Activ Plătitor TVA

LGT PROIECT SRL

CUI: 14729310
CIF: RO14729310
Reg. Com.: J19/191/2002
CAEN: 6201
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 iulie 2002 · 24 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 17:12

Despre LGT PROIECT SRL

LGT PROIECT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Miercurea Ciuc, judetul HARGHITA, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6201). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LGT PROIECT SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.773.240 RON, in scadere fata de anul precedent (-41.9%). Profitul net inregistrat a fost de 195.638 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 4.730 RON in 2012 la 1.773.240 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.773.240 RON
Venituri totale
1.797.024 RON
Cheltuieli totale
1.573.435 RON
Profit brut
223.589 RON
Profit net
195.638 RON
Marja profit net
11,03%
Active imobilizate
174.322 RON
Active circulante
2.009.246 RON
Stocuri
138.744 RON
Creanțe
1.195.293 RON
Casa & conturi bănci
675.209 RON
Capital propriu
1.457.009 RON

Contact

AdresaRomania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. Gaál Mózes nr. 17
Telefon0744135521

Adresă sediu social

Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. Gaál Mózes nr. 17
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. Gaál Mózes nr. 17
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 16.10.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
11 august 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.773.240 RON
Rezultat net
195.638 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.773.240 RON 3.052.052 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.797.024 RON 3.155.269 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.573.435 RON 1.898.588 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 223.589 RON 1.256.681 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 195.638 RON 1.226.763 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 174.322 RON 178.963 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.009.246 RON 2.266.538 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.183.568 RON 2.445.501 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 138.744 RON 192.736 RON
CreanțeSume de încasat 1.195.293 RON 701.963 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 675.209 RON 1.371.839 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 732.412 RON 1.190.268 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.457.009 RON 1.261.376 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.183.568RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

33,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.183.568 RON
Datorii totale732.412 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
9,0 %Profit net / active totale
ROE
13,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,74 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
66,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.773.240 -41,9% față de anul precedent 1.797.024 1.573.435 223.589 -82,2% față de anul precedent 195.638 -84,1% față de anul precedent 0 0
2023 3.052.052 -30,0% față de anul precedent 3.155.269 1.898.588 1.256.681 -36,8% față de anul precedent 1.226.763 -37,2% față de anul precedent 0 0
2022 4.361.000 +43,6% față de anul precedent 4.450.417 2.463.206 1.987.211 +22,0% față de anul precedent 1.954.384 +22,0% față de anul precedent 0 0
2021 3.037.290 +26,8% față de anul precedent 3.082.486 1.454.057 1.628.429 +30,3% față de anul precedent 1.601.391 +30,5% față de anul precedent 0 0
2020 2.395.507 +61,3% față de anul precedent 2.481.867 1.231.945 1.249.922 +203,4% față de anul precedent 1.226.916 +208,2% față de anul precedent 0 0
2019 1.484.903 +30,5% față de anul precedent 1.488.595 1.076.594 412.001 -12,6% față de anul precedent 398.143 -13,5% față de anul precedent 0 0
2018 1.137.641 +126,6% față de anul precedent 1.139.081 667.820 471.261 +255,0% față de anul precedent 460.471 +312,9% față de anul precedent 0 0
2017 502.109 +38,8% față de anul precedent 505.295 372.529 132.766 +29,7% față de anul precedent 111.523 +29,7% față de anul precedent 0 0
2016 361.791 +772,2% față de anul precedent 362.178 259.835 102.343 +1.357,7% față de anul precedent 85.968 +1.420,5% față de anul precedent 0 0
2015 41.482 -76,8% față de anul precedent 41.485 34.464 7.021 -54,8% față de anul precedent 5.654 -56,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 179.126 +2.591,2% față de anul precedent 179.126 163.598 15.528 13.088 0 0
2013 6.656 +40,7% față de anul precedent 6.656 6.966 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 310 310
2012 4.730 5.180 2.975 2.205 1.787 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 174.322 2.009.246 2.183.568 138.744 1.195.293 675.209
2023 178.963 2.266.538 2.445.501 192.736 701.963 1.371.839
2022 111.186 3.153.960 3.265.146 269.889 2.450.383 433.688
2021 99.766 1.931.391 2.031.157 149.604 607.556 1.174.231
2020 148.650 1.633.967 1.782.617 104.246 633.722 895.999
2019 66.560 887.943 954.503 46.417 419.649 421.877
2018 41.989 596.261 638.250 0 258.909 337.352
2017 3.411 256.121 259.532 8.910 51.830 195.381
2016 2.795 154.236 157.031 8.910 29.532 115.794
2015 0 28.185 28.185 0 16.327 11.858
2014 0 20.204 20.204 0 0 20.204
2013 1.217 3.181 4.398 0 0 3.181
2012 2.962 409 3.371 0 387 22

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 732.412 -38,5% față de anul precedent 1.457.009 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2023 1.190.268 -7,2% față de anul precedent 1.261.376 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2022 1.281.879 +217,7% față de anul precedent 1.987.329 Neraportat 8 +60,0% față de anul precedent
2021 403.488 -23,4% față de anul precedent 1.632.945 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2020 526.831 -0,4% față de anul precedent 1.258.470 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2019 529.068 +154,2% față de anul precedent 426.554 Neraportat 6 +100,0% față de anul precedent
2018 208.168 +126,0% față de anul precedent 484.411 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 92.114 +49,0% față de anul precedent 167.418 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2016 61.836 +226,2% față de anul precedent 95.195 Neraportat 1
2015 18.958 +14,0% față de anul precedent 9.227 Neraportat 0
2014 16.631 +19,5% față de anul precedent 3.573 Neraportat 0
2013 13.913 +10,6% față de anul precedent -9.515 Neraportat 0
2012 12.576 -9.205 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

22din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare2 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.773.240 RON. Profit: 195.638 RON

Cifra de afaceri: 1.773.240 RON. Profit: 195.638 RON

Cifra de afaceri
1.773.240 RON -41.9% față de anul precedent
Profit net
195.638 RON -84.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
732.412 RON -38.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.052.052 RON. Profit: 1.226.763 RON

Cifra de afaceri: 3.052.052 RON. Profit: 1.226.763 RON

Cifra de afaceri
3.052.052 RON -30.01% față de anul precedent
Profit net
1.226.763 RON -37.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
1.190.268 RON -7.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.361.000 RON. Profit: 1.954.384 RON

Cifra de afaceri: 4.361.000 RON. Profit: 1.954.384 RON

Cifra de afaceri
4.361.000 RON +43.58% față de anul precedent
Profit net
1.954.384 RON +22.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +60% față de anul precedent
Datorii
1.281.879 RON +217.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.037.290 RON. Profit: 1.601.391 RON

Cifra de afaceri: 3.037.290 RON. Profit: 1.601.391 RON

Cifra de afaceri
3.037.290 RON +26.79% față de anul precedent
Profit net
1.601.391 RON +30.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
403.488 RON -23.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.395.507 RON. Profit: 1.226.916 RON

Cifra de afaceri: 2.395.507 RON. Profit: 1.226.916 RON

Cifra de afaceri
2.395.507 RON +61.32% față de anul precedent
Profit net
1.226.916 RON +208.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
526.831 RON -0.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.484.903 RON. Profit: 398.143 RON

Cifra de afaceri: 1.484.903 RON. Profit: 398.143 RON

Cifra de afaceri
1.484.903 RON +30.52% față de anul precedent
Profit net
398.143 RON -13.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +100% față de anul precedent
Datorii
529.068 RON +154.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.137.641 RON. Profit: 460.471 RON

Cifra de afaceri: 1.137.641 RON. Profit: 460.471 RON

Cifra de afaceri
1.137.641 RON +126.57% față de anul precedent
Profit net
460.471 RON +312.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
208.168 RON +125.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 502.109 RON. Profit: 111.523 RON

Cifra de afaceri: 502.109 RON. Profit: 111.523 RON

Cifra de afaceri
502.109 RON +38.78% față de anul precedent
Profit net
111.523 RON +29.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
92.114 RON +48.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 361.791 RON. Profit: 85.968 RON

Cifra de afaceri: 361.791 RON. Profit: 85.968 RON

Cifra de afaceri
361.791 RON +772.16% față de anul precedent
Profit net
85.968 RON +1420.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
61.836 RON +226.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 41.482 RON. Profit: 5.654 RON

Cifra de afaceri: 41.482 RON. Profit: 5.654 RON

Cifra de afaceri
41.482 RON -76.84% față de anul precedent
Profit net
5.654 RON -56.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
18.958 RON +13.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 179.126 RON. Profit: 13.088 RON

Cifra de afaceri: 179.126 RON. Profit: 13.088 RON

Cifra de afaceri
179.126 RON +2591.2% față de anul precedent
Profit net
13.088 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.631 RON +19.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 6.656 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.656 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.656 RON +40.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
310 RON
Angajati
0
Datorii
13.913 RON +10.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 4.730 RON. Profit: 1.787 RON

Cifra de afaceri: 4.730 RON. Profit: 1.787 RON

Cifra de afaceri
4.730 RON
Profit net
1.787 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.576 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLGT PROIECT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Mun. Miercurea Ciuc (HARGHITA)

LGT PROIECT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Mun. Miercurea Ciuc (HARGHITA)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6201, Harghita

MINIC STUDIO SRL
CUI: 29545189CAEN: 6201
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2012-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.344.779 RON
Profit
270.150 RON
Angajati
23
SMARTITORY SOFT S.R.L.
CUI: 41015190CAEN: 6201
Activ
HARGHITA, Sat Lueta Com. Lueta2019-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.508.823 RON
Profit
219.649 RON
Angajati
4
OCTOPUS DIGITAL S.R.L.
CUI: 40944784CAEN: 6210
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni2019-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.095.330 RON
Profit
893.322 RON
Angajati
5
VEZUVIUS S.R.L.
CUI: 50168222CAEN: 6201
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2024-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.140.299 RON
Profit
1.049.185 RON
Angajati
1
ARMT S.R.L.
CUI: 48958742CAEN: 6201
Activ
HARGHITA, Sat Cârţa Com. Cârţa2023-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
677.915 RON
Profit
491.317 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6201, Harghita

LABS.RO S.R.L.
CUI: 14636165CAEN: 6201
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2002-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.472 RON
Profit
12.330 RON
Angajati
1
SOFT-STUDIO SRL
CUI: 16967793CAEN: 6201
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2004-11-23
fara e-Factura
KISSKEY PRO S.R.L.
CUI: 11697419CAEN: 6201
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc1999-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.447 RON
Profit
61.844 RON
Angajati
0
BLUEMIND SOFTWARE SRL
CUI: 17038190CAEN: 6201
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2004-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.760 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Harghita

B.M.B.-FISH-IMPEX SRL
CUI: 14713594CAEN: 4764
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2002-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
368.671 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ERCENTER S.R.L.
CUI: 14729329CAEN: 5630
Activ
HARGHITA, Sat Ciucani Com. Sânmartin2002-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
51 RON
Angajati
0
DEVELOPMENT EURO SERVICE DES SRL
CUI: 14656804CAEN: 6210
Activ
HARGHITA, Sat Ciumani Com. Ciumani2002-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.649.247 RON
Profit
197.739 RON
Angajati
5
ANITA S.R.L.
CUI: 14780330CAEN: 7022
Activ
HARGHITA, Mun. Topliţa2002-07-29
fara e-Factura
VICTORS - EUROMANIA SRL
CUI: 13936350CAEN: 4941
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2001-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.234.901 RON
Profit
913.456 RON
Angajati
5
DELTAMCOST SRL
CUI: 15174137CAEN: 0220
Activ
HARGHITA, Sat Corbu Com. Corbu2003-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
362.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
GYOPAR SRL
CUI: 6314037CAEN: 4649
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc1994-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.813 RON
Profit
5.963 RON
Angajati
2
MOBIL-WORLD 2005 SRL
CUI: 17389655CAEN: 5630
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2005-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.302 RON
Profit
30.503 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LGT PROIECT SRL?

CUI-ul LGT PROIECT SRL este 14729310.

Unde este sediul LGT PROIECT SRL?

LGT PROIECT SRL are sediul in Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. Gaál Mózes nr. 17, Mun. Miercurea Ciuc, judetul HARGHITA.

Cand a fost infiintata LGT PROIECT SRL?

LGT PROIECT SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LGT PROIECT SRL in 2024?

In 2024, LGT PROIECT SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.773.240 RON.

Cati angajati are LGT PROIECT SRL?

LGT PROIECT SRL a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are LGT PROIECT SRL?

LGT PROIECT SRL are codul CAEN principal 6201.

Ce profit a inregistrat LGT PROIECT SRL in 2024?

LGT PROIECT SRL a inregistrat un profit net de 195.638 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.