Activ

AS MANAGEMENT & TRAINING SRL

CUI: 14606423
CIF: 14606423
Reg. Com.: J35/601/2002
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 aprilie 2002 · 24 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:05

Despre AS MANAGEMENT & TRAINING SRL

AS MANAGEMENT & TRAINING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AS MANAGEMENT & TRAINING SRL a raportat o cifra de afaceri de 75.369 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-71.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 332.707 RON in 2008 la 75.369 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
75.369 RON
Venituri totale
79.579 RON
Cheltuieli totale
114.304 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
55.451 RON
Active circulante
29.848 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
-2.279 RON
Casa & conturi bănci
32.127 RON
Capital propriu
80.284 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Romulus nr. 23
Telefon0722409280

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Romulus nr. 23
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Romulus nr. 23
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.04.2002
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 17 iulie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
75.369 RON
Rezultat net
-34.725 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 75.369 RON 261.347 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 79.579 RON 261.555 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 114.304 RON 179.873 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 81.682 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 68.210 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 34.725 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 34.725 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 55.451 RON 74.331 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 29.848 RON 92.093 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 85.299 RON 166.424 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat -2.279 RON 42.025 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 32.127 RON 50.068 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.015 RON 51.415 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 80.284 RON 115.009 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active85.299RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale85.299 RON
Datorii totale5.015 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,95 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
94,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 75.369 -71,2% față de anul precedent 79.579 114.304 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 34.725 34.725
2023 261.347 -5,9% față de anul precedent 261.555 179.873 81.682 -45,5% față de anul precedent 68.210 -51,8% față de anul precedent 0 0
2022 277.697 +36,0% față de anul precedent 282.840 132.895 149.945 +74,2% față de anul precedent 141.628 +75,6% față de anul precedent 0 0
2021 204.215 +206,7% față de anul precedent 204.215 118.146 86.069 80.666 0 0
2020 66.587 -82,3% față de anul precedent 55.170 100.764 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 45.594 46.374
2019 376.541 +7,5% față de anul precedent 363.436 250.357 113.079 +3,3% față de anul precedent 109.569 +3,4% față de anul precedent 0 0
2018 350.329 -2,6% față de anul precedent 352.782 243.266 109.516 +22,2% față de anul precedent 106.012 +23,2% față de anul precedent 0 0
2017 359.572 +28,8% față de anul precedent 359.681 270.034 89.647 +85,9% față de anul precedent 86.050 +101,9% față de anul precedent 0 0
2016 279.221 -19,6% față de anul precedent 280.977 232.746 48.231 -27,4% față de anul precedent 42.611 -23,6% față de anul precedent 0 0
2015 347.095 +54,2% față de anul precedent 348.277 281.818 66.459 +132,7% față de anul precedent 55.738 +155,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 225.128 +25,6% față de anul precedent 225.284 196.726 28.558 -12,5% față de anul precedent 21.800 -20,6% față de anul precedent 0 0
2013 179.271 -6,9% față de anul precedent 179.363 146.718 32.645 +44,9% față de anul precedent 27.460 +45,7% față de anul precedent 0 0
2012 192.559 -13,7% față de anul precedent 192.559 170.023 22.536 +72,6% față de anul precedent 18.846 +47,6% față de anul precedent 0 0
2011 223.112 +48,4% față de anul precedent 257.078 244.018 13.060 12.773 0 0
2010 150.333 +17,9% față de anul precedent 150.826 153.854 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.028 6.253
2009 127.491 -61,7% față de anul precedent 127.562 118.270 9.292 -51,2% față de anul precedent 4.959 -68,8% față de anul precedent 0 0
2008 332.707 332.707 313.678 19.029 15.902 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 55.451 29.848 85.299 0 -2.279 32.127
2023 74.331 92.093 166.424 0 42.025 50.068
2022 98.190 139.004 237.194 0 65.584 73.420
2021 120.597 56.436 177.033 0 44.107 12.329
2020 7.428 78.873 86.301 0 9.278 69.595
2019 449 253.112 253.561 14.448 38.754 199.910
2018 425 218.379 218.804 3.857 74.875 139.647
2017 294 144.016 144.310 0 102.819 41.197
2016 980 151.033 152.013 2.653 66.195 82.185
2015 974 199.614 200.588 0 80.108 119.506
2014 5.940 109.736 115.676 4.462 80.047 25.227
2013 4.795 63.649 68.444 0 24.259 39.390
2012 6.693 36.932 43.625 0 29.569 7.363
2011 21.355 59.621 80.976 0 34.344 25.277
2010 74.054 34.566 108.620 0 0 34.566
2009 105.242 47.275 152.517 119 22.640 24.516
2008 122.506 103.369 225.875 129 66.045 37.195

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.015 -90,3% față de anul precedent 80.284 Neraportat 0
2023 51.415 -45,5% față de anul precedent 115.009 Neraportat 0
2022 94.366 +64,8% față de anul precedent 142.828 Neraportat 0
2021 57.247 +161,2% față de anul precedent 119.786 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 21.918 -40,4% față de anul precedent 64.383 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 36.780 -67,0% față de anul precedent 216.781 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 111.592 +93,7% față de anul precedent 107.212 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 57.611 -48,1% față de anul precedent 87.250 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 111.069 +47,0% față de anul precedent 43.811 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 75.544 +62,9% față de anul precedent 125.044 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 46.370 +121,5% față de anul precedent 69.306 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 20.938 -11,2% față de anul precedent 47.506 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 23.579 -42,3% față de anul precedent 20.046 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 40.867 +122,9% față de anul precedent 40.109 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 18.332 -59,9% față de anul precedent 90.288 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 45.659 -65,2% față de anul precedent 113.541 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 131.165 108.583 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 75.369 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 75.369 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
75.369 RON -71.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
34.725 RON
Angajati
0
Datorii
5.015 RON -90.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 261.347 RON. Profit: 68.210 RON

Cifra de afaceri: 261.347 RON. Profit: 68.210 RON

Cifra de afaceri
261.347 RON -5.89% față de anul precedent
Profit net
68.210 RON -51.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
51.415 RON -45.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 277.697 RON. Profit: 141.628 RON

Cifra de afaceri: 277.697 RON. Profit: 141.628 RON

Cifra de afaceri
277.697 RON +35.98% față de anul precedent
Profit net
141.628 RON +75.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
94.366 RON +64.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 204.215 RON. Profit: 80.666 RON

Cifra de afaceri: 204.215 RON. Profit: 80.666 RON

Cifra de afaceri
204.215 RON +206.69% față de anul precedent
Profit net
80.666 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
57.247 RON +161.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 66.587 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 66.587 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
66.587 RON -82.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
46.374 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.918 RON -40.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 376.541 RON. Profit: 109.569 RON

Cifra de afaceri: 376.541 RON. Profit: 109.569 RON

Cifra de afaceri
376.541 RON +7.48% față de anul precedent
Profit net
109.569 RON +3.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
36.780 RON -67.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 350.329 RON. Profit: 106.012 RON

Cifra de afaceri: 350.329 RON. Profit: 106.012 RON

Cifra de afaceri
350.329 RON -2.57% față de anul precedent
Profit net
106.012 RON +23.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
111.592 RON +93.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 359.572 RON. Profit: 86.050 RON

Cifra de afaceri: 359.572 RON. Profit: 86.050 RON

Cifra de afaceri
359.572 RON +28.78% față de anul precedent
Profit net
86.050 RON +101.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
57.611 RON -48.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 279.221 RON. Profit: 42.611 RON

Cifra de afaceri: 279.221 RON. Profit: 42.611 RON

Cifra de afaceri
279.221 RON -19.55% față de anul precedent
Profit net
42.611 RON -23.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
111.069 RON +47.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 347.095 RON. Profit: 55.738 RON

Cifra de afaceri: 347.095 RON. Profit: 55.738 RON

Cifra de afaceri
347.095 RON +54.18% față de anul precedent
Profit net
55.738 RON +155.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
75.544 RON +62.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 225.128 RON. Profit: 21.800 RON

Cifra de afaceri: 225.128 RON. Profit: 21.800 RON

Cifra de afaceri
225.128 RON +25.58% față de anul precedent
Profit net
21.800 RON -20.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
46.370 RON +121.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 179.271 RON. Profit: 27.460 RON

Cifra de afaceri: 179.271 RON. Profit: 27.460 RON

Cifra de afaceri
179.271 RON -6.9% față de anul precedent
Profit net
27.460 RON +45.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
20.938 RON -11.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 192.559 RON. Profit: 18.846 RON

Cifra de afaceri: 192.559 RON. Profit: 18.846 RON

Cifra de afaceri
192.559 RON -13.69% față de anul precedent
Profit net
18.846 RON +47.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
23.579 RON -42.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 223.112 RON. Profit: 12.773 RON

Cifra de afaceri: 223.112 RON. Profit: 12.773 RON

Cifra de afaceri
223.112 RON +48.41% față de anul precedent
Profit net
12.773 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
40.867 RON +122.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 150.333 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 150.333 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
150.333 RON +17.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.253 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.332 RON -59.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 127.491 RON. Profit: 4.959 RON

Cifra de afaceri: 127.491 RON. Profit: 4.959 RON

Cifra de afaceri
127.491 RON -61.68% față de anul precedent
Profit net
4.959 RON -68.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
45.659 RON -65.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 332.707 RON. Profit: 15.902 RON

Cifra de afaceri: 332.707 RON. Profit: 15.902 RON

Cifra de afaceri
332.707 RON
Profit net
15.902 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
131.165 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAS MANAGEMENT & TRAINING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

AS MANAGEMENT & TRAINING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Timiş

EXOS TM SRL
CUI: 31262990CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2013-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.700 RON
Profit
343 RON
Angajati
0
PLANNAMAR CPU S.R.L.
CUI: 43571256CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2021-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.217 RON
Profit
49.294 RON
Angajati
0
QUANTUM ANALYTICS S.R.L.
CUI: 50026970CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2024-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.923 RON
Profit
66.979 RON
Angajati
0
ATELIER DIANDE SRL
CUI: 30032349CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Sat Becicherecu Mic Com. Becicherecu Mic2012-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Timiş

DIALEXIS SRL
CUI: 14597449CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2002-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
208.972 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
VIACON SRL
CUI: 14713934CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2002-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
433.076 RON
Profit
286.925 RON
Angajati
1
R.G.M. ASSISTANCE SRL
CUI: 14522152CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2002-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Timiş

TGF SRL
CUI: 14606440CAEN: 4619
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2002-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.914 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DENNA SRL
CUI: 14588238CAEN: 6310
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2002-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.908 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CARMIRO SELECTA SRL
CUI: 14613927CAEN: 5630
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2002-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.772 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DIACRON SYSTEM SRL
CUI: 14465618CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Ohaba Română Com. Ohaba Lungă2002-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.642 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DEN-CRIS SRL
CUI: 14768182CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2002-07-23
fara e-Factura
TRANS MEN 86 SRL
CUI: 11254594CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz1998-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.817.264 RON
Profit
221.488 RON
Angajati
45
MOSKEAALEX SRL
CUI: 16039546CAEN: 4771
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2004-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.550 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WORLD GRAIN LOGISTIC S.R.L.
CUI: 32847438CAEN: 5221
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2014-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.600.611 RON
Profit
1.552.217 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AS MANAGEMENT & TRAINING SRL?

CUI-ul AS MANAGEMENT & TRAINING SRL este 14606423.

Unde este sediul AS MANAGEMENT & TRAINING SRL?

AS MANAGEMENT & TRAINING SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Romulus nr. 23, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata AS MANAGEMENT & TRAINING SRL?

AS MANAGEMENT & TRAINING SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AS MANAGEMENT & TRAINING SRL in 2024?

In 2024, AS MANAGEMENT & TRAINING SRL a raportat o cifra de afaceri de 75.369 RON.

Ce activitate are AS MANAGEMENT & TRAINING SRL?

AS MANAGEMENT & TRAINING SRL are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat AS MANAGEMENT & TRAINING SRL in 2024?

AS MANAGEMENT & TRAINING SRL a inregistrat o pierdere neta de 34.725 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.