Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 21:40
Despre EXCHANGE GREEN SRL
EXCHANGE GREEN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare" (cod CAEN 6612), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, EXCHANGE GREEN SRL a raportat o cifra de afaceri de 675.000 RON, in crestere fata de anul precedent (+29.1%). Profitul net inregistrat a fost de 245.773 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 9, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 167.840 RON in 2008 la 675.000 RON in 2024.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 675.000 RON
- Venituri totale
- 682.280 RON
- Cheltuieli totale
- 416.257 RON
- Profit brut
- 266.023 RON
- Profit net
- 245.773 RON
- Marja profit net
- 36,41%
- Active imobilizate
- 17.801 RON
- Active circulante
- 1.073.201 RON
- Stocuri
- 6.531 RON
- Creanțe
- 104.175 RON
- Casa & conturi bănci
- 962.495 RON
- Capital propriu
- 865.424 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Fraţii Goleşti nr. 112
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 19.03.2002
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 675.000 RON
- Rezultat net
- 245.773 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 675.000 RON | 522.725 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 682.280 RON | 742.700 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 416.257 RON | 433.873 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 266.023 RON | 308.827 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 245.773 RON | 303.350 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 17.801 RON | 17.801 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 1.073.201 RON | 846.312 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.091.002 RON | 864.113 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 6.531 RON | 6.531 RON |
| CreanțeSume de încasat | 104.175 RON | 117.025 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 962.495 RON | 722.756 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 225.578 RON | 210.523 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 865.424 RON | 653.590 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 9 persoane | 7 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 22,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 28,4 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 4,76 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 79,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 675.000 +29,1% față de anul precedent | 682.280 | 416.257 | 266.023 -13,9% față de anul precedent | 245.773 -19,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 522.725 +7,5% față de anul precedent | 742.700 | 433.873 | 308.827 -4,2% față de anul precedent | 303.350 -4,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 486.342 +14,5% față de anul precedent | 486.354 | 164.019 | 322.335 +31,8% față de anul precedent | 317.471 +32,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 424.796 +77,3% față de anul precedent | 445.097 | 200.523 | 244.574 +361,1% față de anul precedent | 240.326 +374,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 239.602 -34,8% față de anul precedent | 241.656 | 188.614 | 53.042 -60,3% față de anul precedent | 50.645 -61,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 367.649 +28,9% față de anul precedent | 367.798 | 234.122 | 133.676 +674,8% față de anul precedent | 129.998 +802,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 285.171 -1,3% față de anul precedent | 285.263 | 268.011 | 17.252 -56,0% față de anul precedent | 14.399 -60,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 288.969 +10,4% față de anul precedent | 289.302 | 250.070 | 39.232 +324,5% față de anul precedent | 36.538 +370,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 261.830 -1,3% față de anul precedent | 262.023 | 252.782 | 9.241 -70,6% față de anul precedent | 7.762 -73,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 265.268 +117,3% față de anul precedent | 265.557 | 234.124 | 31.433 | 29.679 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 122.093 -1,5% față de anul precedent | 126.143 | 146.615 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 20.472 | 20.472 |
| 2013 | 123.967 -10,6% față de anul precedent | 126.650 | 116.282 | 10.368 -51,8% față de anul precedent | 8.473 -56,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 138.668 +1,4% față de anul precedent | 141.181 | 119.655 | 21.526 +138,9% față de anul precedent | 19.622 +147,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 136.754 +2,9% față de anul precedent | 139.028 | 130.019 | 9.009 +56,1% față de anul precedent | 7.933 +211,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 132.914 +8,5% față de anul precedent | 136.376 | 130.604 | 5.772 | 2.547 | 0 | 0 |
| 2009 | 122.499 -27,0% față de anul precedent | 127.433 | 129.399 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.966 | 4.833 |
| 2008 | 167.840 | 188.197 | 165.914 | 22.283 | 18.718 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17.801 | 1.073.201 | 1.091.002 | 6.531 | 104.175 | 962.495 |
| 2023 | 17.801 | 846.312 | 864.113 | 6.531 | 117.025 | 722.756 |
| 2022 | 13.187 | 592.232 | 605.419 | 6.531 | 3.250 | 582.451 |
| 2021 | 10.356 | 503.303 | 513.659 | 6.531 | 3.250 | 493.522 |
| 2020 | 11.004 | 420.387 | 431.391 | 6.531 | 4.027 | 409.829 |
| 2019 | 11.598 | 425.231 | 436.829 | 6.531 | 2.500 | 416.200 |
| 2018 | 12.076 | 397.347 | 409.423 | 6.531 | 0 | 390.816 |
| 2017 | 12.639 | 391.016 | 403.655 | 5.064 | 13.640 | 372.312 |
| 2016 | 13.144 | 343.946 | 357.090 | 5.064 | 5.910 | 332.972 |
| 2015 | 11.588 | 398.252 | 409.840 | 5.064 | 53.863 | 339.325 |
| 2014 | 10.934 | 366.074 | 377.008 | 4.787 | 27.293 | 333.994 |
| 2013 | 12.675 | 346.559 | 359.234 | 4.112 | 14.135 | 328.312 |
| 2012 | 14.502 | 464.212 | 478.714 | 4.112 | 137.245 | 322.855 |
| 2011 | 12.966 | 439.094 | 452.060 | 4.081 | 112.964 | 322.049 |
| 2010 | 14.906 | 405.955 | 420.861 | 4.057 | 82.878 | 319.020 |
| 2009 | 17.516 | 374.977 | 392.493 | 3.267 | 55.574 | 316.136 |
| 2008 | 21.320 | 352.164 | 373.484 | 2.349 | 27.530 | 322.285 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 225.578 +7,2% față de anul precedent | 865.424 | Neraportat | 9 +28,6% față de anul precedent |
| 2023 | 210.523 +39,3% față de anul precedent | 653.590 | Neraportat | 7 +133,3% față de anul precedent |
| 2022 | 151.153 +2,9% față de anul precedent | 454.266 | Neraportat | 3 -57,1% față de anul precedent |
| 2021 | 146.946 -1,2% față de anul precedent | 366.713 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 148.788 -12,4% față de anul precedent | 282.603 | Neraportat | 7 -30,0% față de anul precedent |
| 2019 | 169.871 -37,7% față de anul precedent | 266.958 | Neraportat | 10 +42,9% față de anul precedent |
| 2018 | 272.463 -3,1% față de anul precedent | 136.960 | Neraportat | 7 -12,5% față de anul precedent |
| 2017 | 281.094 +3,7% față de anul precedent | 122.561 | Neraportat | 8 +14,3% față de anul precedent |
| 2016 | 271.068 +17,1% față de anul precedent | 86.022 | Neraportat | 7 |
| 2015 | 231.580 +1,4% față de anul precedent | 178.260 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2014 | 228.427 +20,1% față de anul precedent | 148.581 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2013 | 190.181 -40,2% față de anul precedent | 169.053 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2012 | 318.135 +7,5% față de anul precedent | 160.579 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 295.828 +8,5% față de anul precedent | 156.232 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2010 | 272.562 +10,5% față de anul precedent | 148.299 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2009 | 246.741 +10,7% față de anul precedent | 145.752 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2008 | 222.900 | 150.584 | Neraportat | 6 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| CICRINEL ILIE MARCU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2002 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27660/2026retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite
retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 675.000 RON. Profit: 245.773 RON
Cifra de afaceri: 675.000 RON. Profit: 245.773 RON
- Cifra de afaceri
- 675.000 RON +29.13% față de anul precedent
- Profit net
- 245.773 RON -18.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 +28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 225.578 RON +7.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 522.725 RON. Profit: 303.350 RON
Cifra de afaceri: 522.725 RON. Profit: 303.350 RON
- Cifra de afaceri
- 522.725 RON +7.48% față de anul precedent
- Profit net
- 303.350 RON -4.45% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 +133.33% față de anul precedent
- Datorii
- 210.523 RON +39.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 486.342 RON. Profit: 317.471 RON
Cifra de afaceri: 486.342 RON. Profit: 317.471 RON
- Cifra de afaceri
- 486.342 RON +14.49% față de anul precedent
- Profit net
- 317.471 RON +32.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -57.14% față de anul precedent
- Datorii
- 151.153 RON +2.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 424.796 RON. Profit: 240.326 RON
Cifra de afaceri: 424.796 RON. Profit: 240.326 RON
- Cifra de afaceri
- 424.796 RON +77.29% față de anul precedent
- Profit net
- 240.326 RON +374.53% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 146.946 RON -1.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 239.602 RON. Profit: 50.645 RON
Cifra de afaceri: 239.602 RON. Profit: 50.645 RON
- Cifra de afaceri
- 239.602 RON -34.83% față de anul precedent
- Profit net
- 50.645 RON -61.04% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 -30% față de anul precedent
- Datorii
- 148.788 RON -12.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 367.649 RON. Profit: 129.998 RON
Cifra de afaceri: 367.649 RON. Profit: 129.998 RON
- Cifra de afaceri
- 367.649 RON +28.92% față de anul precedent
- Profit net
- 129.998 RON +802.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 +42.86% față de anul precedent
- Datorii
- 169.871 RON -37.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 285.171 RON. Profit: 14.399 RON
Cifra de afaceri: 285.171 RON. Profit: 14.399 RON
- Cifra de afaceri
- 285.171 RON -1.31% față de anul precedent
- Profit net
- 14.399 RON -60.59% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 -12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 272.463 RON -3.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 288.969 RON. Profit: 36.538 RON
Cifra de afaceri: 288.969 RON. Profit: 36.538 RON
- Cifra de afaceri
- 288.969 RON +10.37% față de anul precedent
- Profit net
- 36.538 RON +370.73% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 +14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 281.094 RON +3.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 261.830 RON. Profit: 7.762 RON
Cifra de afaceri: 261.830 RON. Profit: 7.762 RON
- Cifra de afaceri
- 261.830 RON -1.3% față de anul precedent
- Profit net
- 7.762 RON -73.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7
- Datorii
- 271.068 RON +17.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 265.268 RON. Profit: 29.679 RON
Cifra de afaceri: 265.268 RON. Profit: 29.679 RON
- Cifra de afaceri
- 265.268 RON +117.27% față de anul precedent
- Profit net
- 29.679 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 231.580 RON +1.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 122.093 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 122.093 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 122.093 RON -1.51% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 20.472 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 228.427 RON +20.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 123.967 RON. Profit: 8.473 RON
Cifra de afaceri: 123.967 RON. Profit: 8.473 RON
- Cifra de afaceri
- 123.967 RON -10.6% față de anul precedent
- Profit net
- 8.473 RON -56.82% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 190.181 RON -40.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 138.668 RON. Profit: 19.622 RON
Cifra de afaceri: 138.668 RON. Profit: 19.622 RON
- Cifra de afaceri
- 138.668 RON +1.4% față de anul precedent
- Profit net
- 19.622 RON +147.35% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 318.135 RON +7.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 136.754 RON. Profit: 7.933 RON
Cifra de afaceri: 136.754 RON. Profit: 7.933 RON
- Cifra de afaceri
- 136.754 RON +2.89% față de anul precedent
- Profit net
- 7.933 RON +211.46% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 295.828 RON +8.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 132.914 RON. Profit: 2.547 RON
Cifra de afaceri: 132.914 RON. Profit: 2.547 RON
- Cifra de afaceri
- 132.914 RON +8.5% față de anul precedent
- Profit net
- 2.547 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 272.562 RON +10.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 122.499 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 122.499 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 122.499 RON -27.01% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 4.833 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 246.741 RON +10.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 167.840 RON. Profit: 18.718 RON
Cifra de afaceri: 167.840 RON. Profit: 18.718 RON
- Cifra de afaceri
- 167.840 RON
- Profit net
- 18.718 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6
- Datorii
- 222.900 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082002 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEXCHANGE GREEN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6612 in Mun. Craiova (DOLJ)
EXCHANGE GREEN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6612 in Mun. Craiova (DOLJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
22.072026Mentiune · Buletin 27660/2026retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite
retragere, adăugare asociaţi persoane fizice; Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 02 din data: 27.06.2026
- Companie
- EXCHANGE GREEN SRL
- CUI
- 14526456
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 22.07.2026
- Registrul Comerțului
- J2002000217165
- EUID
- ROONRC.J2002000217165
- Sediu
- Municipiul Craiova, Jud. Dolj, Strada FRAŢII GOLEŞTI, Nr. 112, Bl. 61.IV.A, Ap. 7
- Județ
- Dolj
- Număr încheiere
- 579077
- Data încheierii
- 21.07.2026
- Număr dosar
- 2702401
- Data dosarului
- 07.07.2026
- Tribunal
- Dolj
- Registrator
- Dana Mihaela Colongin
Subiecte
retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite
Documente menționate
- Decizie nr. 1 din 27.06.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6612, Dolj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6612, Dolj
Alte firme din Dolj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul EXCHANGE GREEN SRL?
CUI-ul EXCHANGE GREEN SRL este 14526456.
Unde este sediul EXCHANGE GREEN SRL?
EXCHANGE GREEN SRL are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Fraţii Goleşti nr. 112, Mun. Craiova, judetul DOLJ.
Cand a fost infiintata EXCHANGE GREEN SRL?
EXCHANGE GREEN SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a EXCHANGE GREEN SRL in 2024?
In 2024, EXCHANGE GREEN SRL a raportat o cifra de afaceri de 675.000 RON.
Cati angajati are EXCHANGE GREEN SRL?
EXCHANGE GREEN SRL a raportat un numar mediu de 9 salariati in 2024.
Ce activitate are EXCHANGE GREEN SRL?
EXCHANGE GREEN SRL are codul CAEN principal 6612 (Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare).
Ce profit a inregistrat EXCHANGE GREEN SRL in 2024?
EXCHANGE GREEN SRL a inregistrat un profit net de 245.773 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.