Activ Plătitor TVA

BALEA ESTIVAL 2002 SA

CUI: 14662555
CIF: RO14662555
Reg. Com.: J2002001275137
CAEN: 5510
Formă: SA (Societate pe actiuni)
Înființată: 29 mai 2002 · 24 ani
Distribuie:

Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:11

Despre BALEA ESTIVAL 2002 SA

BALEA ESTIVAL 2002 SA este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Loc. Neptun Mun. Mangalia, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare" (cod CAEN 5510), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BALEA ESTIVAL 2002 SA a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
20.634 RON
Cheltuieli totale
101.691 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
13.701.590 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
11.788.038 RON
Casa & conturi bănci
1.913.552 RON
Capital propriu
12.421.320 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Loc. Neptun Mun. Mangalia, Str. Plopilor nr. 16B, 905550
Telefon0241701471
Fax0241701073

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Loc. Neptun Mun. Mangalia, Str. Plopilor nr. 16B, 905550
Cod poștal: 905550
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Loc. Neptun Mun. Mangalia, Str. Plopilor nr. 16B, 905550
Cod postal
905550
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.05.2002
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-81.676 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 20.634 RON 132.200 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 101.691 RON 615.759 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 81.057 RON 483.559 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 81.676 RON 487.525 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 13.701.590 RON 13.916.139 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 13.701.590 RON 13.916.139 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 11.788.038 RON 10.154.789 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.913.552 RON 3.761.350 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.280.270 RON 1.332.985 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 12.421.320 RON 12.583.154 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active13.701.590RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

9,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale13.701.590 RON
Datorii totale1.280.270 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
10,70 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
90,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 20.634 101.691 0 0 81.057 81.676
2023 0 -100,0% față de anul precedent 132.200 615.759 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 483.559 487.525
2022 639.047 14.586.964 4.668.400 9.918.564 9.764.911 0 0
2021 0 0 88.796 0 0 88.796 88.796
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 175.046 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 175.046 175.046
2019 575.135 +37,6% față de anul precedent 592.608 226.537 366.071 +97,2% față de anul precedent 360.184 +98,9% față de anul precedent 0 0
2018 418.040 -15,1% față de anul precedent 458.985 273.301 185.684 181.094 0 0
2017 492.141 +16,6% față de anul precedent 497.169 710.513 0 0 213.344 237.975
2016 422.109 -5,6% față de anul precedent 424.327 641.606 0 0 217.279 217.279
2015 446.959 +30,7% față de anul precedent 470.578 571.148 0 0 100.570 100.570
2014 341.964 +2,6% față de anul precedent 348.461 539.326 0 0 190.865 190.865
2013 333.294 -30,7% față de anul precedent 338.697 563.654 0 0 224.957 224.957
2012 481.122 +30,9% față de anul precedent 483.314 558.122 0 0 74.808 74.808
2011 367.636 -32,2% față de anul precedent 394.462 707.135 0 0 312.673 312.673
2010 542.215 -41,4% față de anul precedent 545.624 742.943 0 0 197.319 203.769
2009 925.334 -1,1% față de anul precedent 937.984 1.097.291 0 0 159.307 165.040
2008 935.516 972.414 1.033.806 0 0 61.392 61.392

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 13.701.590 13.701.590 0 11.788.038 1.913.552
2023 0 13.916.139 13.916.139 0 10.154.789 3.761.350
2022 0 14.615.423 14.615.423 0 710.264 13.905.159
2021 4.153.018 623.807 4.776.825 0 622.017 1.790
2020 4.211.375 621.943 4.833.318 0 620.143 1.800
2019 4.269.732 629.113 4.898.845 0 620.009 9.104
2018 4.328.089 250.407 4.578.496 0 186.009 64.398
2017 4.386.445 170.239 4.556.684 0 169.248 991
2016 4.446.319 189.194 4.635.513 0 187.905 1.289
2015 4.522.874 288.356 4.811.230 0 277.900 10.456
2014 4.599.428 271.252 4.870.680 0 265.485 5.767
2013 4.676.968 187.353 4.864.321 0 163.073 24.280
2012 4.756.477 240.427 4.996.904 0 204.516 35.911
2011 4.824.877 253.145 5.078.022 0 219.728 33.417
2010 4.906.353 261.110 5.167.463 0 208.566 52.544
2009 4.986.328 429.526 5.415.854 0 286.767 142.759
2008 5.039.829 267.280 5.307.109 0 151.212 116.068

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.280.270 -4,0% față de anul precedent 12.421.320 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 1.332.985 -13,7% față de anul precedent 12.583.154 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 1.544.744 +5,0% față de anul precedent 13.070.679 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.471.057 +2,3% față de anul precedent 3.305.768 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 1.438.754 +8,2% față de anul precedent 3.394.564 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 1.329.234 -2,9% față de anul precedent 3.569.611 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 1.369.069 -10,4% față de anul precedent 3.209.427 Neraportat 1 -90,0% față de anul precedent
2017 1.528.350 +11,6% față de anul precedent 3.028.334 Neraportat 10 -23,1% față de anul precedent
2016 1.369.204 +3,1% față de anul precedent 3.266.309 Neraportat 13 +44,4% față de anul precedent
2015 1.327.642 +3,2% față de anul precedent 3.483.588 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2014 1.286.521 +18,1% față de anul precedent 3.584.159 Neraportat 8 -50,0% față de anul precedent
2013 1.089.297 +9,3% față de anul precedent 3.775.024 Neraportat 16 0,0% față de anul precedent
2012 996.922 -1,6% față de anul precedent 3.999.982 Neraportat 16 0,0% față de anul precedent
2011 1.013.232 +28,3% față de anul precedent 4.064.790 Neraportat 16 -5,9% față de anul precedent
2010 790.000 -5,4% față de anul precedent 4.377.463 Neraportat 17 -5,6% față de anul precedent
2009 834.622 +41,1% față de anul precedent 4.581.232 Neraportat 18 0,0% față de anul precedent
2008 591.537 4.715.572 Neraportat 18

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
81.676 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.280.270 RON -3.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
487.525 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.332.985 RON -13.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 639.047 RON. Profit: 9.764.911 RON

Cifra de afaceri: 639.047 RON. Profit: 9.764.911 RON

Cifra de afaceri
639.047 RON
Profit net
9.764.911 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.544.744 RON +5.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
88.796 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.471.057 RON +2.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
175.046 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.438.754 RON +8.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 575.135 RON. Profit: 360.184 RON

Cifra de afaceri: 575.135 RON. Profit: 360.184 RON

Cifra de afaceri
575.135 RON +37.58% față de anul precedent
Profit net
360.184 RON +98.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.329.234 RON -2.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 418.040 RON. Profit: 181.094 RON

Cifra de afaceri: 418.040 RON. Profit: 181.094 RON

Cifra de afaceri
418.040 RON -15.06% față de anul precedent
Profit net
181.094 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -90% față de anul precedent
Datorii
1.369.069 RON -10.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 492.141 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 492.141 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
492.141 RON +16.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
237.975 RON
Angajati
10 -23.08% față de anul precedent
Datorii
1.528.350 RON +11.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 422.109 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 422.109 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
422.109 RON -5.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
217.279 RON
Angajati
13 +44.44% față de anul precedent
Datorii
1.369.204 RON +3.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 446.959 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 446.959 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
446.959 RON +30.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
100.570 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
1.327.642 RON +3.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 341.964 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 341.964 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
341.964 RON +2.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
190.865 RON
Angajati
8 -50% față de anul precedent
Datorii
1.286.521 RON +18.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 333.294 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 333.294 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
333.294 RON -30.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
224.957 RON
Angajati
16 0% față de anul precedent
Datorii
1.089.297 RON +9.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 481.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 481.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
481.122 RON +30.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
74.808 RON
Angajati
16 0% față de anul precedent
Datorii
996.922 RON -1.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 367.636 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 367.636 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
367.636 RON -32.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
312.673 RON
Angajati
16 -5.88% față de anul precedent
Datorii
1.013.232 RON +28.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 542.215 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 542.215 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
542.215 RON -41.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
203.769 RON
Angajati
17 -5.56% față de anul precedent
Datorii
790.000 RON -5.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 925.334 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 925.334 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
925.334 RON -1.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
165.040 RON
Angajati
18 0% față de anul precedent
Datorii
834.622 RON +41.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 935.516 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 935.516 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
935.516 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
61.392 RON
Angajati
18
Datorii
591.537 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBALEA ESTIVAL 2002 SA (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 5510 in Loc. Neptun Mun. Mangalia (CONSTANŢA)

BALEA ESTIVAL 2002 SA (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 5510 in Loc. Neptun Mun. Mangalia (CONSTANŢA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5510, Constanţa

COVASNA ESTIVAL 2002 S.R.L.
CUI: 14662547CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Loc. Neptun Mun. Mangalia2002-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.181.610 RON
Profit
3.829.778 RON
Angajati
36
DECEBAL ESTIVAL 2002 SA
CUI: 14670752CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Loc. Neptun Mun. Mangalia2002-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.653.559 RON
Profit
515.909 RON
Angajati
6
ISTRIA ESTIVAL 2002 SA
CUI: 14662482CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Loc. Neptun Mun. Mangalia2002-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.097.972 RON
Profit
31.665 RON
Angajati
8
SULINA ESTIVAL 2002 SA
CUI: 14681581CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Loc. Neptun Mun. Mangalia2002-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.518.243 RON
Profit
0 RON
Angajati
55

Alte firme din Constanţa

A&G CENTER SRL
CUI: 14500448CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2002-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
736.779 RON
Profit
87.316 RON
Angajati
2
ELIT CONTAB SRL
CUI: 14845498CAEN: 7020
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2002-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.694.815 RON
Profit
1.084.256 RON
Angajati
0
D.A.D. INDUSTRY GROUP S.R.L.
CUI: 10935890CAEN: 2814
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1998-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
152 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SMART MEDIA S.R.L.
CUI: 16269359CAEN: 4719
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-03-24
fara e-Factura
AVANGARDE CONTABILITATE S.R.L.
CUI: 35609899CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Sat Schitu Com. Costineşti2016-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.530 RON
Profit
132.829 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BALEA ESTIVAL 2002 SA?

CUI-ul BALEA ESTIVAL 2002 SA este 14662555.

Unde este sediul BALEA ESTIVAL 2002 SA?

BALEA ESTIVAL 2002 SA are sediul in Romania, CONSTANŢA, Loc. Neptun Mun. Mangalia, Str. Plopilor nr. 16B, 905550, Loc. Neptun Mun. Mangalia, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata BALEA ESTIVAL 2002 SA?

BALEA ESTIVAL 2002 SA a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BALEA ESTIVAL 2002 SA in 2024?

In 2024, BALEA ESTIVAL 2002 SA a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are BALEA ESTIVAL 2002 SA?

BALEA ESTIVAL 2002 SA a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BALEA ESTIVAL 2002 SA?

BALEA ESTIVAL 2002 SA are codul CAEN principal 5510 (Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare).

Ce profit a inregistrat BALEA ESTIVAL 2002 SA in 2024?

BALEA ESTIVAL 2002 SA a inregistrat o pierdere neta de 81.676 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.