Activ Plătitor TVA

Profit Solutions SRL

CUI: 14634059
CIF: RO14634059
Reg. Com.: J2002003991404
CAEN: 4791
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 mai 2002 · 24 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 00:13

Despre Profit Solutions SRL

Profit Solutions SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat" (cod CAEN 4791), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, Profit Solutions SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
2.888 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
2.888 RON
Capital propriu
-174.460 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Serg. Ion Nuţu nr. 44, 50762
Telefon3134524

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Serg. Ion Nuţu nr. 44, 50762
Cod poștal: 50762
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Serg. Ion Nuţu nr. 44, 50762
Cod postal
50762
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 09.07.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2016

Stare inactivitate

Data inactivare
25 ianuarie 2017
Data reactivare
21 februarie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.888 RON 173.104 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.888 RON 173.104 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 155.162 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 15.054 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.888 RON 2.888 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 177.348 RON 191.313 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -174.460 RON -18.209 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.888RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6.140,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.888 RON
Datorii totale177.348 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-6.040,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2014 70.582 +125,3% față de anul precedent 70.600 65.813 4.787 2.418 0 0
2013 31.332 +95,0% față de anul precedent 31.464 31.561 0 0 97 97
2012 16.065 16.112 36.582 0 0 20.470 20.470

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 2.888 2.888 0 0 2.888
2023 0 173.104 173.104 155.162 15.054 2.888
2022 0 173.104 173.104 155.162 15.054 2.888
2021 0 173.104 173.104 155.162 15.054 2.888
2020 0 173.104 173.104 155.162 15.054 2.888
2019 0 173.104 173.104 155.162 15.054 2.888
2018 0 173.104 173.104 155.162 15.054 2.888
2017 0 173.104 173.104 155.162 15.054 2.888
2014 1.089 184.940 186.029 156.462 20.060 8.418
2013 1.089 21.258 22.347 3.469 10.310 7.479
2012 0 721 721 433 0 288

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 177.348 -7,3% față de anul precedent -174.460 Neraportat 0
2023 191.313 0,0% față de anul precedent -18.209 Neraportat 0
2022 191.313 0,0% față de anul precedent -18.209 Neraportat 0
2021 191.313 0,0% față de anul precedent -18.209 Neraportat 0
2020 191.313 0,0% față de anul precedent -18.209 Neraportat 0
2019 191.313 0,0% față de anul precedent -18.209 Neraportat 0
2018 191.313 0,0% față de anul precedent -18.209 Neraportat 0
2017 191.313 -6,2% față de anul precedent -18.209 Neraportat 0
2014 203.978 +377,5% față de anul precedent -17.949 Neraportat 0
2013 42.714 +103,5% față de anul precedent -20.367 Neraportat 0
2012 20.991 -20.270 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ANANCUTA-IRINA NEAGUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12130/2026prelungire valabilitate acte sediu social, cod obiect de activitate

prelungire valabilitate acte sediu social, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
177.348 RON -7.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
191.313 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
191.313 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
191.313 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
191.313 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
191.313 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
191.313 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
191.313 RON -6.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2016 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 70.582 RON. Profit: 2.418 RON

Cifra de afaceri: 70.582 RON. Profit: 2.418 RON

Cifra de afaceri
70.582 RON +125.27% față de anul precedent
Profit net
2.418 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
203.978 RON +377.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 31.332 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.332 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.332 RON +95.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
97 RON
Angajati
0
Datorii
42.714 RON +103.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 16.065 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.065 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.065 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.470 RON
Angajati
0
Datorii
20.991 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataProfit Solutions SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

Profit Solutions SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.032026Mentiune · Buletin 12130/2026prelungire valabilitate acte sediu social, cod obiect de activitate

prelungire valabilitate acte sediu social; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
Profit Solutions SRL
CUI
14634059
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.03.2026
Registrul Comerțului
J2002003991404
EUID
ROONRC.J2002003991404
Sediu
Bucureşti Sectorul 5, Strada SERG. ION NUŢU, Nr. 44, Bl. CT7, Etaj 1, Ap. Spatiul CT7.E
Județ
București
Număr încheiere
260952
Data încheierii
27.03.2026
Număr dosar
1306036
Data dosarului
25.03.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Alexandru-Marian Drăgulescu

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic din 25.03.2026
  • Act adiţional nr. 1 din 25.03.2026 la contract de închiriere nr. 1090 din 10.04.2025, Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1306036 din 25.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 12130/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4791, Municipiul Bucureşti

NEXT TREND & CO S.R.L.
CUI: 14615561CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.715 RON
Profit
138.771 RON
Angajati
1
ROM ORIENT SRL
CUI: 14664858CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2002-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.504 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BIO NUTRILIV SRL
CUI: 14533100CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2002-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.139 RON
Profit
4.422 RON
Angajati
1
SIMPLE ND CONSULTING S.R.L.
CUI: 14665926CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
379.242 RON
Profit
19.077 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

PETERSON SRL
CUI: 14633967CAEN: 4752
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2002-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
436.286 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
X - TECH CONSULT SRL
CUI: 14634121CAEN: 6202
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.200 RON
Profit
117.259 RON
Angajati
1
ECOFIS FINANCE SRL
CUI: 14632228CAEN: 7414
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.689 RON
Profit
59.672 RON
Angajati
1
DRAGU CONSULTING SRL
CUI: 14638743CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-05-16
fara e-Factura
DENTALSANA SRL
CUI: 14607607CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.548 RON
Profit
9.125 RON
Angajati
1
AVERY DENNISON SRL
CUI: 14672222CAEN: 1729
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.401.378 RON
Profit
0 RON
Angajati
89
XBEL 002 SRL
CUI: 14266976CAEN: 8211
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2001-11-01
fara e-Factura
CARTIERUL CAROL SRL
CUI: 14935426CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.335.870 RON
Profit
7.896 RON
Angajati
15
LS INTEH SRL
CUI: 6024130CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
695.624 RON
Profit
21.608 RON
Angajati
0
EMCO SERVICES GROUP SRL
CUI: 17370954CAEN: 9510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
251.604 RON
Profit
46.730 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul Profit Solutions SRL?

CUI-ul Profit Solutions SRL este 14634059.

Unde este sediul Profit Solutions SRL?

Profit Solutions SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Serg. Ion Nuţu nr. 44, 50762, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata Profit Solutions SRL?

Profit Solutions SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a Profit Solutions SRL in 2024?

In 2024, Profit Solutions SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are Profit Solutions SRL?

Profit Solutions SRL are codul CAEN principal 4791 (Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat).

Ce profit a inregistrat Profit Solutions SRL in 2024?

Profit Solutions SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.