Activ Plătitor TVA

PAPIRUS 68 SRL

CUI: 14507551
CIF: RO14507551
Reg. Com.: J2002001880409
CAEN: 4762
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 martie 2002 · 24 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al ziarelor şi articolelor de papetărie

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 08:27

Despre PAPIRUS 68 SRL

PAPIRUS 68 SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al ziarelor şi articolelor de papetărie" (cod CAEN 4762), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PAPIRUS 68 SRL a raportat o cifra de afaceri de 463.689 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-0.9%). Profitul net inregistrat a fost de 3.175 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 275.305 RON in 2008 la 463.689 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
463.689 RON
Venituri totale
468.133 RON
Cheltuieli totale
461.665 RON
Profit brut
6.468 RON
Profit net
3.175 RON
Marja profit net
0,68%
Active imobilizate
2.805 RON
Active circulante
441.776 RON
Stocuri
206.039 RON
Creanțe
92.347 RON
Casa & conturi bănci
143.390 RON
Capital propriu
95.814 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Constantin Rădulescu-Motru nr. 12, 40364
Telefon0213300837

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Constantin Rădulescu-Motru nr. 12, 40364
Cod poștal: 40364
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Constantin Rădulescu-Motru nr. 12, 40364
Cod postal
40364
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.06.2002
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
463.689 RON
Rezultat net
3.175 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 463.689 RON 467.719 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 468.133 RON 470.881 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 461.665 RON 465.947 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 6.468 RON 4.934 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.175 RON 835 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.805 RON 36.466 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 441.776 RON 362.459 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 444.581 RON 398.925 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 206.039 RON 214.526 RON
CreanțeSume de încasat 92.347 RON 31.556 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 143.390 RON 116.377 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 348.767 RON 306.286 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 95.814 RON 92.639 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active444.581RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

78,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale444.581 RON
Datorii totale348.767 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,7 %Profit net / active totale
ROE
3,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,27 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
21,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 463.689 -0,9% față de anul precedent 468.133 461.665 6.468 +31,1% față de anul precedent 3.175 +280,2% față de anul precedent 0 0
2023 467.719 -16,2% față de anul precedent 470.881 465.947 4.934 -8,5% față de anul precedent 835 +16,0% față de anul precedent 0 0
2022 558.381 +16,6% față de anul precedent 558.381 552.989 5.392 720 0 0
2021 479.010 +20,8% față de anul precedent 479.010 489.775 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.765 14.276
2020 396.398 -12,1% față de anul precedent 396.398 388.116 8.282 -58,2% față de anul precedent 5.338 -66,1% față de anul precedent 0 0
2019 451.177 +2,1% față de anul precedent 451.177 431.382 19.795 -20,9% față de anul precedent 15.761 -25,0% față de anul precedent 0 0
2018 442.056 +5,4% față de anul precedent 442.056 417.042 25.014 -15,5% față de anul precedent 21.023 -17,2% față de anul precedent 0 0
2017 419.304 +12,2% față de anul precedent 419.312 389.722 29.590 -49,9% față de anul precedent 25.397 -49,0% față de anul precedent 0 0
2016 373.874 -38,6% față de anul precedent 373.880 314.794 59.086 49.800 0 0
2015 609.132 +78,0% față de anul precedent 619.934 621.355 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 1.421
2014 342.154 -2,6% față de anul precedent 349.210 337.762 11.448 -29,1% față de anul precedent 8.539 -37,1% față de anul precedent 0 0
2013 351.305 +15,9% față de anul precedent 367.260 351.106 16.154 +240,9% față de anul precedent 13.569 +240,8% față de anul precedent 0 0
2012 303.032 +14,4% față de anul precedent 303.035 298.296 4.739 -84,2% față de anul precedent 3.981 -84,2% față de anul precedent 0 0
2011 264.985 +0,4% față de anul precedent 265.087 235.086 30.001 +8,9% față de anul precedent 25.201 +18,1% față de anul precedent 0 0
2010 263.898 -11,5% față de anul precedent 287.884 260.330 27.554 +59,8% față de anul precedent 21.337 +73,4% față de anul precedent 0 0
2009 298.083 +8,3% față de anul precedent 298.541 281.301 17.240 -7,8% față de anul precedent 12.304 -15,9% față de anul precedent 0 0
2008 275.305 275.507 256.815 18.692 14.627 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.805 441.776 444.581 206.039 92.347 143.390
2023 36.466 362.459 398.925 214.526 31.556 116.377
2022 70.126 353.638 423.764 222.039 10.677 120.922
2021 103.885 267.526 371.411 203.116 14.014 50.396
2020 0 387.865 387.865 193.556 6.586 187.723
2019 0 474.371 474.371 163.317 301.768 9.221
2018 0 429.043 429.043 169.917 103.457 146.661
2017 0 333.964 333.964 160.013 67.898 106.053
2016 0 344.904 344.904 148.836 117.939 78.129
2015 443 361.631 362.074 98.893 249.399 13.339
2014 997 386.849 387.846 378.108 4.621 4.120
2013 1.438 345.551 346.989 340.542 140 4.869
2012 1.843 355.749 357.592 315.398 36.886 3.465
2011 2.284 294.592 296.876 262.925 31.066 601
2010 2.726 243.332 246.058 208.014 34.133 1.185
2009 25.861 150.024 175.885 135.449 11.380 3.195
2008 26.839 91.753 118.592 80.406 2.538 8.809

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 348.767 +13,9% față de anul precedent 95.814 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 306.286 -7,7% față de anul precedent 92.639 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2022 331.960 +115,5% față de anul precedent 91.804 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 154.011 -1,4% față de anul precedent 217.400 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2020 156.188 -20,1% față de anul precedent 231.677 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 195.401 +17,8% față de anul precedent 278.970 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 165.834 +80,7% față de anul precedent 263.209 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 91.778 -28,4% față de anul precedent 242.186 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 128.115 -34,3% față de anul precedent 216.789 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 195.085 -11,1% față de anul precedent 166.989 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 219.436 +17,3% față de anul precedent 168.410 Neraportat 3
2013 187.117 -11,4% față de anul precedent 159.872 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 211.289 +36,7% față de anul precedent 146.303 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 154.554 +19,9% față de anul precedent 142.322 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2010 128.936 +61,0% față de anul precedent 117.122 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 80.100 +128,1% față de anul precedent 95.785 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2008 35.111 83.481 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

41din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ACADRIAN CIOBOTARUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 9737/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 463.689 RON. Profit: 3.175 RON

Cifra de afaceri: 463.689 RON. Profit: 3.175 RON

Cifra de afaceri
463.689 RON -0.86% față de anul precedent
Profit net
3.175 RON +280.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
348.767 RON +13.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 467.719 RON. Profit: 835 RON

Cifra de afaceri: 467.719 RON. Profit: 835 RON

Cifra de afaceri
467.719 RON -16.24% față de anul precedent
Profit net
835 RON +15.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
306.286 RON -7.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 558.381 RON. Profit: 720 RON

Cifra de afaceri: 558.381 RON. Profit: 720 RON

Cifra de afaceri
558.381 RON +16.57% față de anul precedent
Profit net
720 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
331.960 RON +115.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 479.010 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 479.010 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
479.010 RON +20.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
14.276 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
154.011 RON -1.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 396.398 RON. Profit: 5.338 RON

Cifra de afaceri: 396.398 RON. Profit: 5.338 RON

Cifra de afaceri
396.398 RON -12.14% față de anul precedent
Profit net
5.338 RON -66.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
156.188 RON -20.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 451.177 RON. Profit: 15.761 RON

Cifra de afaceri: 451.177 RON. Profit: 15.761 RON

Cifra de afaceri
451.177 RON +2.06% față de anul precedent
Profit net
15.761 RON -25.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
195.401 RON +17.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 442.056 RON. Profit: 21.023 RON

Cifra de afaceri: 442.056 RON. Profit: 21.023 RON

Cifra de afaceri
442.056 RON +5.43% față de anul precedent
Profit net
21.023 RON -17.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
165.834 RON +80.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 419.304 RON. Profit: 25.397 RON

Cifra de afaceri: 419.304 RON. Profit: 25.397 RON

Cifra de afaceri
419.304 RON +12.15% față de anul precedent
Profit net
25.397 RON -49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
91.778 RON -28.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 373.874 RON. Profit: 49.800 RON

Cifra de afaceri: 373.874 RON. Profit: 49.800 RON

Cifra de afaceri
373.874 RON -38.62% față de anul precedent
Profit net
49.800 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
128.115 RON -34.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 609.132 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 609.132 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
609.132 RON +78.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.421 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
195.085 RON -11.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 342.154 RON. Profit: 8.539 RON

Cifra de afaceri: 342.154 RON. Profit: 8.539 RON

Cifra de afaceri
342.154 RON -2.6% față de anul precedent
Profit net
8.539 RON -37.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
219.436 RON +17.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 351.305 RON. Profit: 13.569 RON

Cifra de afaceri: 351.305 RON. Profit: 13.569 RON

Cifra de afaceri
351.305 RON +15.93% față de anul precedent
Profit net
13.569 RON +240.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
187.117 RON -11.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 303.032 RON. Profit: 3.981 RON

Cifra de afaceri: 303.032 RON. Profit: 3.981 RON

Cifra de afaceri
303.032 RON +14.36% față de anul precedent
Profit net
3.981 RON -84.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
211.289 RON +36.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 264.985 RON. Profit: 25.201 RON

Cifra de afaceri: 264.985 RON. Profit: 25.201 RON

Cifra de afaceri
264.985 RON +0.41% față de anul precedent
Profit net
25.201 RON +18.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
154.554 RON +19.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 263.898 RON. Profit: 21.337 RON

Cifra de afaceri: 263.898 RON. Profit: 21.337 RON

Cifra de afaceri
263.898 RON -11.47% față de anul precedent
Profit net
21.337 RON +73.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
128.936 RON +60.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 298.083 RON. Profit: 12.304 RON

Cifra de afaceri: 298.083 RON. Profit: 12.304 RON

Cifra de afaceri
298.083 RON +8.27% față de anul precedent
Profit net
12.304 RON -15.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
80.100 RON +128.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 275.305 RON. Profit: 14.627 RON

Cifra de afaceri: 275.305 RON. Profit: 14.627 RON

Cifra de afaceri
275.305 RON
Profit net
14.627 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
35.111 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

12.032026Mentiune · Buletin 9737/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; retragere, modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 20.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
PAPIRUS 68 SRL
CUI
14507551
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
12.03.2026
Registrul Comerțului
J40/1880/2002
EUID
ROONRC.J40/1880/2002
Sediu
Bucureşti Sectorul 4, Str. Constantin Radulescu Motru, Nr. 12, Bl. 27B, Etaj P
Județ
București
Număr încheiere
210865
Data încheierii
12.03.2026
Număr dosar
1001153
Data dosarului
06.03.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Nicoleta Teodorescu

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 20.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1001153 din 06.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 9737/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4762, Municipiul Bucureşti

COM DIVERTISMENT EXPERT S.R.L.
CUI: 47469098CAEN: 4762
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
465.737 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PROSPER MEDIA SRL
CUI: 17879908CAEN: 4762
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2005-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
458.666 RON
Profit
139.452 RON
Angajati
5
BRJ DELIVERY SRL
CUI: 32388483CAEN: 4762
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
477.596 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CAPO CONSUMABILE SRL
CUI: 17485563CAEN: 4762
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
446.400 RON
Profit
15.534 RON
Angajati
1
PITICOT 2002 SRL
CUI: 14482686CAEN: 4762
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
747.226 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
FLEXA TRUCK SRL
CUI: 18344635CAEN: 4762
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
356.834 RON
Profit
22.329 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4762, Municipiul Bucureşti

HAPPY FACE IMPEX S.R.L.
CUI: 14876303CAEN: 4762
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-09-12
fara e-Factura
OFFICE PRO MEDIA SRL
CUI: 14413422CAEN: 4762
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.212.551 RON
Profit
586.054 RON
Angajati
6
ALINDOR COMIMPEX 2003 SRL
CUI: 15186590CAEN: 4762
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.798 RON
Profit
4.440 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SYSMED SRL
CUI: 14507543CAEN: 4645
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2002-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.750.581 RON
Profit
207.863 RON
Angajati
4
ALBERTO - BIA COMPANY SRL
CUI: 14507560CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BIO-SIMO S.R.L.
CUI: 14501397CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2002-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.349 RON
Profit
24.272 RON
Angajati
1
NO 13-31 IMPEX SRL
CUI: 14509226CAEN: 5226
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.732.854 RON
Profit
882.478 RON
Angajati
7
BRANDSTORMING SRL
CUI: 14463757CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-02-21
fara e-Factura
AUTO HAN SRL
CUI: 14541804CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.041 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ERBASU EDIL CONSTRUCT SA
CUI: 14090275CAEN: 4221
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2001-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.945.897 RON
Profit
4.486.471 RON
Angajati
242
GEKO COMERT SRL
CUI: 14832668CAEN: 4664
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.675.198 RON
Profit
447.815 RON
Angajati
13
SPERO EXIM SRL
CUI: 5720061CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1994-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
491.063 RON
Profit
335.547 RON
Angajati
2
GLOBAL MOTORS SRL
CUI: 17246876CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2005-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
766.968 RON
Profit
44.155 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PAPIRUS 68 SRL?

CUI-ul PAPIRUS 68 SRL este 14507551.

Unde este sediul PAPIRUS 68 SRL?

PAPIRUS 68 SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Constantin Rădulescu-Motru nr. 12, 40364, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata PAPIRUS 68 SRL?

PAPIRUS 68 SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PAPIRUS 68 SRL in 2024?

In 2024, PAPIRUS 68 SRL a raportat o cifra de afaceri de 463.689 RON.

Cati angajati are PAPIRUS 68 SRL?

PAPIRUS 68 SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are PAPIRUS 68 SRL?

PAPIRUS 68 SRL are codul CAEN principal 4762 (Comerţ cu amănuntul al ziarelor şi articolelor de papetărie).

Ce profit a inregistrat PAPIRUS 68 SRL in 2024?

PAPIRUS 68 SRL a inregistrat un profit net de 3.175 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.