Activ Plătitor TVA

ROFANEL SERV SRL

CUI: 14624365
CIF: RO14624365
Reg. Com.: J2002000200099
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 mai 2002 · 24 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 00:00

Despre ROFANEL SERV SRL

ROFANEL SERV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Brăila, judetul BRĂILA, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ROFANEL SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.941.933 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+83.2%). Profitul net inregistrat a fost de 284.411 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 252.792 RON in 2008 la 6.941.933 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
6.941.933 RON
Venituri totale
7.186.499 RON
Cheltuieli totale
6.836.432 RON
Profit brut
350.067 RON
Profit net
284.411 RON
Marja profit net
4,10%
Active imobilizate
837.793 RON
Active circulante
1.255.998 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.315.777 RON
Casa & conturi bănci
-59.779 RON
Capital propriu
185.692 RON

Contact

AdresaRomania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. CHIŞINĂU, CART.RADU NEGRU, CONSTRUCTIA C1 nr. 94
Telefon0742200776

Adresă sediu social

Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. CHIŞINĂU, CART.RADU NEGRU, CONSTRUCTIA C1 nr. 94
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. CHIŞINĂU, CART.RADU NEGRU, CONSTRUCTIA C1 nr. 94
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.05.2002
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
6.941.933 RON
Rezultat net
284.411 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 6.941.933 RON 3.788.905 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 7.186.499 RON 3.950.500 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 6.836.432 RON 3.898.317 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 350.067 RON 52.183 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 284.411 RON 18.586 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 837.793 RON 293.312 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.255.998 RON 934.624 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.093.791 RON 1.227.936 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 129.708 RON
CreanțeSume de încasat 1.315.777 RON 765.387 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești -59.779 RON 39.529 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.908.099 RON 1.236.604 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 185.692 RON 1.281 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.093.791RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

91,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.093.791 RON
Datorii totale1.908.099 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
13,6 %Profit net / active totale
ROE
153,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,66 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
8,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 6.941.933 +83,2% față de anul precedent 7.186.499 6.836.432 350.067 +570,8% față de anul precedent 284.411 +1.430,2% față de anul precedent 0 0
2023 3.788.905 -20,3% față de anul precedent 3.950.500 3.898.317 52.183 -46,4% față de anul precedent 18.586 -69,3% față de anul precedent 0 0
2022 4.753.625 +45,4% față de anul precedent 4.965.180 4.867.762 97.418 +11,2% față de anul precedent 60.511 +12,8% față de anul precedent 0 0
2021 3.269.268 +7,2% față de anul precedent 3.647.344 3.559.763 87.581 +38,0% față de anul precedent 53.649 +65,8% față de anul precedent 0 0
2020 3.050.527 +80,3% față de anul precedent 3.272.667 3.209.221 63.446 +51,0% față de anul precedent 32.354 +25,5% față de anul precedent 0 0
2019 1.691.944 +20,2% față de anul precedent 1.755.398 1.713.392 42.006 -66,3% față de anul precedent 25.788 -76,6% față de anul precedent 0 0
2018 1.407.662 -19,4% față de anul precedent 1.450.879 1.326.305 124.574 -53,9% față de anul precedent 110.065 -55,1% față de anul precedent 0 0
2017 1.746.053 +63,3% față de anul precedent 1.810.980 1.540.684 270.296 +6.473,4% față de anul precedent 245.379 +11.114,8% față de anul precedent 0 0
2016 1.069.472 -18,4% față de anul precedent 1.147.788 1.143.676 4.112 -92,4% față de anul precedent 2.188 -94,8% față de anul precedent 0 0
2015 1.310.556 +18,2% față de anul precedent 1.331.322 1.277.422 53.900 +1.147,1% față de anul precedent 42.252 +1.991,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.108.725 -16,6% față de anul precedent 1.154.351 1.150.029 4.322 -82,6% față de anul precedent 2.020 -90,3% față de anul precedent 0 0
2013 1.329.390 +55,8% față de anul precedent 1.351.829 1.326.975 24.854 +28,7% față de anul precedent 20.827 +29,2% față de anul precedent 0 0
2012 853.153 +24,0% față de anul precedent 865.603 846.293 19.310 -74,4% față de anul precedent 16.124 -74,6% față de anul precedent 0 0
2011 688.133 +124,7% față de anul precedent 696.771 621.287 75.484 +152,8% față de anul precedent 63.407 +156,7% față de anul precedent 0 0
2010 306.224 +11,8% față de anul precedent 333.744 303.887 29.857 +43,5% față de anul precedent 24.706 +50,0% față de anul precedent 0 0
2009 274.015 +8,4% față de anul precedent 274.166 253.362 20.804 +281,6% față de anul precedent 16.471 +259,6% față de anul precedent 0 0
2008 252.792 311.475 306.023 5.452 4.580 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 837.793 1.255.998 2.093.791 0 1.315.777 -59.779
2023 293.312 934.624 1.227.936 129.708 765.387 39.529
2022 353.258 893.522 1.246.780 25.076 745.665 122.781
2021 509.848 587.482 1.097.330 0 553.357 34.125
2020 672.516 635.752 1.308.268 11.546 564.589 59.617
2019 350.358 468.129 818.487 0 378.739 89.390
2018 111.227 571.805 683.032 0 520.758 51.047
2017 150.120 732.125 882.245 0 706.152 25.973
2016 173.874 394.340 568.214 0 361.005 33.335
2015 168.439 406.710 575.149 0 337.141 69.569
2014 237.619 351.962 589.581 0 297.658 54.304
2013 231.816 314.364 546.180 0 309.258 5.106
2012 208.243 271.214 479.457 4.969 224.103 42.142
2011 312.043 202.653 514.696 0 95.384 107.269
2010 270.410 89.417 359.827 0 60.920 28.497
2009 267.555 46.372 313.927 2.295 37.859 6.218
2008 306.335 19.144 325.479 8.425 25.798 -15.079

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.908.099 +54,3% față de anul precedent 185.692 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2023 1.236.604 +7,8% față de anul precedent 1.281 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2022 1.147.353 +11,6% față de anul precedent 99.427 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2021 1.027.813 -20,5% față de anul precedent 69.517 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2020 1.292.401 +88,7% față de anul precedent 15.867 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2019 684.813 +66,6% față de anul precedent 143.671 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2018 411.149 -2,2% față de anul precedent 271.883 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2017 420.427 +19,5% față de anul precedent 461.818 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2016 351.775 +34,8% față de anul precedent 216.439 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2015 260.898 -17,9% față de anul precedent 314.251 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2014 317.582 +15,0% față de anul precedent 271.999 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2013 276.202 +19,9% față de anul precedent 269.978 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2012 230.306 -18,2% față de anul precedent 249.151 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2011 281.669 +48,1% față de anul precedent 233.027 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 190.207 +12,5% față de anul precedent 169.620 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 169.013 -14,2% față de anul precedent 144.914 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2008 197.036 128.443 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

39din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 6.941.933 RON. Profit: 284.411 RON

Cifra de afaceri: 6.941.933 RON. Profit: 284.411 RON

Cifra de afaceri
6.941.933 RON +83.22% față de anul precedent
Profit net
284.411 RON +1430.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
1.908.099 RON +54.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.788.905 RON. Profit: 18.586 RON

Cifra de afaceri: 3.788.905 RON. Profit: 18.586 RON

Cifra de afaceri
3.788.905 RON -20.29% față de anul precedent
Profit net
18.586 RON -69.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
1.236.604 RON +7.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.753.625 RON. Profit: 60.511 RON

Cifra de afaceri: 4.753.625 RON. Profit: 60.511 RON

Cifra de afaceri
4.753.625 RON +45.4% față de anul precedent
Profit net
60.511 RON +12.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
1.147.353 RON +11.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.269.268 RON. Profit: 53.649 RON

Cifra de afaceri: 3.269.268 RON. Profit: 53.649 RON

Cifra de afaceri
3.269.268 RON +7.17% față de anul precedent
Profit net
53.649 RON +65.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
1.027.813 RON -20.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.050.527 RON. Profit: 32.354 RON

Cifra de afaceri: 3.050.527 RON. Profit: 32.354 RON

Cifra de afaceri
3.050.527 RON +80.3% față de anul precedent
Profit net
32.354 RON +25.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
1.292.401 RON +88.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.691.944 RON. Profit: 25.788 RON

Cifra de afaceri: 1.691.944 RON. Profit: 25.788 RON

Cifra de afaceri
1.691.944 RON +20.2% față de anul precedent
Profit net
25.788 RON -76.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
684.813 RON +66.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.407.662 RON. Profit: 110.065 RON

Cifra de afaceri: 1.407.662 RON. Profit: 110.065 RON

Cifra de afaceri
1.407.662 RON -19.38% față de anul precedent
Profit net
110.065 RON -55.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
411.149 RON -2.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.746.053 RON. Profit: 245.379 RON

Cifra de afaceri: 1.746.053 RON. Profit: 245.379 RON

Cifra de afaceri
1.746.053 RON +63.26% față de anul precedent
Profit net
245.379 RON +11114.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
420.427 RON +19.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.069.472 RON. Profit: 2.188 RON

Cifra de afaceri: 1.069.472 RON. Profit: 2.188 RON

Cifra de afaceri
1.069.472 RON -18.4% față de anul precedent
Profit net
2.188 RON -94.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
351.775 RON +34.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.310.556 RON. Profit: 42.252 RON

Cifra de afaceri: 1.310.556 RON. Profit: 42.252 RON

Cifra de afaceri
1.310.556 RON +18.2% față de anul precedent
Profit net
42.252 RON +1991.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
260.898 RON -17.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.108.725 RON. Profit: 2.020 RON

Cifra de afaceri: 1.108.725 RON. Profit: 2.020 RON

Cifra de afaceri
1.108.725 RON -16.6% față de anul precedent
Profit net
2.020 RON -90.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
317.582 RON +14.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.329.390 RON. Profit: 20.827 RON

Cifra de afaceri: 1.329.390 RON. Profit: 20.827 RON

Cifra de afaceri
1.329.390 RON +55.82% față de anul precedent
Profit net
20.827 RON +29.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
276.202 RON +19.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 853.153 RON. Profit: 16.124 RON

Cifra de afaceri: 853.153 RON. Profit: 16.124 RON

Cifra de afaceri
853.153 RON +23.98% față de anul precedent
Profit net
16.124 RON -74.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
230.306 RON -18.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 688.133 RON. Profit: 63.407 RON

Cifra de afaceri: 688.133 RON. Profit: 63.407 RON

Cifra de afaceri
688.133 RON +124.72% față de anul precedent
Profit net
63.407 RON +156.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
281.669 RON +48.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 306.224 RON. Profit: 24.706 RON

Cifra de afaceri: 306.224 RON. Profit: 24.706 RON

Cifra de afaceri
306.224 RON +11.75% față de anul precedent
Profit net
24.706 RON +50% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
190.207 RON +12.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 274.015 RON. Profit: 16.471 RON

Cifra de afaceri: 274.015 RON. Profit: 16.471 RON

Cifra de afaceri
274.015 RON +8.4% față de anul precedent
Profit net
16.471 RON +259.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
169.013 RON -14.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 252.792 RON. Profit: 4.580 RON

Cifra de afaceri: 252.792 RON. Profit: 4.580 RON

Cifra de afaceri
252.792 RON
Profit net
4.580 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
197.036 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataROFANEL SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Brăila (BRĂILA)

ROFANEL SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Brăila (BRĂILA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Brăila

GHIGAF LOGISTIC CONSULTING SRL
CUI: 36808199CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2016-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.956.566 RON
Profit
224.806 RON
Angajati
16
PETAGIF AGRO SRL
CUI: 29493233CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2011-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.203.601 RON
Profit
242.944 RON
Angajati
14
ANIOEST CONSULT SRL
CUI: 25831234CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2009-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.508.011 RON
Profit
42.635 RON
Angajati
17
BIVADINATA SRL
CUI: 30635323CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Ulmu Com. Ulmu2012-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.200.541 RON
Profit
308.733 RON
Angajati
12
AVIMI SERV SRL
CUI: 18431715CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2006-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.581.104 RON
Profit
13.296.955 RON
Angajati
56
KABIR TRANS SRL
CUI: 36892806CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Baldovineşti Com. Vădeni2017-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.003.375 RON
Profit
315.903 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Brăila

OBELISC SRL
CUI: 14486653CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2002-03-01
fara e-Factura
MYDSOR TRANS SRL
CUI: 14998556CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Tufeşti Com. Tufeşti2002-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.291 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LEJER TRANS SRL
CUI: 14468851CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2002-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
675.538 RON
Profit
36.852 RON
Angajati
6
FLUTURAS TRANS SRL
CUI: 15230067CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Tufeşti Com. Tufeşti2003-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.357 RON
Profit
23.935 RON
Angajati
1

Alte firme din Brăila

ENDOCLYN SRL
CUI: 14624330CAEN: 8622
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2002-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
421.680 RON
Profit
191.878 RON
Angajati
2
RODELROM IMPEX SRL
CUI: 14639463CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Sat Lacu Sărat Com. Chiscani2002-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
344.556 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EURO BUILDING SRL
CUI: 14590505CAEN: 4100
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2002-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.726.501 RON
Profit
14.851.872 RON
Angajati
206
ENTROMED SRL
CUI: 14707177CAEN: 8622
Activ
BRĂILA, Sat Cazasu Com. Cazasu2002-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.008.690 RON
Profit
440.926 RON
Angajati
3
APROMADIS PROD SRL
CUI: 13670169CAEN: 4619
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2001-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.643 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IDEMOB COMPREST SRL
CUI: 15210035CAEN: 2511
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2003-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
547.291 RON
Profit
146.007 RON
Angajati
3
CEPROHART SA
CUI: 2269251CAEN: 7210
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.978.653 RON
Profit
772.323 RON
Angajati
40

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ROFANEL SERV SRL?

CUI-ul ROFANEL SERV SRL este 14624365.

Unde este sediul ROFANEL SERV SRL?

ROFANEL SERV SRL are sediul in Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. CHIŞINĂU, CART.RADU NEGRU, CONSTRUCTIA C1 nr. 94, Mun. Brăila, judetul BRĂILA.

Cand a fost infiintata ROFANEL SERV SRL?

ROFANEL SERV SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ROFANEL SERV SRL in 2024?

In 2024, ROFANEL SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.941.933 RON.

Cati angajati are ROFANEL SERV SRL?

ROFANEL SERV SRL a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are ROFANEL SERV SRL?

ROFANEL SERV SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat ROFANEL SERV SRL in 2024?

ROFANEL SERV SRL a inregistrat un profit net de 284.411 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.