Activ e‑Factură

CONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L.

CUI: 14810600
CIF: 14810600
Reg. Com.: J40/7472/2002
CAEN: 6622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 august 2002 · 24 ani
Distribuie:

Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:50

Despre CONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L.

CONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări" (cod CAEN 6622), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.880 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-81.3%). Profitul net inregistrat a fost de 2.419 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 141.949 RON in 2008 la 2.880 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.880 RON
Venituri totale
2.880 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
2.880 RON
Profit net
2.419 RON
Marja profit net
83,99%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
194.287 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
163.463 RON
Casa & conturi bănci
30.824 RON
Capital propriu
194.336 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Pipera nr. 31-33, 14253

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Pipera nr. 31-33, 14253
Cod poștal: 14253
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Pipera nr. 31-33, 14253
Cod postal
14253
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.04.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.880 RON
Rezultat net
2.419 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.880 RON 15.396 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.880 RON 15.396 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.880 RON 15.396 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.419 RON 12.933 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 194.287 RON 191.917 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 194.287 RON 191.917 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 163.463 RON 160.583 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 30.824 RON 31.334 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate -49 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 194.336 RON 191.917 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active194.287RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

-0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale194.287 RON
Datorii totale-49 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,2 %Profit net / active totale
ROE
1,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
-3.965,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.880 -81,3% față de anul precedent 2.880 0 2.880 -81,3% față de anul precedent 2.419 -81,3% față de anul precedent 0 0
2023 15.396 -18,9% față de anul precedent 15.396 0 15.396 +67,8% față de anul precedent 12.933 +49,8% față de anul precedent 0 0
2022 18.977 -28,7% față de anul precedent 18.977 9.800 9.177 -54,8% față de anul precedent 8.636 -55,8% față de anul precedent 0 0
2021 26.603 -2,2% față de anul precedent 26.603 6.284 20.319 +1,1% față de anul precedent 19.521 +0,9% față de anul precedent 0 0
2020 27.198 +10,4% față de anul precedent 27.198 7.091 20.107 +1.312,0% față de anul precedent 19.352 +1.593,1% față de anul precedent 0 0
2019 24.626 +15,6% față de anul precedent 24.626 23.202 1.424 -86,6% față de anul precedent 1.143 -88,6% față de anul precedent 0 0
2018 21.303 -14,4% față de anul precedent 21.303 10.715 10.588 -50,2% față de anul precedent 10.012 -51,2% față de anul precedent 0 0
2017 24.899 +135,2% față de anul precedent 24.899 3.656 21.243 +125,7% față de anul precedent 20.497 +125,4% față de anul precedent 0 0
2016 10.586 10.586 1.174 9.412 9.095 0 0
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 0 0 0 0 0 0
2012 0 0 249 0 0 249 249
2011 0 -100,0% față de anul precedent 0 246 0 0 246 246
2010 11.569 -75,2% față de anul precedent 11.569 13.439 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.870 3.520
2009 46.574 -67,2% față de anul precedent 46.574 36.318 10.256 -83,4% față de anul precedent 6.900 -88,2% față de anul precedent 0 0
2008 141.949 141.949 80.162 61.787 58.264 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 194.287 194.287 0 163.463 30.824
2023 0 191.917 191.917 0 160.583 31.334
2022 0 179.967 179.967 0 160.625 19.342
2021 0 209.369 209.369 0 160.585 48.784
2020 0 186.971 186.971 0 179.584 7.387
2019 0 165.476 165.476 0 92.584 72.892
2018 0 155.879 155.879 0 92.584 63.295
2017 0 142.596 142.596 0 92.584 50.012
2016 0 121.840 121.840 0 92.893 28.947
2015 0 111.802 111.802 0 92.584 19.218
2014 0 111.802 111.802 0 92.584 19.218
2013 0 111.802 111.802 0 92.584 19.218
2012 0 111.801 111.801 0 92.584 19.217
2011 0 118.421 118.421 0 92.584 25.837
2010 0 122.239 122.239 0 121.846 393
2009 0 123.742 123.742 0 121.846 1.896
2008 440 122.879 123.319 0 44.362 78.517

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 -49 194.336 Neraportat 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 191.917 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 983 -95,0% față de anul precedent 178.984 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 19.500 +17,3% față de anul precedent 189.869 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 16.624 +15,3% față de anul precedent 170.347 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 14.424 +141,6% față de anul precedent 151.052 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 5.971 +121,1% față de anul precedent 149.908 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 2.701 +10,6% față de anul precedent 139.895 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 2.442 +62,9% față de anul precedent 119.398 Neraportat 1
2015 1.499 0,0% față de anul precedent 110.303 Neraportat 0
2014 1.499 0,0% față de anul precedent 110.303 Neraportat 0
2013 1.499 +0,1% față de anul precedent 110.303 Neraportat 0
2012 1.498 -81,0% față de anul precedent 110.303 Neraportat 0
2011 7.868 -31,2% față de anul precedent 110.553 Neraportat 0
2010 11.441 +21,4% față de anul precedent 110.798 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2009 9.424 -40,7% față de anul precedent 114.318 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 15.901 107.418 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.880 RON. Profit: 2.419 RON

Cifra de afaceri: 2.880 RON. Profit: 2.419 RON

Cifra de afaceri
2.880 RON -81.29% față de anul precedent
Profit net
2.419 RON -81.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
-49 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 15.396 RON. Profit: 12.933 RON

Cifra de afaceri: 15.396 RON. Profit: 12.933 RON

Cifra de afaceri
15.396 RON -18.87% față de anul precedent
Profit net
12.933 RON +49.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 18.977 RON. Profit: 8.636 RON

Cifra de afaceri: 18.977 RON. Profit: 8.636 RON

Cifra de afaceri
18.977 RON -28.67% față de anul precedent
Profit net
8.636 RON -55.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
983 RON -94.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 26.603 RON. Profit: 19.521 RON

Cifra de afaceri: 26.603 RON. Profit: 19.521 RON

Cifra de afaceri
26.603 RON -2.19% față de anul precedent
Profit net
19.521 RON +0.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
19.500 RON +17.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 27.198 RON. Profit: 19.352 RON

Cifra de afaceri: 27.198 RON. Profit: 19.352 RON

Cifra de afaceri
27.198 RON +10.44% față de anul precedent
Profit net
19.352 RON +1593.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.624 RON +15.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 24.626 RON. Profit: 1.143 RON

Cifra de afaceri: 24.626 RON. Profit: 1.143 RON

Cifra de afaceri
24.626 RON +15.6% față de anul precedent
Profit net
1.143 RON -88.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.424 RON +141.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 21.303 RON. Profit: 10.012 RON

Cifra de afaceri: 21.303 RON. Profit: 10.012 RON

Cifra de afaceri
21.303 RON -14.44% față de anul precedent
Profit net
10.012 RON -51.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.971 RON +121.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 24.899 RON. Profit: 20.497 RON

Cifra de afaceri: 24.899 RON. Profit: 20.497 RON

Cifra de afaceri
24.899 RON +135.21% față de anul precedent
Profit net
20.497 RON +125.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.701 RON +10.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 10.586 RON. Profit: 9.095 RON

Cifra de afaceri: 10.586 RON. Profit: 9.095 RON

Cifra de afaceri
10.586 RON
Profit net
9.095 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.442 RON +62.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.499 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.499 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.499 RON +0.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
249 RON
Angajati
0
Datorii
1.498 RON -80.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
246 RON
Angajati
0
Datorii
7.868 RON -31.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 11.569 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.569 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.569 RON -75.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.520 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
11.441 RON +21.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 46.574 RON. Profit: 6.900 RON

Cifra de afaceri: 46.574 RON. Profit: 6.900 RON

Cifra de afaceri
46.574 RON -67.19% față de anul precedent
Profit net
6.900 RON -88.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.424 RON -40.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 141.949 RON. Profit: 58.264 RON

Cifra de afaceri: 141.949 RON. Profit: 58.264 RON

Cifra de afaceri
141.949 RON
Profit net
58.264 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
15.901 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6622 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

CONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6622 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6622, Municipiul Bucureşti

YOUR FUTURE FINANCES S.R.L.
CUI: 44066473CAEN: 6622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.862 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALTERNATIVE WAYS S.R.L.
CUI: 43763472CAEN: 6622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.231 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TIROLAND SRL
CUI: 33110700CAEN: 6622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.813 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6622, Municipiul Bucureşti

PSG INSURANCE BROKER SRL
CUI: 14767578CAEN: 6622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.449.941 RON
Profit
1.799.702 RON
Angajati
15
S.E.D. AGENT DE ASIGURARE SRL
CUI: 14832617CAEN: 6622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.973 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SMART BUSINESS XXI SRL
CUI: 14721511CAEN: 6622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.058 RON
Profit
62.998 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ALIS MADIS S.R.L.
CUI: 14810511CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.325 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
RUTEXPERT SRL
CUI: 14810821CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
G.E. INVESTITII SRL
CUI: 14810120CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2002-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SILVA CONSULTING SRL
CUI: 14815110CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.835 RON
Profit
100.679 RON
Angajati
2
PRIMO CONSULTING SRL
CUI: 14790589CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2002-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.747 RON
Profit
8.123 RON
Angajati
1
AVANT CONSULTING SRL
CUI: 14837118CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
481.979 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
COMTEX SERVICES SRL
CUI: 15086507CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2002-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SOCOMAT TRADE S.R.L.
CUI: 6477131CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1994-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.840.872 RON
Profit
27.031 RON
Angajati
12
BUSINESS ASSURANCE PRO SRL
CUI: 17563084CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.344.103 RON
Profit
5.957 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L.?

CUI-ul CONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L. este 14810600.

Unde este sediul CONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L.?

CONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Pipera nr. 31-33, 14253, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L.?

CONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L. a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L. in 2024?

In 2024, CONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.880 RON.

Ce activitate are CONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L.?

CONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L. are codul CAEN principal 6622 (Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări).

Ce profit a inregistrat CONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L. in 2024?

CONTACT - AGENT DE ASIGURARE S.R.L. a inregistrat un profit net de 2.419 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.