Activ

INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L.

CUI: 14671120
CIF: 14671120
Reg. Com.: J40/4604/2002
CAEN: 4322
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 iunie 2002 · 24 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 07:48

Despre INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L.

INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat" (cod CAEN 4322), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 101.900 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+117.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 116.736 RON in 2008 la 101.900 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
101.900 RON
Venituri totale
102.768 RON
Cheltuieli totale
209.194 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
1.560 RON
Active circulante
67.253 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
64.839 RON
Casa & conturi bănci
2.414 RON
Capital propriu
-15.232 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Rombului nr. 50, 51082

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Rombului nr. 50, 51082
Cod poștal: 51082
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Rombului nr. 50, 51082
Cod postal
51082
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 15.02.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
101.900 RON
Rezultat net
-107.445 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 101.900 RON 46.774 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 102.768 RON 46.774 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 209.194 RON 50.200 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 106.426 RON 3.426 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 107.445 RON 3.894 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.560 RON 4.210 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 67.253 RON 151.380 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 68.813 RON 155.590 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 59.011 RON
CreanțeSume de încasat 64.839 RON 67.043 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.414 RON 25.326 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 84.045 RON 26.494 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -15.232 RON 129.096 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active68.813RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

122,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale68.813 RON
Datorii totale84.045 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,80 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-22,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 101.900 +117,9% față de anul precedent 102.768 209.194 0 0 106.426 107.445
2023 46.774 -33,7% față de anul precedent 46.774 50.200 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.426 3.894
2022 70.582 +494,1% față de anul precedent 70.584 50.006 20.578 18.503 0 0
2021 11.880 +288,4% față de anul precedent 11.881 47.552 0 0 35.671 36.028
2020 3.059 -98,7% față de anul precedent 8.759 46.657 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 37.898 38.173
2019 228.190 -22,7% față de anul precedent 228.190 93.049 135.141 -1,4% față de anul precedent 128.295 -3,2% față de anul precedent 0 0
2018 295.161 +38,8% față de anul precedent 295.161 158.157 137.004 132.579 0 0
2017 212.703 +28,8% față de anul precedent 212.703 301.762 0 0 89.059 91.262
2016 165.191 +29,6% față de anul precedent 165.197 172.911 0 0 7.714 12.670
2015 127.427 +19,3% față de anul precedent 127.427 137.501 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 13.897
2014 106.826 +16,6% față de anul precedent 106.827 88.188 18.639 +200,2% față de anul precedent 15.308 +329,6% față de anul precedent 0 0
2013 91.630 -27,5% față de anul precedent 91.632 85.424 6.208 3.563 0 0
2012 126.300 +93,4% față de anul precedent 126.301 135.519 0 0 9.218 9.218
2011 65.299 65.301 73.141 0 0 7.840 7.840
2010 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2009 63.379 -45,7% față de anul precedent 63.382 40.944 22.438 19.811 0 0
2008 116.736 116.753 121.269 0 0 4.516 7.998

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.560 67.253 68.813 0 64.839 2.414
2023 4.210 151.380 155.590 59.011 67.043 25.326
2022 7.910 165.090 173.000 58.033 51.460 55.597
2021 5.552 145.647 151.199 58.033 51.341 36.273
2020 8.640 184.980 193.620 89.033 49.876 46.071
2019 8.739 213.644 222.383 89.033 43.191 81.420
2018 10.883 118.669 129.552 89.838 24.601 4.230
2017 9.807 59.776 69.583 50.023 8.714 1.039
2016 3.803 58.250 62.053 48.263 5.779 4.208
2015 8.598 53.001 61.599 20.539 11.270 21.192
2014 14.169 60.759 74.928 24.362 3.083 33.314
2013 20.375 43.234 63.609 37.303 52 5.879
2012 6.329 57.763 64.092 42.325 4.590 10.848
2011 6.678 62.875 69.553 50.514 54 12.307
2010 9.423 167.248 176.671 110.297 35.412 21.539
2009 9.422 167.726 177.148 110.298 35.889 21.539
2008 6.724 139.444 146.168 102.163 29.030 8.251

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 84.045 +217,2% față de anul precedent -15.232 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 26.494 +10,4% față de anul precedent 129.096 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 24.009 +15,9% față de anul precedent 148.991 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 20.711 -23,6% față de anul precedent 130.488 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 27.105 +51,5% față de anul precedent 166.515 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 17.889 -66,5% față de anul precedent 204.688 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 53.353 -57,6% față de anul precedent 76.393 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 125.769 +366,2% față de anul precedent -56.186 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 26.977 +94,7% față de anul precedent 35.076 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 13.853 +4,4% față de anul precedent 47.746 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 13.271 -23,1% față de anul precedent 61.657 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 17.260 -19,0% față de anul precedent 46.349 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 21.306 +21,0% față de anul precedent 42.786 Neraportat 1
2011 17.608 -84,9% față de anul precedent 51.945 Neraportat 0
2010 116.886 -0,4% față de anul precedent 59.785 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2009 117.363 +10,5% față de anul precedent 59.785 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2008 106.194 39.974 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 101.900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 101.900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
101.900 RON +117.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
107.445 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
84.045 RON +217.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 46.774 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 46.774 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
46.774 RON -33.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.894 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.494 RON +10.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 70.582 RON. Profit: 18.503 RON

Cifra de afaceri: 70.582 RON. Profit: 18.503 RON

Cifra de afaceri
70.582 RON +494.12% față de anul precedent
Profit net
18.503 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
24.009 RON +15.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 11.880 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.880 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.880 RON +288.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.028 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.711 RON -23.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.059 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.059 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.059 RON -98.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
38.173 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.105 RON +51.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 228.190 RON. Profit: 128.295 RON

Cifra de afaceri: 228.190 RON. Profit: 128.295 RON

Cifra de afaceri
228.190 RON -22.69% față de anul precedent
Profit net
128.295 RON -3.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.889 RON -66.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 295.161 RON. Profit: 132.579 RON

Cifra de afaceri: 295.161 RON. Profit: 132.579 RON

Cifra de afaceri
295.161 RON +38.77% față de anul precedent
Profit net
132.579 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
53.353 RON -57.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 212.703 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 212.703 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
212.703 RON +28.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
91.262 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
125.769 RON +366.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 165.191 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 165.191 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
165.191 RON +29.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.670 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.977 RON +94.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 127.427 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 127.427 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
127.427 RON +19.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.897 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.853 RON +4.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 106.826 RON. Profit: 15.308 RON

Cifra de afaceri: 106.826 RON. Profit: 15.308 RON

Cifra de afaceri
106.826 RON +16.58% față de anul precedent
Profit net
15.308 RON +329.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.271 RON -23.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 91.630 RON. Profit: 3.563 RON

Cifra de afaceri: 91.630 RON. Profit: 3.563 RON

Cifra de afaceri
91.630 RON -27.45% față de anul precedent
Profit net
3.563 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.260 RON -18.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 126.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 126.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
126.300 RON +93.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.218 RON
Angajati
1
Datorii
21.306 RON +21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 65.299 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 65.299 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
65.299 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.840 RON
Angajati
0
Datorii
17.608 RON -84.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
116.886 RON -0.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 63.379 RON. Profit: 19.811 RON

Cifra de afaceri: 63.379 RON. Profit: 19.811 RON

Cifra de afaceri
63.379 RON -45.71% față de anul precedent
Profit net
19.811 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
117.363 RON +10.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 116.736 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 116.736 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
116.736 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.998 RON
Angajati
2
Datorii
106.194 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4322, Municipiul Bucureşti

ALBAMIR INSTAL SRL
CUI: 15910829CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.430 RON
Profit
11.192 RON
Angajati
2
OSCILPRESSURE CONTROL S.R.L.
CUI: 39075653CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.038 RON
Profit
35.958 RON
Angajati
1
SORIN MARKET S.R.L.
CUI: 24172496CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.585 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANCOR FACILITY S.R.L.
CUI: 34999203CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.662 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BITU INSTAL SERV S.R.L.
CUI: 39789350CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.275 RON
Profit
39.775 RON
Angajati
0
DMS AIR CONDITIONING SRL
CUI: 31939398CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.807 RON
Profit
19.642 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4322, Municipiul Bucureşti

BEST INSTAL CONSTRUCT SRL
CUI: 14661517CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.615.290 RON
Profit
76.106 RON
Angajati
9
C&C TERMOTEHNIC S.R.L.
CUI: 14688202CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
948.655 RON
Profit
90.872 RON
Angajati
0
A.G.V. INSTAL-TEAM SRL
CUI: 14651831CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.345.879 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
SOTEC GRUP SRL
CUI: 14690156CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
847.527 RON
Profit
51.987 RON
Angajati
8

Alte firme din Municipiul Bucureşti

CLOCK ADVERTISING SRL
CUI: 14669120CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.583.680 RON
Profit
4.001.333 RON
Angajati
382
AVERY DENNISON SRL
CUI: 14672222CAEN: 1729
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.401.378 RON
Profit
0 RON
Angajati
89
CLUB ZEXE SRL
CUI: 14668124CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.551.030 RON
Profit
1.545.351 RON
Angajati
36
GRAMA DENT SRL
CUI: 14673465CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.319 RON
Profit
6.115 RON
Angajati
1
PETERSON SRL
CUI: 14633967CAEN: 4752
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2002-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
436.286 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SAGA PROFESSIONAL SRL
CUI: 14713071CAEN: 5118
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-06-25
fara e-Factura
GLOBAL SERVICES 2000 SRL
CUI: 14301291CAEN: 4741
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2001-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.944 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LIN XIANG IMPEX SRL
CUI: 14963353CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.315 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DOMFLOR TRANSIMEX SRL
CUI: 6118502CAEN: 5144
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-09-01
fara e-Factura
OMNIA MAX SRL
CUI: 17408170CAEN: 4332
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-03-25
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L.?

CUI-ul INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L. este 14671120.

Unde este sediul INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L.?

INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Rombului nr. 50, 51082, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L.?

INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L. a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L. in 2024?

In 2024, INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 101.900 RON.

Cati angajati are INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L.?

INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L.?

INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L. are codul CAEN principal 4322 (Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat).

Ce profit a inregistrat INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L. in 2024?

INSTAL-CONSTRUCT-COM S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 107.445 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.