Activ Plătitor TVA

VENEZIA S.R.L.

CUI: 14572797
CIF: RO14572797
Reg. Com.: J38/186/2002
CAEN: 4690
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 aprilie 2002 · 24 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:43

Despre VENEZIA S.R.L.

VENEZIA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata nespecializat" (cod CAEN 4690), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VENEZIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.558.892 RON, in scadere fata de anul precedent (-6.1%). Profitul net inregistrat a fost de 439.831 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 1.607.425 RON in 2008 la 1.558.892 RON in 2024. Datoriile raportate (1.820.199 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.558.892 RON
Venituri totale
1.560.761 RON
Cheltuieli totale
1.037.172 RON
Profit brut
523.589 RON
Profit net
439.831 RON
Marja profit net
28,21%
Active imobilizate
2.939.212 RON
Active circulante
2.591.194 RON
Stocuri
903.596 RON
Creanțe
481.747 RON
Casa & conturi bănci
1.205.851 RON
Capital propriu
3.699.324 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Regina Maria nr. 5, 240140
Fax0250738930

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Regina Maria nr. 5, 240140
Cod poștal: 240140
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Regina Maria nr. 5, 240140
Cod postal
240140
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.04.2002
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.558.892 RON
Rezultat net
439.831 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.558.892 RON 1.660.010 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.560.761 RON 1.793.365 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.037.172 RON 1.069.545 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 523.589 RON 723.820 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 439.831 RON 705.886 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.939.212 RON 3.023.624 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.591.194 RON 2.353.308 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.530.406 RON 5.376.932 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 903.596 RON 405.809 RON
CreanțeSume de încasat 481.747 RON 386.918 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.205.851 RON 1.560.581 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.820.199 RON 1.637.487 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.699.324 RON 3.728.562 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.530.406RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

32,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.530.406 RON
Datorii totale1.820.199 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,0 %Profit net / active totale
ROE
11,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,42 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
66,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.558.892 -6,1% față de anul precedent 1.560.761 1.037.172 523.589 -27,7% față de anul precedent 439.831 -37,7% față de anul precedent 0 0
2023 1.660.010 +2,7% față de anul precedent 1.793.365 1.069.545 723.820 +5,8% față de anul precedent 705.886 +5,6% față de anul precedent 0 0
2022 1.615.919 +1,2% față de anul precedent 1.617.419 932.948 684.471 -7,9% față de anul precedent 668.297 -8,1% față de anul precedent 0 0
2021 1.596.635 +22,5% față de anul precedent 1.596.636 853.750 742.886 +10,8% față de anul precedent 726.920 +10,6% față de anul precedent 0 0
2020 1.303.855 -19,8% față de anul precedent 1.327.746 657.402 670.344 -17,5% față de anul precedent 657.067 -17,5% față de anul precedent 0 0
2019 1.625.136 +11,0% față de anul precedent 1.629.554 817.106 812.448 +45,3% față de anul precedent 796.152 +46,3% față de anul precedent 0 0
2018 1.464.530 +7,2% față de anul precedent 1.485.861 926.702 559.159 +10,6% față de anul precedent 544.300 +13,6% față de anul precedent 0 0
2017 1.366.559 +11,1% față de anul precedent 1.379.768 874.076 505.692 +42,4% față de anul precedent 479.095 +79,3% față de anul precedent 0 0
2016 1.230.547 -3,3% față de anul precedent 1.246.833 891.668 355.165 -16,0% față de anul precedent 267.263 -6,6% față de anul precedent 0 0
2015 1.272.631 +9,2% față de anul precedent 1.295.477 872.848 422.629 -3,2% față de anul precedent 286.177 -34,5% față de anul precedent 0 0
2014 1.165.060 +0,4% față de anul precedent 1.172.079 735.355 436.724 +39,5% față de anul precedent 436.724 +66,0% față de anul precedent 0 0
2013 1.160.965 +14,3% față de anul precedent 1.198.429 885.297 313.132 +19,1% față de anul precedent 263.031 +12,5% față de anul precedent 0 0
2012 1.015.853 -10,1% față de anul precedent 1.019.993 756.973 263.020 +32,4% față de anul precedent 233.806 +40,2% față de anul precedent 0 0
2011 1.130.064 -5,0% față de anul precedent 1.140.889 942.256 198.633 +45,2% față de anul precedent 166.739 +204,2% față de anul precedent 0 0
2010 1.189.113 -10,9% față de anul precedent 1.193.171 1.056.406 136.765 -33,7% față de anul precedent 54.809 -71,8% față de anul precedent 0 0
2009 1.334.806 -17,0% față de anul precedent 1.352.494 1.146.357 206.137 -7,1% față de anul precedent 194.358 +10,7% față de anul precedent 0 0
2008 1.607.425 1.624.189 1.402.195 221.994 175.501 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.939.212 2.591.194 5.530.406 903.596 481.747 1.205.851
2023 3.023.624 2.353.308 5.376.932 405.809 386.918 1.560.581
2022 846.830 4.376.270 5.223.100 628.249 2.430.041 1.317.980
2021 945.992 4.868.169 5.814.161 764.755 2.508.650 1.594.764
2020 1.005.631 4.216.559 5.222.190 925.082 2.467.699 823.778
2019 826.645 3.234.351 4.060.996 1.183.572 1.602.661 448.118
2018 853.635 2.263.560 3.117.195 1.259.307 378.347 625.906
2017 876.632 2.310.271 3.186.903 1.112.570 485.211 712.490
2016 908.865 2.068.796 2.977.661 1.342.207 449.796 276.793
2015 794.721 2.121.381 2.916.102 1.325.397 438.232 357.752
2014 799.659 2.330.820 3.130.479 1.085.274 745.639 499.907
2013 819.289 1.942.539 2.761.828 1.038.586 576.451 327.502
2012 743.578 1.866.028 2.609.606 1.249.487 538.498 78.043
2011 713.767 1.937.295 2.651.062 1.296.057 575.364 65.874
2010 707.692 1.948.758 2.656.450 1.331.123 575.612 42.023
2009 843.212 2.140.420 2.983.632 1.481.449 636.015 22.956
2008 792.476 1.932.280 2.724.756 1.210.763 704.322 17.195

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.820.199 +11,2% față de anul precedent 3.699.324 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2023 1.637.487 -25,2% față de anul precedent 3.728.562 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2022 2.189.541 -8,7% față de anul precedent 3.022.676 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2021 2.398.900 -5,3% față de anul precedent 3.404.378 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2020 2.533.848 +24,8% față de anul precedent 2.677.459 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2019 2.029.721 +243,2% față de anul precedent 2.020.392 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2018 591.413 -50,9% față de anul precedent 2.514.899 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2017 1.205.422 -18,3% față de anul precedent 1.970.598 Neraportat 7 -22,2% față de anul precedent
2016 1.475.275 +615,4% față de anul precedent 1.502.386 Neraportat 9 -18,2% față de anul precedent
2015 206.204 +38,0% față de anul precedent 2.709.898 Neraportat 11 -15,4% față de anul precedent
2014 149.444 -0,7% față de anul precedent 2.981.035 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2013 150.517 -42,4% față de anul precedent 2.611.311 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2012 261.326 -50,7% față de anul precedent 2.348.280 Neraportat 13 -13,3% față de anul precedent
2011 530.399 -24,5% față de anul precedent 2.120.663 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2010 702.526 -28,1% față de anul precedent 1.953.924 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2009 977.373 +6,0% față de anul precedent 2.006.259 Neraportat 15 +25,0% față de anul precedent
2008 922.028 1.802.728 Neraportat 12

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.558.892 RON. Profit: 439.831 RON

Cifra de afaceri: 1.558.892 RON. Profit: 439.831 RON

Cifra de afaceri
1.558.892 RON -6.09% față de anul precedent
Profit net
439.831 RON -37.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
1.820.199 RON +11.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.660.010 RON. Profit: 705.886 RON

Cifra de afaceri: 1.660.010 RON. Profit: 705.886 RON

Cifra de afaceri
1.660.010 RON +2.73% față de anul precedent
Profit net
705.886 RON +5.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
1.637.487 RON -25.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.615.919 RON. Profit: 668.297 RON

Cifra de afaceri: 1.615.919 RON. Profit: 668.297 RON

Cifra de afaceri
1.615.919 RON +1.21% față de anul precedent
Profit net
668.297 RON -8.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
2.189.541 RON -8.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.596.635 RON. Profit: 726.920 RON

Cifra de afaceri: 1.596.635 RON. Profit: 726.920 RON

Cifra de afaceri
1.596.635 RON +22.45% față de anul precedent
Profit net
726.920 RON +10.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
2.398.900 RON -5.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.303.855 RON. Profit: 657.067 RON

Cifra de afaceri: 1.303.855 RON. Profit: 657.067 RON

Cifra de afaceri
1.303.855 RON -19.77% față de anul precedent
Profit net
657.067 RON -17.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
2.533.848 RON +24.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.625.136 RON. Profit: 796.152 RON

Cifra de afaceri: 1.625.136 RON. Profit: 796.152 RON

Cifra de afaceri
1.625.136 RON +10.97% față de anul precedent
Profit net
796.152 RON +46.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
2.029.721 RON +243.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.464.530 RON. Profit: 544.300 RON

Cifra de afaceri: 1.464.530 RON. Profit: 544.300 RON

Cifra de afaceri
1.464.530 RON +7.17% față de anul precedent
Profit net
544.300 RON +13.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
591.413 RON -50.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.366.559 RON. Profit: 479.095 RON

Cifra de afaceri: 1.366.559 RON. Profit: 479.095 RON

Cifra de afaceri
1.366.559 RON +11.05% față de anul precedent
Profit net
479.095 RON +79.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -22.22% față de anul precedent
Datorii
1.205.422 RON -18.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.230.547 RON. Profit: 267.263 RON

Cifra de afaceri: 1.230.547 RON. Profit: 267.263 RON

Cifra de afaceri
1.230.547 RON -3.31% față de anul precedent
Profit net
267.263 RON -6.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -18.18% față de anul precedent
Datorii
1.475.275 RON +615.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.272.631 RON. Profit: 286.177 RON

Cifra de afaceri: 1.272.631 RON. Profit: 286.177 RON

Cifra de afaceri
1.272.631 RON +9.23% față de anul precedent
Profit net
286.177 RON -34.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -15.38% față de anul precedent
Datorii
206.204 RON +37.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.165.060 RON. Profit: 436.724 RON

Cifra de afaceri: 1.165.060 RON. Profit: 436.724 RON

Cifra de afaceri
1.165.060 RON +0.35% față de anul precedent
Profit net
436.724 RON +66.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
149.444 RON -0.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.160.965 RON. Profit: 263.031 RON

Cifra de afaceri: 1.160.965 RON. Profit: 263.031 RON

Cifra de afaceri
1.160.965 RON +14.28% față de anul precedent
Profit net
263.031 RON +12.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
150.517 RON -42.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.015.853 RON. Profit: 233.806 RON

Cifra de afaceri: 1.015.853 RON. Profit: 233.806 RON

Cifra de afaceri
1.015.853 RON -10.11% față de anul precedent
Profit net
233.806 RON +40.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -13.33% față de anul precedent
Datorii
261.326 RON -50.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.130.064 RON. Profit: 166.739 RON

Cifra de afaceri: 1.130.064 RON. Profit: 166.739 RON

Cifra de afaceri
1.130.064 RON -4.97% față de anul precedent
Profit net
166.739 RON +204.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
530.399 RON -24.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.189.113 RON. Profit: 54.809 RON

Cifra de afaceri: 1.189.113 RON. Profit: 54.809 RON

Cifra de afaceri
1.189.113 RON -10.91% față de anul precedent
Profit net
54.809 RON -71.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
702.526 RON -28.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.334.806 RON. Profit: 194.358 RON

Cifra de afaceri: 1.334.806 RON. Profit: 194.358 RON

Cifra de afaceri
1.334.806 RON -16.96% față de anul precedent
Profit net
194.358 RON +10.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +25% față de anul precedent
Datorii
977.373 RON +6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.607.425 RON. Profit: 175.501 RON

Cifra de afaceri: 1.607.425 RON. Profit: 175.501 RON

Cifra de afaceri
1.607.425 RON
Profit net
175.501 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12
Datorii
922.028 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVENEZIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)

VENEZIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4690, Vâlcea

ABRAZIV EXPERT S.R.L.
CUI: 35890424CAEN: 4690
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2016-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.584.683 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
LAURPLAST SRL
CUI: 23725059CAEN: 4690
Activ
VÂLCEA, Sat Vlăduceni Com. Păuşeşti-Măglaşi2008-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.496.466 RON
Profit
24.927 RON
Angajati
1
MAZARY INDUSTRIAL GROUP S.R.L.
CUI: 40240304CAEN: 4690
Activ
VÂLCEA, Sat Ulmeţel Com. Păuşeşti-Măglaşi2018-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.690.369 RON
Profit
185.471 RON
Angajati
1
MARELIS IMPEX SRL
CUI: 8914151CAEN: 4690
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1996-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.469.516 RON
Profit
76.048 RON
Angajati
1
MILTHRY TECH SRL
CUI: 29180651CAEN: 4690
Activ
VÂLCEA, Sat Stupărei Com. Mihăeşti2011-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.510.134 RON
Profit
575.615 RON
Angajati
0
RENSILVA CODRU S.R.L.
CUI: 46768679CAEN: 4690
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2022-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
462.515 RON
Profit
35.754 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4690, Vâlcea

ALFATOP SRL
CUI: 13008952CAEN: 4690
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2000-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
2 RON
Angajati
0
VICTORIDANA SRL
CUI: 14603052CAEN: 4690
Activ
VÂLCEA, Orş. Băile Olăneşti2002-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
367.688 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
PRIMA ELECTRIC SRL
CUI: 12271186CAEN: 4690
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1999-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.335.817 RON
Profit
379.599 RON
Angajati
4
EMIGAB SRL
CUI: 15369198CAEN: 4690
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2003-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.510.234 RON
Profit
2.110.852 RON
Angajati
17

Alte firme din Vâlcea

DIANA COM SRL
CUI: 14572789CAEN: 4711
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2002-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
468.708.782 RON
Profit
15.528.708 RON
Angajati
731
TRADUCOM SRL
CUI: 14579698CAEN: 7430
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2002-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.178 RON
Profit
14.327 RON
Angajati
2
AZALEEA SRL
CUI: 14535454CAEN: 6820
Activ
VÂLCEA, Sat Barza Com. Budeşti2002-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.223 RON
Profit
68.180 RON
Angajati
1
RARA COM SRL
CUI: 14597759CAEN: 4752
Activ
VÂLCEA, Sat Nemoiu Com. Amărăşti2002-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
842.910 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ZIDAN GROUP SRL
CUI: 14040064CAEN: 4624
Activ
VÂLCEA, Sat Prundeni Com. Prundeni2001-07-05
fara e-Factura
LACUDAS SRL
CUI: 15096160CAEN: 7111
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2002-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
680.017 RON
Profit
60.000 RON
Angajati
4
EUROUNIVERSAL SRL
CUI: 5321230CAEN: 4799
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1994-03-15
fara e-Factura
VECTOR SYSTEMS SRL
CUI: 18433929CAEN: 8009
Activ
VÂLCEA, Sat Teiu Com. Galicea2006-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.080.986 RON
Profit
298.056 RON
Angajati
10
ANACOFFEBAR S.R.L.
CUI: 50439704CAEN: 5630
Activ
VÂLCEA, Sat Negruleşti Com. Bărbăteşti2024-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.869 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VENEZIA S.R.L.?

CUI-ul VENEZIA S.R.L. este 14572797.

Unde este sediul VENEZIA S.R.L.?

VENEZIA S.R.L. are sediul in Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Regina Maria nr. 5, 240140, Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata VENEZIA S.R.L.?

VENEZIA S.R.L. a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VENEZIA S.R.L. in 2024?

In 2024, VENEZIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.558.892 RON.

Cati angajati are VENEZIA S.R.L.?

VENEZIA S.R.L. a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are VENEZIA S.R.L.?

VENEZIA S.R.L. are codul CAEN principal 4690 (Comerţ cu ridicata nespecializat).

Ce profit a inregistrat VENEZIA S.R.L. in 2024?

VENEZIA S.R.L. a inregistrat un profit net de 439.831 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.