Activ Plătitor TVA

MULTIMEDIA SOFTWARE SRL

CUI: 14726462
CIF: RO14726462
Reg. Com.: J2002001499135
CAEN: 2620
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 iulie 2002 · 24 ani
Distribuie:

Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:11

Despre MULTIMEDIA SOFTWARE SRL

MULTIMEDIA SOFTWARE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice" (cod CAEN 2620), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MULTIMEDIA SOFTWARE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
1.904 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
16.383 RON
Active circulante
17.546 RON
Stocuri
7.515 RON
Creanțe
4.288 RON
Casa & conturi bănci
5.743 RON
Capital propriu
-23.624 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Ferdinand nr. 56, 900693
Telefon0745982732
Fax0241691587

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Ferdinand nr. 56, 900693
Cod poștal: 900693
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Ferdinand nr. 56, 900693
Cod postal
900693
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.06.2002
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-1.904 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.904 RON 1.839 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.904 RON 1.839 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.904 RON 1.839 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 16.383 RON 16.383 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 17.546 RON 18.900 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 33.929 RON 35.283 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 7.515 RON 7.515 RON
CreanțeSume de încasat 4.288 RON 4.133 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.743 RON 7.252 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 57.553 RON 57.003 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -23.624 RON -21.720 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active33.929RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

169,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale33.929 RON
Datorii totale57.553 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,30 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-69,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 1.904 0 0 1.904 1.904
2023 0 0 1.839 0 0 1.839 1.839
2022 0 0 2.466 0 0 2.466 2.466
2021 0 2.000 47.446 0 0 45.446 45.506
2020 0 -100,0% față de anul precedent 1.182 3.688 0 0 2.506 2.514
2019 3.611 3.796 52.125 0 0 48.329 48.437
2018 0 -100,0% față de anul precedent 0 18.361 0 0 18.361 18.361
2017 10.094 -89,6% față de anul precedent 10.094 49.744 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 39.650 39.751
2016 96.671 +45,7% față de anul precedent 98.065 92.115 5.950 3.989 0 0
2015 66.357 +3,5% față de anul precedent 66.357 68.306 0 0 Neraportat 3.939
2014 64.092 -5,5% față de anul precedent 64.137 72.933 0 0 8.796 10.721
2013 67.843 -71,2% față de anul precedent 67.843 87.977 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 20.134 20.967
2012 235.452 +13,8% față de anul precedent 235.452 220.353 15.099 -50,4% față de anul precedent 8.035 -66,8% față de anul precedent 0 0
2011 206.925 +45,5% față de anul precedent 207.025 176.616 30.409 +22,0% față de anul precedent 24.203 +20,8% față de anul precedent 0 0
2010 142.222 -39,7% față de anul precedent 142.486 117.569 24.917 20.042 0 0
2009 235.914 +60,6% față de anul precedent 236.501 344.721 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 108.220 115.672
2008 146.871 147.073 138.290 8.783 5.106 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 16.383 17.546 33.929 7.515 4.288 5.743
2023 16.383 18.900 35.283 7.515 4.133 7.252
2022 16.383 12.853 29.236 7.515 3.960 1.378
2021 16.383 14.868 31.251 7.515 3.728 3.625
2020 16.383 57.577 73.960 52.385 3.767 1.425
2019 12.518 56.952 69.470 52.274 2.867 1.811
2018 12.518 102.389 114.907 93.226 7.108 2.055
2017 12.518 123.916 136.434 93.226 23.167 7.523
2016 12.518 152.289 164.807 93.226 35.295 23.768
2015 12.518 140.318 152.836 80.477 55.753 4.088
2014 12.518 144.713 157.231 80.252 52.357 12.104
2013 12.518 158.266 170.784 80.324 68.676 9.266
2012 12.518 220.579 233.097 71.324 90.450 58.805
2011 12.518 182.761 195.279 82.410 46.485 53.866
2010 12.434 195.316 207.750 103.920 68.043 23.353
2009 8.965 144.954 153.919 88.816 35.566 20.572
2008 3.473 279.951 283.424 193.751 50.535 35.665

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 57.553 +1,0% față de anul precedent -23.624 Neraportat 0
2023 57.003 +16,1% față de anul precedent -21.720 Neraportat 0
2022 49.117 +0,9% față de anul precedent -19.881 Neraportat 0
2021 48.666 +6,1% față de anul precedent -17.415 Neraportat 0
2020 45.869 +18,0% față de anul precedent 28.091 Neraportat 0
2019 38.865 +8,4% față de anul precedent 30.605 Neraportat 0
2018 35.865 -3,0% față de anul precedent 79.042 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 36.970 +44,5% față de anul precedent 99.464 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 25.592 +45,3% față de anul precedent 139.215 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 17.610 -2,5% față de anul precedent 135.226 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 18.066 -8,3% față de anul precedent 139.165 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 19.696 -69,4% față de anul precedent 151.088 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 64.449 +90,8% față de anul precedent 172.055 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 33.779 -51,0% față de anul precedent 164.020 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 68.932 +101,9% față de anul precedent 139.815 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 34.146 -28,8% față de anul precedent 119.773 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 47.979 235.445 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MIMONALISA IARCAfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 25821/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.904 RON
Angajati
0
Datorii
57.553 RON +0.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.839 RON
Angajati
0
Datorii
57.003 RON +16.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.466 RON
Angajati
0
Datorii
49.117 RON +0.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
45.506 RON
Angajati
0
Datorii
48.666 RON +6.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.514 RON
Angajati
0
Datorii
45.869 RON +18.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.611 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.611 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.611 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
48.437 RON
Angajati
0
Datorii
38.865 RON +8.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.361 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
35.865 RON -2.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 10.094 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.094 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.094 RON -89.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
39.751 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
36.970 RON +44.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 96.671 RON. Profit: 3.989 RON

Cifra de afaceri: 96.671 RON. Profit: 3.989 RON

Cifra de afaceri
96.671 RON +45.68% față de anul precedent
Profit net
3.989 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
25.592 RON +45.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 66.357 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 66.357 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
66.357 RON +3.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.939 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.610 RON -2.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 64.092 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 64.092 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
64.092 RON -5.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.721 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.066 RON -8.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 67.843 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 67.843 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
67.843 RON -71.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.967 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
19.696 RON -69.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 235.452 RON. Profit: 8.035 RON

Cifra de afaceri: 235.452 RON. Profit: 8.035 RON

Cifra de afaceri
235.452 RON +13.79% față de anul precedent
Profit net
8.035 RON -66.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
64.449 RON +90.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 206.925 RON. Profit: 24.203 RON

Cifra de afaceri: 206.925 RON. Profit: 24.203 RON

Cifra de afaceri
206.925 RON +45.49% față de anul precedent
Profit net
24.203 RON +20.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
33.779 RON -51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 142.222 RON. Profit: 20.042 RON

Cifra de afaceri: 142.222 RON. Profit: 20.042 RON

Cifra de afaceri
142.222 RON -39.71% față de anul precedent
Profit net
20.042 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
68.932 RON +101.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 235.914 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 235.914 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
235.914 RON +60.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
115.672 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
34.146 RON -28.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 146.871 RON. Profit: 5.106 RON

Cifra de afaceri: 146.871 RON. Profit: 5.106 RON

Cifra de afaceri
146.871 RON
Profit net
5.106 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
47.979 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMULTIMEDIA SOFTWARE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2620 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

MULTIMEDIA SOFTWARE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2620 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

08.072026Mentiune · Buletin 25821/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 20.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MULTIMEDIA SOFTWARE SRL
CUI
14726462
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
08.07.2026
Registrul Comerțului
J13/1499/2002
EUID
ROONRC.J13/1499/2002
Sediu
Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, B-dul FERDINAND, Nr. 56, Bl. CS, Scara D, Ap. 46
Județ
Constanţa
Număr încheiere
541420
Data încheierii
07.07.2026
Număr dosar
2619956
Data dosarului
01.07.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Alicia Valeria Oltean

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2619956 din 01.07.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 20.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 25821/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2620, Constanţa

MICRONET SYSTEMS SRL
CUI: 14670671CAEN: 2620
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2002-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
638.642 RON
Profit
72.254 RON
Angajati
3
TONER FACTORY PROD S.R.L.
CUI: 36155723CAEN: 2620
Activ
CONSTANŢA, Sat Lazu Com. Agigea2016-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
908.235 RON
Profit
63.977 RON
Angajati
2

Alte firme din Constanţa

TOPORAŞUL VERDE SRL
CUI: 14726390CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2002-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.644.139 RON
Profit
180.150 RON
Angajati
21
NEW BILDAC S.R.L.
CUI: 14726497CAEN: 9602
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2002-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.569 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
LUCAST TRADING COMPANY SRL
CUI: 14719813CAEN: 9531
Activ
CONSTANŢA, Sat Mereni Com. Mereni2002-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.962 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MED-FAMILY MUNTEANU SRL
CUI: 14743617CAEN: 8621
Activ
CONSTANŢA, Sat Ciocârlia de Sus Com. Ciocârlia2002-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
645.939 RON
Profit
75.220 RON
Angajati
4
CONSIZO COMPANY SRL
CUI: 14590939CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2002-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.388 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MED SIMCAB S.R.L.
CUI: 14919196CAEN: 8621
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2002-10-03
fara e-Factura
ALVALEXINO CO SRL
CUI: 11113730CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1998-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.994.867 RON
Profit
72.236 RON
Angajati
43
MARCA GRUP CONSTRUCT SRL
CUI: 16331990CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2004-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.765 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MULTIMEDIA SOFTWARE SRL?

CUI-ul MULTIMEDIA SOFTWARE SRL este 14726462.

Unde este sediul MULTIMEDIA SOFTWARE SRL?

MULTIMEDIA SOFTWARE SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Ferdinand nr. 56, 900693, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata MULTIMEDIA SOFTWARE SRL?

MULTIMEDIA SOFTWARE SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MULTIMEDIA SOFTWARE SRL in 2024?

In 2024, MULTIMEDIA SOFTWARE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are MULTIMEDIA SOFTWARE SRL?

MULTIMEDIA SOFTWARE SRL are codul CAEN principal 2620 (Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice).

Ce profit a inregistrat MULTIMEDIA SOFTWARE SRL in 2024?

MULTIMEDIA SOFTWARE SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.904 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.