Activ

EFC SERVICE SRL

CUI: 14752437
CIF: 14752437
Reg. Com.: J2002005909405
CAEN: 6920
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 iulie 2002 · 24 ani
Distribuie:

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 07:47

Despre EFC SERVICE SRL

EFC SERVICE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EFC SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 19.020 RON, in scadere fata de anul precedent (-15.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 31.360 RON in 2008 la 19.020 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
19.020 RON
Venituri totale
19.020 RON
Cheltuieli totale
25.023 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
5.677 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.258 RON
Casa & conturi bănci
4.419 RON
Capital propriu
4.827 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. V. V. Stanciu nr. 7, 40433
Telefon0744325781

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. V. V. Stanciu nr. 7, 40433
Cod poștal: 40433
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. V. V. Stanciu nr. 7, 40433
Cod postal
40433
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.07.2002
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
19.020 RON
Rezultat net
-6.003 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 19.020 RON 22.520 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 19.020 RON 22.520 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 25.023 RON 21.843 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 677 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 569 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 6.003 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 6.003 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 2.758 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 5.677 RON 9.030 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.677 RON 11.788 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.258 RON 700 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.419 RON 8.330 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 850 RON 959 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 4.827 RON 10.829 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.677RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

15,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.677 RON
Datorii totale850 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,68 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 19.020 -15,5% față de anul precedent 19.020 25.023 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.003 6.003
2023 22.520 +21,6% față de anul precedent 22.520 21.843 677 -74,5% față de anul precedent 569 -72,9% față de anul precedent 0 0
2022 18.520 -5,6% față de anul precedent 18.520 15.862 2.658 +286,9% față de anul precedent 2.102 +2.002,0% față de anul precedent 0 0
2021 19.621 +4,3% față de anul precedent 19.621 18.934 687 100 0 0
2020 18.820 -6,0% față de anul precedent 18.820 22.152 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.332 3.895
2019 20.020 +8,6% față de anul precedent 20.020 17.239 2.781 -61,2% față de anul precedent 2.181 -67,0% față de anul precedent 0 0
2018 18.440 +17,3% față de anul precedent 18.440 11.275 7.165 +110,2% față de anul precedent 6.613 +125,1% față de anul precedent 0 0
2017 15.722 +6,8% față de anul precedent 15.722 12.313 3.409 -31,8% față de anul precedent 2.938 -35,5% față de anul precedent 0 0
2016 14.720 -8,7% față de anul precedent 14.720 9.724 4.996 +156,2% față de anul precedent 4.556 +210,6% față de anul precedent 0 0
2015 16.120 -14,1% față de anul precedent 16.120 14.170 1.950 1.467 0 0
2014 18.770 -3,6% față de anul precedent 18.770 20.208 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.438 2.001
2013 19.460 -28,1% față de anul precedent 19.460 9.382 10.078 9.494 0 0
2012 27.070 +4,4% față de anul precedent 27.072 33.328 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.256 7.067
2011 25.920 -13,8% față de anul precedent 25.921 10.785 15.136 -17,4% față de anul precedent 14.359 -6,7% față de anul precedent 0 0
2010 30.080 -23,5% față de anul precedent 30.090 11.767 18.323 -22,5% față de anul precedent 15.386 -29,6% față de anul precedent 0 0
2009 39.300 +25,3% față de anul precedent 40.976 17.330 23.646 +8,0% față de anul precedent 21.866 +3,6% față de anul precedent 0 0
2008 31.360 35.843 13.947 21.896 21.117 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 5.677 5.677 0 1.258 4.419
2023 2.758 9.030 11.788 0 700 8.330
2022 2.758 7.678 10.436 0 2.200 5.478
2021 2.758 6.205 8.963 0 3.602 2.603
2020 2.758 7.073 9.831 0 4.800 2.273
2019 2.758 10.153 12.911 0 4.200 5.953
2018 2.758 7.983 10.741 0 4.201 3.782
2017 2.758 5.025 7.783 0 4.200 825
2016 2.758 9.986 12.744 0 4.201 5.785
2015 2.758 72.262 75.020 0 49.845 22.417
2014 2.758 70.617 73.375 0 49.825 20.792
2013 2.758 72.617 75.375 0 49.987 22.630
2012 2.758 64.173 66.931 0 50.168 14.005
2011 2.758 71.261 74.019 18 41.003 30.240
2010 2.758 56.524 59.282 18 32.945 23.561
2009 2.758 42.188 44.946 18 27.690 14.480
2008 2.758 83.491 86.249 41 17.334 66.116

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 850 -11,4% față de anul precedent 4.827 Neraportat 0
2023 959 +448,0% față de anul precedent 10.829 Neraportat 0
2022 175 -78,2% față de anul precedent 10.261 Neraportat 0
2021 804 -54,7% față de anul precedent 8.159 Neraportat 0
2020 1.773 +85,1% față de anul precedent 8.058 Neraportat 0
2019 958 -1,2% față de anul precedent 11.953 Neraportat 0
2018 970 -79,0% față de anul precedent 9.771 Neraportat 0
2017 4.625 +386,3% față de anul precedent 3.158 Neraportat 0
2016 951 +431,3% față de anul precedent 11.793 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 179 74.841 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 0 73.375 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 0 -100,0% față de anul precedent 75.375 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 1.050 -2,0% față de anul precedent 65.881 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 1.071 +54,3% față de anul precedent 72.948 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 694 -60,2% față de anul precedent 58.588 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 1.743 -97,3% față de anul precedent 43.203 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 64.912 21.337 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GFGH FLORICA NICOLESCUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19456/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 19.020 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.020 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.020 RON -15.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.003 RON
Angajati
0
Datorii
850 RON -11.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 22.520 RON. Profit: 569 RON

Cifra de afaceri: 22.520 RON. Profit: 569 RON

Cifra de afaceri
22.520 RON +21.6% față de anul precedent
Profit net
569 RON -72.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
959 RON +448% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 18.520 RON. Profit: 2.102 RON

Cifra de afaceri: 18.520 RON. Profit: 2.102 RON

Cifra de afaceri
18.520 RON -5.61% față de anul precedent
Profit net
2.102 RON +2002% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
175 RON -78.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 19.621 RON. Profit: 100 RON

Cifra de afaceri: 19.621 RON. Profit: 100 RON

Cifra de afaceri
19.621 RON +4.26% față de anul precedent
Profit net
100 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
804 RON -54.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 18.820 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.820 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.820 RON -5.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.895 RON
Angajati
0
Datorii
1.773 RON +85.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 20.020 RON. Profit: 2.181 RON

Cifra de afaceri: 20.020 RON. Profit: 2.181 RON

Cifra de afaceri
20.020 RON +8.57% față de anul precedent
Profit net
2.181 RON -67.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
958 RON -1.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 18.440 RON. Profit: 6.613 RON

Cifra de afaceri: 18.440 RON. Profit: 6.613 RON

Cifra de afaceri
18.440 RON +17.29% față de anul precedent
Profit net
6.613 RON +125.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
970 RON -79.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 15.722 RON. Profit: 2.938 RON

Cifra de afaceri: 15.722 RON. Profit: 2.938 RON

Cifra de afaceri
15.722 RON +6.81% față de anul precedent
Profit net
2.938 RON -35.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.625 RON +386.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 14.720 RON. Profit: 4.556 RON

Cifra de afaceri: 14.720 RON. Profit: 4.556 RON

Cifra de afaceri
14.720 RON -8.68% față de anul precedent
Profit net
4.556 RON +210.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
951 RON +431.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 16.120 RON. Profit: 1.467 RON

Cifra de afaceri: 16.120 RON. Profit: 1.467 RON

Cifra de afaceri
16.120 RON -14.12% față de anul precedent
Profit net
1.467 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
179 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 18.770 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.770 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.770 RON -3.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.001 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 19.460 RON. Profit: 9.494 RON

Cifra de afaceri: 19.460 RON. Profit: 9.494 RON

Cifra de afaceri
19.460 RON -28.11% față de anul precedent
Profit net
9.494 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 27.070 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.070 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.070 RON +4.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.067 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.050 RON -1.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 25.920 RON. Profit: 14.359 RON

Cifra de afaceri: 25.920 RON. Profit: 14.359 RON

Cifra de afaceri
25.920 RON -13.83% față de anul precedent
Profit net
14.359 RON -6.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.071 RON +54.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 30.080 RON. Profit: 15.386 RON

Cifra de afaceri: 30.080 RON. Profit: 15.386 RON

Cifra de afaceri
30.080 RON -23.46% față de anul precedent
Profit net
15.386 RON -29.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
694 RON -60.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 39.300 RON. Profit: 21.866 RON

Cifra de afaceri: 39.300 RON. Profit: 21.866 RON

Cifra de afaceri
39.300 RON +25.32% față de anul precedent
Profit net
21.866 RON +3.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.743 RON -97.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 31.360 RON. Profit: 21.117 RON

Cifra de afaceri: 31.360 RON. Profit: 21.117 RON

Cifra de afaceri
31.360 RON
Profit net
21.117 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
64.912 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEFC SERVICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

EFC SERVICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

21.052026Mentiune · Buletin 19456/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 2 din data: 14.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
EFC SERVICE SRL
CUI
14752437
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
21.05.2026
Registrul Comerțului
J40/5909/2002
EUID
ROONRC.J40/5909/2002
Sediu
Bucureşti Sectorul 4, Str. V.V. Stanciu, Nr. 7, Bl. 88, Scara A, Etaj 6, Ap. 24
Județ
București
Număr încheiere
412923
Data încheierii
21.05.2026
Număr dosar
1743012
Data dosarului
28.04.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Claudia Elena Ignat

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 14.04.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1743012 din 28.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 19456/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6920, Municipiul Bucureşti

VM SMART CHECK S.R.L.
CUI: 45188355CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.200 RON
Profit
9.512 RON
Angajati
0
MMI EXPERT CONSULTING AUDIT SRL
CUI: 34206880CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.850 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DIT CONT SRL
CUI: 14525507CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.280 RON
Profit
8.238 RON
Angajati
0
FLOWTAX & CONTA S.R.L.
CUI: 46741665CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.200 RON
Profit
17.064 RON
Angajati
0
C CONTABIL EXPERT PLUS S.R.L.
CUI: 6928363CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1995-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AVIS CONTA SERVICII S.R.L.
CUI: 50507949CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.353 RON
Profit
9.215 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6920, Municipiul Bucureşti

SWAN ACCOUNTING S.R.L.
CUI: 14749261CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2002-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
720.116 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
OMNIBOOK SRL
CUI: 14759729CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2002-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.049 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ADF AUDIT MANAGEMENT SRL
CUI: 14700837CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2002-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
348.645 RON
Profit
33.518 RON
Angajati
0
GP CONTABILITATE PLUS SRL
CUI: 14760065CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.729 RON
Profit
63.011 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

TRAPI INVEST SRL
CUI: 14752399CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-07-15
fara e-Factura
DOT IMAGINE SRL
CUI: 14752453CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.220 RON
Profit
185.619 RON
Angajati
1
MEDIA INFO SRL
CUI: 14749431CAEN: 7320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
323.964 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STOYK TERRA 2002 SRL
CUI: 14757124CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-07-17
fara e-Factura
APEX CONSULTING SRL
CUI: 14715544CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
419.028 RON
Profit
227.681 RON
Angajati
2
GM GRUP DISTRIBUTION SRL
CUI: 14781297CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.034.621 RON
Profit
1.526.222 RON
Angajati
24
HABITUAL SRL
CUI: 14380724CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
406.075 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
EDITA.STUDIO SRL
CUI: 15029595CAEN: 7411
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.629 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
V & I HERALD GRUP SRL
CUI: 6299964CAEN: 5811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.267.434 RON
Profit
1.858.856 RON
Angajati
14

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EFC SERVICE SRL?

CUI-ul EFC SERVICE SRL este 14752437.

Unde este sediul EFC SERVICE SRL?

EFC SERVICE SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. V. V. Stanciu nr. 7, 40433, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata EFC SERVICE SRL?

EFC SERVICE SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EFC SERVICE SRL in 2024?

In 2024, EFC SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 19.020 RON.

Ce activitate are EFC SERVICE SRL?

EFC SERVICE SRL are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).

Ce profit a inregistrat EFC SERVICE SRL in 2024?

EFC SERVICE SRL a inregistrat o pierdere neta de 6.003 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.