Activ Plătitor TVA

GENIDA A.B. SRL

CUI: 14717430
CIF: RO14717430
Reg. Com.: J2002000271390
CAEN: 4399
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 iunie 2002 · 24 ani
Distribuie:

Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 00:31

Despre GENIDA A.B. SRL

GENIDA A.B. SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cândeşti Com. Dumbrăveni, judetul VRANCEA, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte lucrări speciale de construcții n.c.a." (cod CAEN 4399), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GENIDA A.B. SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.638.178 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-4.2%). Profitul net inregistrat a fost de 169.673 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 9, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 332.664 RON in 2008 la 3.638.178 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.638.178 RON
Venituri totale
3.732.149 RON
Cheltuieli totale
3.535.798 RON
Profit brut
196.351 RON
Profit net
169.673 RON
Marja profit net
4,66%
Active imobilizate
1.728.017 RON
Active circulante
915.405 RON
Stocuri
335.655 RON
Creanțe
511.091 RON
Casa & conturi bănci
68.659 RON
Capital propriu
1.722.294 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Sat Cândeşti Com. Dumbrăveni, 627107
Telefon0724257882

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Sat Cândeşti Com. Dumbrăveni, 627107
Cod poștal: 627107
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Sat Cândeşti Com. Dumbrăveni, 627107
Cod postal
627107
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.06.2002
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 februarie 2019 - 1 decembrie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.638.178 RON
Rezultat net
169.673 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.638.178 RON 3.795.548 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.732.149 RON 3.800.223 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.535.798 RON 3.573.386 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 196.351 RON 226.837 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 169.673 RON 183.161 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.728.017 RON 1.622.196 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 915.405 RON 978.085 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.643.422 RON 2.600.281 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 335.655 RON 178.938 RON
CreanțeSume de încasat 511.091 RON 463.303 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 68.659 RON 335.844 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 921.128 RON 721.560 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.722.294 RON 1.878.721 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 9 persoane 11 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.643.422RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

34,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.643.422 RON
Datorii totale921.128 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,4 %Profit net / active totale
ROE
9,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,99 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
65,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.638.178 -4,2% față de anul precedent 3.732.149 3.535.798 196.351 -13,4% față de anul precedent 169.673 -7,4% față de anul precedent 0 0
2023 3.795.548 +36,0% față de anul precedent 3.800.223 3.573.386 226.837 +72,4% față de anul precedent 183.161 +78,1% față de anul precedent 0 0
2022 2.790.323 -15,2% față de anul precedent 2.844.710 2.713.149 131.561 +18,7% față de anul precedent 102.818 +24,1% față de anul precedent 0 0
2021 3.288.902 +91,3% față de anul precedent 3.325.964 3.215.154 110.810 +119,4% față de anul precedent 82.877 +130,6% față de anul precedent 0 0
2020 1.719.538 -41,6% față de anul precedent 1.853.927 1.803.427 50.500 -47,2% față de anul precedent 35.933 -45,1% față de anul precedent 0 0
2019 2.945.172 +66,6% față de anul precedent 3.229.922 3.134.348 95.574 +75,1% față de anul precedent 65.432 +93,6% față de anul precedent 0 0
2018 1.767.421 -42,1% față de anul precedent 2.253.482 2.198.896 54.586 -84,1% față de anul precedent 33.803 -89,1% față de anul precedent 0 0
2017 3.052.899 +110,7% față de anul precedent 3.067.717 2.724.121 343.596 +1.770,5% față de anul precedent 311.346 +1.966,1% față de anul precedent 0 0
2016 1.448.727 -23,4% față de anul precedent 1.462.554 1.444.185 18.369 -93,7% față de anul precedent 15.069 -94,1% față de anul precedent 0 0
2015 1.890.834 +178,8% față de anul precedent 1.825.860 1.536.769 289.091 +3.569,1% față de anul precedent 255.008 +5.137,4% față de anul precedent 0 0
2014 678.319 -34,9% față de anul precedent 741.613 733.734 7.879 -52,3% față de anul precedent 4.869 -35,5% față de anul precedent 0 0
2013 1.042.596 +37,7% față de anul precedent 1.061.192 1.044.679 16.513 +43,7% față de anul precedent 7.544 +310,7% față de anul precedent 0 0
2012 756.980 +15,7% față de anul precedent 779.064 767.575 11.489 -71,4% față de anul precedent 1.837 -95,4% față de anul precedent 0 0
2011 654.204 +81,3% față de anul precedent 661.028 620.821 40.207 40.207 0 0
2010 360.890 +94,8% față de anul precedent 363.116 414.248 0 0 51.132 54.357
2009 185.257 -44,3% față de anul precedent 205.240 288.561 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 83.321 87.654
2008 332.664 339.321 335.511 3.810 982 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.728.017 915.405 2.643.422 335.655 511.091 68.659
2023 1.622.196 978.085 2.600.281 178.938 463.303 335.844
2022 1.540.105 1.591.902 3.132.007 1.051.094 438.765 102.043
2021 1.761.036 1.700.000 3.461.036 834.705 362.889 52.406
2020 1.767.123 1.349.483 3.116.606 509.071 383.444 456.968
2019 1.870.614 1.228.338 3.098.952 387.951 742.847 97.540
2018 1.839.089 965.681 2.804.770 463.611 437.059 65.011
2017 1.152.368 1.110.470 2.262.838 315.000 504.484 255.349
2016 1.097.184 835.290 1.932.474 419.664 377.097 38.529
2015 840.453 431.771 1.272.224 -30.333 289.188 172.916
2014 472.213 404.391 876.604 176.869 143.226 84.296
2013 423.139 306.997 730.136 21.235 165.994 119.768
2012 450.513 325.740 776.253 70.469 139.476 115.795
2011 225.600 251.238 476.838 10.551 170.722 69.965
2010 233.615 254.217 487.832 31.154 114.390 108.673
2009 128.716 108.057 236.773 12.926 95.005 126
2008 181.321 127.583 308.904 20.282 96.003 11.298

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 921.128 +27,7% față de anul precedent 1.722.294 Neraportat 9 -18,2% față de anul precedent
2023 721.560 -49,8% față de anul precedent 1.878.721 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2022 1.436.446 -23,1% față de anul precedent 1.695.561 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2021 1.868.293 +9,7% față de anul precedent 1.592.743 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2020 1.703.045 +4,0% față de anul precedent 1.509.866 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2019 1.637.427 +17,3% față de anul precedent 1.473.933 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2018 1.396.269 +57,2% față de anul precedent 1.408.501 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2017 888.140 +2,2% față de anul precedent 1.374.698 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2016 869.123 +132,4% față de anul precedent 1.063.351 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2015 373.941 +87,3% față de anul precedent 898.283 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2014 199.701 -72,0% față de anul precedent 632.908 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2013 711.897 -30,6% față de anul precedent 18.239 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2012 1.025.612 +78,5% față de anul precedent 10.695 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2011 574.673 -9,8% față de anul precedent -94.819 Neraportat 5 +150,0% față de anul precedent
2010 636.797 +82,8% față de anul precedent -135.026 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 348.394 +10,4% față de anul precedent -80.669 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 315.544 6.985 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

32din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare2 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
EBEUGENIU BRUTARUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12294/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.638.178 RON. Profit: 169.673 RON

Cifra de afaceri: 3.638.178 RON. Profit: 169.673 RON

Cifra de afaceri
3.638.178 RON -4.15% față de anul precedent
Profit net
169.673 RON -7.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -18.18% față de anul precedent
Datorii
921.128 RON +27.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.795.548 RON. Profit: 183.161 RON

Cifra de afaceri: 3.795.548 RON. Profit: 183.161 RON

Cifra de afaceri
3.795.548 RON +36.03% față de anul precedent
Profit net
183.161 RON +78.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
721.560 RON -49.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.790.323 RON. Profit: 102.818 RON

Cifra de afaceri: 2.790.323 RON. Profit: 102.818 RON

Cifra de afaceri
2.790.323 RON -15.16% față de anul precedent
Profit net
102.818 RON +24.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
1.436.446 RON -23.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.288.902 RON. Profit: 82.877 RON

Cifra de afaceri: 3.288.902 RON. Profit: 82.877 RON

Cifra de afaceri
3.288.902 RON +91.27% față de anul precedent
Profit net
82.877 RON +130.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
1.868.293 RON +9.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.719.538 RON. Profit: 35.933 RON

Cifra de afaceri: 1.719.538 RON. Profit: 35.933 RON

Cifra de afaceri
1.719.538 RON -41.62% față de anul precedent
Profit net
35.933 RON -45.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
1.703.045 RON +4.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.945.172 RON. Profit: 65.432 RON

Cifra de afaceri: 2.945.172 RON. Profit: 65.432 RON

Cifra de afaceri
2.945.172 RON +66.64% față de anul precedent
Profit net
65.432 RON +93.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
1.637.427 RON +17.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.767.421 RON. Profit: 33.803 RON

Cifra de afaceri: 1.767.421 RON. Profit: 33.803 RON

Cifra de afaceri
1.767.421 RON -42.11% față de anul precedent
Profit net
33.803 RON -89.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
1.396.269 RON +57.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.052.899 RON. Profit: 311.346 RON

Cifra de afaceri: 3.052.899 RON. Profit: 311.346 RON

Cifra de afaceri
3.052.899 RON +110.73% față de anul precedent
Profit net
311.346 RON +1966.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
888.140 RON +2.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.448.727 RON. Profit: 15.069 RON

Cifra de afaceri: 1.448.727 RON. Profit: 15.069 RON

Cifra de afaceri
1.448.727 RON -23.38% față de anul precedent
Profit net
15.069 RON -94.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
869.123 RON +132.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.890.834 RON. Profit: 255.008 RON

Cifra de afaceri: 1.890.834 RON. Profit: 255.008 RON

Cifra de afaceri
1.890.834 RON +178.75% față de anul precedent
Profit net
255.008 RON +5137.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
373.941 RON +87.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 678.319 RON. Profit: 4.869 RON

Cifra de afaceri: 678.319 RON. Profit: 4.869 RON

Cifra de afaceri
678.319 RON -34.94% față de anul precedent
Profit net
4.869 RON -35.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
199.701 RON -71.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.042.596 RON. Profit: 7.544 RON

Cifra de afaceri: 1.042.596 RON. Profit: 7.544 RON

Cifra de afaceri
1.042.596 RON +37.73% față de anul precedent
Profit net
7.544 RON +310.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
711.897 RON -30.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 756.980 RON. Profit: 1.837 RON

Cifra de afaceri: 756.980 RON. Profit: 1.837 RON

Cifra de afaceri
756.980 RON +15.71% față de anul precedent
Profit net
1.837 RON -95.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
1.025.612 RON +78.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 654.204 RON. Profit: 40.207 RON

Cifra de afaceri: 654.204 RON. Profit: 40.207 RON

Cifra de afaceri
654.204 RON +81.28% față de anul precedent
Profit net
40.207 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +150% față de anul precedent
Datorii
574.673 RON -9.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 360.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 360.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
360.890 RON +94.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.357 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
636.797 RON +82.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 185.257 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 185.257 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
185.257 RON -44.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
87.654 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
348.394 RON +10.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 332.664 RON. Profit: 982 RON

Cifra de afaceri: 332.664 RON. Profit: 982 RON

Cifra de afaceri
332.664 RON
Profit net
982 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
315.544 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

31.032026Mentiune · Buletin 12294/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Statut actualizat din data: 24.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GENIDA A.B. SRL
CUI
14717430
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
31.03.2026
Registrul Comerțului
J39/271/2002
EUID
ROONRC.J39/271/2002
Sediu
Jud. Vrancea, Sat Cândeşti, Comuna Dumbrăveni
Județ
Vrancea
Număr încheiere
267640
Data încheierii
31.03.2026
Număr dosar
1199133
Data dosarului
19.03.2026
Tribunal
Vrancea
Registrator
Doina Totolici

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 24.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1199133 din 19.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 12294/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4399, Vrancea

TERMOHIDROFONICA GRUP SRL
CUI: 27534167CAEN: 4399
Activ
VRANCEA, Sat Cândeşti Com. Dumbrăveni2010-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.539.575 RON
Profit
4.818 RON
Angajati
3
EDILPOINT SRL
CUI: 23725890CAEN: 4399
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2008-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.404.983 RON
Profit
21.415 RON
Angajati
9
LEFTER PAVIMENTI S.R.L.
CUI: 46472192CAEN: 4399
Activ
VRANCEA, Sat Gugeşti Com. Gugeşti2022-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.955 RON
Profit
172.286 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4399, Vrancea

HART CON S.R.L.
CUI: 7230821CAEN: 4399
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud1995-04-26
fara e-Factura
DOB A & A SRL
CUI: 17070990CAEN: 4399
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2004-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
598.761 RON
Profit
217.198 RON
Angajati
1

Alte firme din Vrancea

LECOSAN-CONF SRL
CUI: 14704880CAEN: 1413
Activ
VRANCEA, Orş. Panciu2002-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.373 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TERAVIN SRL
CUI: 14717480CAEN: 0121
Activ
VRANCEA, Sat Vârteşcoiu Com. Vârteşcoiu2002-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.802 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VISLUX SRL
CUI: 14675164CAEN: 1823
Activ
VRANCEA, Sat Goleşti Com. Goleşti2002-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NEDSTAR SRL
CUI: 14776819CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Tulnici Com. Tulnici2002-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.472.063 RON
Profit
73.030 RON
Angajati
1
CIVICA CONSTRUCT SRL
CUI: 14189202CAEN: 4100
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2001-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.540 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VALDELVET SRL
CUI: 15085030CAEN: 7500
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2002-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.416 RON
Profit
45.716 RON
Angajati
1
ELECTRO DAC SRL
CUI: 19034675CAEN: 4321
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2006-09-21
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GENIDA A.B. SRL?

CUI-ul GENIDA A.B. SRL este 14717430.

Unde este sediul GENIDA A.B. SRL?

GENIDA A.B. SRL are sediul in Romania, VRANCEA, Sat Cândeşti Com. Dumbrăveni, 627107, Sat Cândeşti Com. Dumbrăveni, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata GENIDA A.B. SRL?

GENIDA A.B. SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GENIDA A.B. SRL in 2024?

In 2024, GENIDA A.B. SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.638.178 RON.

Cati angajati are GENIDA A.B. SRL?

GENIDA A.B. SRL a raportat un numar mediu de 9 salariati in 2024.

Ce activitate are GENIDA A.B. SRL?

GENIDA A.B. SRL are codul CAEN principal 4399 (Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.).

Ce profit a inregistrat GENIDA A.B. SRL in 2024?

GENIDA A.B. SRL a inregistrat un profit net de 169.673 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.