Activ Plătitor TVAe‑Factură

ALMAROM SRL

CUI: 1467960
CIF: RO1467960
Reg. Com.: J1991000106382
CAEN: 1812
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 decembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Alte activități de tipărire n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 22:32

Despre ALMAROM SRL

ALMAROM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Vlădeşti Com. Vlădeşti, judetul VÂLCEA, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de tipărire n.c.a." (cod CAEN 1812), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ALMAROM SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.367.455 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.8%). Profitul net inregistrat a fost de 151.378 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 857.454 RON in 2008 la 1.367.455 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din aprilie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.367.455 RON
Venituri totale
1.428.018 RON
Cheltuieli totale
1.240.539 RON
Profit brut
187.479 RON
Profit net
151.378 RON
Marja profit net
11,07%
Active imobilizate
369.836 RON
Active circulante
529.727 RON
Stocuri
157.748 RON
Creanțe
321.785 RON
Casa & conturi bănci
50.194 RON
Capital propriu
367.328 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Sat Vlădeşti Com. Vlădeşti, Str Hidrocentralei nr. 5, 247740
Telefon0250743332
Fax0250743001

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Sat Vlădeşti Com. Vlădeşti, Str Hidrocentralei nr. 5, 247740
Cod poștal: 247740
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Sat Vlădeşti Com. Vlădeşti, Str Hidrocentralei nr. 5, 247740
Cod postal
247740
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.12.1992
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.367.455 RON
Rezultat net
151.378 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.367.455 RON 1.245.521 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.428.018 RON 1.307.586 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.240.539 RON 1.176.733 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 187.479 RON 130.853 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 151.378 RON 118.631 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 369.836 RON 404.409 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 529.727 RON 608.058 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 899.563 RON 1.012.467 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 157.748 RON 240.215 RON
CreanțeSume de încasat 321.785 RON 350.654 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 50.194 RON 17.189 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 467.222 RON 603.925 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 367.328 RON 282.967 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active899.563RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

51,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale899.563 RON
Datorii totale467.222 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
16,8 %Profit net / active totale
ROE
41,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,13 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
40,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.367.455 +9,8% față de anul precedent 1.428.018 1.240.539 187.479 +43,3% față de anul precedent 151.378 +27,6% față de anul precedent 0 0
2023 1.245.521 +13,8% față de anul precedent 1.307.586 1.176.733 130.853 +321,4% față de anul precedent 118.631 +483,7% față de anul precedent 0 0
2022 1.094.463 -0,6% față de anul precedent 1.161.497 1.130.446 31.051 -7,6% față de anul precedent 20.325 -15,7% față de anul precedent 0 0
2021 1.101.262 -13,3% față de anul precedent 1.165.592 1.131.992 33.600 -71,7% față de anul precedent 24.097 -77,3% față de anul precedent 0 0
2020 1.270.244 +11,4% față de anul precedent 1.358.353 1.239.669 118.684 +36,4% față de anul precedent 106.315 +40,6% față de anul precedent 0 0
2019 1.140.323 +6,6% față de anul precedent 1.203.383 1.116.339 87.044 +281,3% față de anul precedent 75.616 +523,3% față de anul precedent 0 0
2018 1.069.701 +7,9% față de anul precedent 1.122.685 1.099.857 22.828 +59,8% față de anul precedent 12.131 +153,5% față de anul precedent 0 0
2017 991.526 -3,6% față de anul precedent 1.071.094 1.056.810 14.284 -14,5% față de anul precedent 4.786 -60,4% față de anul precedent 0 0
2016 1.028.520 +25,8% față de anul precedent 1.080.738 1.064.040 16.698 +61,7% față de anul precedent 12.081 +99,0% față de anul precedent 0 0
2015 817.419 +32,4% față de anul precedent 922.138 911.811 10.327 +109,1% față de anul precedent 6.071 +194,4% față de anul precedent 0 0
2014 617.226 -19,8% față de anul precedent 659.228 654.288 4.940 -92,6% față de anul precedent 2.062 -96,3% față de anul precedent 0 0
2013 769.558 -6,7% față de anul precedent 806.716 739.969 66.747 +696,8% față de anul precedent 54.987 +805,7% față de anul precedent 0 0
2012 824.729 -12,3% față de anul precedent 813.161 804.784 8.377 +41,0% față de anul precedent 6.071 +22,7% față de anul precedent 0 0
2011 940.164 +37,3% față de anul precedent 851.679 845.739 5.940 -59,8% față de anul precedent 4.950 +12,7% față de anul precedent 0 0
2010 685.017 -12,2% față de anul precedent 760.977 746.193 14.784 +33,2% față de anul precedent 4.393 -18,1% față de anul precedent 0 0
2009 780.367 -9,0% față de anul precedent 905.821 894.724 11.097 -60,5% față de anul precedent 5.364 -76,4% față de anul precedent 0 0
2008 857.454 901.533 873.410 28.123 22.721 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 369.836 529.727 899.563 157.748 321.785 50.194
2023 404.409 608.058 1.012.467 240.215 350.654 17.189
2022 438.626 636.404 1.075.030 260.067 284.220 92.117
2021 547.091 609.470 1.156.561 203.986 167.443 238.041
2020 601.075 804.813 1.405.888 243.511 269.533 291.769
2019 647.256 756.629 1.403.885 275.184 252.537 228.907
2018 760.052 668.009 1.428.061 273.720 262.553 131.735
2017 873.711 635.508 1.509.219 305.001 246.292 84.215
2016 988.167 626.003 1.614.170 291.637 236.505 97.861
2015 1.114.718 555.155 1.669.873 277.568 203.420 74.167
2014 1.245.027 529.337 1.774.364 209.138 226.584 93.615
2013 572.483 779.291 1.351.774 90.541 490.614 198.136
2012 200.904 342.569 543.473 104.166 187.608 50.795
2011 168.568 313.780 482.348 159.435 131.955 22.390
2010 179.771 392.026 571.797 245.435 129.355 17.236
2009 239.939 350.869 590.808 179.675 158.672 12.522
2008 299.498 262.229 561.727 64.682 159.491 38.056

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 467.222 -22,6% față de anul precedent 367.328 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2023 603.925 -9,2% față de anul precedent 282.967 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2022 664.772 +15,4% față de anul precedent 224.121 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2021 576.268 -20,4% față de anul precedent 333.596 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2020 723.933 -5,7% față de anul precedent 374.699 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2019 767.690 +2,3% față de anul precedent 268.383 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2018 750.423 -4,2% față de anul precedent 249.267 Neraportat 9 -30,8% față de anul precedent
2017 783.153 -5,9% față de anul precedent 237.136 Neraportat 13 -7,1% față de anul precedent
2016 832.364 -0,9% față de anul precedent 232.350 Neraportat 14 +7,7% față de anul precedent
2015 839.730 -5,6% față de anul precedent 220.269 Neraportat 13 +30,0% față de anul precedent
2014 889.560 +4,5% față de anul precedent 214.198 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2013 851.518 +175,6% față de anul precedent 212.136 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2012 308.943 +21,7% față de anul precedent 234.530 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2011 253.888 -27,1% față de anul precedent 228.460 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2010 348.288 -6,2% față de anul precedent 223.509 Neraportat 10 -16,7% față de anul precedent
2009 371.132 +6,8% față de anul precedent 219.676 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2008 347.415 214.312 Neraportat 12

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

21din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.367.455 RON. Profit: 151.378 RON

Cifra de afaceri: 1.367.455 RON. Profit: 151.378 RON

Cifra de afaceri
1.367.455 RON +9.79% față de anul precedent
Profit net
151.378 RON +27.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
467.222 RON -22.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.245.521 RON. Profit: 118.631 RON

Cifra de afaceri: 1.245.521 RON. Profit: 118.631 RON

Cifra de afaceri
1.245.521 RON +13.8% față de anul precedent
Profit net
118.631 RON +483.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
603.925 RON -9.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.094.463 RON. Profit: 20.325 RON

Cifra de afaceri: 1.094.463 RON. Profit: 20.325 RON

Cifra de afaceri
1.094.463 RON -0.62% față de anul precedent
Profit net
20.325 RON -15.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
664.772 RON +15.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.101.262 RON. Profit: 24.097 RON

Cifra de afaceri: 1.101.262 RON. Profit: 24.097 RON

Cifra de afaceri
1.101.262 RON -13.3% față de anul precedent
Profit net
24.097 RON -77.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
576.268 RON -20.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.270.244 RON. Profit: 106.315 RON

Cifra de afaceri: 1.270.244 RON. Profit: 106.315 RON

Cifra de afaceri
1.270.244 RON +11.39% față de anul precedent
Profit net
106.315 RON +40.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
723.933 RON -5.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.140.323 RON. Profit: 75.616 RON

Cifra de afaceri: 1.140.323 RON. Profit: 75.616 RON

Cifra de afaceri
1.140.323 RON +6.6% față de anul precedent
Profit net
75.616 RON +523.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
767.690 RON +2.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.069.701 RON. Profit: 12.131 RON

Cifra de afaceri: 1.069.701 RON. Profit: 12.131 RON

Cifra de afaceri
1.069.701 RON +7.88% față de anul precedent
Profit net
12.131 RON +153.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -30.77% față de anul precedent
Datorii
750.423 RON -4.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 991.526 RON. Profit: 4.786 RON

Cifra de afaceri: 991.526 RON. Profit: 4.786 RON

Cifra de afaceri
991.526 RON -3.6% față de anul precedent
Profit net
4.786 RON -60.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -7.14% față de anul precedent
Datorii
783.153 RON -5.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.028.520 RON. Profit: 12.081 RON

Cifra de afaceri: 1.028.520 RON. Profit: 12.081 RON

Cifra de afaceri
1.028.520 RON +25.83% față de anul precedent
Profit net
12.081 RON +99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +7.69% față de anul precedent
Datorii
832.364 RON -0.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 817.419 RON. Profit: 6.071 RON

Cifra de afaceri: 817.419 RON. Profit: 6.071 RON

Cifra de afaceri
817.419 RON +32.43% față de anul precedent
Profit net
6.071 RON +194.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +30% față de anul precedent
Datorii
839.730 RON -5.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 617.226 RON. Profit: 2.062 RON

Cifra de afaceri: 617.226 RON. Profit: 2.062 RON

Cifra de afaceri
617.226 RON -19.79% față de anul precedent
Profit net
2.062 RON -96.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
889.560 RON +4.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 769.558 RON. Profit: 54.987 RON

Cifra de afaceri: 769.558 RON. Profit: 54.987 RON

Cifra de afaceri
769.558 RON -6.69% față de anul precedent
Profit net
54.987 RON +805.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
851.518 RON +175.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 824.729 RON. Profit: 6.071 RON

Cifra de afaceri: 824.729 RON. Profit: 6.071 RON

Cifra de afaceri
824.729 RON -12.28% față de anul precedent
Profit net
6.071 RON +22.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
308.943 RON +21.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 940.164 RON. Profit: 4.950 RON

Cifra de afaceri: 940.164 RON. Profit: 4.950 RON

Cifra de afaceri
940.164 RON +37.25% față de anul precedent
Profit net
4.950 RON +12.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
253.888 RON -27.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 685.017 RON. Profit: 4.393 RON

Cifra de afaceri: 685.017 RON. Profit: 4.393 RON

Cifra de afaceri
685.017 RON -12.22% față de anul precedent
Profit net
4.393 RON -18.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -16.67% față de anul precedent
Datorii
348.288 RON -6.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 780.367 RON. Profit: 5.364 RON

Cifra de afaceri: 780.367 RON. Profit: 5.364 RON

Cifra de afaceri
780.367 RON -8.99% față de anul precedent
Profit net
5.364 RON -76.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
371.132 RON +6.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 857.454 RON. Profit: 22.721 RON

Cifra de afaceri: 857.454 RON. Profit: 22.721 RON

Cifra de afaceri
857.454 RON
Profit net
22.721 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12
Datorii
347.415 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1812, Vâlcea

DIGIGRAFICA SRL
CUI: 17807030CAEN: 1812
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2005-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.473.301 RON
Profit
128.888 RON
Angajati
3
LUCIAN PRINT S.R.L.
CUI: 40958011CAEN: 1812
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2019-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.021.352 RON
Profit
75.665 RON
Angajati
2
THE PLOT SRL
CUI: 24846725CAEN: 1812
Activ
VÂLCEA, Sat Văratici Com. Costeşti2008-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.727.468 RON
Profit
275.237 RON
Angajati
8
VERADOR S.R.L.
CUI: 37142748CAEN: 1812
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2017-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
889.637 RON
Profit
190.731 RON
Angajati
7
BIROTEC SRL
CUI: 16028180CAEN: 1812
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2004-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.663 RON
Profit
53.435 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1812, Vâlcea

MELBA SRL
CUI: 1467080CAEN: 1812
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
838.496 RON
Profit
17.568 RON
Angajati
2
CONPHYS S.A.
CUI: 1471510CAEN: 1812
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.580.278 RON
Profit
1.106.449 RON
Angajati
133
ROTAREXIM SA
CUI: 1465985CAEN: 1812
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.818.611 RON
Profit
215.089 RON
Angajati
33
SCOMIR SRL
CUI: 3417801CAEN: 1812
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1993-03-02
fara e-Factura

Alte firme din Vâlcea

HORIZON SRL
CUI: 1467919CAEN: 4711
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
301.567 RON
Profit
9.726 RON
Angajati
1
SAVYOLT S.R.L.
CUI: 1468116CAEN: 2511
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1992-12-04
fara e-Factura
ALBATROS SRL
CUI: 1466913CAEN: 1107
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MINIUNIVERS SRL
CUI: 1468906CAEN: 4711
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.543 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INTIM SRL
CUI: 2544971CAEN: 4711
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani1992-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.945 RON
Profit
22.576 RON
Angajati
1
METAL TECHNIKS SRL
CUI: 1478543CAEN: 2553
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.313.547 RON
Profit
1.620.863 RON
Angajati
86
MADIRIS SRL
CUI: 9249901CAEN: 4932
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1997-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.590 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
D&D EVENTS PLANNER S.R.L.
CUI: 47049965CAEN: 9329
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2022-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALMAROM SRL?

CUI-ul ALMAROM SRL este 1467960.

Unde este sediul ALMAROM SRL?

ALMAROM SRL are sediul in Romania, VÂLCEA, Sat Vlădeşti Com. Vlădeşti, Str Hidrocentralei nr. 5, 247740, Sat Vlădeşti Com. Vlădeşti, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata ALMAROM SRL?

ALMAROM SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ALMAROM SRL in 2024?

In 2024, ALMAROM SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.367.455 RON.

Cati angajati are ALMAROM SRL?

ALMAROM SRL a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are ALMAROM SRL?

ALMAROM SRL are codul CAEN principal 1812 (Alte activități de tipărire n.c.a.).

Ce profit a inregistrat ALMAROM SRL in 2024?

ALMAROM SRL a inregistrat un profit net de 151.378 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.