Activ e‑Factură

EURO SELECT SRL

CUI: 14575483
CIF: 14575483
Reg. Com.: J2002001028133
CAEN: 4712
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 aprilie 2002 · 24 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:36

Despre EURO SELECT SRL

EURO SELECT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare" (cod CAEN 4712), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EURO SELECT SRL a raportat o cifra de afaceri de 200.415 RON, in scadere fata de anul precedent (-15.2%). Profitul net inregistrat a fost de 42.184 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 62.706 RON in 2008 la 200.415 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
200.415 RON
Venituri totale
201.805 RON
Cheltuieli totale
157.603 RON
Profit brut
44.202 RON
Profit net
42.184 RON
Marja profit net
21,05%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
48.188 RON
Stocuri
30.667 RON
Creanțe
110 RON
Casa & conturi bănci
17.411 RON
Capital propriu
42.424 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Prl. Liliacului nr. 4, 900062

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Prl. Liliacului nr. 4, 900062
Cod poștal: 900062
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Prl. Liliacului nr. 4, 900062
Cod postal
900062
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.04.2002
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
200.415 RON
Rezultat net
42.184 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 200.415 RON 236.335 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 201.805 RON 236.335 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 157.603 RON 173.066 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 44.202 RON 63.269 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 42.184 RON 61.105 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 48.188 RON 46.107 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 48.188 RON 46.107 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 30.667 RON 27.231 RON
CreanțeSume de încasat 110 RON 140 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.411 RON 18.736 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.764 RON 3.971 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 42.424 RON 42.136 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active48.188RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

12,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale48.188 RON
Datorii totale5.764 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
87,5 %Profit net / active totale
ROE
99,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,36 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
88,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 200.415 -15,2% față de anul precedent 201.805 157.603 44.202 -30,1% față de anul precedent 42.184 -31,0% față de anul precedent 0 0
2023 236.335 -8,8% față de anul precedent 236.335 173.066 63.269 -23,4% față de anul precedent 61.105 -23,9% față de anul precedent 0 0
2022 259.157 -5,4% față de anul precedent 259.271 176.664 82.607 -9,4% față de anul precedent 80.247 -10,8% față de anul precedent 0 0
2021 273.973 +17,5% față de anul precedent 274.118 182.978 91.140 +54,8% față de anul precedent 89.985 +58,7% față de anul precedent 0 0
2020 233.220 -16,9% față de anul precedent 233.220 174.349 58.871 -33,0% față de anul precedent 56.708 -33,3% față de anul precedent 0 0
2019 280.581 +21,8% față de anul precedent 280.711 192.860 87.851 +57,2% față de anul precedent 85.044 +58,8% față de anul precedent 0 0
2018 230.433 +20,3% față de anul precedent 231.231 175.350 55.881 +53,0% față de anul precedent 53.568 +54,8% față de anul precedent 0 0
2017 191.490 -3,7% față de anul precedent 191.625 155.093 36.532 +26,4% față de anul precedent 34.616 +39,1% față de anul precedent 0 0
2016 198.823 -2,0% față de anul precedent 200.647 171.745 28.902 +135,3% față de anul precedent 24.889 +316,3% față de anul precedent 0 0
2015 202.971 +77,2% față de anul precedent 210.125 197.843 12.282 5.978 Neraportat 0
2014 114.530 +25,9% față de anul precedent 131.236 190.690 0 0 59.454 63.392
2013 90.942 +5,1% față de anul precedent 107.289 141.503 0 0 34.214 36.937
2012 86.497 +114,7% față de anul precedent 96.780 114.260 0 0 17.480 17.480
2011 40.281 -24,0% față de anul precedent 45.387 68.422 0 0 23.035 23.035
2010 52.988 +302,1% față de anul precedent 90.098 148.596 0 0 58.498 60.148
2009 13.179 -79,0% față de anul precedent 15.978 78.745 0 0 62.767 65.634
2008 62.706 62.820 135.044 0 0 72.224 72.224

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 48.188 48.188 30.667 110 17.411
2023 0 46.107 46.107 27.231 140 18.736
2022 0 32.129 32.129 30.702 0 1.427
2021 0 32.175 32.175 30.440 0 1.735
2020 0 31.002 31.002 25.188 0 5.814
2019 0 30.846 30.846 25.418 44 5.384
2018 0 28.538 28.538 26.071 0 2.467
2017 0 25.531 25.531 25.531 0 0
2016 0 26.591 26.591 26.591 0 0
2015 0 26.382 26.382 26.285 97 0
2014 0 36.320 36.320 19.619 16.701 0
2013 0 44.230 44.230 27.782 16.448 0
2012 0 60.322 60.322 38.439 21.883 0
2011 0 83.675 83.675 52.243 31.432 0
2010 0 110.858 110.858 75.529 35.329 0
2009 56.485 134.025 190.510 88.162 45.863 0
2008 91.513 119.103 210.616 82.612 36.480 11

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.764 +45,2% față de anul precedent 42.424 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 3.971 -92,2% față de anul precedent 42.136 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 51.098 -61,1% față de anul precedent -18.969 Neraportat 1
2021 131.391 -40,3% față de anul precedent -99.216 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 220.203 -20,4% față de anul precedent -189.201 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 276.755 -23,0% față de anul precedent -245.909 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 359.491 -12,3% față de anul precedent -330.953 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 410.052 -8,0% față de anul precedent -384.521 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 445.728 -5,3% față de anul precedent -419.137 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2015 470.409 -3,3% față de anul precedent -444.027 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2014 486.325 +12,9% față de anul precedent -450.005 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 430.843 +5,1% față de anul precedent -386.613 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2012 409.997 -1,4% față de anul precedent -349.675 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 415.870 -1,0% față de anul precedent -332.195 Neraportat 1
2010 420.018 -4,5% față de anul precedent -309.160 Neraportat 0
2009 439.677 +11,6% față de anul precedent -249.012 Neraportat 0
2008 394.149 -183.378 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 200.415 RON. Profit: 42.184 RON

Cifra de afaceri: 200.415 RON. Profit: 42.184 RON

Cifra de afaceri
200.415 RON -15.2% față de anul precedent
Profit net
42.184 RON -30.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.764 RON +45.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 236.335 RON. Profit: 61.105 RON

Cifra de afaceri: 236.335 RON. Profit: 61.105 RON

Cifra de afaceri
236.335 RON -8.81% față de anul precedent
Profit net
61.105 RON -23.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.971 RON -92.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 259.157 RON. Profit: 80.247 RON

Cifra de afaceri: 259.157 RON. Profit: 80.247 RON

Cifra de afaceri
259.157 RON -5.41% față de anul precedent
Profit net
80.247 RON -10.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
51.098 RON -61.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 273.973 RON. Profit: 89.985 RON

Cifra de afaceri: 273.973 RON. Profit: 89.985 RON

Cifra de afaceri
273.973 RON +17.47% față de anul precedent
Profit net
89.985 RON +58.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
131.391 RON -40.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 233.220 RON. Profit: 56.708 RON

Cifra de afaceri: 233.220 RON. Profit: 56.708 RON

Cifra de afaceri
233.220 RON -16.88% față de anul precedent
Profit net
56.708 RON -33.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
220.203 RON -20.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 280.581 RON. Profit: 85.044 RON

Cifra de afaceri: 280.581 RON. Profit: 85.044 RON

Cifra de afaceri
280.581 RON +21.76% față de anul precedent
Profit net
85.044 RON +58.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
276.755 RON -23.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 230.433 RON. Profit: 53.568 RON

Cifra de afaceri: 230.433 RON. Profit: 53.568 RON

Cifra de afaceri
230.433 RON +20.34% față de anul precedent
Profit net
53.568 RON +54.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
359.491 RON -12.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 191.490 RON. Profit: 34.616 RON

Cifra de afaceri: 191.490 RON. Profit: 34.616 RON

Cifra de afaceri
191.490 RON -3.69% față de anul precedent
Profit net
34.616 RON +39.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
410.052 RON -8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 198.823 RON. Profit: 24.889 RON

Cifra de afaceri: 198.823 RON. Profit: 24.889 RON

Cifra de afaceri
198.823 RON -2.04% față de anul precedent
Profit net
24.889 RON +316.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
445.728 RON -5.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 202.971 RON. Profit: 5.978 RON

Cifra de afaceri: 202.971 RON. Profit: 5.978 RON

Cifra de afaceri
202.971 RON +77.22% față de anul precedent
Profit net
5.978 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
470.409 RON -3.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 114.530 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 114.530 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
114.530 RON +25.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
63.392 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
486.325 RON +12.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 90.942 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 90.942 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
90.942 RON +5.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.937 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
430.843 RON +5.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 86.497 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 86.497 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
86.497 RON +114.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.480 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
409.997 RON -1.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 40.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 40.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
40.281 RON -23.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.035 RON
Angajati
1
Datorii
415.870 RON -0.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 52.988 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 52.988 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
52.988 RON +302.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
60.148 RON
Angajati
0
Datorii
420.018 RON -4.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 13.179 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.179 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.179 RON -78.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
65.634 RON
Angajati
0
Datorii
439.677 RON +11.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 62.706 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 62.706 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
62.706 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
72.224 RON
Angajati
0
Datorii
394.149 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4712, Constanţa

ŞIMI F.D. 2002 SRL
CUI: 15124279CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2003-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
202.930 RON
Profit
1.712 RON
Angajati
2
SMT CIOBI S.R.L.
CUI: 47960760CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.684 RON
Profit
4.331 RON
Angajati
1
ALABASTRU MARNA SRL
CUI: 14080263CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Orş. Cernavodă2001-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.985 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VIOMONA-ALEX SRL
CUI: 15593534CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Orş. Hârşova2003-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.552 RON
Profit
8.680 RON
Angajati
1
GARDINI STAR SRL
CUI: 25279050CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2009-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.964 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CELESTE AZUR SRL
CUI: 17954880CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.960 RON
Profit
21.858 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4712, Constanţa

AMELIA MYH SRL
CUI: 14590807CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2002-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.173 RON
Profit
3.718 RON
Angajati
1
VIPER ELECTRONIC SRL
CUI: 13906864CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Orş. Hârşova2001-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.619 RON
Profit
13.568 RON
Angajati
0
MEGASCENIC SRL
CUI: 14904616CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2002-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.584 RON
Profit
726 RON
Angajati
1

Alte firme din Constanţa

DAYTONA BEACH SRL
CUI: 14566094CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Loc. Neptun Mun. Mangalia2002-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.578.187 RON
Profit
234.052 RON
Angajati
10
ONIX SERVIMPEX SRL
CUI: 14575521CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2002-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.061.879 RON
Profit
345.066 RON
Angajati
11
GRAWE SAFE INVEST SRL
CUI: 14595456CAEN: 2511
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2002-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.304.049 RON
Profit
1.269.217 RON
Angajati
32
MANDRAGILAR SRL
CUI: 14383453CAEN: 1581
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie2002-01-14
fara e-Factura
GALS COMPANY 2004 SRL
CUI: 16172223CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Loc. Mamaia Mun. Constanţa2004-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.808 RON
Profit
115.907 RON
Angajati
1
CONTEXPERT ACCOUNTING SRL
CUI: 35503447CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EURO SELECT SRL?

CUI-ul EURO SELECT SRL este 14575483.

Unde este sediul EURO SELECT SRL?

EURO SELECT SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Prl. Liliacului nr. 4, 900062, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata EURO SELECT SRL?

EURO SELECT SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EURO SELECT SRL in 2024?

In 2024, EURO SELECT SRL a raportat o cifra de afaceri de 200.415 RON.

Cati angajati are EURO SELECT SRL?

EURO SELECT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are EURO SELECT SRL?

EURO SELECT SRL are codul CAEN principal 4712 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare).

Ce profit a inregistrat EURO SELECT SRL in 2024?

EURO SELECT SRL a inregistrat un profit net de 42.184 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.