690 | 1.209.897 | 293.793 | 287.393 | 0 | 0 |
| 2009 | 69.352 -80,8% față de anul precedent | 72.369 | 322.027 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 249.658 | 253.991 |
| 2008 | 360.763 | 360.767 | 355.715 | 5.052 | 4.168 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 238.639 | 823.566 | 1.062.205 | 0 | 575.224 | 248.342 |
| 2023 | 498.976 | 406.203 | 905.179 | 6.864 | 154.716 | 244.623 |
| 2022 | 259.403 | 499.563 | 758.966 | 0 | 70.735 | 428.828 |
| 2021 | 6.440 | 967.172 | 973.612 | 5.200 | 200.603 | 761.369 |
| 2020 | 51.423 | 965.967 | 1.017.390 | 0 | 187.182 | 778.785 |
| 2019 | 8.532 | 1.505.111 | 1.513.643 | 1.417 | 242.646 | 1.261.048 |
| 2018 | 62.121 | 2.573.035 | 2.635.156 | 260.807 | 1.625.059 | 687.169 |
| 2017 | 63.927 | 1.682.221 | 1.746.148 | 5.904 | 780.883 | 895.434 |
| 2016 | 63.927 | 1.676.786 | 1.740.713 | 5.904 | 775.448 | 895.434 |
| 2015 | 145.612 | 3.463.632 | 3.609.244 | 340.869 | 2.486.921 | 635.842 |
| 2014 | 181.777 | 3.824.320 | 4.006.097 | 20.327 | 3.451.341 | 352.652 |
| 2013 | 283.923 | 1.870.073 | 2.153.996 | 14.263 | 1.771.444 | 84.366 |
| 2012 | 315.682 | 1.793.959 | 2.109.641 | 152.999 | 1.142.987 | 497.973 |
| 2011 | 227.854 | 1.070.041 | 1.297.895 | 145.970 | 819.755 | 104.316 |
| 2010 | 150.427 | 620.444 | 770.871 | 166.804 | 280.011 | 173.629 |
| 2009 | 54.152 | 821.635 | 875.787 | 396.949 | 384.002 | 40.684 |
| 2008 | 91.538 | 185.970 | 277.508 | 80.401 | 92.500 | 13.069 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 529.048 -6,6% față de anul precedent | 146.194 | Neraportat | 15 -11,8% față de anul precedent |
| 2023 | 566.263 +129,4% față de anul precedent | 130.890 | Neraportat | 17 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 246.829 -35,2% față de anul precedent | 300.774 | Neraportat | 17 +6,3% față de anul precedent |
| 2021 | 380.759 +18,0% față de anul precedent | 198.848 | Neraportat | 16 -11,1% față de anul precedent |
| 2020 | 322.654 -69,1% față de anul precedent | 217.698 | Neraportat | 18 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 1.043.263 -57,4% față de anul precedent | 60.487 | Neraportat | 18 +20,0% față de anul precedent |
| 2018 | 2.449.500 +143,1% față de anul precedent | 13.714 | Neraportat | 15 -6,3% față de anul precedent |
| 2017 | 1.007.508 +0,5% față de anul precedent | 217.353 | Neraportat | 16 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 1.002.073 -69,6% față de anul precedent | 217.353 | Neraportat | 16 +14,3% față de anul precedent |
| 2015 | 3.291.357 -6,6% față de anul precedent | 217.082 | Neraportat | 14 +27,3% față de anul precedent |
| 2014 | 3.523.711 +75,6% față de anul precedent | 214.035 | Neraportat | 11 -15,4% față de anul precedent |
| 2013 | 2.007.145 +4,4% față de anul precedent | 100.905 | Neraportat | 13 +30,0% față de anul precedent |
| 2012 | 1.922.753 +99,1% față de anul precedent | -94.311 | Neraportat | 10 +42,9% față de anul precedent |
| 2011 | 965.812 +145,5% față de anul precedent | 107.693 | Neraportat | 7 +16,7% față de anul precedent |
| 2010 | 393.350 -24,9% față de anul precedent | 102.224 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 524.037 +142,7% față de anul precedent | -185.169 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 215.952 | 68.821 | Neraportat | 6 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| MMMARIA- MAGDALENA POPESCU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 2002 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35855/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.334.007 RON. Profit: 15.304 RON
Cifra de afaceri: 3.334.007 RON. Profit: 15.304 RON
- Cifra de afaceri
- 3.334.007 RON -1.25% față de anul precedent
- Profit net
- 15.304 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 15 -11.76% față de anul precedent
- Datorii
- 529.048 RON -6.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.376.350 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.376.350 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.376.350 RON +16.38% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 169.884 RON
- Angajati
- 17 0% față de anul precedent
- Datorii
- 566.263 RON +129.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.901.178 RON. Profit: 101.926 RON
Cifra de afaceri: 2.901.178 RON. Profit: 101.926 RON
- Cifra de afaceri
- 2.901.178 RON +59.02% față de anul precedent
- Profit net
- 101.926 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 17 +6.25% față de anul precedent
- Datorii
- 246.829 RON -35.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.824.416 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.824.416 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.824.416 RON -10.81% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 18.850 RON
- Angajati
- 16 -11.11% față de anul precedent
- Datorii
- 380.759 RON +18.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.045.444 RON. Profit: 157.211 RON
Cifra de afaceri: 2.045.444 RON. Profit: 157.211 RON
- Cifra de afaceri
- 2.045.444 RON -50.26% față de anul precedent
- Profit net
- 157.211 RON +236.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 18 0% față de anul precedent
- Datorii
- 322.654 RON -69.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.111.968 RON. Profit: 46.753 RON
Cifra de afaceri: 4.111.968 RON. Profit: 46.753 RON
- Cifra de afaceri
- 4.111.968 RON +242.58% față de anul precedent
- Profit net
- 46.753 RON -7.42% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 18 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 1.043.263 RON -57.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.200.296 RON. Profit: 50.498 RON
Cifra de afaceri: 1.200.296 RON. Profit: 50.498 RON
- Cifra de afaceri
- 1.200.296 RON -63.16% față de anul precedent
- Profit net
- 50.498 RON +18465.44% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 15 -6.25% față de anul precedent
- Datorii
- 2.449.500 RON +143.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.257.974 RON. Profit: 272 RON
Cifra de afaceri: 3.257.974 RON. Profit: 272 RON
- Cifra de afaceri
- 3.257.974 RON 0% față de anul precedent
- Profit net
- 272 RON 0% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 16 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.007.508 RON +0.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.257.974 RON. Profit: 272 RON
Cifra de afaceri: 3.257.974 RON. Profit: 272 RON
- Cifra de afaceri
- 3.257.974 RON +63.82% față de anul precedent
- Profit net
- 272 RON -91.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 16 +14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 1.002.073 RON -69.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.988.807 RON. Profit: 3.047 RON
Cifra de afaceri: 1.988.807 RON. Profit: 3.047 RON
- Cifra de afaceri
- 1.988.807 RON -50.46% față de anul precedent
- Profit net
- 3.047 RON -97.31% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 14 +27.27% față de anul precedent
- Datorii
- 3.291.357 RON -6.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2015Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.014.235 RON. Profit: 113.130 RON
Cifra de afaceri: 4.014.235 RON. Profit: 113.130 RON
- Cifra de afaceri
- 4.014.235 RON +55.39% față de anul precedent
- Profit net
- 113.130 RON -42.05% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 -15.38% față de anul precedent
- Datorii
- 3.523.711 RON +75.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.583.270 RON. Profit: 195.217 RON
Cifra de afaceri: 2.583.270 RON. Profit: 195.217 RON
- Cifra de afaceri
- 2.583.270 RON +152.85% față de anul precedent
- Profit net
- 195.217 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 13 +30% față de anul precedent
- Datorii
- 2.007.145 RON +4.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.021.667 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.021.667 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.021.667 RON -17.19% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 189.180 RON
- Angajati
- 10 +42.86% față de anul precedent
- Datorii
- 1.922.753 RON +99.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.233.677 RON. Profit: 5.469 RON
Cifra de afaceri: 1.233.677 RON. Profit: 5.469 RON
- Cifra de afaceri
- 1.233.677 RON -17.94% față de anul precedent
- Profit net
- 5.469 RON -98.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 +16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 965.812 RON +145.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.503.357 RON. Profit: 287.393 RON
Cifra de afaceri: 1.503.357 RON. Profit: 287.393 RON
- Cifra de afaceri
- 1.503.357 RON +2067.72% față de anul precedent
- Profit net
- 287.393 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 393.350 RON -24.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 69.352 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 69.352 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 69.352 RON -80.78% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 253.991 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 524.037 RON +142.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 360.763 RON. Profit: 4.168 RON
Cifra de afaceri: 360.763 RON. Profit: 4.168 RON
- Cifra de afaceri
- 360.763 RON
- Profit net
- 4.168 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6
- Datorii
- 215.952 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
29.092026Mentiune · Buletin 35855/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 26.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- SOV CONSTRUCT SRL
- CUI
- 14471717
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 29.09.2026
- Registrul Comerțului
- J40/1337/2002
- EUID
- ROONRC.J40/1337/2002
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 1, Strada DANIEL CIUGUREANU, Nr. 12
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 766085
- Data încheierii
- 29.09.2026
- Număr dosar
- 3495262
- Data dosarului
- 02.09.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Adela Moraru
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3495262 din 02.09.2026
- Hotărârea adunării generale a acţionarilor nr. 1 din 26.08.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4334, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4334, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul SOV CONSTRUCT SRL?
CUI-ul SOV CONSTRUCT SRL este 14471717.
Unde este sediul SOV CONSTRUCT SRL?
SOV CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Daniel Ciugureanu nr. 12, 12197, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata SOV CONSTRUCT SRL?
SOV CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a SOV CONSTRUCT SRL in 2024?
In 2024, SOV CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.334.007 RON.
Cati angajati are SOV CONSTRUCT SRL?
SOV CONSTRUCT SRL a raportat un numar mediu de 15 salariati in 2024.
Ce activitate are SOV CONSTRUCT SRL?
SOV CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4334 (Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri).
Ce profit a inregistrat SOV CONSTRUCT SRL in 2024?
SOV CONSTRUCT SRL a inregistrat un profit net de 15.304 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 10 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 10 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.