Activ e‑Factură

MUNMEDICA SRL

CUI: 14506041
CIF: 14506041
Reg. Com.: J2002000265292
CAEN: 8622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 martie 2002 · 24 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală specializată

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:05

Despre MUNMEDICA SRL

MUNMEDICA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală specializată" (cod CAEN 8622), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MUNMEDICA SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.856.208 RON, in crestere fata de anul precedent (+22.0%). Profitul net inregistrat a fost de 1.844.855 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 13, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 495.511 RON in 2008 la 3.856.208 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.856.208 RON
Venituri totale
3.953.129 RON
Cheltuieli totale
1.748.059 RON
Profit brut
2.205.070 RON
Profit net
1.844.855 RON
Marja profit net
47,84%
Active imobilizate
341.702 RON
Active circulante
3.032.314 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.651.513 RON
Casa & conturi bănci
1.380.801 RON
Capital propriu
1.845.095 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Decebal nr. 10, 100142
Telefon0244525981
Fax0244525981

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Decebal nr. 10, 100142
Cod poștal: 100142
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Decebal nr. 10, 100142
Cod postal
100142
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.03.2002
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2026)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.856.208 RON
Rezultat net
1.844.855 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.856.208 RON 3.160.174 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.953.129 RON 3.290.913 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.748.059 RON 1.573.652 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.205.070 RON 1.717.261 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.844.855 RON 1.617.547 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 341.702 RON 295.883 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.032.314 RON 4.082.976 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.374.016 RON 4.378.859 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.651.513 RON 2.633.978 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.380.801 RON 1.448.998 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.528.921 RON 2.761.072 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.845.095 RON 1.617.787 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 13 persoane 11 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.374.016RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

45,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.374.016 RON
Datorii totale1.528.921 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
54,7 %Profit net / active totale
ROE
100,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,98 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
54,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.856.208 +22,0% față de anul precedent 3.953.129 1.748.059 2.205.070 +28,4% față de anul precedent 1.844.855 +14,1% față de anul precedent 0 0
2023 3.160.174 -1,0% față de anul precedent 3.290.913 1.573.652 1.717.261 -0,2% față de anul precedent 1.617.547 -4,1% față de anul precedent 0 0
2022 3.191.869 -11,7% față de anul precedent 3.296.944 1.577.011 1.719.933 -18,8% față de anul precedent 1.686.964 -18,9% față de anul precedent 0 0
2021 3.616.638 +1,7% față de anul precedent 3.739.891 1.622.664 2.117.227 +10,6% față de anul precedent 2.079.828 +10,6% față de anul precedent 0 0
2020 3.557.771 +21,3% față de anul precedent 3.627.026 1.712.460 1.914.566 +10,0% față de anul precedent 1.880.837 +9,9% față de anul precedent 0 0
2019 2.932.761 +12,2% față de anul precedent 2.983.473 1.242.851 1.740.622 +12,1% față de anul precedent 1.710.777 +12,1% față de anul precedent 0 0
2018 2.613.686 +20,7% față de anul precedent 2.630.361 1.077.711 1.552.650 +27,0% față de anul precedent 1.526.346 +27,9% față de anul precedent 0 0
2017 2.165.846 +43,3% față de anul precedent 2.185.933 963.737 1.222.196 +60,4% față de anul precedent 1.193.652 +87,8% față de anul precedent 0 0
2016 1.511.084 -8,3% față de anul precedent 1.541.891 779.865 762.026 -25,4% față de anul precedent 635.545 -25,7% față de anul precedent 0 0
2015 1.648.593 +0,4% față de anul precedent 1.705.373 684.234 1.021.139 +13,1% față de anul precedent 855.679 +13,0% față de anul precedent 0 0
2014 1.642.110 +19,9% față de anul precedent 1.677.301 774.236 903.065 +16,0% față de anul precedent 757.147 +15,9% față de anul precedent 0 0
2013 1.369.664 +34,8% față de anul precedent 1.425.394 646.641 778.753 +45,3% față de anul precedent 653.396 +45,1% față de anul precedent 0 0
2012 1.015.791 +24,3% față de anul precedent 1.052.678 516.546 536.132 +47,3% față de anul precedent 450.341 +47,4% față de anul precedent 0 0
2011 817.068 +5,3% față de anul precedent 855.735 491.836 363.899 +23,2% față de anul precedent 305.624 +23,5% față de anul precedent 0 0
2010 775.808 +183,0% față de anul precedent 791.057 495.755 295.302 +349,1% față de anul precedent 247.503 +352,4% față de anul precedent 0 0
2009 274.182 -44,7% față de anul precedent 315.728 249.980 65.748 -83,7% față de anul precedent 54.705 -83,8% față de anul precedent 0 0
2008 495.511 539.023 136.252 402.771 338.328 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 341.702 3.032.314 3.374.016 0 1.651.513 1.380.801
2023 295.883 4.082.976 4.378.859 0 2.633.978 1.448.998
2022 213.273 4.200.183 4.413.456 0 1.412.794 2.787.389
2021 223.479 4.686.318 4.909.797 0 229.184 4.457.134
2020 298.942 3.198.007 3.496.949 0 150.182 3.047.825
2019 422.113 2.575.478 2.997.591 0 176.617 2.398.861
2018 537.142 1.142.786 1.679.928 0 181.346 961.440
2017 650.541 1.316.699 1.967.240 0 161.806 1.154.893
2016 236.124 2.155.748 2.391.872 0 125.733 2.030.015
2015 251.137 2.112.903 2.364.040 0 131.246 1.981.657
2014 327.676 1.994.621 2.322.297 0 112.040 1.882.581
2013 442.622 1.419.822 1.862.444 0 155.558 1.264.264
2012 476.747 850.438 1.327.185 455 93.164 756.819
2011 554.735 658.408 1.213.143 933 71.785 585.690
2010 680.217 376.704 1.056.921 0 71.645 305.059
2009 741.647 238.685 980.332 0 19.648 219.037
2008 398.907 518.805 917.712 0 30.771 488.034

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.528.921 -44,6% față de anul precedent 1.845.095 Neraportat 13 +18,2% față de anul precedent
2023 2.761.072 +1,8% față de anul precedent 1.617.787 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2022 2.712.147 -4,2% față de anul precedent 1.701.309 Neraportat 11 +22,2% față de anul precedent
2021 2.829.729 +75,1% față de anul precedent 2.080.068 Neraportat 9 -25,0% față de anul precedent
2020 1.615.872 +25,6% față de anul precedent 1.881.077 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2019 1.286.574 +739,0% față de anul precedent 1.711.017 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2018 153.342 -80,2% față de anul precedent 1.526.586 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2017 773.590 -56,0% față de anul precedent 1.193.892 Neraportat 10 -33,3% față de anul precedent
2016 1.756.087 +1.429,9% față de anul precedent 635.785 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2015 114.782 -17,0% față de anul precedent 2.249.258 Neraportat 15 -11,8% față de anul precedent
2014 138.286 +20,2% față de anul precedent 2.184.011 Neraportat 17 +21,4% față de anul precedent
2013 115.057 -31,7% față de anul precedent 1.747.387 Neraportat 14 +27,3% față de anul precedent
2012 168.399 +53,3% față de anul precedent 1.158.786 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2011 109.858 +80,2% față de anul precedent 1.106.585 Neraportat 10 -9,1% față de anul precedent
2010 60.959 -73,7% față de anul precedent 995.962 Neraportat 11 +175,0% față de anul precedent
2009 231.873 +9,4% față de anul precedent 748.459 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2008 211.957 705.755 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

13din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GMGEORGETA MANUELA GALITZadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36895/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.856.208 RON. Profit: 1.844.855 RON

Cifra de afaceri: 3.856.208 RON. Profit: 1.844.855 RON

Cifra de afaceri
3.856.208 RON +22.03% față de anul precedent
Profit net
1.844.855 RON +14.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +18.18% față de anul precedent
Datorii
1.528.921 RON -44.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.160.174 RON. Profit: 1.617.547 RON

Cifra de afaceri: 3.160.174 RON. Profit: 1.617.547 RON

Cifra de afaceri
3.160.174 RON -0.99% față de anul precedent
Profit net
1.617.547 RON -4.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
2.761.072 RON +1.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.191.869 RON. Profit: 1.686.964 RON

Cifra de afaceri: 3.191.869 RON. Profit: 1.686.964 RON

Cifra de afaceri
3.191.869 RON -11.74% față de anul precedent
Profit net
1.686.964 RON -18.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +22.22% față de anul precedent
Datorii
2.712.147 RON -4.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.616.638 RON. Profit: 2.079.828 RON

Cifra de afaceri: 3.616.638 RON. Profit: 2.079.828 RON

Cifra de afaceri
3.616.638 RON +1.65% față de anul precedent
Profit net
2.079.828 RON +10.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -25% față de anul precedent
Datorii
2.829.729 RON +75.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.557.771 RON. Profit: 1.880.837 RON

Cifra de afaceri: 3.557.771 RON. Profit: 1.880.837 RON

Cifra de afaceri
3.557.771 RON +21.31% față de anul precedent
Profit net
1.880.837 RON +9.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
1.615.872 RON +25.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.932.761 RON. Profit: 1.710.777 RON

Cifra de afaceri: 2.932.761 RON. Profit: 1.710.777 RON

Cifra de afaceri
2.932.761 RON +12.21% față de anul precedent
Profit net
1.710.777 RON +12.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
1.286.574 RON +739.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.613.686 RON. Profit: 1.526.346 RON

Cifra de afaceri: 2.613.686 RON. Profit: 1.526.346 RON

Cifra de afaceri
2.613.686 RON +20.68% față de anul precedent
Profit net
1.526.346 RON +27.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
153.342 RON -80.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.165.846 RON. Profit: 1.193.652 RON

Cifra de afaceri: 2.165.846 RON. Profit: 1.193.652 RON

Cifra de afaceri
2.165.846 RON +43.33% față de anul precedent
Profit net
1.193.652 RON +87.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -33.33% față de anul precedent
Datorii
773.590 RON -55.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.511.084 RON. Profit: 635.545 RON

Cifra de afaceri: 1.511.084 RON. Profit: 635.545 RON

Cifra de afaceri
1.511.084 RON -8.34% față de anul precedent
Profit net
635.545 RON -25.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
1.756.087 RON +1429.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.648.593 RON. Profit: 855.679 RON

Cifra de afaceri: 1.648.593 RON. Profit: 855.679 RON

Cifra de afaceri
1.648.593 RON +0.39% față de anul precedent
Profit net
855.679 RON +13.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 -11.76% față de anul precedent
Datorii
114.782 RON -17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.642.110 RON. Profit: 757.147 RON

Cifra de afaceri: 1.642.110 RON. Profit: 757.147 RON

Cifra de afaceri
1.642.110 RON +19.89% față de anul precedent
Profit net
757.147 RON +15.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +21.43% față de anul precedent
Datorii
138.286 RON +20.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.369.664 RON. Profit: 653.396 RON

Cifra de afaceri: 1.369.664 RON. Profit: 653.396 RON

Cifra de afaceri
1.369.664 RON +34.84% față de anul precedent
Profit net
653.396 RON +45.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +27.27% față de anul precedent
Datorii
115.057 RON -31.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.015.791 RON. Profit: 450.341 RON

Cifra de afaceri: 1.015.791 RON. Profit: 450.341 RON

Cifra de afaceri
1.015.791 RON +24.32% față de anul precedent
Profit net
450.341 RON +47.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
168.399 RON +53.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 817.068 RON. Profit: 305.624 RON

Cifra de afaceri: 817.068 RON. Profit: 305.624 RON

Cifra de afaceri
817.068 RON +5.32% față de anul precedent
Profit net
305.624 RON +23.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -9.09% față de anul precedent
Datorii
109.858 RON +80.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 775.808 RON. Profit: 247.503 RON

Cifra de afaceri: 775.808 RON. Profit: 247.503 RON

Cifra de afaceri
775.808 RON +182.95% față de anul precedent
Profit net
247.503 RON +352.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +175% față de anul precedent
Datorii
60.959 RON -73.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 274.182 RON. Profit: 54.705 RON

Cifra de afaceri: 274.182 RON. Profit: 54.705 RON

Cifra de afaceri
274.182 RON -44.67% față de anul precedent
Profit net
54.705 RON -83.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
231.873 RON +9.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 495.511 RON. Profit: 338.328 RON

Cifra de afaceri: 495.511 RON. Profit: 338.328 RON

Cifra de afaceri
495.511 RON
Profit net
338.328 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
211.957 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMUNMEDICA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

MUNMEDICA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.102026Mentiune · Buletin 36895/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 31.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MUNMEDICA SRL
CUI
14506041
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.10.2026
Registrul Comerțului
J29/265/2002
EUID
ROONRC.J29/265/2002
Sediu
Municipiul Ploieşti, Jud. Prahova, Strada DECEBAL, Nr. 10
Județ
Prahova
Număr încheiere
787988
Data încheierii
06.10.2026
Număr dosar
3465249
Data dosarului
01.09.2026
Tribunal
Prahova
Registrator
Mirela Ungureanu

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 01.09.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 31.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36895/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8622, Prahova

FARMA MAS DISTRIBUTION SRL
CUI: 33388740CAEN: 8622
Activ
PRAHOVA, Orş. Urlaţi2014-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.549.260 RON
Profit
1.602.311 RON
Angajati
14
HELLO DERMASKIN SRL
CUI: 34821299CAEN: 8622
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2015-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.291.909 RON
Profit
252.094 RON
Angajati
6
MEDIS WORK SRL
CUI: 13612648CAEN: 8622
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2000-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.061.129 RON
Profit
982.861 RON
Angajati
25
HELPSANA MED SRL
CUI: 17821469CAEN: 8622
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2005-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.037.392 RON
Profit
0 RON
Angajati
24
PATRIK MEDICAL CENTER SRL
CUI: 34826938CAEN: 8622
Activ
PRAHOVA, Orş. Băicoi2015-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.294.371 RON
Profit
2.397.851 RON
Angajati
103
ANANI GINECO MEDICA SRL
CUI: 32422844CAEN: 8622
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2013-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.115.357 RON
Profit
274.388 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8622, Prahova

SERMIBO SRL
CUI: 14326660CAEN: 8622
Activ
PRAHOVA, Orş. Comarnic2001-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.449 RON
Profit
34.497 RON
Angajati
1
PULSATILLA SRL
CUI: 13943889CAEN: 8622
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2001-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.207 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SENOGIN SRL
CUI: 15412530CAEN: 8622
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2003-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.588 RON
Profit
99.904 RON
Angajati
2

Alte firme din Prahova

RANDVIS COM SRL
CUI: 14491340CAEN: 4752
Activ
PRAHOVA, Sat Găgeni Com. Păuleşti2002-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.058 RON
Profit
209.356 RON
Angajati
1
EURO ENVIROTECH S.R.L.
CUI: 14506092CAEN: 8412
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2002-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
371.434 RON
Profit
107.232 RON
Angajati
2
LYFSTAR SRL
CUI: 14475069CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2002-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.493 RON
Profit
94.788 RON
Angajati
1
ANERCONST S.R.L.
CUI: 14527893CAEN: 1011
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2002-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.447 RON
Profit
54.542 RON
Angajati
0
MISCHEL LEONARDO SRL
CUI: 14313482CAEN: 2825
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2001-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
661.311 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
LODERDAL INTERMED SRL
CUI: 14805930CAEN: 5190
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2002-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
912.919 RON
Profit
82.970 RON
Angajati
1
LUCOV CONST SRL
CUI: 9792915CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni1997-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.417.526 RON
Profit
64.810 RON
Angajati
5
CATIONICONST SRL
CUI: 16575455CAEN: 4684
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2004-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.545.810 RON
Profit
141.815 RON
Angajati
3
SELCA EXPRES ROOF SRL
CUI: 37075800CAEN: 4673
Activ
PRAHOVA, Sat Făgetu Com. Gura Vitioarei2017-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
360.376 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MUNMEDICA SRL?

CUI-ul MUNMEDICA SRL este 14506041.

Unde este sediul MUNMEDICA SRL?

MUNMEDICA SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Decebal nr. 10, 100142, Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata MUNMEDICA SRL?

MUNMEDICA SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MUNMEDICA SRL in 2024?

In 2024, MUNMEDICA SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.856.208 RON.

Cati angajati are MUNMEDICA SRL?

MUNMEDICA SRL a raportat un numar mediu de 13 salariati in 2024.

Ce activitate are MUNMEDICA SRL?

MUNMEDICA SRL are codul CAEN principal 8622 (Activități de asistență medicală specializată).

Ce profit a inregistrat MUNMEDICA SRL in 2024?

MUNMEDICA SRL a inregistrat un profit net de 1.844.855 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.