Activ

VITADENT ESTET S.R.L.

CUI: 14635976
CIF: 14635976
Reg. Com.: J17/377/2002
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 mai 2002 · 24 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 13:06

Despre VITADENT ESTET S.R.L.

VITADENT ESTET S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VITADENT ESTET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 339.370 RON, in scadere fata de anul precedent (-46.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Datoriile raportate (767.801 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
339.370 RON
Venituri totale
339.370 RON
Cheltuieli totale
396.176 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
1.158.513 RON
Active circulante
11.608 RON
Stocuri
9.521 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
2.087 RON
Capital propriu
402.320 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Bld. Siderurgiştilor nr. 8, 800364
Telefon0236316775

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Bld. Siderurgiştilor nr. 8, 800364
Cod poștal: 800364
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Bld. Siderurgiştilor nr. 8, 800364
Cod postal
800364
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.05.2002
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 14 ianuarie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
339.370 RON
Rezultat net
-67.126 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 339.370 RON 630.293 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 339.370 RON 672.717 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 396.176 RON 473.622 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 199.095 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 193.695 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 56.806 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 67.126 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.158.513 RON 965.332 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 11.608 RON 55.488 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.170.121 RON 1.020.820 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 9.521 RON 1.000 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 28.829 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.087 RON 25.659 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 767.801 RON 551.374 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 402.320 RON 469.446 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.170.121RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

65,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.170.121 RON
Datorii totale767.801 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
34,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 339.370 -46,2% față de anul precedent 339.370 396.176 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 56.806 67.126
2023 630.293 +113,5% față de anul precedent 672.717 473.622 199.095 +2,1% față de anul precedent 193.695 +3,3% față de anul precedent 0 0
2022 295.240 +239,9% față de anul precedent 295.240 100.224 195.016 +415,8% față de anul precedent 187.488 +449,5% față de anul precedent 0 0
2021 86.850 -51,4% față de anul precedent 139.850 102.040 37.810 +73,7% față de anul precedent 34.118 +89,0% față de anul precedent 0 0
2020 178.640 +4,1% față de anul precedent 178.640 156.869 21.771 -66,5% față de anul precedent 18.049 -71,5% față de anul precedent 0 0
2019 171.555 +1.261,0% față de anul precedent 171.555 106.499 65.056 63.341 0 0
2018 12.605 -86,6% față de anul precedent 12.605 65.787 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 53.182 53.308
2017 94.352 +5,1% față de anul precedent 94.352 66.856 27.496 26.552 0 0
2016 89.750 -25,3% față de anul precedent 89.750 134.466 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 44.716 47.269
2015 120.084 +33,9% față de anul precedent 120.084 110.431 9.653 5.996 Neraportat 0
2014 89.680 -17,9% față de anul precedent 89.682 100.786 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.104 13.794
2013 109.202 +50,7% față de anul precedent 109.204 97.398 11.806 +814,5% față de anul precedent 8.618 +721,5% față de anul precedent 0 0
2012 72.478 -42,8% față de anul precedent 83.070 81.779 1.291 -94,1% față de anul precedent 1.049 -95,2% față de anul precedent 0 0
2011 126.778 +56,7% față de anul precedent 137.690 115.651 22.039 -25,7% față de anul precedent 22.039 -21,3% față de anul precedent 0 0
2010 80.882 81.004 51.362 29.642 27.992 0 0
2009 0 0 15.452 0 0 15.452 16.919
2008 0 0 4.939 0 0 4.939 4.939

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.158.513 11.608 1.170.121 9.521 0 2.087
2023 965.332 55.488 1.020.820 1.000 28.829 25.659
2022 174.819 116.121 290.940 1.294 115 114.712
2021 150.702 683 151.385 0 0 683
2020 166.929 604 167.533 0 604 0
2019 158.687 112 158.799 0 0 112
2018 161.093 71.132 232.225 0 47.012 24.120
2017 174.598 98.229 272.827 0 57.376 40.853
2016 178.078 44.080 222.158 0 40.645 3.435
2015 190.438 34.665 225.103 0 32.763 1.902
2014 200.362 29.365 229.727 0 26.724 2.641
2013 230.595 43.727 274.322 0 26.539 17.188
2012 195.536 18.115 213.651 840 15.762 1.513
2011 203.417 17.684 221.101 369 15.762 1.553
2010 205.532 18.418 223.950 2.993 14.860 565
2009 573 7.967 8.540 6.425 1.449 93
2008 0 564 564 0 114 450

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 767.801 +39,3% față de anul precedent 402.320 Neraportat 0
2023 551.374 +3.530,1% față de anul precedent 469.446 Neraportat 0
2022 15.189 -75,9% față de anul precedent 275.751 Neraportat 0
2021 63.122 -44,3% față de anul precedent 88.263 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 113.387 -7,6% față de anul precedent 54.146 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 122.702 -52,7% față de anul precedent 36.097 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 259.469 +5,2% față de anul precedent -27.244 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 246.763 +6,9% față de anul precedent 26.064 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 230.821 +16,0% față de anul precedent -8.663 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 199.033 -8,2% față de anul precedent 26.070 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2014 216.701 -12,4% față de anul precedent 13.026 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 247.502 +26,6% față de anul precedent 26.820 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2012 195.449 -4,2% față de anul precedent 18.202 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 203.948 -10,9% față de anul precedent 17.153 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 228.837 +452,5% față de anul precedent -4.887 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 41.419 +150,7% față de anul precedent -32.879 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 16.524 -15.960 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

79din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 339.370 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 339.370 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
339.370 RON -46.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
67.126 RON
Angajati
0
Datorii
767.801 RON +39.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 630.293 RON. Profit: 193.695 RON

Cifra de afaceri: 630.293 RON. Profit: 193.695 RON

Cifra de afaceri
630.293 RON +113.48% față de anul precedent
Profit net
193.695 RON +3.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
551.374 RON +3530.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 295.240 RON. Profit: 187.488 RON

Cifra de afaceri: 295.240 RON. Profit: 187.488 RON

Cifra de afaceri
295.240 RON +239.94% față de anul precedent
Profit net
187.488 RON +449.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.189 RON -75.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 86.850 RON. Profit: 34.118 RON

Cifra de afaceri: 86.850 RON. Profit: 34.118 RON

Cifra de afaceri
86.850 RON -51.38% față de anul precedent
Profit net
34.118 RON +89.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
63.122 RON -44.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 178.640 RON. Profit: 18.049 RON

Cifra de afaceri: 178.640 RON. Profit: 18.049 RON

Cifra de afaceri
178.640 RON +4.13% față de anul precedent
Profit net
18.049 RON -71.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
113.387 RON -7.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 171.555 RON. Profit: 63.341 RON

Cifra de afaceri: 171.555 RON. Profit: 63.341 RON

Cifra de afaceri
171.555 RON +1261.01% față de anul precedent
Profit net
63.341 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
122.702 RON -52.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 12.605 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.605 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.605 RON -86.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
53.308 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
259.469 RON +5.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 94.352 RON. Profit: 26.552 RON

Cifra de afaceri: 94.352 RON. Profit: 26.552 RON

Cifra de afaceri
94.352 RON +5.13% față de anul precedent
Profit net
26.552 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
246.763 RON +6.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 89.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 89.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
89.750 RON -25.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
47.269 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
230.821 RON +15.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 120.084 RON. Profit: 5.996 RON

Cifra de afaceri: 120.084 RON. Profit: 5.996 RON

Cifra de afaceri
120.084 RON +33.9% față de anul precedent
Profit net
5.996 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
199.033 RON -8.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 89.680 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 89.680 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
89.680 RON -17.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.794 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
216.701 RON -12.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 109.202 RON. Profit: 8.618 RON

Cifra de afaceri: 109.202 RON. Profit: 8.618 RON

Cifra de afaceri
109.202 RON +50.67% față de anul precedent
Profit net
8.618 RON +721.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
247.502 RON +26.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 72.478 RON. Profit: 1.049 RON

Cifra de afaceri: 72.478 RON. Profit: 1.049 RON

Cifra de afaceri
72.478 RON -42.83% față de anul precedent
Profit net
1.049 RON -95.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
195.449 RON -4.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 126.778 RON. Profit: 22.039 RON

Cifra de afaceri: 126.778 RON. Profit: 22.039 RON

Cifra de afaceri
126.778 RON +56.74% față de anul precedent
Profit net
22.039 RON -21.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
203.948 RON -10.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 80.882 RON. Profit: 27.992 RON

Cifra de afaceri: 80.882 RON. Profit: 27.992 RON

Cifra de afaceri
80.882 RON
Profit net
27.992 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
228.837 RON +452.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.919 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
41.419 RON +150.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.939 RON
Angajati
1
Datorii
16.524 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVITADENT ESTET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

VITADENT ESTET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Galaţi

MERAKI DENT S.R.L.
CUI: 43374408CAEN: 8623
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2020-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
362.560 RON
Profit
227.441 RON
Angajati
1
LUPUECADENT STUDIO S.R.L.
CUI: 40823855CAEN: 8623
Activ
GALAŢI, Sat Călmăţui Com. Griviţa2019-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
330.840 RON
Profit
40.861 RON
Angajati
1
DENTAL DAN FEL S.R.L.
CUI: 47720288CAEN: 8623
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2023-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
367.830 RON
Profit
176.650 RON
Angajati
1
ARTZ DENT SRL
CUI: 18425411CAEN: 8623
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2006-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
329.180 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
DREDENT ESTHETIQUE SRL
CUI: 34123393CAEN: 8623
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2015-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
414.635 RON
Profit
104.058 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Galaţi

IMHOTEP SRL
CUI: 14606083CAEN: 8623
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2002-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.550 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARTA CARPDENT S.R.L.
CUI: 15140991CAEN: 8623
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2003-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
829.407 RON
Profit
12.948 RON
Angajati
8
DENTAURUM PLUS SRL
CUI: 13340551CAEN: 8623
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2000-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
844.041 RON
Profit
88.518 RON
Angajati
5
DENTOART SRL
CUI: 15359798CAEN: 8623
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2003-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.220.595 RON
Profit
512.606 RON
Angajati
13

Alte firme din Galaţi

ROMAR FARM SRL
CUI: 14635941CAEN: 4773
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2002-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.809.704 RON
Profit
106.516 RON
Angajati
6
PANORAMIC RX SRL
CUI: 14636009CAEN: 8690
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2002-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.345 RON
Profit
711 RON
Angajati
2
DOKIVAL SRL
CUI: 14594280CAEN: 2511
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2002-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.827.033 RON
Profit
749.816 RON
Angajati
30
ARIAN CONSULT SRL
CUI: 14212879CAEN: 7912
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2001-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
795.770 RON
Profit
173.111 RON
Angajati
5
CIPACO SRL
CUI: 15001918CAEN: 8121
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2002-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.476.876 RON
Profit
612.824 RON
Angajati
45
FRONTAL SRL
CUI: 7133489CAEN: 4782
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1995-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.623.017 RON
Profit
107.122 RON
Angajati
10
LIVERSTAR COMPANY SRL
CUI: 18225863CAEN: 4399
Activ
GALAŢI, Sat Buceşti Com. Iveşti2005-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.590.973 RON
Profit
136.780 RON
Angajati
12
DAMATY TEXTIL S.R.L.
CUI: 43718226CAEN: 4642
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2021-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
863.182 RON
Profit
709 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VITADENT ESTET S.R.L.?

CUI-ul VITADENT ESTET S.R.L. este 14635976.

Unde este sediul VITADENT ESTET S.R.L.?

VITADENT ESTET S.R.L. are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Bld. Siderurgiştilor nr. 8, 800364, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata VITADENT ESTET S.R.L.?

VITADENT ESTET S.R.L. a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VITADENT ESTET S.R.L. in 2024?

In 2024, VITADENT ESTET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 339.370 RON.

Ce activitate are VITADENT ESTET S.R.L.?

VITADENT ESTET S.R.L. are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat VITADENT ESTET S.R.L. in 2024?

VITADENT ESTET S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 67.126 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.