Activ Plătitor TVAe‑Factură

ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL

CUI: 14490301
CIF: RO14490301
Reg. Com.: J35/255/2002
CAEN: 3320
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 martie 2002 · 24 ani
Distribuie:

Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:11

Despre ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL

ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sânandrei Com. Sânandrei, judetul TIMIŞ, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale" (cod CAEN 3320), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.314.175 RON, in scadere fata de anul precedent (-27.5%). Profitul net inregistrat a fost de 284.251 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 9, in scadere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iunie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.314.175 RON
Venituri totale
3.324.337 RON
Cheltuieli totale
2.977.137 RON
Profit brut
347.200 RON
Profit net
284.251 RON
Marja profit net
8,58%
Active imobilizate
701.973 RON
Active circulante
1.284.472 RON
Stocuri
813.800 RON
Creanțe
408.030 RON
Casa & conturi bănci
62.642 RON
Capital propriu
369.402 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, 307375
Telefon0729099840

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, 307375
Cod poștal: 307375
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, 307375
Cod postal
307375
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.03.2002
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iunie 2024)
TVA la incasare
1 aprilie 2015 - 1 ianuarie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.314.175 RON
Rezultat net
284.251 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.314.175 RON 4.573.326 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.324.337 RON 4.573.629 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.977.137 RON 4.361.902 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 347.200 RON 211.727 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 284.251 RON 176.979 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 701.973 RON 833.578 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.284.472 RON 1.302.504 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.986.445 RON 2.136.082 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 813.800 RON 586.513 RON
CreanțeSume de încasat 408.030 RON 707.437 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 62.642 RON 8.554 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.640.054 RON 1.655.278 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 369.402 RON 480.804 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 9 persoane 13 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.986.445RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

82,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.986.445 RON
Datorii totale1.640.054 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
14,3 %Profit net / active totale
ROE
76,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,78 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
18,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.314.175 -27,5% față de anul precedent 3.324.337 2.977.137 347.200 +64,0% față de anul precedent 284.251 +60,6% față de anul precedent 0 0
2023 4.573.326 +32,8% față de anul precedent 4.573.629 4.361.902 211.727 -64,7% față de anul precedent 176.979 -68,7% față de anul precedent 0 0
2022 3.442.890 +95,1% față de anul precedent 3.459.900 2.860.311 599.589 +130,8% față de anul precedent 565.796 +133,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.764.960 +137,6% față de anul precedent 1.908.814 1.648.982 259.832 +268,1% față de anul precedent 242.453 +281,2% față de anul precedent 0 0
2020 742.902 -14,8% față de anul precedent 953.945 883.363 70.582 -37,4% față de anul precedent 63.598 -38,9% față de anul precedent 0 0
2019 871.685 +0,5% față de anul precedent 898.213 785.461 112.752 -47,9% față de anul precedent 104.035 -49,9% față de anul precedent 0 0
2018 867.731 -13,0% față de anul precedent 869.412 653.032 216.380 -37,8% față de anul precedent 207.685 -38,4% față de anul precedent 0 0
2017 997.871 +87,6% față de anul precedent 1.004.193 656.389 347.804 +919,0% față de anul precedent 337.083 +1.046,1% față de anul precedent 0 0
2016 531.987 +166,3% față de anul precedent 553.731 519.598 34.133 +85,1% față de anul precedent 29.411 +136,3% față de anul precedent 0 0
2015 199.791 +851,4% față de anul precedent 210.938 192.496 18.442 +5.276,7% față de anul precedent 12.445 Neraportat 0
2014 21.000 21.000 20.657 343 0 0 287
2013 0 0 5.817 0 0 5.817 5.817
2011 0 0 55 0 0 55 55
2010 0 -100,0% față de anul precedent 0 4.060 0 0 4.060 5.710
2009 11.741 17.052 17.633 0 0 581 2.048
2008 0 0 659 0 0 659 659

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 701.973 1.284.472 1.986.445 813.800 408.030 62.642
2023 833.578 1.302.504 2.136.082 586.513 707.437 8.554
2022 564.119 1.597.240 2.161.359 917.796 590.381 89.063
2021 454.072 845.129 1.299.201 175.341 400.264 269.524
2020 309.776 349.828 659.604 138.430 162.654 48.744
2019 107.337 460.981 568.318 105.922 270.150 84.909
2018 102.381 302.401 404.782 942 118.312 183.147
2017 47.227 373.378 420.605 0 266.634 106.744
2016 44.458 122.655 167.113 2.189 23.270 97.196
2015 8.925 99.573 108.498 49.098 32.938 17.537
2014 697 27.337 28.034 0 27.103 234
2013 697 4.362 5.059 0 3.987 375
2011 9.205 4.213 13.418 938 2.289 986
2010 8.508 4.033 12.541 938 2.109 986
2009 10.988 3.751 14.739 914 1.852 985
2008 4.340 7.813 12.153 11 7.013 789

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.640.054 -0,9% față de anul precedent 369.402 Neraportat 9 -30,8% față de anul precedent
2023 1.655.278 +3,8% față de anul precedent 480.804 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2022 1.594.363 +51,1% față de anul precedent 566.996 Neraportat 13 -35,0% față de anul precedent
2021 1.055.548 +83,2% față de anul precedent 243.653 Neraportat 20 +100,0% față de anul precedent
2020 576.276 +70,2% față de anul precedent 82.414 Neraportat 10 +42,9% față de anul precedent
2019 338.688 +68,2% față de anul precedent 224.079 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2018 201.369 +126,5% față de anul precedent 208.886 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2017 88.907 -46,0% față de anul precedent 338.283 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2016 164.625 +23,6% față de anul precedent 4.761 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2015 133.148 +104,7% față de anul precedent -24.650 Neraportat 4
2014 65.045 +57,7% față de anul precedent -37.011 Neraportat 0
2013 41.250 +50,2% față de anul precedent -36.191 Neraportat 0
2011 27.472 +3,5% față de anul precedent -14.054 Neraportat 0
2010 26.540 +15,3% față de anul precedent -13.999 Neraportat 0
2009 23.028 +49,6% față de anul precedent -8.289 Neraportat 0
2008 15.389 -6.241 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

52din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.314.175 RON. Profit: 284.251 RON

Cifra de afaceri: 3.314.175 RON. Profit: 284.251 RON

Cifra de afaceri
3.314.175 RON -27.53% față de anul precedent
Profit net
284.251 RON +60.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -30.77% față de anul precedent
Datorii
1.640.054 RON -0.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 4.573.326 RON. Profit: 176.979 RON

Cifra de afaceri: 4.573.326 RON. Profit: 176.979 RON

Cifra de afaceri
4.573.326 RON +32.83% față de anul precedent
Profit net
176.979 RON -68.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
1.655.278 RON +3.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.442.890 RON. Profit: 565.796 RON

Cifra de afaceri: 3.442.890 RON. Profit: 565.796 RON

Cifra de afaceri
3.442.890 RON +95.07% față de anul precedent
Profit net
565.796 RON +133.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -35% față de anul precedent
Datorii
1.594.363 RON +51.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.764.960 RON. Profit: 242.453 RON

Cifra de afaceri: 1.764.960 RON. Profit: 242.453 RON

Cifra de afaceri
1.764.960 RON +137.58% față de anul precedent
Profit net
242.453 RON +281.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +100% față de anul precedent
Datorii
1.055.548 RON +83.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 742.902 RON. Profit: 63.598 RON

Cifra de afaceri: 742.902 RON. Profit: 63.598 RON

Cifra de afaceri
742.902 RON -14.77% față de anul precedent
Profit net
63.598 RON -38.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +42.86% față de anul precedent
Datorii
576.276 RON +70.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 871.685 RON. Profit: 104.035 RON

Cifra de afaceri: 871.685 RON. Profit: 104.035 RON

Cifra de afaceri
871.685 RON +0.46% față de anul precedent
Profit net
104.035 RON -49.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
338.688 RON +68.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 867.731 RON. Profit: 207.685 RON

Cifra de afaceri: 867.731 RON. Profit: 207.685 RON

Cifra de afaceri
867.731 RON -13.04% față de anul precedent
Profit net
207.685 RON -38.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
201.369 RON +126.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 997.871 RON. Profit: 337.083 RON

Cifra de afaceri: 997.871 RON. Profit: 337.083 RON

Cifra de afaceri
997.871 RON +87.57% față de anul precedent
Profit net
337.083 RON +1046.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
88.907 RON -45.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 531.987 RON. Profit: 29.411 RON

Cifra de afaceri: 531.987 RON. Profit: 29.411 RON

Cifra de afaceri
531.987 RON +166.27% față de anul precedent
Profit net
29.411 RON +136.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
164.625 RON +23.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 199.791 RON. Profit: 12.445 RON

Cifra de afaceri: 199.791 RON. Profit: 12.445 RON

Cifra de afaceri
199.791 RON +851.39% față de anul precedent
Profit net
12.445 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
133.148 RON +104.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 21.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.000 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
287 RON
Angajati
0
Datorii
65.045 RON +57.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.817 RON
Angajati
0
Datorii
41.250 RON +50.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
55 RON
Angajati
0
Datorii
27.472 RON +3.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.710 RON
Angajati
0
Datorii
26.540 RON +15.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 11.741 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.741 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.741 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.048 RON
Angajati
0
Datorii
23.028 RON +49.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
659 RON
Angajati
0
Datorii
15.389 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3320 in Sat Sânandrei Com. Sânandrei (TIMIŞ)

ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3320 in Sat Sânandrei Com. Sânandrei (TIMIŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3320, Timiş

DSD ENERGOCONSTRUCT SRL
CUI: 33899761CAEN: 3320
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2014-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.221.613 RON
Profit
162.750 RON
Angajati
0
TERMOTAL TM SRL
CUI: 34009462CAEN: 3320
Activ
TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei2015-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.053.215 RON
Profit
191.780 RON
Angajati
15
GERD KRIEGER S.R.L.
CUI: 46573367CAEN: 3320
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.926.317 RON
Profit
2.999.378 RON
Angajati
1
TAM CIOREI S.R.L.
CUI: 43498260CAEN: 3320
Activ
TIMIŞ, Sat Darova Com. Darova2020-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.739.413 RON
Profit
397.973 RON
Angajati
2
NEUERO SRL
CUI: 30139176CAEN: 3320
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2012-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.553.241 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3320, Timiş

CONCITA SRL
CUI: 15022147CAEN: 3320
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2002-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.798.797 RON
Profit
1.758.123 RON
Angajati
16
OPTION INSTAL SRL
CUI: 15482404CAEN: 3320
Activ
TIMIŞ, Sat Niţchidorf Com. Niţchidorf2003-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.245.079 RON
Profit
196.355 RON
Angajati
11

Alte firme din Timiş

PRIMART S.R.L.
CUI: 14490298CAEN: 2512
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2002-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
396.519 RON
Profit
31.440 RON
Angajati
2
BRUNNERA SRL
CUI: 14490310CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2002-03-04
fara e-Factura
DORALF SRL
CUI: 14477990CAEN: 5611
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2002-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.834 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VECTOR MEDIA & SERVICES S.R.L.
CUI: 14497792CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2002-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.894.438 RON
Profit
250.562 RON
Angajati
4
CIVITRONIC SRL
CUI: 14345794CAEN: 6220
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2001-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.050.564 RON
Profit
0 RON
Angajati
22
GIAMPI SRL
CUI: 14619784CAEN: 0111
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2002-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.810.622 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FARTEN-FOOD SRL
CUI: 10764943CAEN: 4639
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1998-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.221.214 RON
Profit
357.877 RON
Angajati
7
COPYLAND S.R.L.
CUI: 15915435CAEN: 9511
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2003-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.677 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TRANS FLOREA VIA SRL
CUI: 32739908CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Sat Ortişoara Com. Ortişoara2014-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.027 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL?

CUI-ul ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL este 14490301.

Unde este sediul ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL?

ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, 307375, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL?

ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL in 2024?

In 2024, ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.314.175 RON.

Cati angajati are ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL?

ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL a raportat un numar mediu de 9 salariati in 2024.

Ce activitate are ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL?

ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL are codul CAEN principal 3320 (Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale).

Ce profit a inregistrat ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL in 2024?

ASSOCIATION FOR RESEARCH IN ELECTRONICS AND AUTOMATICS SRL a inregistrat un profit net de 284.251 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.