Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 19:34
Despre ECEROM GRUP SRL
ECEROM GRUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie" (cod CAEN 7210), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ECEROM GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 83.009 RON, in scadere fata de anul precedent (-27.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 405.106 RON in 2008 la 83.009 RON in 2024. Datoriile raportate (144.738 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 83.009 RON
- Venituri totale
- 83.062 RON
- Cheltuieli totale
- 110.631 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 189.141 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 33.389 RON
- Casa & conturi bănci
- 155.752 RON
- Capital propriu
- 44.403 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Ing. D. Tacu nr. 30
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 02.08.2002
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 februarie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 83.009 RON
- Rezultat net
- -28.382 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 83.009 RON | 114.542 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 83.062 RON | 115.062 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 110.631 RON | 103.841 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 11.221 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 10.075 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 27.569 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 28.382 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 11.530 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 189.141 RON | 201.844 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 189.141 RON | 213.374 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 4.201 RON |
| CreanțeSume de încasat | 33.389 RON | 21.517 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 155.752 RON | 176.126 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 144.738 RON | 130.514 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 44.403 RON | 82.860 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,31 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 23,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 83.009 -27,5% față de anul precedent | 83.062 | 110.631 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 27.569 | 28.382 |
| 2023 | 114.542 -22,2% față de anul precedent | 115.062 | 103.841 | 11.221 -39,0% față de anul precedent | 10.075 -40,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 147.240 +12,2% față de anul precedent | 147.376 | 128.993 | 18.383 +286,3% față de anul precedent | 16.911 +390,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 131.240 +29,5% față de anul precedent | 131.387 | 126.628 | 4.759 +3,2% față de anul precedent | 3.447 -3,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 101.330 -45,6% față de anul precedent | 102.422 | 97.812 | 4.610 -86,7% față de anul precedent | 3.587 -89,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 186.197 +19,9% față de anul precedent | 195.272 | 160.741 | 34.531 +1.465,3% față de anul precedent | 32.579 +4.889,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 155.283 -44,7% față de anul precedent | 155.384 | 153.178 | 2.206 -94,3% față de anul precedent | 653 -98,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 280.617 +28,7% față de anul precedent | 281.260 | 242.581 | 38.679 -2,1% față de anul precedent | 35.866 +2,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 217.989 +77,4% față de anul precedent | 218.351 | 178.860 | 39.491 +102,9% față de anul precedent | 35.124 +114,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 122.874 +34,0% față de anul precedent | 131.931 | 112.472 | 19.459 | 16.346 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 91.690 -74,5% față de anul precedent | 91.735 | 120.696 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 28.961 | 28.961 |
| 2013 | 359.777 -15,4% față de anul precedent | 359.888 | 239.492 | 120.396 -36,5% față de anul precedent | 101.110 -42,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 425.268 +18,4% față de anul precedent | 425.408 | 235.945 | 189.463 +42,1% față de anul precedent | 176.700 +44,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 359.255 +164,5% față de anul precedent | 359.477 | 226.106 | 133.371 +256,9% față de anul precedent | 122.586 +312,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 135.815 -57,4% față de anul precedent | 151.392 | 114.021 | 37.371 -69,8% față de anul precedent | 29.723 -73,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 318.792 -21,3% față de anul precedent | 319.528 | 195.710 | 123.818 +10,8% față de anul precedent | 113.493 +11,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 405.106 | 406.655 | 294.867 | 111.788 | 101.622 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 189.141 | 189.141 | 0 | 33.389 | 155.752 |
| 2023 | 11.530 | 201.844 | 213.374 | 4.201 | 21.517 | 176.126 |
| 2022 | 23.298 | 171.653 | 194.951 | 12.596 | 21.413 | 137.644 |
| 2021 | 35.555 | 136.219 | 171.774 | 6.435 | 14.871 | 114.913 |
| 2020 | 48.716 | 125.343 | 174.059 | 4.997 | 31.238 | 89.108 |
| 2019 | 384 | 205.846 | 206.230 | 3.047 | 46.180 | 156.619 |
| 2018 | 7.542 | 183.812 | 191.354 | 14.678 | 31.523 | 137.611 |
| 2017 | 8.464 | 248.620 | 257.084 | 20.836 | 84.164 | 143.620 |
| 2016 | 15.011 | 220.530 | 235.541 | 66.275 | 65.450 | 88.805 |
| 2015 | 18.057 | 224.137 | 242.194 | 14.078 | 67.029 | 143.030 |
| 2014 | 25.037 | 241.612 | 266.649 | 35.556 | 48.371 | 157.685 |
| 2013 | 32.443 | 331.958 | 364.401 | 27.464 | 76.528 | 227.966 |
| 2012 | 21.996 | 421.807 | 443.803 | 26.558 | 168.355 | 226.894 |
| 2011 | 28.551 | 341.610 | 370.161 | 18.626 | 237.380 | 85.604 |
| 2010 | 31.953 | 150.777 | 182.730 | 24.680 | 38.584 | 87.513 |
| 2009 | 4.741 | 266.993 | 271.734 | 14.963 | 126.119 | 125.911 |
| 2008 | 3.146 | 242.864 | 246.010 | 17.884 | 117.135 | 107.845 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 144.738 +10,9% față de anul precedent | 44.403 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 130.514 +24,0% față de anul precedent | 82.860 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 105.255 +10,2% față de anul precedent | 89.696 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 95.542 -2,2% față de anul precedent | 76.232 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 97.687 -3,2% față de anul precedent | 76.372 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 100.866 -14,5% față de anul precedent | 105.364 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 117.916 -20,6% față de anul precedent | 73.438 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 148.433 +16,3% față de anul precedent | 108.651 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 127.632 -24,7% față de anul precedent | 107.909 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 169.409 -19,4% față de anul precedent | 72.785 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2014 | 210.210 +18,2% față de anul precedent | 56.439 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 177.891 -14,4% față de anul precedent | 186.510 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 207.703 -1,2% față de anul precedent | 236.100 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 210.175 +81,8% față de anul precedent | 159.986 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 115.607 -25,8% față de anul precedent | 67.123 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 155.841 -36,0% față de anul precedent | 115.893 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 243.610 | 2.400 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| EGECEROM GRUP SRL prin Radu-Viorel Dornean | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
22 repere. O singură cronologie.
Din 2002 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 28897/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23736/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 83.009 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 83.009 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 83.009 RON -27.53% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 28.382 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 144.738 RON +10.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 114.542 RON. Profit: 10.075 RON
Cifra de afaceri: 114.542 RON. Profit: 10.075 RON
- Cifra de afaceri
- 114.542 RON -22.21% față de anul precedent
- Profit net
- 10.075 RON -40.42% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 130.514 RON +24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 147.240 RON. Profit: 16.911 RON
Cifra de afaceri: 147.240 RON. Profit: 16.911 RON
- Cifra de afaceri
- 147.240 RON +12.19% față de anul precedent
- Profit net
- 16.911 RON +390.6% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 105.255 RON +10.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 131.240 RON. Profit: 3.447 RON
Cifra de afaceri: 131.240 RON. Profit: 3.447 RON
- Cifra de afaceri
- 131.240 RON +29.52% față de anul precedent
- Profit net
- 3.447 RON -3.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 95.542 RON -2.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 101.330 RON. Profit: 3.587 RON
Cifra de afaceri: 101.330 RON. Profit: 3.587 RON
- Cifra de afaceri
- 101.330 RON -45.58% față de anul precedent
- Profit net
- 3.587 RON -88.99% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 97.687 RON -3.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 186.197 RON. Profit: 32.579 RON
Cifra de afaceri: 186.197 RON. Profit: 32.579 RON
- Cifra de afaceri
- 186.197 RON +19.91% față de anul precedent
- Profit net
- 32.579 RON +4889.13% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 100.866 RON -14.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 155.283 RON. Profit: 653 RON
Cifra de afaceri: 155.283 RON. Profit: 653 RON
- Cifra de afaceri
- 155.283 RON -44.66% față de anul precedent
- Profit net
- 653 RON -98.18% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 117.916 RON -20.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 280.617 RON. Profit: 35.866 RON
Cifra de afaceri: 280.617 RON. Profit: 35.866 RON
- Cifra de afaceri
- 280.617 RON +28.73% față de anul precedent
- Profit net
- 35.866 RON +2.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 148.433 RON +16.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 217.989 RON. Profit: 35.124 RON
Cifra de afaceri: 217.989 RON. Profit: 35.124 RON
- Cifra de afaceri
- 217.989 RON +77.41% față de anul precedent
- Profit net
- 35.124 RON +114.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 127.632 RON -24.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 122.874 RON. Profit: 16.346 RON
Cifra de afaceri: 122.874 RON. Profit: 16.346 RON
- Cifra de afaceri
- 122.874 RON +34.01% față de anul precedent
- Profit net
- 16.346 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 169.409 RON -19.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 91.690 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 91.690 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 91.690 RON -74.51% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 28.961 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 210.210 RON +18.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 359.777 RON. Profit: 101.110 RON
Cifra de afaceri: 359.777 RON. Profit: 101.110 RON
- Cifra de afaceri
- 359.777 RON -15.4% față de anul precedent
- Profit net
- 101.110 RON -42.78% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 177.891 RON -14.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 425.268 RON. Profit: 176.700 RON
Cifra de afaceri: 425.268 RON. Profit: 176.700 RON
- Cifra de afaceri
- 425.268 RON +18.37% față de anul precedent
- Profit net
- 176.700 RON +44.14% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 207.703 RON -1.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 359.255 RON. Profit: 122.586 RON
Cifra de afaceri: 359.255 RON. Profit: 122.586 RON
- Cifra de afaceri
- 359.255 RON +164.52% față de anul precedent
- Profit net
- 122.586 RON +312.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 210.175 RON +81.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 135.815 RON. Profit: 29.723 RON
Cifra de afaceri: 135.815 RON. Profit: 29.723 RON
- Cifra de afaceri
- 135.815 RON -57.4% față de anul precedent
- Profit net
- 29.723 RON -73.81% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 115.607 RON -25.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 318.792 RON. Profit: 113.493 RON
Cifra de afaceri: 318.792 RON. Profit: 113.493 RON
- Cifra de afaceri
- 318.792 RON -21.31% față de anul precedent
- Profit net
- 113.493 RON +11.68% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 155.841 RON -36.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2009Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
31.072026Dizolvare · Buletin 28897/2026dizolvare_si_lichidare
- Companie
- ECEROM GRUP SRL
- CUI
- 14793887
- Tip în sursă
- Dissolution
- Data buletinului
- 31.07.2026
- Registrul Comerțului
- J2002006981406
- EUID
- ROONRC.J2002006981406
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 5, Str. Ing. D. Tacu, Nr. 30
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 608702
- Data încheierii
- 31.07.2026
- Număr dosar
- 2818710
- Data dosarului
- 15.07.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Laura-Teodora Mitariu
- Tip dizolvare
- dizolvare_si_lichidare
- Temei legal
- art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
22.062026Mentiune · Buletin 23736/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- ECEROM GRUP SRL
- CUI
- 14793887
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 22.06.2026
- Registrul Comerțului
- J40/6981/2002
- EUID
- ROONRC.J40/6981/2002
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 5, Str. Ing. D. Tacu, Nr. 30
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 500577
- Data încheierii
- 22.06.2026
- Număr dosar
- 2429121
- Data dosarului
- 17.06.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Mihaela Ileana Radu
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 2429121 din 17.06.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7210, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7210, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ECEROM GRUP SRL?
CUI-ul ECEROM GRUP SRL este 14793887.
Unde este sediul ECEROM GRUP SRL?
ECEROM GRUP SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Ing. D. Tacu nr. 30, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata ECEROM GRUP SRL?
ECEROM GRUP SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ECEROM GRUP SRL in 2024?
In 2024, ECEROM GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 83.009 RON.
Cati angajati are ECEROM GRUP SRL?
ECEROM GRUP SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are ECEROM GRUP SRL?
ECEROM GRUP SRL are codul CAEN principal 7210 (Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie).
Ce profit a inregistrat ECEROM GRUP SRL in 2024?
ECEROM GRUP SRL a inregistrat o pierdere neta de 28.382 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.