Activ Plătitor TVAe‑Factură

ARTUR SMART SRL

CUI: 14644478
CIF: RO14644478
Reg. Com.: J29/540/2002
CAEN: 5510
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 mai 2002 · 24 ani
Distribuie:

Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 23:14

Despre ARTUR SMART SRL

ARTUR SMART SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Sinaia, judetul PRAHOVA, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare" (cod CAEN 5510), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ARTUR SMART SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.293.356 RON, in scadere fata de anul precedent (-18.5%). Profitul net inregistrat a fost de 72.031 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 18, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.296.171 RON in 2008 la 2.293.356 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.293.356 RON
Venituri totale
2.310.779 RON
Cheltuieli totale
2.215.617 RON
Profit brut
95.162 RON
Profit net
72.031 RON
Marja profit net
3,14%
Active imobilizate
1.915.468 RON
Active circulante
775.539 RON
Stocuri
53.653 RON
Creanțe
379.157 RON
Casa & conturi bănci
342.729 RON
Capital propriu
1.794.781 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Orş. Sinaia, Str. THEODOR AMAN, SUBSOL nr. 16, 106100

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Orş. Sinaia, Str. THEODOR AMAN, SUBSOL nr. 16, 106100
Cod poștal: 106100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Orş. Sinaia, Str. Theodor Aman nr. 16, 106100
Cod postal
106100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.05.2002
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.293.356 RON
Rezultat net
72.031 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.293.356 RON 2.815.438 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.310.779 RON 2.942.444 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.215.617 RON 2.574.619 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 95.162 RON 367.825 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 72.031 RON 347.395 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.915.468 RON 2.020.973 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 775.539 RON 1.600.013 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.691.007 RON 3.620.986 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 53.653 RON 86.509 RON
CreanțeSume de încasat 379.157 RON 1.406.299 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 342.729 RON 107.205 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 825.854 RON 1.056.133 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.794.781 RON 2.532.751 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 18 persoane 13 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.691.007RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

30,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.691.007 RON
Datorii totale825.854 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,7 %Profit net / active totale
ROE
4,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,94 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
66,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.293.356 -18,5% față de anul precedent 2.310.779 2.215.617 95.162 -74,1% față de anul precedent 72.031 -79,3% față de anul precedent 0 0
2023 2.815.438 +31,0% față de anul precedent 2.942.444 2.574.619 367.825 -51,3% față de anul precedent 347.395 -52,8% față de anul precedent 0 0
2022 2.149.857 +10,1% față de anul precedent 2.153.392 1.398.379 755.013 +18,0% față de anul precedent 735.663 +17,5% față de anul precedent 0 0
2021 1.952.256 +11,4% față de anul precedent 1.952.319 1.312.365 639.954 +123,3% față de anul precedent 626.318 +131,1% față de anul precedent 0 0
2020 1.753.035 -15,6% față de anul precedent 1.555.942 1.269.299 286.643 -36,5% față de anul precedent 271.070 -37,0% față de anul precedent 0 0
2019 2.076.531 +15,2% față de anul precedent 2.292.284 1.840.881 451.403 +20,0% față de anul precedent 430.520 +21,1% față de anul precedent 0 0
2018 1.802.206 +3,3% față de anul precedent 2.062.825 1.686.691 376.134 +29,0% față de anul precedent 355.533 +30,3% față de anul precedent 0 0
2017 1.744.773 +9,3% față de anul precedent 1.747.618 1.456.006 291.612 +122,9% față de anul precedent 272.971 +143,0% față de anul precedent 0 0
2016 1.596.643 +0,9% față de anul precedent 1.596.648 1.465.809 130.839 +220,0% față de anul precedent 112.351 +228,2% față de anul precedent 0 0
2015 1.582.792 +27,6% față de anul precedent 1.691.573 1.650.679 40.894 -47,7% față de anul precedent 34.235 -49,3% față de anul precedent 0 0
2014 1.240.682 +15,2% față de anul precedent 1.240.716 1.162.574 78.142 +370,2% față de anul precedent 67.543 +410,2% față de anul precedent 0 0
2013 1.077.130 +16,2% față de anul precedent 1.077.570 1.060.950 16.620 +90,6% față de anul precedent 13.239 +137,1% față de anul precedent 0 0
2012 927.353 +10,0% față de anul precedent 927.646 918.926 8.720 -77,8% față de anul precedent 5.584 -83,1% față de anul precedent 0 0
2011 842.853 +0,3% față de anul precedent 846.295 807.087 39.208 +4,6% față de anul precedent 32.935 +6,1% față de anul precedent 0 0
2010 840.396 -1,0% față de anul precedent 843.269 805.790 37.479 +1,4% față de anul precedent 31.029 -0,1% față de anul precedent 0 0
2009 848.428 -34,5% față de anul precedent 860.783 823.820 36.963 +36,7% față de anul precedent 31.049 +45,2% față de anul precedent 0 0
2008 1.296.171 1.311.951 1.284.909 27.042 21.381 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.915.468 775.539 2.691.007 53.653 379.157 342.729
2023 2.020.973 1.600.013 3.620.986 86.509 1.406.299 107.205
2022 1.871.528 2.015.170 3.886.698 73.800 1.667.879 273.491
2021 1.393.725 1.522.335 2.916.060 51.800 1.195.859 274.676
2020 1.268.419 1.287.473 2.555.892 151.473 958.526 177.474
2019 1.108.522 867.640 1.976.162 258.839 245.656 363.145
2018 1.094.151 475.364 1.569.515 58.286 128.104 288.974
2017 1.046.152 411.941 1.458.093 69.674 167.304 174.963
2016 873.957 457.754 1.331.711 71.367 305.087 81.300
2015 210.416 330.072 540.488 52.338 188.390 89.344
2014 240.272 311.228 551.500 39.899 251.532 19.797
2013 260.183 179.062 439.245 30.183 48.968 99.911
2012 210.610 134.129 344.739 24.888 86.996 22.245
2011 254.939 187.327 442.266 22.309 120.541 44.477
2010 299.368 224.498 523.866 34.217 151.812 38.469
2009 188.922 195.164 384.086 69.957 93.414 31.793
2008 52.699 259.666 312.365 85.848 110.303 63.515

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 825.854 -21,8% față de anul precedent 1.794.781 Neraportat 18 +38,5% față de anul precedent
2023 1.056.133 -14,6% față de anul precedent 2.532.751 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2022 1.236.933 +485,0% față de anul precedent 2.804.446 Neraportat 13
2021 211.450 -57,3% față de anul precedent 2.640.460 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 495.026 +207,9% față de anul precedent 2.014.142 Neraportat 16 -27,3% față de anul precedent
2019 160.796 -19,7% față de anul precedent 1.743.072 Neraportat 22 -4,4% față de anul precedent
2018 200.340 -75,4% față de anul precedent 1.312.351 Neraportat 23 +27,8% față de anul precedent
2017 815.800 -7,6% față de anul precedent 569.318 Neraportat 18 +12,5% față de anul precedent
2016 882.896 +304,4% față de anul precedent 296.347 Neraportat 16 +6,7% față de anul precedent
2015 218.305 +133,2% față de anul precedent 337.472 Neraportat 15 +15,4% față de anul precedent
2014 93.618 -31,4% față de anul precedent 303.137 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2013 136.415 +0,8% față de anul precedent 235.393 Neraportat 12 +20,0% față de anul precedent
2012 135.314 -32,6% față de anul precedent 222.154 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2011 200.893 -41,0% față de anul precedent 216.570 Neraportat 9 -18,2% față de anul precedent
2010 340.231 +47,0% față de anul precedent 183.635 Neraportat 11 -35,3% față de anul precedent
2009 231.479 +6,4% față de anul precedent 152.607 Neraportat 17 -10,5% față de anul precedent
2008 217.582 121.558 Neraportat 19

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

36din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AAANDREI- ALEXANDRU CHIRESCUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11473/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare, numire, revocare persoane împuternicite, observaţii

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare, numire, revocare persoane împuternicite, observaţii

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.293.356 RON. Profit: 72.031 RON

Cifra de afaceri: 2.293.356 RON. Profit: 72.031 RON

Cifra de afaceri
2.293.356 RON -18.54% față de anul precedent
Profit net
72.031 RON -79.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 +38.46% față de anul precedent
Datorii
825.854 RON -21.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.815.438 RON. Profit: 347.395 RON

Cifra de afaceri: 2.815.438 RON. Profit: 347.395 RON

Cifra de afaceri
2.815.438 RON +30.96% față de anul precedent
Profit net
347.395 RON -52.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
1.056.133 RON -14.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.149.857 RON. Profit: 735.663 RON

Cifra de afaceri: 2.149.857 RON. Profit: 735.663 RON

Cifra de afaceri
2.149.857 RON +10.12% față de anul precedent
Profit net
735.663 RON +17.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13
Datorii
1.236.933 RON +484.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.952.256 RON. Profit: 626.318 RON

Cifra de afaceri: 1.952.256 RON. Profit: 626.318 RON

Cifra de afaceri
1.952.256 RON +11.36% față de anul precedent
Profit net
626.318 RON +131.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
211.450 RON -57.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.753.035 RON. Profit: 271.070 RON

Cifra de afaceri: 1.753.035 RON. Profit: 271.070 RON

Cifra de afaceri
1.753.035 RON -15.58% față de anul precedent
Profit net
271.070 RON -37.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 -27.27% față de anul precedent
Datorii
495.026 RON +207.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.076.531 RON. Profit: 430.520 RON

Cifra de afaceri: 2.076.531 RON. Profit: 430.520 RON

Cifra de afaceri
2.076.531 RON +15.22% față de anul precedent
Profit net
430.520 RON +21.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 -4.35% față de anul precedent
Datorii
160.796 RON -19.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.802.206 RON. Profit: 355.533 RON

Cifra de afaceri: 1.802.206 RON. Profit: 355.533 RON

Cifra de afaceri
1.802.206 RON +3.29% față de anul precedent
Profit net
355.533 RON +30.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 +27.78% față de anul precedent
Datorii
200.340 RON -75.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.744.773 RON. Profit: 272.971 RON

Cifra de afaceri: 1.744.773 RON. Profit: 272.971 RON

Cifra de afaceri
1.744.773 RON +9.28% față de anul precedent
Profit net
272.971 RON +142.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 +12.5% față de anul precedent
Datorii
815.800 RON -7.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.596.643 RON. Profit: 112.351 RON

Cifra de afaceri: 1.596.643 RON. Profit: 112.351 RON

Cifra de afaceri
1.596.643 RON +0.88% față de anul precedent
Profit net
112.351 RON +228.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +6.67% față de anul precedent
Datorii
882.896 RON +304.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.582.792 RON. Profit: 34.235 RON

Cifra de afaceri: 1.582.792 RON. Profit: 34.235 RON

Cifra de afaceri
1.582.792 RON +27.57% față de anul precedent
Profit net
34.235 RON -49.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +15.38% față de anul precedent
Datorii
218.305 RON +133.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.240.682 RON. Profit: 67.543 RON

Cifra de afaceri: 1.240.682 RON. Profit: 67.543 RON

Cifra de afaceri
1.240.682 RON +15.18% față de anul precedent
Profit net
67.543 RON +410.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
93.618 RON -31.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.077.130 RON. Profit: 13.239 RON

Cifra de afaceri: 1.077.130 RON. Profit: 13.239 RON

Cifra de afaceri
1.077.130 RON +16.15% față de anul precedent
Profit net
13.239 RON +137.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +20% față de anul precedent
Datorii
136.415 RON +0.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 927.353 RON. Profit: 5.584 RON

Cifra de afaceri: 927.353 RON. Profit: 5.584 RON

Cifra de afaceri
927.353 RON +10.03% față de anul precedent
Profit net
5.584 RON -83.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
135.314 RON -32.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 842.853 RON. Profit: 32.935 RON

Cifra de afaceri: 842.853 RON. Profit: 32.935 RON

Cifra de afaceri
842.853 RON +0.29% față de anul precedent
Profit net
32.935 RON +6.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -18.18% față de anul precedent
Datorii
200.893 RON -40.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 840.396 RON. Profit: 31.029 RON

Cifra de afaceri: 840.396 RON. Profit: 31.029 RON

Cifra de afaceri
840.396 RON -0.95% față de anul precedent
Profit net
31.029 RON -0.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -35.29% față de anul precedent
Datorii
340.231 RON +46.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 848.428 RON. Profit: 31.049 RON

Cifra de afaceri: 848.428 RON. Profit: 31.049 RON

Cifra de afaceri
848.428 RON -34.54% față de anul precedent
Profit net
31.049 RON +45.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 -10.53% față de anul precedent
Datorii
231.479 RON +6.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

25.032026Mentiune · Buletin 11473/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare, numire, revocare persoane împuternicite, observaţii

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3; sedii secundare; numire, revocare persoane împuternicite; observaţii; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 19.02.2026potrivit datelor din: Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 19.02.2026; Act adiţional nr. 2 din 28.07.2024 la contract de închiriere din 28.07.2016

Companie
ARTUR SMART SRL
CUI
14644478
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
25.03.2026
Registrul Comerțului
J29/540/2002
EUID
ROONRC.J29/540/2002
Sediu
Jud. Prahova, Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Str. THEODOR AMAN, SUBSOL, Nr. 16
Județ
Prahova
Număr încheiere
244717
Data încheierii
24.03.2026
Număr dosar
989345
Data dosarului
05.03.2026
Tribunal
Prahova
Registrator
Mariana-Agnes Ciobanu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare, numire, revocare persoane împuternicite, observaţii

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 19.02.2026
  • Act adiţional nr. 2 din 28.07.2024 la contract de închiriere din 28.07.2016
Vezi Buletinul ONRC nr. 11473/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5510, Prahova

MONUMENTAL HIGH BUSINESS SRL
CUI: 30600589CAEN: 5510
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2012-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.363.372 RON
Profit
684.726 RON
Angajati
14
CASA AUGSBURG WELLNESS SRL
CUI: 22915527CAEN: 5510
Activ
PRAHOVA, Sat Băneşti Com. Băneşti2007-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.269.345 RON
Profit
193.435 RON
Angajati
9
CASA BLANCA SRL
CUI: 1330678CAEN: 5510
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.567.134 RON
Profit
146.715 RON
Angajati
19
TEJU HOTELS S.R.L.
CUI: 39461522CAEN: 5510
Activ
PRAHOVA, Orş. Slănic2018-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.159.724 RON
Profit
807 RON
Angajati
23

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5510, Prahova

OPOGETE IMPEX SRL
CUI: 14456865CAEN: 5510
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2002-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.163.043 RON
Profit
375.753 RON
Angajati
12
RODIS SRL
CUI: 15028328CAEN: 5510
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2002-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.843.048 RON
Profit
746.329 RON
Angajati
21
FAMPOP TUR SRL
CUI: 14157790CAEN: 5510
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia2001-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.042 RON
Profit
21.036 RON
Angajati
0
PEDROMIN SRL
CUI: 15185730CAEN: 5510
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia2003-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
697.740 RON
Profit
7.600 RON
Angajati
5

Alte firme din Prahova

SILTRANS COM SRL
CUI: 14641358CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2002-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.737 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LEXAD CONT SRL
CUI: 14650348CAEN: 6920
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2002-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
389.500 RON
Profit
271.603 RON
Angajati
1
SORVE TRANS SRL
CUI: 14625174CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2002-05-10
fara e-Factura
ROGAV TOPO SRL
CUI: 14663500CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia2002-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.090 RON
Profit
12.004 RON
Angajati
3
CODELA S.R.L.
CUI: 14396267CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2002-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
337.838 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
GYLYA COM S.R.L.
CUI: 9921076CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Sat Scorţeni Com. Scorţeni1997-11-10
fara e-Factura
COFETARIA RADUCEL SRL
CUI: 16654575CAEN: 4724
Activ
PRAHOVA, Sat Valea Călugărească Com. Valea Călugărească2004-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
202.043 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CREPERIA ONE S.R.L.
CUI: 37144498CAEN: 6811
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia2017-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.904.685 RON
Profit
875.791 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ARTUR SMART SRL?

CUI-ul ARTUR SMART SRL este 14644478.

Unde este sediul ARTUR SMART SRL?

ARTUR SMART SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Orş. Sinaia, Str. THEODOR AMAN, SUBSOL nr. 16, 106100, Orş. Sinaia, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata ARTUR SMART SRL?

ARTUR SMART SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ARTUR SMART SRL in 2024?

In 2024, ARTUR SMART SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.293.356 RON.

Cati angajati are ARTUR SMART SRL?

ARTUR SMART SRL a raportat un numar mediu de 18 salariati in 2024.

Ce activitate are ARTUR SMART SRL?

ARTUR SMART SRL are codul CAEN principal 5510 (Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare).

Ce profit a inregistrat ARTUR SMART SRL in 2024?

ARTUR SMART SRL a inregistrat un profit net de 72.031 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.