Profit net
Intermedieri în comerţul cu produse diverse
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 02:05
Despre AGORA TEST TEAM IMPEX S.R.L.
AGORA TEST TEAM IMPEX S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Com. Mogoşoaia, judetul ILFOV, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2022, AGORA TEST TEAM IMPEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 600 RON, relativ stabila fata de anul precedent (0.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 23.502.559 RON in 2008 la 600 RON in 2022. Datoriile raportate (120.311 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2009), se afla pe locul 625 din 18075 firme din judetul ILFOV, pe locul 9 din 210 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 84 la nivel national in domeniul sau (7888 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 600 RON
- Venituri totale
- 600 RON
- Cheltuieli totale
- 3.421 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 626.125 RON
- Stocuri
- 444.928 RON
- Creanțe
- 180.986 RON
- Casa & conturi bănci
- 211 RON
- Capital propriu
- 528.447 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 4619
- Loc 84 din 7.888
- Profit net · CAEN 4619
- Loc 5 din 7.888
- Angajati · CAEN 4619
- Loc 123 din 7.888
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, Şos. Bucureşti-Târgovişte nr. 12A, 77135
- Cod postal
- 77135
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 11.07.2011
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2022 · RON
- An explorat în grafic
- 2022
- Cifră de afaceri
- 600 RON
- Rezultat net
- -2.839 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 600 RON | 600 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 600 RON | 600 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 3.421 RON | 3.760 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 2.821 RON | 3.160 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 2.839 RON | 3.178 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 626.125 RON | 630.136 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 626.125 RON | 630.136 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 444.928 RON | 445.440 RON |
| CreanțeSume de încasat | 180.986 RON | 184.154 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 211 RON | 542 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 120.311 RON | 121.484 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 528.447 RON | 531.285 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2022
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2022
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2022
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 5,20 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 84,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 600 0,0% față de anul precedent | 600 | 3.421 | 0 | 0 | 2.821 | 2.839 |
| 2021 | 600 0,0% față de anul precedent | 600 | 3.760 | 0 | 0 | 3.160 | 3.178 |
| 2020 | 600 0,0% față de anul precedent | 600 | 3.682 | 0 | 0 | 3.082 | 3.100 |
| 2019 | 600 0,0% față de anul precedent | 43.875 | 51.303 | 0 | 0 | 7.428 | 7.448 |
| 2018 | 600 0,0% față de anul precedent | 600 | 3.636 | 0 | 0 | 3.036 | 3.054 |
| 2017 | 600 0,0% față de anul precedent | 2.475 | 44.695 | 0 | 0 | 42.220 | 42.305 |
| 2016 | 600 +140,0% față de anul precedent | 600 | 8.179 | 0 | 0 | 7.579 | 7.579 |
| 2015 | 250 +100,1% față de anul precedent | 436 | 11.958 | 0 | 0 | Neraportat | 11.522 |
| 2014 | -214.955 -180,9% față de anul precedent | 23.594 | 41.970 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 18.376 | 18.376 |
| 2013 | 265.678 -69,2% față de anul precedent | 1.783.523 | 1.616.816 | 166.707 | 136.465 | 0 | 0 |
| 2012 | 861.993 -47,3% față de anul precedent | 1.023.656 | 1.174.743 | 0 | 0 | 151.087 | 151.087 |
| 2011 | 1.636.189 -67,9% față de anul precedent | 1.749.294 | 1.886.832 | 0 | 0 | 137.538 | 137.538 |
| 2010 | 5.091.346 -54,2% față de anul precedent | 5.297.775 | 5.930.695 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 632.920 | 641.170 |
| 2009 | 11.108.638 -52,7% față de anul precedent | 20.074.559 | 15.759.666 | 4.314.893 | 4.053.708 | 0 | 0 |
| 2008 | 23.502.559 | 23.591.932 | 26.649.726 | 0 | 0 | 3.057.794 | 3.057.794 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 | 626.125 | 626.125 | 444.928 | 180.986 | 211 |
| 2021 | 0 | 630.136 | 630.136 | 445.440 | 184.154 | 542 |
| 2020 | 0 | 632.378 | 632.378 | 445.440 | 186.758 | 180 |
| 2019 | 0 | 635.486 | 635.486 | 445.440 | 190.065 | -19 |
| 2018 | 0 | 686.096 | 686.096 | 445.440 | 239.787 | 869 |
| 2017 | 0 | 689.021 | 689.021 | 445.440 | 243.526 | 55 |
| 2016 | 85 | 732.347 | 732.432 | 445.440 | 286.803 | 104 |
| 2015 | 2.922 | 737.594 | 740.516 | 445.440 | 292.053 | 101 |
| 2014 | 8.710 | 742.778 | 751.488 | 445.440 | 297.392 | -54 |
| 2013 | 18.357 | 1.022.905 | 1.041.262 | 447.518 | 573.947 | 1.440 |
| 2012 | 29.417 | 2.198.457 | 2.227.874 | 1.161.446 | 1.026.867 | 10.144 |
| 2011 | 55.014 | 2.511.395 | 2.566.409 | 1.464.132 | 1.046.210 | 1.053 |
| 2010 | 108.506 | 3.752.225 | 3.860.731 | 2.255.104 | 1.429.917 | 67.204 |
| 2009 | 170.119 | 5.192.471 | 5.362.590 | 2.614.849 | 2.144.215 | 433.407 |
| 2008 | 1.146.431 | 12.458.726 | 13.605.157 | 5.267.913 | 6.683.569 | 507.244 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 120.311 -1,0% față de anul precedent | 528.447 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 121.484 +0,8% față de anul precedent | 531.285 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 120.547 -0,0% față de anul precedent | 534.464 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 120.555 -26,4% față de anul precedent | 537.564 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 163.717 +0,1% față de anul precedent | 545.012 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 163.587 -1,0% față de anul precedent | 548.067 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 165.249 -0,2% față de anul precedent | 590.372 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 165.601 +0,3% față de anul precedent | 597.951 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 165.173 -60,3% față de anul precedent | 609.473 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2013 | 415.782 -72,2% față de anul precedent | 627.849 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2012 | 1.497.093 -20,1% față de anul precedent | 636.092 | Neraportat | 2 -50,0% față de anul precedent |
| 2011 | 1.872.722 -34,8% față de anul precedent | 787.179 | Neraportat | 4 -55,6% față de anul precedent |
| 2010 | 2.872.384 -20,4% față de anul precedent | 924.717 | Neraportat | 9 -47,1% față de anul precedent |
| 2009 | 3.609.482 -77,9% față de anul precedent | 1.603.244 | Neraportat | 17 -48,5% față de anul precedent |
| 2008 | 16.294.232 | -2.450.010 | Neraportat | 33 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2022
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2002 până în 2022 · datele disponibile în acest profil.
2022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 600 RON 0% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.839 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 120.311 RON -0.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 600 RON 0% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.178 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 121.484 RON +0.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 600 RON 0% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.100 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 120.547 RON -0.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 600 RON 0% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.448 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 120.555 RON -26.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 600 RON 0% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.054 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 163.717 RON +0.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 600 RON 0% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 42.305 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 163.587 RON -1.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 600 RON +140% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.579 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 165.249 RON -0.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 250 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 250 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 250 RON +100.12% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11.522 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 165.601 RON +0.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: -214.955 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: -214.955 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- -214.955 RON -180.91% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 18.376 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 165.173 RON -60.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 265.678 RON. Profit: 136.465 RON
Cifra de afaceri: 265.678 RON. Profit: 136.465 RON
- Cifra de afaceri
- 265.678 RON -69.18% față de anul precedent
- Profit net
- 136.465 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 415.782 RON -72.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 861.993 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 861.993 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 861.993 RON -47.32% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 151.087 RON
- Angajati
- 2 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 1.497.093 RON -20.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.636.189 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.636.189 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.636.189 RON -67.86% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 137.538 RON
- Angajati
- 4 -55.56% față de anul precedent
- Datorii
- 1.872.722 RON -34.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 5.091.346 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 5.091.346 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 5.091.346 RON -54.17% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 641.170 RON
- Angajati
- 9 -47.06% față de anul precedent
- Datorii
- 2.872.384 RON -20.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 11.108.638 RON. Profit: 4.053.708 RON
Cifra de afaceri: 11.108.638 RON. Profit: 4.053.708 RON
- Cifra de afaceri
- 11.108.638 RON -52.73% față de anul precedent
- Profit net
- 4.053.708 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 17 -48.48% față de anul precedent
- Datorii
- 3.609.482 RON -77.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2009reper anualClasamentePremii si distinctii 2009Locul 3 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net
Locul 3 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 23.502.559 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 23.502.559 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 23.502.559 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.057.794 RON
- Angajati
- 33
- Datorii
- 16.294.232 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082002 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAGORA TEST TEAM IMPEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Com. Mogoşoaia (ILFOV)
AGORA TEST TEAM IMPEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Com. Mogoşoaia (ILFOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2009
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2009Cifra de afaceri | 625din 18.075 · ILFOV | 8din 139 · Com. Mogoşoaia | 84din 7.888 · CAEN 4619 | 9din 210 · CAEN 4619 - ILFOV | Neraportat |
| 2009Profit net | 68din 18.094 · ILFOV | 3din 139 · Com. Mogoşoaia | 5din 7.888 · CAEN 4619 | 1din 210 · CAEN 4619 - ILFOV | Neraportat |
| 2009Angajati | 1.099din 18.094 · ILFOV | 15din 139 · Com. Mogoşoaia | 123din 7.888 · CAEN 4619 | 5din 210 · CAEN 4619 - ILFOV | Neraportat |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4619, Ilfov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul AGORA TEST TEAM IMPEX S.R.L.?
CUI-ul AGORA TEST TEAM IMPEX S.R.L. este 14807915.
Unde este sediul AGORA TEST TEAM IMPEX S.R.L.?
AGORA TEST TEAM IMPEX S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Com. Mogoşoaia, Şos. BUCURESTI-TARGOVISTE nr. 12A, 77135, Com. Mogoşoaia, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata AGORA TEST TEAM IMPEX S.R.L.?
AGORA TEST TEAM IMPEX S.R.L. a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a AGORA TEST TEAM IMPEX S.R.L. in 2022?
In 2022, AGORA TEST TEAM IMPEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 600 RON.
Ce activitate are AGORA TEST TEAM IMPEX S.R.L.?
AGORA TEST TEAM IMPEX S.R.L. are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).
Ce profit a inregistrat AGORA TEST TEAM IMPEX S.R.L. in 2022?
AGORA TEST TEAM IMPEX S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 2.839 RON in 2022.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.